اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
    بعد میشه بگید چطور میتونم این دیتا رو وارد داینامیک تریدر کنم؟
    فکر کنم تو اینجا کامل توضیح داده شده اگه نتونستین بگین براتون میل کنم
    http://forum.broker-fa.org/f38/%D9%8...%AF%D8%B1-194/

نظر

• بشهاب (هفتگی)

به نظر میرسه بازیش تموم شده ، RD- دراشل میان مدت و درحال تکمیل دربلند مدت .

تردید ها به ما خیانت می کنند تا به انچه لیاقتش را داریم نرسیم . (شکسپیر)

نظر

• تحلیل کاملا دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

بیمه دانا

بیمه سامان

سهم شدوص

نظر

• وصنا-هفتگی
          عبور قیمت از سقف 258 تومن تحلیل رو بی اعتبار میکنه.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• بیمه دی-هفتگی
            در صورت تثبیت بالای 150 تومن میشه این الگو رو براش تصور کرد.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• بترانس هفتگی
              قیمت ، زمان ، الگو ، همه دست به دست هم داده اند

اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

• [QUOTE=casra88;153380]بترانس هفتگی

سلام خدمت دوست بزرگوارم و ممنون که با تحلیلهای زیبای شما و دوستان دیگر بر تجربه بنده افزون میکنید.
                در تحلیل فوق کاملا از دید بنده درست هست سهم به پایان موج 3 صعودی خود رسیده و فقط فک کنم اونم حواس تون نبوده در ریتریس زمانی TCR بین دو کف یا بین دو سقف کشیده میشود که بیانگر به ترتیب کف بعدی , سقف بعدی است . سقفها درسته ولی کف درست نیست.
                جسارت بنده رو ببخشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط casra88 نمایش پست ها
                  بترانس هفتگی

ممنون از تحلیل های خوب دوستان ...من به شخصه خیلی چیزها یاد می گیرم...یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید...در این الگو که الگوی کرب میباشد آیا لازم نیست که نقطه c قبل از رسیدن به نقطه a اصلاحش به پایان رسیده باشد؟

نظر

• بانک انصار و اهداف احتمالی پیش رو

نظر

• [ممنون از تحلیل های خوب دوستان ...من به شخصه خیلی چیزها یاد می گیرم...یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ دهید...در این الگو که الگوی کرب میباشد آیا لازم نیست که نقطه c قبل از رسیدن به نقطه a اصلاحش به پایان رسیده باشد؟

سلام: الگوی تشکیل شده الگوی شارک هست.

نظر

• انصار در تایم فریم هفتگی

نظر

• با سلام و احترام

من متاسفانه نمودار سمگا رو درک نمی کنم...نمودار تعدیل شده هم نداشتم ازش...امکانش هست از دوستان کسی تحلیل بکنه؟

با تشکر

نظر

• با عرض سلام و احترام خدمت اساتید محترم.
                            پدیده ی شاندیز سهم خوبیه؟
                            راسته مبگند کلاهبرداریه؟
                            بخربم یا نخریم؟

نظر

• دوست عزیز این شرکت مشکلاتی دارد از جمله اینکه این شرکت حاضر نیست وارد بورس شود و قیمت سهام آن را مدیر عامل آن تعیین می کند .قبلا" در صفحات قبلی این فروم مطالبی گذاشته شده که اگر بگردی احتمالا" بتوانی پیدا کنی . در ضمن بعضی مواقع دوست عزیز بد نیست خودتون هم تلاشی بکنید و یک جستجویی در گوگل بکنید .برای مثال در سایت دکتر مانی در صفحه زیر می توانید در این مورد بخوانید:
                              http://drmoney.ir/Article2037.aspx

http://eghtesadeiranonline.com/vdci3...ayy2.cbct.html
                              ویرایش توسط sirous41533 : https://www.traderha.com/member/12293-sirous41533 در ساعت 12-25-2014, 08:05 PM

نظر

• تحلیل دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

در تحلیل دو سه روز پیش از این تحلیل کاملا تر از سهمه .
                                با رسیدن به هر هدف دوباره تحلیل شود.
                                ریزش بیشتر از 780 تومان تحلیلرا بی اعتبار میکند.

سهم شیران

نظر

پردازش ...
                                X