اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست گرامی ام اقا رسول مطالب جنابعالی شامل دو بخش است 1- تحلیل ذهنی یا علمی تر بگوییم تکنیکال 2- الگوها در باب اول اینکه ذات و نفس تحلیل همین است بقول نیما خان به اندازه افراد کلاس میشود تحلیل در باره سهمی ارایه کرد بخاطر همین پای معاملات ما میلنگد اگر کلاسها را بادقت ببینید جواب سوالتان را خواهید گرفت در باب دومین سوال هم همینطور در مبحث الگوها اگر صبر کنیم تا تشکیل شود به مثابه معما چو حل گشت میشود مثلا در تحلیل اذراب توسط دوست خوبم ارش خان پس از تشکیل الگو تارگت زمانی وقیمتی معلوم نیست اینکه بیاییم و الان بازدهی را مطرح کنیم دور از بررسی علمی میباشد البته این نظر من است و نظر ایشان هم محترم

نظر

• نزدیک شدن به پایان اصلاح زمانی !

نظر

• نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
        سلام دوست گرامی ام اقا رسول مطالب جنابعالی شامل دو بخش است 1- تحلیل ذهنی یا علمی تر بگوییم تکنیکال 2- الگوها در باب اول اینکه ذات و نفس تحلیل همین است بقول نیما خان به اندازه افراد کلاس میشود تحلیل در باره سهمی ارایه کرد بخاطر همین پای معاملات ما میلنگد اگر کلاسها را بادقت ببینید جواب سوالتان را خواهید گرفت در باب دومین سوال هم همینطور در مبحث الگوها اگر صبر کنیم تا تشکیل شود به مثابه معما چو حل گشت میشود مثلا در تحلیل اذراب توسط دوست خوبم ارش خان پس از تشکیل الگو تارگت زمانی وقیمتی معلوم نیست اینکه بیاییم و الان بازدهی را مطرح کنیم دور از بررسی علمی میباشد البته این نظر من است و نظر ایشان هم محترم
        با سلام خدمت آقا رضای عزیز

بنده خودم اشکال این تحلیل رو میدونستم منتهی این پست رو گذاشتم تا ببینم چه نظراتی در مورد این پست داده میشه که خوشبختانه شما به نکته ی اون اشاره کردید.

من بعد از اینکه گفتم الگوی شارک تشکیل شده باید میگفتم که انتظار تشکیل چه الگویی رو برای حرکت صعودی پیش رو میتونیم داشته باشیم و هدف قیمتی رو مشخص میکردم اما این کار رو نکردم و این یک ایراد محسوب میشه که ان شا الله برطرفش میکنم.
        هرچند خودم تصور صعود قیمت تا 250 تومن رو داشتم ولی حالا که سهم از این قیمت عبور کرده و رشد خوبی تا حدود 300 تومن داشته فکر کنم میتونیم انتظار صعودهای بیشتری از سهم داشته باشیم.

من همچنان سهم رو دنبال میکنم!

با تشکر
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
          نزدیک شدن به پایان اصلاح زمانی !

دوست عزیز این نرم افزار چیه؟؟؟

در مورد پیدا کردن اون نقاط هم اگه یه توضیحی بدهید ممنون میشم. بعضی هاش موج اصلاحیه بعضی هاش ترنده

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            دوست عزیز این نرم افزار چیه؟؟؟

در مورد پیدا کردن اون نقاط هم اگه یه توضیحی بدهید ممنون میشم. بعضی هاش موج اصلاحیه بعضی هاش ترنده

ارادتمند----------امیر

سلام امیر جان اسم نرم افزار Gannalyst هست . ببیند من تو چارتم آخرین موج وتوشه از نظر زمانی بررسی کردم حالا کاری به اینکه موج ایمپالسه یا کارکشن ندارم . قیمت تو 70 روز کاری یه رشدی را تجربه کرده و تقریبا 2 تا 5 روز کاری دیگه تو همین فاصله زمانی 50 درصد قیمت اصلاح میشه که نشون از خریدار قوی و فروشنده ضعیف توی سهم داره . توصیه میکنم تحلیل زمانی را با نرم افزار داینامیک انجام بدید هر چند خودم با این نرم افزار راحترم . ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
              سلام امیر جان اسم نرم افزار Gannalyst هست . ببیند من تو چارتم آخرین موج وتوشه از نظر زمانی بررسی کردم حالا کاری به اینکه موج ایمپالسه یا کارکشن ندارم . قیمت تو 70 روز کاری یه رشدی را تجربه کرده و تقریبا 2 تا 5 روز کاری دیگه تو همین فاصله زمانی 50 درصد قیمت اصلاح میشه که نشون از خریدار قوی و فروشنده ضعیف توی سهم داره . توصیه میکنم تحلیل زمانی را با نرم افزار داینامیک انجام بدید هر چند خودم با این نرم افزار راحترم . ارادت
              سلام

دوست عزیز یک توضیحی در مورد انتقال دیتا بورس به این نرم افزار گان انالیز می دهید؟

اندیکاتورش چیه؟

موید باشید:حاج عباس
              مرنج ومرنجان

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                سلام

دوست عزیز یک توضیحی در مورد انتقال دیتا بورس به این نرم افزار گان انالیز می دهید؟

اندیکاتورش چیه؟

موید باشید:حاج عباس
                سلام عباس جان اندیکاتور مربوطه و پی دی اف اموزشی را براتون آپلود کردم میتونید از لینک زیر دانلود کنید .

http://uploadtak.com/images/e9821_Live_Chart_Export.rar
                http://uploadtak.com/images/j5433________.rar

نظر

• با سلام

http://bourse-nama.mihanblog.com/

نظر

• با سلام

نظر

• دوست عزیز سلامهر دو تحلیل خگستر و فرآور که روی سایت قرار داده اید خط روند را خواهند شکست و تحلیل مردود خواهد شد

هر روز تلاش میکنم تا بازار را ساده تر از دیروز ببینم

نظر

• لطفا بازدهی وصندوق را برای فرودین ماه در نظر بگیرید . وصندوق.jpg

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
                          لطفا بازدهی وصندوق را برای فرودین ماه در نظر بگیرید . [ATTACH=CONFIG]1215[/ATTACH]

سلام

بعد از آپلود تصویر در سایت زیر :

PCM File Upload

گزینه آدرس انجمن کپی کنید و در فروم قرار بدید تا تصویر بهتر دیده بشه .

مرسی
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط asrash نمایش پست ها
                            دوست عزیز سلامهر دو تحلیل خگستر و فرآور که روی سایت قرار داده اید خط روند را خواهند شکست و تحلیل مردود خواهد شد
                            نكنه شما هم فكر مي كنيد تا 80 خگستر مي ريزه

نظر

• با سلام

تمامی تحلیل های ارائه شده دلیل بر خرید نیست نقاط کلیدی که رو چارت میبینم برا استفاده دوستان قرار میدم.خوشحال میشم نظر شما هم بدونم.

نظر

• دوستان عزیز بر اساس تجربه چندین ساله بورس نکته ای را خدمت شما عرض میکنم

امیدوارم حمل بر انتقاد و توهین ندانید

در بازار سهام ایران سعی نکنید یک سهم را از کف خرید نمایید

صرف داشتن واگرایی قیمتی دلیل بر برگشت قیمتی نخواهد بود- واگرایی در خلاف روند = اصلاح قیمتی نه برگشت روند قیمتی

صبر کنید تا حقوقی کف قیمتی را بسازد و سعی نکنید زودتر از حقوقی وارد سهم بشوید

هیچ گاه در اولین موج برگشتی یعنی موج یک وارد سهم نشوید

این موارد را با توجه به چند سال ضرر دادن در بورس دریافتم

هر روز تلاش میکنم تا بازار را ساده تر از دیروز ببینم

نظر

پردازش ...
                                X