اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• يك تبليغ واسم اومده سايت چي چي تحليل بازده اين هفته ١٣ درصد
    هر هفته يك پيامك ميفرسته ديگه كمترين بازدهي كه تا حالا تو پيامك اومده ٧ درصد بوده
    اونوقت قيمت تحليل و پيشنهادشون چنده فقط ٩ هزار تومان
    هفته اي ١٠ درصد بطور ميانگين در مياره
    يعني من حساب كردم اگر با ده ميليون تومن از اول سال شروع كنه سرمايه ٥٤ برابر ميشه
    تا اخر سال ٥٤٠ ميليون دارايي داره
    حالا چرا ميدار ٩ هزار تومن گدايي ميكنه و تحليل رايگان نميزاره الله اعلم !!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      يك تبليغ واسم اومده سايت چي چي تحليل بازده اين هفته ١٣ درصد
      هر هفته يك پيامك ميفرسته ديگه كمترين بازدهي كه تا حالا تو پيامك اومده ٧ درصد بوده
      اونوقت قيمت تحليل و پيشنهادشون چنده فقط ٩ هزار تومان
      هفته اي ١٠ درصد بطور ميانگين در مياره
      يعني من حساب كردم اگر با ده ميليون تومن از اول سال شروع كنه سرمايه ٥٤ برابر ميشه
      تا اخر سال ٥٤٠ ميليون دارايي داره
      حالا چرا ميدار ٩ هزار تومن گدايي ميكنه و تحليل رايگان نميزاره الله اعلم !!!!!!!!
      معمولا مجموع بازدهی سهم های معرفی شده رو محاسبه می کنند
      مثلا اکه بازدهی هفته باشه 7درصد : سهم یک 2% سهم دو 3% سهم سه 2% سهم چهار -3%(جالبه بازدهی منفی رو محاسبه نمی کنند)
      توی محاسبه بازدهی بالاترین و کم ترین قیمت تو هفته محاسبه می کنند

نظر

• تحليل و تريد سهام بورس ایران

و اين سهمي كه دو درصد واسش رشد محاسبه ميكنند
        اسپرد كارگزار رو هم درش لحاظ نميكنند
        چون ١.٦ درصد كارمزد داريم فقط يعني رشد زير ٤ درصد اصلا براي شما صرفه اقتصادي براي ورود نداره
        بعد از اون سمت هم حجم مبنا رو گذاشتن كه خدايي نكرده بيش از ٤ درصد سود نكني و نوسان بگيري
        يكمقدار اگر خرد داشتن براي رونق بورس تو اين روزهاي منفي كارمزد رو به يك درصد بايد كاهش ميدادند
        به يزدان اگر ما خرد داشتيم كجا اين سرانجام بد داشتيم
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 10-24-2014, 09:19 PM

نظر

• شرانل

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• زامیاد

تحلیل این سهمو از 113 تومان گذاشته بودم
            الان

ویرایش توسط mostafadavodi : https://www.traderha.com/member/11137-mostafadavodi در ساعت 10-25-2014, 12:37 AM

نظر

• سیمان شرق : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید به نظر میرسد موج c به پایان رسیده است. از طرفی هم واگرایی macd در پایان موج c دیده می شود. از لحاظ زمان هم کف سازی های به پایان رسیده است. انتظار می رود در میان مدت قیمت حداقل تا 3050 ریال پیش برود. این تحلیل تا زمانی که قیمت به زیر 1840 ریال نرود معتبر است.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• من کارگزارم رو عوض کردم یک کارگزار جدید بورس گرفتم خیلی باحاله خرید و فروش های روزانه ام رو اس ام میده هر یک میلیون گردش بهم سه تا سهم بانکی میده
                انلاینشم از بقیه پیشرفته تره

نظر

• ثتران

فایل های پیوست شده

نظر

• خرید فارس روی 1280 یک پله ... موافقید ؟

نظر

• تحلیل کاملا دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

حفارس

ببینیم 230 تومان میره تو فاز اصلاحی

نتیجه :

فاذر

نتیجه :

با نگاهی که :
                      به نظرم شاخص سیمان به جایی رسیده که کم کم باید رشد کنه.
                      در مورد شاخص کل نیز به نظرم باید یه اصلاحی داشته باشه.

نظر

• .::ثمسکن::.
                        مقاومت سنکواسپن بی رو رد کرده
                        میتونه الگوی فنجان رو هم بزنه

فایل های پیوست شده

نظر

• تحلیل کاملا دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

سهم وخارزم

با رد شدن از قیمت 155 تومان میتوان به رشد امیدوار بود.
                          نمودار شمعی رشدی بودن سهم رو نشان میدهد. در صورت عبور رشدی بین 165 الی 174 در هدف اول و هدف دوم 220 را خواهد داشت.
                          فعلا که هم از مجمعش راضی بودم هم از حرکتش.
                          برگشت به زیر خط روند تحلیل را باطل میکند

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                            من کارگزارم رو عوض کردم یک کارگزار جدید بورس گرفتم خیلی باحاله خرید و فروش های روزانه ام رو اس ام میده هر یک میلیون گردش بهم سه تا سهم بانکی میده
                            انلاینشم از بقیه پیشرفته تره
                            درود بر شما.ممکنه اسم کارگزایتونو بگید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ارغوان نمایش پست ها
                              درود بر شما.ممکنه اسم کارگزایتونو بگید؟
                              تامين سرمايه نوين

نظر

• اين وخارزم اينقدرهايي كه ميگين حداقل الان نميرزه
                                ١٥٥ تومن با حساب سود ١٥ تومن مجمع قيمتش حدود ١٧٠ ميشه
                                اونموقع كه ١٣٨ ميدادن قبل مجمع خوب داشت چشمك ميزد و يكي از سهمهاي خوب براي خريد بود اما ديگه رشدشو كرد
                                اينجاهم قبل مجمع گفتم سهم از اين بهتر سراغ داريد
                                با بنياد خوب و قيمت خوب

نظر

پردازش ...
                                X