اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین در جهت تحلیل تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام و درود

با تشکر از دوستان عزیز که به نکات مهم و ارزشمندی اشاره داشتن نتیجه دیدگاه ها ال به اینجا

Cinder
    اصلاح تا ميانه هاي آخرين کندل صعودي پر قدرت
    سپس صعود خواهد کرد

hich1389
    h4 آرايش ab=cd
    از طرفي به مقاومت مهمي رسيديم
    با توجه به حمله اي که قيمت کرده
    اندازه کندلهاي صعودي
    پس از اصلاح صعود آخر خودش شرايط باي
    نتيجه هفته آينده : رنج و نزول

amoaleman
    در حال تشكيل موج c است
    با توجه به حركت شارپي كه داشته
    و ساختار موج 2
    نتيجه : يك اصلاح پيچيده زمان بر را خواهد داشت
    alman
    شدوهاي بلندي که کندلها در تايم ?ساعته
    اينگولف کردن شمع هاي ضعودي
    نتيجه : قيمت تمايل به کاهش دارد

jengheshlaghi
    الگوی ABC که تمام شده
    الگوی Bullish SHS تمام شده
    پولبک به سمت خط گردن
    شکل یک 5 موج ناقص (شکست خورده )
    موج 2 در حال شکل گیری هست
    نتیجه : تا 38% موج یک رو اصلاح کنه وبعد مجددا رشد
    alozard
    آخرین گام در تایم 4 ساعت - گامی صعودی است که تثبیت نشده
    شروط نزول شکست ساپورت های 1 و 2 و کف کندل دوم به الویت
    در صورت عدم وجود خبر امکان تغییر مسیر نمی رود
    اولین گام اصلاحی رسیدن به ساپورت wava a می تواند باشد .
    نتیجه : اصلاح حدود 38 تا 50 درصد bc کوچیک و سپس صعود

بر اساس آراء اکثریت روند قالب صعودی اما نظر اکثریت اصلاحی صورت خواهد گرفت و سپس صعود انجام خواهد شد
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام و درود

قبل از اینکه تصاویر اصلی را قرار دهم نظر خودم هم بیان میدارم البته با توجه به اینکه از آینده چارت با خبرم شاید خیلی مثمر ثمر نباشد اما از نظر تکنیکالی اگر هم اشراف نداشتم برداشتم بر اساس همین نموداری است که در زیر قرار میدهم .
      در این نمودار هم همانطور که ملاحظه میکنید چه در نزول قبلی و چه در مسیر صعودی کندل های صعودی قدرت خودشان را نسبت به کندل های نزولی به نمایش قرار داده اند بطوری که تمام کندل های صعودی بصورت ایمپالس حرکت داشتن اما کندل های نزولی اکثرا" بصورت کارکشن در تایم چهار ساعته دو الگوی هم زمان تشکیل شده یکی AB=CD و دیگر باتر فلای اما همانطور که مشاهده میشود مومنتوم های قیمتی خیلی زودتر از مان مقرر به پی آر زد اول خود در 1.272 رسیده و با یک کندل قدرتمند توانسته هم میدلاین چنگال و هم رزیستنس های خود را بشکند . در نتیجه با توجه به قدرت خریداران نسبت به فروشندگان تقریبا" میتوان برگشت قیمت را تا حدودی منتفی دانست اما هدف میتواند پی آر زد دوم باتر فلای در لاین فوقانی چنگال اندرو باشد پس هدف میشود سطح فوقانی چنگال . اما در مورد اصلاح نظر به اینکه شکست ها خیلی با قدرت انجام شده انتظار اصلاح زیادی را نمیتوان داشت به دلیل اینکه رزیستنس های شکسته شده اکنون نقش حمایتی را پیدا خواهند کرد و هم چنین میدلاین چنگال هم میتواند نقش حمایتی داشته باشد و جلوی ریزش بیشتر را بگیرد
      لذا یا با یک اصلاح یک تا حد میدلاین چنگال و بصورت فرسایشن مد نظر می باشد تا زمان باقیمانده را سپری نماید و سپس در زمان تعیین شده خود را به محدوده پی آرزد در بالای چنگال برساند .

نتیجه : اصلاح یا در حد میدلاین چنگال و یا بصورت فلات در نقش استراحت برای گذر زمان . با توجه به اینکه محدوده زمانی در تایم هفتگی قرار خواهد گرفت پس میتواند با الگو های کندلی وارد پوزیشن خرید گردید.

در پست بعدی تصویر کامل را قرار خواهم داد

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 06-02-2013, 04:20 PM
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سلام و درود

ضمن تشکر از کلیه دوستان که در این مبحث آموزشی شرکت کردند . و نکات ارائه شده برای شخص من بسیار مفید و ارزشمند بود بطوری که من قادر میسازد تا از منظر دیگر هم بتوانم چارت را آنالیز کنم امیدوارم مباحث مطرح شده برای شما هم چنین تاثیری را در بر داشته باشد . هدف ارزیابی نکات موجود در یک چارت و رسیدن به یک دیدگاه ایده آل می باشد . در چارت زیر شاید در نگاه اول چنین تصور پیش بیاد که یک الگوی باتر فلای شکل گرفته و هم زمان هم یک الگوی AB=CD و قرار گرفتن در تراز 1.272 فیبو ناچی و محل سقف مسلما" برخورد با یک پیوت پوینت برگشت قیمت و نزول جفت ارز را در ذهن ما نقش بندد اگر در حد تغییر مسیر هم نباشد اما در حد اصلاحی با یکی از ترازهای فیبو ناچی را ایجاد نماید اما مشاهده میشود که دو گزینه فارغ از هر اندیکاتوری یکی بحث قدرت مومنتوم و دیگری بحث زمان خیلی راحت میتواند تمام نکات و الگو ها رو نقض کند .
        لذا پس نتیجه میگیریم برای آنالیز چارت قبل از هر گزینه ای نیم نگاهی به قدرت مومنتوم های گذشته داشته باشیم که اولویت هر تحلیلی می باشد و دوم اینکه رعایت بعد زمان است که به راحتی قادر است هر شرایطی را بر چارت حاکم نماید . لذا برای استفاده بهینه از این مجموعه بیایید نظرات خود را با چارت و با نظر دیگران تطبیق داده و ببینید که چه گزینه هایی از دید شما دور مانده تا در آینده بتواند به کمک شما آید . اینم تمرینی دیگر در یک روز تعطیل .

تا تعطیلی بعدی
        بدرود

نظر

سلام ..استاد اگر روزانه را هم میگذاشتید عالی بود ...ولی به نظر بنده در 4 ساعته موج 5 ناقص را زده و اومده پایین
          این پایین رو میتونیم A فرض کنیم ...حرکت بعدی بالا تا محدوده 61.8 که میشه B بعد ریزش برای c .

منو ببخشید من صفحه اول رو میخوندم پست زدم ..نطرم مال پست اول شما بود
          ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 06-02-2013, 07:12 PM

نظر

جناب یزدی عزیز ، کارتون واقعا جای تحسین داره . ممنون از وقتی که میزارید. یادمه سعید ترک نژاد عزیز هم همین کارو قبلا انجام داده بود . فقط به نظر من باید یه تایم بالاتر از تایم پیش بینی رو هم قرار بدید مثلا همین اخری بهتر بود تایم دیلی هم باشه . موفق باشید .
            عجب نبود گر از قرآن نصيبت نيست جزنقشي **** كه از خورشيد جز گرمي نبيند چشم نابينا

نظر

جناب یزدی سلام . بابت آموزش های خوبتون ممنونم .
              اگر لطف کنید مدت زمان ارائه چارت اصلی را در روز کمی به تعویق بیندازید ممنون میشم . آخه کسانی مثل بنده بدلیل مشغول بودن در کارهای دیگه و قتی به توضیحات شما میرسیم که همه چیز تمام شده است . هم تحلیل ها و هم نتایج.
              فکر کنم نتایج رو برای آخر شب بذارین بهتره.... بازم ممنون.
              از میان آدم هایی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنان که با خود چتر میبرند به کار خود ایمان دارند .

نظر

سلام و درود

ضمن تشکر از دوستان عزیز و همراهی های صمیمانشون . اطاعت امر میکنم دفعه بعد اختصاص زمان بیشتر و تایم های بالاتر تا کوچیکتر سعی میکنیم با کمک شما عزیزان نکات مبهم چارت را با هم ببینیم.

شادو پیروز و سرافراز باشید

نظر

آقایون یه تاپیک مخصوص اونس جهانی تشکیل بدهید و خواهشا حضور فعال داشته باشید.

گناه من چیه که فقط اونس کار میکنم؟؟؟؟؟؟

آقا نیما و بقیه دوستان هم در مورد اونس تحلیل بزارن لطفا.

همگی موفق باشید.
                  .

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
                    آقایون یه تاپیک مخصوص اونس جهانی تشکیل بدهید و خواهشا حضور فعال داشته باشید.

گناه من چیه که فقط اونس کار میکنم؟؟؟؟؟؟

آقا نیما و بقیه دوستان هم در مورد اونس تحلیل بزارن لطفا.

همگی موفق باشید.
                    سلام

میتونید از تاپیک تحلیل همگانی طلا استفاده کنید و هر کسی تحلیلی از این فلز دارد اینجا قرار بده :

http://forum.broker-fa.com/f9/تحلیل-...html#post67667
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام دوست عزیز

تاپیک nimati هست که آقا کامران و آقا داریوش و کلا همه ی طلا بازها جمعشون جمعه. اتفاقا من برعکس شما فقط انس کار نمیکردم که همین تاپیک باعث شد منم کار کنم.

ارادتمند------------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                        سلام

میتونید از تاپیک تحلیل همگانی طلا استفاده کنید و هر کسی تحلیلی از این فلز دارد اینجا قرار بده :

http://forum.broker-fa.com/f9/تحلیل-...html#post67667
                        ممنونم مصطفی جان ولی مورد اقبال عموم قرار نگرفته این تاپیک

لطفا دوستان بیشتر تحلیلهاشون را بزارن توی این تاپیک

ممنون
                        .

نظر

سلام و درود

چند روزی است که در تاپیک (بررسی ارزها از دید دوستان ) استاد ارجمندم دکتر موسوی بحث امواج و فیبو ناچی را مطرح کردند از آنجایی که خودم علاقه خاصی به فیبو ناجی دارم و برایم کاربرد های زیادی دارد لذا بد ندیدم لینک فیلم وبمیناری متعلق به خانم کارولین که در مورد امواج و استفاده از ترازهای فیبو ناجی بحث کرده را در اینجا قرار بدم تا شاید مورد استفاده دوستان هم قرار گیرد .

وبمینار فیبو ناچی و تراز های آن توسط خانم کارولین

موفق باشید
                          ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 06-08-2013, 10:28 AM

نظر

درود بر جناب یزدی گل
                            استاد شما قبل از طلا یه تحلیل گذاشتید از شیوه نوین و تکنییک جدیدی بود
                            امکانش هست بیشتر در موردش توضیح دهید یا اصلا تاپیکش کجاست
                            ممنون میشم
                            (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام و درود

امیدوارم ویدئو دیروز تونسته باشه کمکی در جهت موج شناسی و استفاده از امواج الیوت کرده باشه . تمرینی هم آماده کردم برای امروز تا نگاهی داشته باشیم به برداشتها نسبت به امواج . نموداری را در تایم های مختلف در زیر قرار دادم میخواهیم نگاه هایی که میتونه برای شناسایی موج هفته آینده به ما کمک کنند را پیش بینی کنیم لذا با توجه به اینکه تعدادی از دوستان در زمانهای پایانی روز موفق به اظهار نظر می باشند جمع بندی و ارائه جواب درست را موکول میکنیم به ساعت 8 شب امروز امیدوارم تا آن ساعت بتوانیم نکات آموزشی خوبی از اظهار نظر دوستان به دست آوریم .
                              به نظر شما در هفته آینده چه روندی را میتوان برای این موج متصور بود ؟ صعود ؟ نزول ؟یا خنثی ؟ به چه دلیل؟

نظر

با سلام و عرض ادب
                                به نظر من قیمت نتونسته بریک اوت ولیدی داشته باشه و در تایم ۴ سعته شاهد کندل دجی هستیم و همچنین در تایم ۳۰ دقیقه شاهد الگوی ستاره عصرگاهی دوجی هستیم که نشانه ای برای نزول هستش. اما من برا تصمیم گیری یه خط روند نزولی و صعودی میکشم و در صورت شکست هر کدام در ان راستا پزیشن میگیرم .
                                شاد و سلامت و پر سود باشید

"بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

پردازش ...
                                X