اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mostafadavodi نمایش پست ها
    تحلیل کاملا دیدگاه شخصی بوده و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

تحلیل داسوه

داسوه بکی از بهترین دارویی ها است
    بدرد نوسانگیری نمیخوره چون نقد شوندگی خوبی نداره ولی برای بلند مدت یکی از بهترین سهمهای بازار است
    یعنی تو تایم هفتگی باید تحلیل بشه

نظر

• (فولاد در حال بازگشایی)

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
        صادرات و سود 9 تومنی
        حالا ملت چرا باید سهمی که 9 تومن سود تقسیم میکنه رو بالای 90 بخرن !??!!!!!!!
        دوست عزیز واقع هم حق با شماست و منم با شما هم عقیده ام اما متاسفانه بچه های این فروم خیلی راحت گول یه سری (که نام نبریم بهتره ) افراد استاد نما و گرگ در لباس میش رو می خورن

که با زکاوت تمام در حال سفته بازی و تبلیغ از سهم خود می باشند و خوب بلدند که چطور سهمی رو تو پاچه یه سری بچه های اطارفشون بکنن به وسیله تبلیغات تو خالی و مداوم در تاپیک های مختلف که ایجاد کردن مخفی و آشکارا

اما متاسفانه بچه ها باید چشمتون رو باز کنید و تو این زمونه به جز خونواده و والدین به کسی حتی برادر هم اعتمادی نیست کم تو پاچه تون نکرده این بنده خدا

خود دانید چشمتون رو باز کنین واقع بین باشید

و السلام

نظر

• سلام.
          الان اگه کسی داره این پستها رو میخونه از وجود همین استاده.
          من که وقتی فعالیت رو بورس ایران نداشت اصلا وارد سایت نمیشدم.این اقا رو هم اصلا نمیشناسم که بخوام جبهه بگیرم.
          فقط هر چیزی از بورس که یاد گرفتم از ایشون بوده.
          خواهشن اگر میخواهین ارز اندام کنید به روش دیگری انجام دهید...
          در دیگر تاپیکها افراد انقدر به هم احترام میگذارند ولی اینجا....
          حرف دلم رو گفتم قصد بی احترامی به شخص خواصی را نداشتم.
          بنده سهم ۱۳۶تومانی قبل مجمع رو داشتم که۷۶ریال سود داده قابل توجه.
          ببخشید پر چونگی کردم

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
            دوست عزیز واقع هم حق با شماست و منم با شما هم عقیده ام اما متاسفانه بچه های این فروم خیلی راحت گول یه سری (که نام نبریم بهتره ) افراد استاد نما و گرگ در لباس میش رو می خورن

که با زکاوت تمام در حال سفته بازی و تبلیغ از سهم خود می باشند و خوب بلدند که چطور سهمی رو تو پاچه یه سری بچه های اطارفشون بکنن به وسیله تبلیغات تو خالی و مداوم در تاپیک های مختلف که ایجاد کردن مخفی و آشکارا

اما متاسفانه بچه ها باید چشمتون رو باز کنید و تو این زمونه به جز خونواده و والدین به کسی حتی برادر هم اعتمادی نیست کم تو پاچه تون نکرده این بنده خدا

خود دانید چشمتون رو باز کنین واقع بین باشید

و السلام
            انقدر راحت در مورده مردم قضاوت نفرمایید . !
            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• با سلام خدمت دوستان. آقا عماد این حرف ها از شما که نزدیک سه ساله تو این فروم هستید بعیده. افراد تازه کار به خاطر اشتباهات خودشون متحمل ضرر میشن و چون دنبال مقصر میگردن میان و گردن این و اون میندازن. وگرنه افراد باسابقه تر در این فروم، اساتید اینجا رو خوب میشناسن و نیازی به تعریف ندارن و این انتقادات و بعضا توهین ها چیزی از ارزش این افراد کم نمیکنه... موفق باشید
              A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• http://www.persiantahlil.net/?cid=CM...&content=63390

نظر

• باشه مشکلی نیست دوستان از همه تون ممنونم

من به جز یه لایک زیر هر پستتون نمی تونم کار دیگه ای براتون بکنم

ولی پیش خودم گفتم خیلی بهتره که آدم توسط یه کسی از چاه جلوش مطلع بشه تا اینکه روزگار اونو بدجور بهش نشون بده

از همه تون ممنونم و قصد بی احترامی نداشتم

من بحث رو همین جا خاتمه می دم اما خوتون بیندیدشید وفکر کنید و آدم شناس باشید

فرق ما با یه بچه 6 ساله اینه که یه شکلات رو اگه تو خیابون یه نفر بی جهت و با اصرار ( مثل همین تاپیکا ) بهمون داد قبول نمی کنیم و می دونیم هر چیزی علت و انگیزه ای پشتش خوابیده

والسلام

نظر

• همون طور که دیروز عرض کردم امروز شاخص ساختمانی به مقاومت خودش برخورد کرد و منفی شد . البته منفی امروز و احیانا فردا صرفا فرصت خریده . به زودی مجددا روند صعودی توی این گروه شروع میشه . ثتران از نظر نموداری وضعیت ایده آلی داره . . .

نظر

• این قدر سریع قضاوت نکنیند همین استادها که میگویید خیرشان خیلی بیشتر از شماست

نظر

• سلام

وخارزم

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• نوشته اصلی توسط mehty نمایش پست ها
                          این قدر سریع قضاوت نکنیند همین استادها که میگویید خیرشان خیلی بیشتر از شماست
                          خیله خب باشه بفر مایید تشریف ببرید

کاری با ما نداشتید ...؟؟!! منزل خودتونه این ورا اومدین یه سر به ما بزنین ....... خوشحال می شیم

حالا بفرمایید تو یه نون آب کشیده ای ماستی پنیری در خدمت باشیم

آقا مهتی تو رو خدا بفرمایید داخل

راستی کوچولوتون چه بامزه شده خدا حفظش کنه براتون

راستی زیارت قبول امانتی منو رسوندین ؟؟؟

در خدمت بودیم حالا بمونین پیشمون .......

مرحمت زیاد

فقط اون در رو هم ببندید دارین می رین بی زحمت

نظر

• با سلام خدمت همگی دوستان و عزیزان

مطالب و مباحثی اینجا پیش اومده و جای تاسف داره!!
                            دوستان عزیز در این بازار هرکسی خودش باید فکر عواقب کارهاش باشه من به شخصه تاکنون سختی های زیادی رو متحمل شدم و ضرر های زیادی را تحمل کردم... اما نمیتوانیم کسی رو مقصر کارهای خود بدونیم...
                            در مورد اساتید حرف هایی زده شد...
                            من بشخصه از کسانی که در این فروم به نوعی زحمت کشیده اند تشکر میکنم از جمله جناب ازادی و یزدی و دیگر دوستان
                            نه اینکه از مطالب این عزیزان استفاده کرده باشم اما همین که زحمت میکشند و مینویسند جای تشکر دارد
                            و البته همین دوستمون که مورد انتقاد هم قرار دادن به هرحال چند سالی هست در این فروم هستن و به هر دلیل یک انتقادی انجام دادن اما خب این مباحث در حد شما عزیزان نیست
                            موفق و پیروز باشید

تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• دوستان من واقعا با حرفام اساتید این فروم رو خطاب قرار ندادم و اگر هم چنین بوده الان عذر خواهی می کنم

امیدوارم به دل نگیرید

بعضی مواقع می خوایم با هم یه حال و هوایی عوض کنیم

ولی این راهش نیست درسته

با کمال عذر خواهی

در عنایت پروردگار باشید

نظر

• شپاس

کف کانال

انتظار رشد و شکست سقف ......

نظر

پردازش ...
                                X