اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ماشین سازی اراک : فاراک

نظر

• توسعه معادن روی ایران : کروی

نظر

• صنایع آذرآب : فاذر

نظر

• [QUOTE=mohammad_ma;68725]مدیریت پروژه های نیروگاهی (رمپنا) / روزانه

این نمودار به پایان موج 4 الیوتی خودش رسیده و حمایت خوبی ایجاد شده

و به نظر موج 5 خودش رو شروع کرده و هدف اول 380 تومان است .

( این نمودار توصیه ای به خرید نیست و در بورس ایران برای خرید نیاز به تایید تحلیل بنیادی است )

محمدعزیز ما سلام ,

هیچ قسمتی از موج 3 نبایستی خط روند 4-2 را لمس کنه بنا براین موج 4 که شما به پایان اون اشاره کردی هنوز کامل نشه منو ببخش این نظر شخصی من

هست . باز هم از تحلیلی که گذاشتی تشکر میکنم .

اردتمند KBJ

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• [QUOTE=jengheshlaghi;68976]
            نوشته اصلی توسط mohammad_ma نمایش پست ها
            مدیریت پروژه های نیروگاهی (رمپنا) / روزانه

این نمودار به پایان موج 4 الیوتی خودش رسیده و حمایت خوبی ایجاد شده

و به نظر موج 5 خودش رو شروع کرده و هدف اول 380 تومان است .

( این نمودار توصیه ای به خرید نیست و در بورس ایران برای خرید نیاز به تایید تحلیل بنیادی است )

محمدعزیز ما سلام ,

هیچ قسمتی از موج 3 نبایستی خط روند 4-2 را لمس کنه بنا براین موج 4 که شما به پایان اون اشاره کردی هنوز کامل نشه منو ببخش این نظر شخصی من

هست . باز هم از تحلیلی که گذاشتی تشکر میکنم .

اردتمند KBJ

درود دوست من

راستش من خیلی در الیوت حرفه ای نیستم و هنوز در حال یادگیری هستم (وقتم خیلی تتگه و هنوز در جایی این مطلب رو نخوندم ) .

اگر شما از این موضوع مطئن هستید ،. من پوزش می طلبم به خاطر تحلیل اشتباه .

و من همیشه هر نموداری میزارم پایینش می نویسم که "توصیه ای به خرید نیست " ولی تا الان از سه تا سهمی که نمودارش رو گذاشتم فکر می کنم به هدف خودشون رسیدن ( فکر کنم شانسی شده .)

البته بیش تر این نمودارها رو برای به چالش کشیدن خودم گذاشتم و ممنون از اینکه لطف کردید و اشتباه من رو گفتید . و در آینده هر اشتباهی دیدید باز هم سپاس گذار دوستانی چون شما هستم که اشتباه من رو بگن .

چون تا اشتباهی گفته نشه ، اصلاح نمی شه .

ممنون.

نظر

• درود

چون تو پست قبل گفتم نمودارها یی که گذاشتم به هدفشون رسید الان اونارو به نگاه کردم و میزارم برای دوستان .

نمودار اصلی سدور (البته برای این هدفی نزاشتم چون نمودار خیلی واضح بود گفتم قضاوت با شما که صعود می کنه یا نه .... )

نتیجه :

نظر

• نمودار کچینی

گفته بودم که تا محدوده ی 340 ریزش می کنه ولی ریزشش از نظر زمانی فرسایشی شد ولی از نظر قیمتی به هدف رسید .

نمودار اصلی

نتیجه :

ویرایش توسط mohammad_ma : https://www.traderha.com/member/8298-mohammad_ma در ساعت 05-22-2013, 11:59 PM

نظر

• نمودار فولاد مبارکه

به نظر خودم فولاد از همه نمودار های بالا خیلی قشنگتر به هدف رسید . تو قیمت 420 گفتم به 470 میرسه که دقیق رسید و از همونجا برگشت .

نمودار اصلی :

نتیجه :

همه ی این نمودار ها تو پست های صفحه های حدود 100 به بعد هست زمان نبود برم دنبالشون .

نظر

• البته دوباره می گم اگر در آینده بازم نموداری گذاشتم بیش تر برای به چالش کشیدن خودم هست چون هنوز خیلی برای مطالعه کردن و یادگیری مطالب مختلف باید وقت بزارم و بازم می گم که

"توصیه به خرید ندارم ، در هیچ نموداری" چون خدای نکرده نمی خوام کسی تحت تاثیر قرار بگیره و به خاطر من ضرر کنه .

البته مطئنم که دوستان با این نمودار های من خرید و فروش نمی کنن و خودشون بررسی می کنن ( هم بنیادی و هم تکنیکال ) ولی برای رفع ابهام و هر گونه سوء برداشتی اینو نوشتم .

به هر حال ببخشید وقت شما دوستان رو گرفتم .

ممنون.
                    ویرایش توسط mohammad_ma : https://www.traderha.com/member/8298-mohammad_ma در ساعت 05-23-2013, 12:14 AM

نظر

• درود بر دوستان

راستی دیشب که سریع داشتم نمودار ها و نتیجه هارو می زاشتم یادم رفت که یکی از بهتریناشون رو (و البته آخرین ) رو نتیجه اش رو بزارم .

(فکر کنم کلاً با رمپنا میشه 5 تا سهمی که من نمودارشون رو گذاشتم . 4 تا تو این صفحه آوردم و .... )

نمودار آبسال معرفی شده :

نتیجه :

بازم تاکید می کنم که هدفم این نیست که کسی این سهم ها رو بخره یا بفروشه ، فقط برای تبادل نظر و به چالش کشیدن ،این نمودار ها رو گذاشتم .

ویرایش توسط mohammad_ma : https://www.traderha.com/member/8298-mohammad_ma در ساعت 05-23-2013, 07:30 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_ma نمایش پست ها
                        درود بر دوستان

راستی دیشب که سریع داشتم نمودار ها و نتیجه هارو می زاشتم یادم رفت که یکی از بهتریناشون رو (و البته آخرین ) رو نتیجه اش رو بزارم .

(فکر کنم کلاً با رمپنا میشه 5 تا سهمی که من نمودارشون رو گذاشتم . 4 تا تو این صفحه آوردم و .... )

نمودار آبسال معرفی شده :

نتیجه :

بازم تاکید می کنم که هدفم این نیست که کسی این سهم ها رو بخره یا بفروشه ، فقط برای تبادل نظر و به چالش کشیدن ،این نمودار ها رو گذاشتم .

سلام آقا محمد
                        دستت درد نکنه واقعا عالی بود. یک زحمت میکشی یه نگاه به ومعادن، میدکو و خودروسازی ها بندازی؟ ممنونت میشم.
                        شاد باشی و سلامت
                        ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

• نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها

سلام آقا محمد
                          دستت درد نکنه واقعا عالی بود. یک زحمت میکشی یه نگاه به ومعادن، میدکو و خودروسازی ها بندازی؟ ممنونت میشم.
                          شاد باشی و سلامت
                          سلام بر شما دوست عزیز

چشم . نمودارشون رو میزارم.

در مورد خوردویی ها نمودار ایران خوردرو رو میزارم ولی توصیه می کنم تنها و تنها اگر تایید بنیادی گرفتید وارد بشید چون روند خودرویی های خیلی وقته نزولیه و تا خبر یا اتفاق مهمی نیفته همینطوری می مونه .

حتی اگر می خواید نوسان بگیرید توصیه می کنم در سهام های بنیادی و در روند صعود نوسان بگیرید .

در ضمن در مورد نمودار ها ، امکان داره درست دربیان و امکان داره غلط باشن و فقط نظر شخصی خودم رو به درخواست دوست عزیزمون آقا بابک گذاشتم .

پس ، "توصیه ای به خرید و فروش نیست "

فقط با عرض شرمندگی به خاطر مشغله زیاد یه مدتی در خدمت شما عزیزان نیستم ببخشید.

نظر

• توسعه معادن و فلزات (ومعادن) / روزانه

در مورد معدنی ها ، طبق معمول می گم که برای ورود و خروج باید بعد از تایید بنیادی ، دنبال اخبار مربوط به صنعت باشید.

نمی دونم چه سهم هایی هستن که از این بحث عوارض مالکانه تاثیر می پزیرن ولی این مورد رو مطمئن بشید چه تاثیری روی معدنی ها و سنگ آهنی ها میزاره.

نظر

• هلدینگ صنایع و معدن خاور میانه ( میدکو) / روزانه

همان توصیه های ومعادن . این نمودار حرکت صعودی خوبی داره و اگر مقاومت خودش رو بشکنه هدف های بالایی داره از نظر تکنیکی . (بنیادی نمی دونم )

فقط باید این مسایل سیاسی رو هم مد نطر قرار بدید .

نظر شخصی من اینه که بعد از هفته بعد یا حتی هفته بعد ، به احتمال زیاد بازار برگرده و مثبت بشه . اگر اشتباه نکنم شاخص کل روی فیبوی 68.2 درصد داره درجا میزنه . خود دوستان می تونن بررسی کنن.

نظر

• ایران خودرو (خودرو) / روزانه

همانطور که تو پست 1287 گفتم ،. تنها با تایید بنیادی و خبرهای مهم اگر خواستن وارد بشن . به نظر من تا خبری نیومد دوستان از گروه خودرو دور بمونن.

اگر خبر مهمی هم در مورد خودرویی ها بشه به اطمینان میشه بعد از خبر هم وارد شد . شاید کمی گرون بخرید ولی روند صعود ریسک رو پایین میاره .

و برای نوسان گیری هم از نمودار های در روند صعود استفاده کنید.

راستی یادم رفت بگم ، دوستانی که در بورس فعال هستن نظر شخصی من اینه که با دید میان مدت و بلند مدت (3 ، 6 ، 9 ، 12 ماه ) سرمایه گذاری کنن ، تا نوسان گیری . فقط باید سهام بنیادی باشه و آینده ای مناسب با توجه به اقتصاد کلان .

نظر

پردازش ...
                                X