اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• .::خریخت::.

سهم پس از تشکیل الگوی هارمونیک به هدف الگو رسید و واکنش نشان داد. محدوده تارگت الگو با خط ماشه چنگال اندروز یکی شد و حمایت خوبی ایجاد نمود و باعث برگشت سهم گردید. هدف اول سهم محدوده 360 می باشد در صورت عبور از این سطح میتوان هدف بعدی را در محدوده 425-430 متصور شد.
    ویرایش توسط nnkhd : https://www.traderha.com/member/16668-nnkhd در ساعت 12-26-2014, 07:35 PM

نظر

• [QUOTE=nnkhd;153506].::سشرق::.

سهم درون یک کانال نزولی میان مدت قرار دارد. پس از نزول سهم تا کف کانال نزولی که همزمان با خط روند صعودی بلندمدت و باند بالایی چنگال اندروز شد برخورد کرد و حمایت خوبی را ایجاد نمود . می توان انتظار برگشت سهم و حرکت به سمت سقف کانال که محدوده ۲۲۰ می باشد را داشت.

سلام خدمت شما نظر بنده راجب سیمان شرق
      در بلند مدت اهداف خوبی دنبال میکنه. در مورد شلوغی تحلیل عذر میخواهم چون خواستم تقریبا از همه لحاظ به تصویر بکشم اینطور شد یه دو سه تا دیگشو حذف کردم خیلی شلوغ میشد.
      چون از مشخصه های تحلیل خوب به گفته نیمای عزیز سادگی تحلیله

سیمان شرق

نظر

• [QUOTE=mostafadavodi;153526]
        نوشته اصلی توسط nnkhd نمایش پست ها
        .::سشرق::.

سهم درون یک کانال نزولی میان مدت قرار دارد. پس از نزول سهم تا کف کانال نزولی که همزمان با خط روند صعودی بلندمدت و باند بالایی چنگال اندروز شد برخورد کرد و حمایت خوبی را ایجاد نمود . می توان انتظار برگشت سهم و حرکت به سمت سقف کانال که محدوده ۲۲۰ می باشد را داشت.

سلام خدمت شما نظر بنده راجب سیمان شرق
        در بلند مدت اهداف خوبی دنبال میکنه. در مورد شلوغی تحلیل عذر میخواهم چون خواستم تقریبا از همه لحاظ به تصویر بکشم اینطور شد یه دو سه تا دیگشو حذف کردم خیلی شلوغ میشد.
        چون از مشخصه های تحلیل خوب به گفته نیمای عزیز سادگی تحلیله

سیمان شرق

سلام
        بسیار ممنون از تحلیلتون

نظر

• نوشته اصلی توسط nnkhd نمایش پست ها
          .::خگستر::.

سهم در میان مدت در حال تشکیل دو الگوی صعودی است. هم اکنون سهم در حال تکمیل الگوی سر و شانه کف و الگوی فنجان می باشد. محدوده ۳۵۰-۳۶۰ محدوده حمایتی خوبی برای بازگشت سهم می باشد. هدف دو الگو محدوده ۷۰۰-۷۴۰ در میان مدت می باشد.
          سلام
          سوالی که راجب تحلیل شما دارم این است که چطور تشخیص دادید نمودار در حال تشکیل الگوی سروشانه است به نظرتون بهتر نیست از اصلاحی که تشکیل داده حداقل 50 درصد را رشد کند تا مطمئن از تشکیل الگوی فوق شویم .
          اگر فردی خرید و بیشتر ریزش کرد نسبت به اکسپنشن های شما که کشیدید اونوقت چطور؟؟
          به عقیده بنده به هیچ عنوان نمیتوان مطمئن از تشکیل الگوی سروشانه بود یعنی خودتون از همین الان ریسک میکنید بخرید به این امید که سروشانه زده وای نمی ایستید که مطمئن شید سروشانه رو کامل کنه و خط گردن رو بزنه در کل صحبت من اینه که اگر باالفرض تا300 تومان ریزش کرد چی باز سروشانه هست.
          به عقیده بنده ببخشید از رک صحبت کردنم بیشتر بهتر نیست تمرین کنید حتی تحلیلهای بعدی هم که گذاشتید با مشکل تحلیل روبرو هست بیشتر از خطهای ترند و یا روند بی دلیل و حتی اعتباری به عقیده بنده ندارد مثل سهم خریخت شاید فردا بالا بره اما این تحلیل به عقیده من چنگال اشتباه است.
          به نظرتون این طرز تفکر باعث ضرر بیشتر بیشتر در بازار سرمایه نمیشود.
          ویرایش توسط yasergh : https://www.traderha.com/member/11917-yasergh در ساعت 12-26-2014, 08:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط yasergh نمایش پست ها
            سلام
            سوالی که راجب تحلیل شما دارم این است که چطور تشخیص دادید نمودار در حال تشکیل الگوی سروشانه است به نظرتون بهتر نیست از اصلاحی که تشکیل داده حداقل 50 درصد را رشد کند تا مطمئن از تشکیل الگوی فوق شویم .
            اگر فردی خرید و بیشتر ریزش کرد نسبت به اکسپنشن های شما که کشیدید اونوقت چطور؟؟
            به عقیده بنده به هیچ عنوان نمیتوان مطمئن از تشکیل الگوی سروشانه بود یعنی خودتون از همین الان ریسک میکنید بخرید به این امید که سروشانه زده وای نمی ایستید که مطمئن شید سروشانه رو کامل کنه و خط گردن رو بزنه در کل صحبت من اینه که اگر باالفرض تا300 تومان ریزش کرد چی باز سروشانه هست.
            به نظرتون این طرز تفکر باعث ضرر بیشتر بیشتر در بازار سرمایه نمیشود.
            سلام دوست عزیز
            باید خدمت شما عرض کنم که اولا بورس و تحلیل های اون تماما احتمالات هست هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که به طور حتم چیزی که میگه درسته و اتفاق میافته
            دوما (به فرض مثال) وقتی الگوی هارمونیکی در چارت تشخیص میدیم و به عنوان مثال درنقطه b اون الگو پوزیشن میگیریم ممکنه این الگو به تارگتش که نقطه c هست برسه و ممکن هم هست از وسط راه یا همون ابتدای راه تغییر مسیر بده اینجاست که هنر معامله گر مشخص میشه که با حد ضرری که از قبل مشخص کرده از معامله خارج بشه
            سوما این تحلیل بنده دو الگو داره یکی سر وشانه دیگری هم فنجان که فنجان تقریبا تکمیل شده اگر کمی بیشتر به چارت دقت کنیم می بینیم که اون محدوده دسته فنجان و شانه راست در محدوده حمایتی خوبی هست و برای کسایی که اهل ریسک هستند میتونند با مشخص کردن حد ضرر و حد سود قبل از ترید در این محدوده وارد معامله بشن و کسایی که کمتر ریسک میکنند میتونن صبر کنند به قول شما در پولبک خرید انجام بدن این دیگه بستگی به استراتژی معامله گر داره و نمیشه به همه تعمیمش داد
            به هر حال ممکنه به تارگت برسه یا نزول بیشتر داشته این ما هستیم که باید برای همه اتفاقای ممکن از قبل آمادگی داشته باشیم
            ببخشید که زیاد شد دیگه

نظر

• [QUOTE=nnkhd;153529]سلام دوست عزیز
              باید خدمت شما عرض کنم که اولا بورس و تحلیل های اون تماما احتمالات هست هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که به طور حتم چیزی که میگه درسته و اتفاق میافته

با عرض معذرت و عذر خواهی از شما و دیگر دوستان بنده خلاف شما رو فکر میکنم.
              مثلا در ریاضی 2+2=4 یا اینکه قواعد هندسی در رشته ریاضی رو برید مطالعه کنید هندسه تحلیلی و حتی انتگرال و غیره فک میکنید این روشها و قواعد از کجا اومدن همه اینها مدیون علم ریاضی هست. علم ریاضی به حدی رسیده که نشستن یک سفینه رو در فضا به کمک فیزیک و ریاضی به حدی دقیق تعیین میکنن که همونجا با میلیمتری شاید خطا فرود میارن.
              شما راجب تحلیل تکنیکالی که با روشهای ریاضی و حتی اقتصاد کلان و خرد و کسانی که رشته مدیرت یا حسابداری خوندن صحبت کنید کاملا با این قواعد آشنا هستن و نمودار را تجزیه و تحلیل میکنن یک مثال دیکه راجب نمودار یک کشور یک اقتصاد دان با توجه به نمودار اقتصاد اون کشور رو تجزیه و تحلیل میکنه . فک میکنید علم فیبوناچی که ساده ترینه از کجا اومده یک ریاضی دان و ریاضی دانهای دیگر ابداع و کامل کردن نمودارها کاملا مبینه اشکال هندسی در علم ریاضیه اصلا فلسفه وجودیه علم تکنیکال ریاضیه و هندسه هست.
              شما میکید احتمال هست درست ولی این تحلیل رو چه کسی انجام میده بنده و شما و دیگر دوستان برید کسانی که تحلیل میکنن رو به تحلیلاشون یه نگاه کنید اونایی که با واقعیت و علم و هوش کار میکنن تقریبا 95 درصد درست تحلیل میکنن در همین فروم و تاپیک هم کسانی هستن خوب تحلیل میکنن این که میگید امکان دار ه اتفاق نیفته این به درایت و نوع یادگیری شما از علم تحلیل بر میگرده وگرنه هر خطی و خط خطی بازی میشد تحلیل برید سایتها و تحلیل افراد در سایتهای دیگر که عوام انجام میدن رو ببینید بعضیاشونو میبینیم اصلا میمونیم این چیه کشیده با فکر فضایی کشیده .
              من حرف شمارو قبول ندارم میگید اشتباه میشه شما درست تحلیل کن از روش و علم درست اگر اتفاق نیفتاد اون برمیگرده به دلایل فاندامنتال سهم .
              علم تکنیکال مدیون علم ریاضی و هندسه هست و مدیون ریاضیدانان بزرگ .
              چند وقت پیش تو رادیو شنیدم دو اقتصاددان و ریاضیدان برنده ابداع تحلیل جدید و روش جدید در تکنیکال شدن اون رو چی میگید.
              قصد جسارت به شما رو ندارم حرف من هوش - تمرین - بهره از علم درست- بکارگیری درست از علم در تحلیل هست.
              در مورد نموداری که تشخیص سرو شانه دادید حرفمو زدم.
              با عرض معذرت از شما و دیگر دوستان
              موفق باشید

نظر

• [QUOTE=yasergh;153532]
                نوشته اصلی توسط nnkhd نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز

با عرض معذرت و عذر خواهی از شما و دیگر دوستان بنده خلاف شما رو فکر میکنم.
                مثلا در ریاضی 2+2=4 یا اینکه قواعد هندسی در رشته ریاضی رو برید مطالعه کنید هندسه تحلیلی و حتی انتگرال و غیره فک میکنید این روشها و قواعد از کجا اومدن همه اینها مدیون علم ریاضی هست. علم ریاضی به حدی رسیده که نشستن یک سفینه رو در فضا به کمک فیزیک و ریاضی به حدی دقیق تعیین میکنن که همونجا با میلیمتری شاید خطا فرود میارن.
                شما راجب تحلیل تکنیکالی که با روشهای ریاضی و حتی اقتصاد کلان و خرد و کسانی که رشته مدیرت یا حسابداری خوندن صحبت کنید کاملا با این قواعد آشنا هستن و نمودار را تجزیه و تحلیل میکنن یک مثال دیکه راجب نمودار یک کشور یک اقتصاد دان با توجه به نمودار اقتصاد اون کشور رو تجزیه و تحلیل میکنه . فک میکنید علم فیبوناچی که ساده ترینه از کجا اومده یک ریاضی دان و ریاضی دانهای دیگر ابداع و کامل کردن نمودارها کاملا مبینه اشکال هندسی در علم ریاضیه اصلا فلسفه وجودیه علم تکنیکال ریاضیه و هندسه هست.
                شما میکید احتمال هست درست ولی این تحلیل رو چه کسی انجام میده بنده و شما و دیگر دوستان برید کسانی که تحلیل میکنن رو به تحلیلاشون یه نگاه کنید اونایی که با واقعیت و علم و هوش کار میکنن تقریبا 95 درصد درست تحلیل میکنن در همین فروم و تاپیک هم کسانی هستن خوب تحلیل میکنن این که میگید امکان دار ه اتفاق نیفته این به درایت و نوع یادگیری شما از علم تحلیل بر میگرده وگرنه هر خطی و خط خطی بازی میشد تحلیل برید سایتها و تحلیل افراد در سایتهای دیگر که عوام انجام میدن رو ببینید بعضیاشونو میبینیم اصلا میمونیم این چیه کشیده با فکر فضایی کشیده .
                من حرف شمارو قبول ندارم میگید اشتباه میشه شما درست تحلیل کن از روش و علم درست اگر اتفاق نیفتاد اون برمیگرده به دلایل فاندامنتال سهم .
                علم تکنیکال مدیون علم ریاضی و هندسه هست و مدیون ریاضیدانان بزرگ .
                چند وقت پیش تو رادیو شنیدم دو اقتصاددان و ریاضیدان برنده ابداع تحلیل جدید و روش جدید در تکنیکال شدن اون رو چی میگید.
                قصد جسارت به شما رو ندارم حرف من هوش - تمرین - بهره از علم درست- بکارگیری درست از علم در تحلیل هست.
                در مورد نموداری که تشخیص سرو شانه دادید حرفمو زدم.
                با عرض معذرت از شما و دیگر دوستان
                موفق باشید
                دوست عزیز همین بزرگوارایی که شما میفرمایید تا به حال نشده تحلیلشون اشتباه در بیاد ؟ نشده بازار بر خلاف تحلیل اون ها حرکت کنه ؟
                بله در ریاضیات 2+2=4 اما در بازار سهام و به خصوص بورس ایران علاوه بر 2+2=4 باید ی جایی گذاشت برای خبرا و اتفاقایی که منو شما ازش بی خبریم و هر لحظه ممکنه اتفاق بیافته
                اگه بخوایم فقط به 2+2=4 نگاه کنیم نباید سهم A که اگه تا سه سال دیگه هم سود کنه نمیتونه از زیان خارج شه بالاتر از سهم B که سود ده هست معامله بشه
                شما بزرگترین سهامدارا و تکنیکالیست های دنیا نه فقط ایران و ببینین همه شون به حد ضرر پایبندن چرا ؟ اگه حساب 2+2=4 باشه که دیگه نیاز به حد ضرر نیست . حتی تکنیکالیست های برتر یه جایی برا اشتباه تحلیلشون میذارن و برا خودشون حد ضرر دارن
                بله قبول دارم که میشه درصد خطا رو کم کرد و درصد ریسک و پایین آورد ولی به هیچ عنوان قبول ندارم که میشه به طور کل و حتم خطا و ریسک و از بین برد
                اگه شما چنین تحلیلی دارین یا کسایی میشناسین که چنین ادعایی دارن خوشحال میشم معرفی کنین که هم بنده و هم بقیه دوستان از حضورشون استفاده کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها
                  شخارک-هفتگی
                  با تشکر از تحلیل دوست خوبمون
                  در بلند مدت شاید بشه اینطور نگاه کرد.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• وایران-هفتگی
                    لیزینگ ایرانیان اگه کانال صعودیش رو از پایین بشکونه ممکنه وارد فاز اصلاح بلند مدتی بشه.

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• [QUOTE=nnkhd;153533][QUOTE=yasergh;153532]
                      دوست عزیز همین بزرگوارایی که شما میفرمایید تا به حال نشده تحلیلشون اشتباه در بیاد ؟ نشده بازار بر خلاف تحلیل اون ها حرکت کنه ؟
                      بله در ریاضیات 2+2=4 اما در بازار سهام و به خصوص بورس ایران علاوه بر 2+2=4 باید ی جایی گذاشت برای خبرا و اتفاقایی که منو شما ازش بی خبریم و هر لحظه ممکنه اتفاق بیافته
                      اگه بخوایم فقط به 2+2=4 نگاه کنیم نباید سهم A که اگه تا سه سال دیگه هم سود کنه نمیتونه از زیان خارج شه بالاتر از سهم B که سود ده هست معامله بشه
                      شما بزرگترین سهامدارا و تکنیکالیست های دنیا نه فقط ایران و ببینین همه شون به حد ضرر پایبندن چرا ؟ اگه حساب 2+2=4 باشه که دیگه نیاز به حد ضرر نیست . حتی تکنیکالیست های برتر یه جایی برا اشتباه تحلیلشون میذارن و برا خودشون حد ضرر دارن
                      بله قبول دارم که میشه درصد خطا رو کم کرد و درصد ریسک و پایین آورد ولی به هیچ عنوان قبول ندارم که میشه به طور کل و حتم خطا و ریسک و از بین برد
                      اگه شما چنین تحلیلی دارین یا کسایی میشناسین که چنین ادعایی دارن خوشحال میشم معرفی کنین که هم بنده و هم بقیه دوستان از حضورشون استفاده کنیم[/QUOTE

شما به هیچ عنوان درست متنه منو نخوندید.
                      عرض کردم درست تحلیل کنید با هوش و درایت - علم درست - بهره گیری از علم درست با واقعیت و اساس و بنیان درست . اونوقت اتفاق نیفتاد میگیم از لحاظ فاندامنتال مشگل داره
                      مثل سایپا و شپلی و حفارس و غیره........... مشکل دارن ولی تحلیلگران درست وقتی تحلیل از رشد سهم داشتند اونها از کجا خبر داشتن تحلیل درست با علم و هوش درست داشتن وگرنه خبری درونشون نبود.
                      و دقیقا تا مقداری که باید رشد میکرد رو دادن . عرض کردم 95 درصد تحلیلاشونو درسته چون با علم و هوش کار میکنن همین نیما آزادی در فارکس عجوبه ایه برید ببینید.
                      یا در فروم کسی هست که تحلیل میکنه و تاپیک اختصاصی داره بنام AIO برید ببینید .
                      ما نسبت به تحلیل افراد بحث نداریم بنده عرض کردم شما درست تحلیل کنید نه با احساساتتون تحلیل کنید مثلا جایی تحلیلی دید سایپا رشد داره در صورتی شما میدونید نمودار خبر از رشد نمیده اما چون دیدید اون تحلیل از رشد داره احساساتتونو قاطی میکنید به زور که حتی میدونید رشد نداره تحلیل بر رشد سهم میکنید این مثال بود.
                      دیگه زیاد بحث طولانی شده
                      در کل انشالله موفق باشید .

نظر

• [QUOTE=yasergh;153539][QUOTE=nnkhd;153533]
                        نوشته اصلی توسط yasergh نمایش پست ها
                        اگه شما چنین تحلیلی دارین یا کسایی میشناسین که چنین ادعایی دارن خوشحال میشم معرفی کنین که هم بنده و هم بقیه دوستان از حضورشون استفاده کنیم[/QUOTE

شما به هیچ عنوان درست متنه منو نخوندید.
                        عرض کردم درست تحلیل کنید با هوش و درایت - علم درست - بهره گیری از علم درست با واقعیت و اساس و بنیان درست . اونوقت اتفاق نیفتاد میگیم از لحاظ فاندامنتال مشگل داره
                        مثل سایپا و شپلی و حفارس و غیره........... مشکل دارن ولی تحلیلگران درست وقتی تحلیل از رشد سهم داشتند اونها از کجا خبر داشتن تحلیل درست با علم و هوش درست داشتن وگرنه خبری درونشون نبود.
                        و دقیقا تا مقداری که باید رشد میکرد رو دادن . عرض کردم 95 درصد تحلیلاشونو درسته چون با علم و هوش کار میکنن همین نیما آزادی در بازار تبادلات ارزی عجوبه ایه برید ببینید.
                        یا در فروم کسی هست که تحلیل میکنه و تاپیک اختصاصی داره بنام AIO برید ببینید .
                        ما نسبت به تحلیل افراد بحث نداریم بنده عرض کردم شما درست تحلیل کنید نه با احساساتتون تحلیل کنید مثلا جایی تحلیلی دید سایپا رشد داره در صورتی شما میدونید نمودار خبر از رشد نمیده اما چون دیدید اون تحلیل از رشد داره احساساتتونو قاطی میکنید به زور که حتی میدونید رشد نداره تحلیل بر رشد سهم میکنید این مثال بود.
                        دیگه زیاد بحث طولانی شده
                        در کل انشالله موفق باشید .
                        من متوجه نشدم منظورتون بنده بود که تحلیل سایپا رو گذاشتم ؟
                        به هر حال ممکنه نظراتمون متفاوت باشه اما هدفمون سود گرفتن از بازاره که امیدوارم بتوینم در کنار و با کمک به هم دیگه به سود برسیم
                        بله بحث طولانی شد بهتره بحث بمونه برا زمان و تاپیکی دیگه که مختص این موضوع باشه
                        ایشالا موفق و پایدار باشید

نظر

• دوستان خیلی خیلی عذر خواهی میکنم از شما.
                          چند وقتی هست من پیام دریافت میکنم ولی نمیتونم جواب بدم خودمونم موندیم چرا اینطوره بهرحال با عذر خواهی از دوستان اینجا مینویسم.
                          رضا جان ایمیلتو تو خصوصی برام بذار دیگه داریم خیلی خجالت زده میشیم.

نظر

• تحلیل کاملا دیدگاه شخصی داشته و هیچ گونه ترغیب در خرید یا فروش سهم نیست.

شاید یه بترانس دیگه اتفاق بیفته البته بترانس سر دعوای مدیریتی گرفتن کرسی در هئیت مدیره خیلی رشد کرد.
                            این سهم یکی افزایش سرمایه اش و دیگری اون گپی که داره رو حرکت سهم تاثیر میذاره و حرکتو کند کرده .سیاسی و جهانیم که هیچی.

سهم تاپیکو

نظر

• نظر

• خگستر..........
                                فقط مانده است ، لبریز شدن ظرف زمان
                                هفته اول jun

اى كه دستت مى رسد كارى بكن ........... پيش از آن كز تو نيايد هيچ كار

نظر

پردازش ...
                                X