اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کسرا-هفتگی

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نظر

• البته میشه پول و گذاشت تو بانک و یا اوراق مشارکت خرید و یا تبعی

دیگه این مووینگ 100 روزه هم نداشت

با خیال راحت

تحلیل تکنیکال و چارتم نمی خواد ادم یاد بگیره

نظر

• با سلام خدمت دوستان واساتید یک سوال داشتم میخواستم دوستان نظراتشان را بدهند ومرا راهنمائی کنند ایا برای خرید قطعه سازها چه چیزی را باید ملاک قرار داد 1واگرائی مثبت 2پی برای 3 گزارشاتشان4 کندلهائی که زده میشودو... خیلی خوشحال میشوم دوستان نظراتشون را بدهند وبنده را راهنمائی کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها

اين مشكلي كه شما داريد راه حلش مووينگ نيست زمان هست، شما نمي دونيد قيمت مي خواد كف پايين تر بزنه يا نه ولي ابزار زماني اين رو به شما ميگه ، اگر از ابزار زمان به درستي استفاده كنيد ٩٠ درصد به شما اين اطمينان رو ميده كه كف جديدي نخواهيم داشت.
            وقتي رفت بالاي مووينك كه خريدن نداره ، نصف راه رو رفته و ريسك به ريوارد معقول نداره!

نظر

• در زمان ریزش اگر قیمت بالای موینگ بود و میخریدید بیشتر از سود بانکی سود میکزدید این صحبت شما کاملا به موضوع بی ارتباط است

send from t meta

نظر

• نوشته اصلی توسط farshidu نمایش پست ها
                اين مشكلي كه شما داريد راه حلش مووينگ نيست زمان هست، شما نمي دونيد قيمت مي خواد كف پايين تر بزنه يا نه ولي ابزار زماني اين رو به شما ميگه ، اگر از ابزار زمان به درستي استفاده كنيد ٩٠ درصد به شما اين اطمينان رو ميده كه كف جديدي نخواهيم داشت.
                وقتي رفت بالاي مووينك كه خريدن نداره ، نصف راه رو رفته و ريسك به ريوارد معقول نداره!
                ابزار ها و الیوت و هر اندیکاتور دیگه هیچ موقع موضوع قطعی را به شما نمیگویند
                فقط بشما میگویند احتمال بیشتری هست که این کف باشه
                احتمال داره
                یعنی در تمام تحلیلها ما میگیم احتمال داره حرکت صعودی اغاز شود
                احتمال دارد حرکت صعودی تا اینجا ادامه یابد
                شما دارید حرکت یک جمع را با سلایق مختلف حدس میزنید
                پس ابزار زمانی هیچی بهتون نمیگه
                من میگم اگر بالای موینگ بخرم در ریزشها بالای موینگ شانس بیشتری دارم
                من میگم اگر قیمت در حال صعود باشه شانس بیشتری دارم برای گرفتن مقداری از ترند
                تا اینکه در نزول بخرم و منتظر حرکت برگشتی باشم
                فقط امار و احتمال است و بس

نظر

احتمال داره
                  سلام من با نظر متا موافقم اتفاقا تو يكي دو روز پيش به اين نتيجه رسيدم براي فيلتر كردن سهمها كه موينگ ميانگين55 روزه خودش رو رد كرده به بالا فشار خريد تو اصلاح ميتونيم زير نظر بگيريم يه نوع استراتژي هست يه نفر ديگه استراتژيش ميتونه فرق داشته باشه با سعي و خطا جربه همه چيز امكان پذير هست

نظر

دوست عزیز کسی با امواج الیوت نمیتونه ترید کنه
                    بهر حال زمان همه چیز رو مشخص میکنه
                    در مورد تحلیل که اشتباه در میاد
                    بنده معتقدم تریدر نمیتونه کف قیمت بخره چون عمق موج رونده مشخص نیست برای من مثل روز روشن بود که بهزاذی با موجشماری اشتباه میکنه
                    دیسیپلین ترید اینه که شما کف تقریبی پیدا کنید
                    بعد صبر کنید قیمت کف بزنه و بالا بیاد انگاه شما با استاپ کف دیده شده وارد ترید بشید

نه اینکه با موجشماری کف تقریبی رو تشخیص بدید و پا برهنه با چهار میلیارد بپری تو بازار بعد بگی اشکال نداره تحلیلم اشتباه در اومد فوقش ۵۰۰ میلیونم رفت

یک سریال داشتم میدیدم که یک فرد متمدن رفته بود قاطی وحشی ها
                    و وحشی ها قصد داشتن حمله کنن. اون فرد بهشون گفت اگه حمله کنید شکست میخورید وحشی ها گفتند ما هم قدرت بدنی بهتری داریم و هم شمیر زن و کماندار بهتری هستیم
                    و متمدن گفت شما دیسیپلین و نظم و انظباط ندارید و اینکه باعث شکستتون میشه و خودتون رو به کشتن میدین
                    ما ایرانی هافوتبالمون هم همینطوری است
                    بشخصه هیچ موقع زیر موینگ ۱۰۰ بای نمیکنم حتی اگر سکه طلا رو بقیمت ۵۰۰ تومن بهم بفروشید و بدون خط روند نمیخرم

send from t meta
                    حقیقتاً این دو جمله را خیلی خیلی کارا و مفید می دونم

انسان به وسعت تفکرش، آزاد است.

نظر

احتمال داره
                      عذرخواهی می کنم فکر می کنم شما خودت هم نمیدونی چی میگی
                      شما میگی الیوت و هیچ ابزار دیگری موضع قطعی را به شما نمی گوید!!!!!!!!!!!! شما خودت اسم موینگ اوریج میاری مگه موینگ ابزار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      خط روندی که استفاده میکنی مگه ابزار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      اصلا میدونی منطق بوجود آمدن موینگ چیه؟؟؟؟؟؟؟ اولین بار است میشنوم کسی استاپ را بر روی مووینگ می گذارد. موینگی که هر عددی را می توان به عنوان پارامتر آن در نظر گرفت و کاملا سلیقه ایست!!!!!!!!!!

حالا آقای بهزادی اشتباه کرده بنا نیست همه اشتباه کنند. آقای بهزادی هم جایزالخطاست
                      در ضمن شما حق نداری پشت سر کسی حرف بزنی در حالی که خودش اینجا حضور ندارد خیلی ها اینجا هستند که از ایشان چیزهای زیادی یاد گرفته اند حداقل احترام به کسی بزار که 4 تا درس یاد تحلیل گرا داده.

کی گفته الیوت کارا در نزول میخرند؟؟؟؟؟؟؟؟
                      اصول الیوت میگه شما وقتی تشخیص دادی اینجا ممکنه کف اصلاح باشه حق ورود نداری تا زمانی که تریگر کوتاه مدت با شکست سقف یا کف مینور موج قبل شکسته بشه بعد برای یک معامله کوتاه مدت تا هدف حداقلی سقف ماژور فبلی یا کف ماژور قبلی می توانی وارد شوی و بعد از آن هم استراتژی خاص خودش را دارد که مجال گفتن نیست.

اگر از استراتژی یا علم یا روشی اطلاعات درستی ندارید لطفا مطرح نکنید. کسی در مسند انتقاد میشینه که حداقل یه اطلاعات حداقلی داشته باشه شما به نظر از الیوت یا دیگر روش ها اطلاعات بسیار ضعیفی داری.
                      توصیه می کنم کمی تامل کنی و با تحقیق و فکر بیشتری حرف بزنی
                      تاپیک تحلیل های شخصی
                      برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• الیوت فیبوناچی الگوهای هارمونیک ووووهمش بهانست و از طرف دیگه نمی تونیم منکر هیچ کدوم از اینا بشیم قوانینی هست که هر کی میاد تو بازار سرمایه این قوانین رو یاد میگره الیوت هم نمیتونه به تنهایی کارایی داشته باشه همین قوانین ریسک به ریوارد مارو مشخص میکنه و.ً....

نظر

• دوستان يه كم با حوصله ميتونيم همديگر رو راهنمايي كنيم وبه نتيجه دلخواه برسيم ممنون

نظر

• فاسمین
                            الگوی مثلث تکمیل شد. وقیمت امروز از ضلع بالایی خارج شد که میتواند نشان دهنه شروع موج 5 صعودی باشد.

هدف اول: سقف قبلی یعنی 470
                            هدف دوم: 590

وایران:
                            در اواسط موج 3 صعودی قرار دارد و حداقل هدف قیمتی 245 تا 255

شبندر :
                            هدف اول: 1180 تا 1200
                            هدف دوم: 1350

نظر

• آيا تمام چارت ها صرفا به موينگ 100 روزه عكس العمل نشون مي دهند ؟؟
                              آدرس غلط نده برادر من
                              خيلي ها به دنبال چراغ راه مي گردند توي اين تاپيك ها
                              هرچند ، خسروان دانند . . . .
                              اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

• واتی(لگاریتمی)بسته شد برا تعدیل

نظر

پردازش ...
                                X