اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیلی درباره رکود زدایی که البته جامع نیست و بیشتر زور دوباره روی بانک هاست
    http://www.donya-e-eqtesad.com/news/814594/

نظر

• صنایع پتروشیمی و قدرت سود اوری
      http://www.donya-e-eqtesad.com/news/814571/

نظر

• ساعاتی قبل از اعلام سیاست جدید وزارت صنعت، عده ای از دلالان معروف و ثروتمند مقدار زیادی محصولات پتروشیمی خریداری کرده و پول هنگفتی به جیب زدند.به گزارش "الف"، موضوع چگونگی اطلاع برخی دلالان معروف پتروشیمی از مصوبه وزارت صنعت در مورد قیمت گذاری محصولات پتروشیمی و کسب میلیاردها سود از این رانت اطلاعاتی، به معمایی برای کارشناسان اقتصادی تبدیل شده است.

براساس گزارشی که روزنامه اقتصادی تعادل منتشر کرده است، رییس صنف سازندگان و فروشندگان مصنوعات پلاستیک خبر داده که روز قبل از ابلاغ سیاست جدید وزارت صنعت مبنی بر تغییر مبنای محاسبه قیمت های پایه محصولات پتروشیمی، عده ای از دلالان معروف و ثروتمند وارد بازار شده، حدود ۱۰ هزار تن مواد پتروشیمی خریداری کرده و از این بابت سود هنگفتی به جیب زده اند.

بنابراین گزارش، وی گفته که باید بررسی شود که این افراد از کجا اطلاع داشتند که قرار است چنین مصوبه ای به تصویب برسد و قیمت ها را افزایش دهد.

بنابراعلام رییس صنف پلاستیک، این افراد کاملا اطلاع داشته اند و گرنه چه کسی این مقدار مواد پتروشیمی خریداری و آن را انبار می کند، آن هم درست چند ساعت قبل از اعلام این مصوبه.

به گفته وی، این دلالان در یک شب میلیاردها تومان سود به دست آوردند.

نظر

• دوستان یه پیشنهاد داشتم

اینکه بیام این بخش یعنی تحلیل و تریدر بورس ایران رو بصورت حرفه ای پویاش کنیم تا اینکه هرکسی بیاد از یه سهمی تحلیل بزار،گاها کامل یا ناقص
          به چه شکل الان میگم
          با هدایت مدیر بخش یا دوستان هر هفته بهترین صنعت رو بیام اینجا قرار بدیم و دوستان در هر زمینه ای از تحلیل که حرفه ای
          هستن اول تحلیل شاخص مورد نظر بعد تحلیل از سهام همون صنعت گذاشته اینجوری باعث میشه یه سهم رو از چند منظر مورد برسی قرار داده و با اطمینان بیشتری وارد سهم شد(و اینکه اساتیدمیتوند در کنارش نکته های تحلیلی قراربدن که واسه ما مبتدها دورگران بهایی هست)
          و حسن دیگری که داره باعث میشه کسایی که توی بخشهای از تحلیل ضعیف هستن اون بخش قوی بشن،تقریبا یه چیز تو مایه های مناظره و بحث و تبادل نظر برای یک سهم میشه
          هر کسی با نظر بنده موافق هست تایید بفرماید که مدیر این بخش رسیدگی فرمایند

باتشکر از همگی دوستان که به حرفای بنده گوش کردند
          naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• کهمدا
            از نظر پترن الیوت به نظر می آید ریز موج 5 از C نیز تکمیل شده
            یک الگوی هارمونیک ALT BAT نیز دازیم.
            سطح حمایتی قوی
            تراکم فوق العاده قوی قیمتی
            تراکم زمانی مناسب
            تریگر ورود
            امروز صادر شده است ولی باید فردا منتظر کندل تثبیت باشیم جهت اطمینان بیستر
            استاپ:
            8190 ریال
            تی پی:
            رتریس 0.618 حرکت نزولی قبل که به خط روند نزولی نیز نزدیک است. به نظر بنده در آن محل موج 1 از 5 تکمیل خواهد شد بعد از آن شاهد نفس گیری سهم جهت موج 3 از 5 خواهیم بود.

پی نوشت: این تحلیل مربوط به دیروز است امروز سهم صف خرید است و کندل تثبیتی را زده است.

تاپیک تحلیل های شخصی
            برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• تشکیل الگوی هارمونیک
              فول بک رو اکسپنش و در صورتی که سقف قبلی خودشو بشکنه مجاز به ورد و انتظار میره سهم در حرکت اول در قیمت2838 و بعد از کمی اصلاح در حرکت بعدی 3312 در زمان7اوت پیش رود و پی به ای زیر3 این سهم احتمال حرکت این سهم را زیاد می کند
              حال باید دید نقدینگی وارد سهم میشود یا خیر دو صورت عدم وردنقدینگی این تحلیل به خودی خود دیگر کارایی ندارد

ویرایش توسط jak110 : https://www.traderha.com/member/8382-jak110 در ساعت 07-13-2014, 11:56 AM
              naseri

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                عذرخواهی می کنم فکر می کنم شما خودت هم نمیدونی چی میگی
                شما میگی الیوت و هیچ ابزار دیگری موضع قطعی را به شما نمی گوید!!!!!!!!!!!! شما خودت اسم موینگ اوریج میاری مگه موینگ ابزار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                خط روندی که استفاده میکنی مگه ابزار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                اصلا میدونی منطق بوجود آمدن موینگ چیه؟؟؟؟؟؟؟ اولین بار است میشنوم کسی استاپ را بر روی مووینگ می گذارد. موینگی که هر عددی را می توان به عنوان پارامتر آن در نظر گرفت و کاملا سلیقه ایست!!!!!!!!!!

حالا آقای بهزادی اشتباه کرده بنا نیست همه اشتباه کنند. آقای بهزادی هم جایزالخطاست
                در ضمن شما حق نداری پشت سر کسی حرف بزنی در حالی که خودش اینجا حضور ندارد خیلی ها اینجا هستند که از ایشان چیزهای زیادی یاد گرفته اند حداقل احترام به کسی بزار که 4 تا درس یاد تحلیل گرا داده.

کی گفته الیوت کارا در نزول میخرند؟؟؟؟؟؟؟؟
                اصول الیوت میگه شما وقتی تشخیص دادی اینجا ممکنه کف اصلاح باشه حق ورود نداری تا زمانی که تریگر کوتاه مدت با شکست سقف یا کف مینور موج قبل شکسته بشه بعد برای یک معامله کوتاه مدت تا هدف حداقلی سقف ماژور فبلی یا کف ماژور قبلی می توانی وارد شوی و بعد از آن هم استراتژی خاص خودش را دارد که مجال گفتن نیست.

اگر از استراتژی یا علم یا روشی اطلاعات درستی ندارید لطفا مطرح نکنید. کسی در مسند انتقاد میشینه که حداقل یه اطلاعات حداقلی داشته باشه شما به نظر از الیوت یا دیگر روش ها اطلاعات بسیار ضعیفی داری.
                توصیه می کنم کمی تامل کنی و با تحقیق و فکر بیشتری حرف بزنی
                یعنی شما هنوز استاپ رو استاتیک انتخاب میکنی ؟!!!!!
                استاپ همیشه داینامیک است و با هر کندل تغییر میکند
                یعنی شما الوت میدونی و هارمونیک میدونی و اطلاعات درستی داری که من ندارم بعد
                هنوز استاپ رو رو یک نقطه میزاری و میری دنبال کارت !!؟!!!
                مگه من گفتم موینگ ابزار نبست
                گفتم ابزارها قطعی نیستند و هیچ قطعیتی وجود نداره
                ضمنا اون تیکه ای که گفتی ورود با شکست چه زمانی اتفاق افتاده که استادت وارد بورس تهران شده و دیگران رو دعوت کرده
                من نمیدونم کجا باید این پستها رو بزنم تا ایسشون ببینه ولی اگر شما میدونید لطفا براش کپی نمایید
                تو همین فروم هم تحلیلگر و مدرس داریم ولی هیچکدومشون مثل ایشون ننوشتن من چهار میلیارد وارد بورس کردم چون موج نزول تمام شده است
                متاسفانه در ایران چون اکثریت زبان بلد نیستند به چهارتا کتاب ترجمه شده در سال هزار و نهصد و خورده ای پسنده میکنند و خود را عالم دهر میدانند غافل از اینکه الان در سال ۲۰۱۴ هستیم
                ابن سینا دانشمندی بزرگ ولی از کتاب طب ایشون در سال ۲۰۱۴ کمتر استفاده میشه
                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-13-2014, 06:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                  یعنی شما هنوز استاپ رو استاتیک انتخاب میکنی ؟!!!!!
                  استاپ همیشه داینامیک است و با هر کندل تغییر میکند
                  یعنی شما الوت میدونی و هارمونیک میدونی و اطلاعات درستی داری که من ندارم بعد
                  هنوز استاپ رو رو یک نقطه میزاری و میری دنبال کارت !!؟!!!
                  مگه من گفتم موینگ ابزار نبست
                  گفتم ابزارها قطعی نیستند و هیچ قطعیتی وجود نداره
                  ضمنا اون تیکه ای که گفتی ورود با شکست چه زمانی اتفاق افتاده که استادت وارد بورس تهران شده و دیگران رو دعوت کرده
                  من نمیدونم کجا باید این پستها رو بزنم تا ایسشون ببینه ولی اگر شما میدونید لطفا براش کپی نمایید
                  تو همین فروم هم تحلیلگر و مدرس داریم ولی هیچکدومشون مثل ایشون ننوشتن من چهار میلیارد وارد بورس کردم چون موج نزول تمام شده است
                  متاسفانه در ایران چون اکثریت زبان بلد نیستند به چهارتا کتاب ترجمه شده در سال هزار و نهصد و خورده ای پسنده میکنند و خود را عالم دهر میدانند غافل از اینکه الان در سال ۲۰۱۴ هستیم
                  ابن سینا دانشمندی بزرگ ولی از کتاب طب ایشون در سال ۲۰۱۴ کمتر استفاده میشه
                  ما استاپ اولیه مان را زیر کف و سقف ماژور میزاریم و بعد تریلینگ استاپ می کنیم شما نمی خواد به ما یاد بدی چیکار بکنیم با استاپمان
                  استاپ را با روش سویینگ تریلینگ جابجا بکنی بهتره یا بذاریش رو مووینگ؟؟؟؟؟؟؟

یعنی شما پای چارت میشینی با هر کندل استاپت را جابه جا می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری که هر لحظه ممکنه استاپت بخوره که؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  بعد با این تفاسیر اسم خودت را گذاشتی استاد متا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خجالت نمی کشی از 4 تا تازه وارد سوء استفاده می کنی اطلاعات غلط بهشون میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا میدونی تو که با مووینگ خرید و فروش میکنی چقدر ریسک خودت را افزایش میدی؟؟؟؟ خیلی جاها ریسک به ریواردت اینقدر زیاد میشه که اصلا ارزش نداره وارد اون معامله بشی!!!!!! تازه استاپت هم میزاری رو مووینگ که به اصطلاح خودت داینامیک باشه؟؟ از کجا معلوم که کندل بعدی نیاد و مووینگ و استاپت رو لمس نکنه؟؟؟؟

اگه مووینگ قطعیت نداره که واقعا هم نداره پس با چه مدرک و دلیلی وارد معامله میشی صرفا با یک مووینگ؟؟؟؟؟ که تازه اونم با هر عددی که واسه دوره میانگین گیریش قرار بدی یه سیگنال دیگه بهت میده.

حداقل ما چندین گواه معاملاتی برای تریدمون داریم نه اینکه صرفا بر اساس یه مووینگ بریم وارد معامله بشیم.

آقای بهزادی را من حتی یک بار هم ندیدمشون ولی اطلاع دارم که 4 تا پیرهن بیشتر از من و شما پاره کردند واسه همین بهش احترام میزارم. اون دفعه هم گفتم هرکسی ممکنه اشتباه کنه. آیه نازل نشده که همه تحلیل های ایشون باید درست باشه. نکنه تو ادعا داری که همه تحلیل هات درسته؟؟؟؟؟ تو که اینقدر جسارت نداری تحلیل هاتو بذاری دوستان ببینن!!!!!!!! ما اینهمه تحلیل گذاشتیم و دوستان میدونن که من فقط الیوت کار نمی کنم و از سایر ابزارها هم کمک میگیرم.....

تازه آقای بهزادی اگر ضرر هم دادن از پول خودشون بوده مگه تو پولت رفته که زورت گرفته؟؟ نکنه قبلا دنبال رو اون بودی؟؟؟؟

تا اونجایی که من میدونم سبک آقای بهزادی و اکثر الیوت کارا سبک آقای ماینر هست که آخرین کتاب ایشون سال 2012 بوده. کجا از رو کتاب هزار و نهصد و خورده ای کار می کنند؟؟؟؟؟
                  اصلا به فرض هم که اینطور باشه قرار نیست یه روش تحلیلی و تریدری مدام عوض بشه که، اتفاقا نقطه قوت این موضوع همین هست که طی سالیان سال قوانینش ثابت مونده!!!!

شما با کدوم روش کار می کنی؟؟؟؟؟ تا دیروز که همش می گفتی خط روند حالا هم که شده مووینگ اوریج نه؟؟؟؟؟ دوتا سورس معرفی کن که باهاش کار می کنی که ماله امسال باشه یا حداقل دوتا تحلیل بذار ببینیم بعد اینقدر بچه های تازه وارد را گمراه کن.............
                  تاپیک تحلیل های شخصی
                  برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• دو مورد ایران رو عقب نگه داشته
                        تعصب و احساس و نبود دیسیپلین
                        شما میتونی نحوه محاسبه استاپ با atr رو مطالعه کنی که داینامیک است
                        اگر در تایم چهارساعته یا روزانه معامله میکنید با کلوز کندل هر چهار ساعت یا هرروز دستی میای استاپ رو جابجا میکنی که زحمتی نداره
                        اگه تایم پاینتر است که در سهام جایی نداره و راه حلش اکسپرت است
                        اما وقتی بازار نزولی است من بیام تحلیل بدم که یک سهم بالا میره چطور این انتظار رو از من دارید
                        دوستان همراه سهم خوب و صعودی ولی وقتی تاپیکو بره زیر ۴۰۰ شما نمیری همراه بخری و اونموقع است که همراه رو هم با خودش میکشه پایین

send from t meta

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• به نظر من شرط لازم برای خرید یک سهم بالاتر بودن ان از موینگ 100 است و این شرط کافی نیست بلکه لازم است
                              حالا هر کس با هر روشی میخاهد وارد شود ولی این شرط لازم است
                              از بین هزاران سهم فقطرسهم هایی را انتخاب میکنم که خط روند در انها بوضوح مسخص باشد پس اگر نبود وقت خود را برای تحلیل هدر نمی دهم
                              نمیدونم چطور از این صحبتها اینطور استباط شده که من فقط با موینگ یا خط روند ترید میکنم !????!!!!
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 07-13-2014, 11:21 PM

نظر

• خبرها حاکی از مثبت قلمدارشدن 5+1میباشد ولی هنوز به تفاهم اساسی نرسیدن همین خبر باعث شد که گروه خودروی و شیمیای و بقیه سهم ها مثبت شود
                                naseri

نظر

پردازش ...
                                X