اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی در مورد شناخت واگرايي ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• واگرایی در aud/chf تایم 1 ساعته

این موقعیت خوبی بود که من از دیروز در پی شکارش بودم اما متاسفانه به دلیل عدم مدیریت درست ترید نه تنها سود نکردم بلکه وارد ضرر شدم.

ویرایش توسط AIO : https://www.traderha.com/member/4465-aio در ساعت 04-16-2012, 07:21 PM

نظر

• Rd+ درطلا

ویرایش توسط hashem_fx : https://www.traderha.com/member/5124-hashem_fx در ساعت 04-24-2012, 12:13 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hashem_fx نمایش پست ها
        سلام دوست من
        ببخشید یه سوال و یه توضیح در مورد تحلیل دوستمون
        مگر تایید مکدی نباید صورت بگیره که ما اونو واگرایی بنامیم. طبق تصویر ؛ مکدی تغییر فاز نداده. نظر دوستان چیست؟
        باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
          سلام دوست من
          مگر تایید مکدی نباید صورت بگیره که ما اونو واگرایی بنامیم. طبق تصویر ؛ مکدی تغییر فاز نداده. نظر دوستان چیست؟
          باتشکر
          سلام.

واگرایی ها به دو دسته کلی معمولی و مخفی تقسیم میشن.
          در واگرایی معمولی یا همون RD (Regular Divergence نیازی به تغییر فاز در MACD نیست.

پیشنهاد میکنم که Pdf آموزش آقای آزادی رو مطالعه نمایید.

نظر

• بنظر می آید که تغییر فاز مک دی در حال شکل گیری است.

نظر

سلام دوست من
              باتشکر
              سلام
              درست میفرمایید، قائدتا برای تایید مکدی در واگرایی معمولی ، میله های مکدی باید به صفر برسن تا واگرایی تایید بشه ، چون احتمال داره بازار هر لحظه برگرده
              فکر کنم دوستمون به پیشواز واگرایی رفتن.
              موفق باشی

نظر

سلام دوست من
                باتشکر
                سلام به همگی
                ببخشید من منظورم رو بد گفتم
                منظور من تغییر فاز از خط صفر به قسمت مثبت یا منفی نبود ، منظور من تایید خود مکدی (تغییر مکدی) یعنی میله های مکدی تغییر جهت بدن یعنی زمانی که ما از RD+ صحبت میکنیم هم زمان با ایجاد یه کف جدید توسط قیمت ما در اسیلاتور ها شاهد این باشیم که اسیلاتور نتونه یه کف جدید مطابق قیمت بزنه و تایید اون زمانی اثبات میشه که در اسیلاتور تغییر جهت داشته باشیم.
                نمیدونم تونستم منظورم رو بگم یا نه

در تصویر بالا همونطور که مشخصه بین موج 2 و 4 یه واگرایی از نوع hd+ هستیم
                که منظور من از تایید مکدی تغییر وضعیت اونه . یعنی زمانی که قیمت یه کف بالاتری میزنه و قیمت از حالت نزولی به صعودی گرایش پیدا میکنه در مکدی و یا اسیلاتور های دیگه هم مکدی تغییر وضعییت پیدا میکنه و میله های اون از حالت نزولی به صعودی تغییر میکنه . همین تغییر در اندازه میله های مکدی رو تایید مکدی میگن.

با تشکر

نظر

• واگرایی

نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
                  سلام.

واگرایی ها به دو دسته کلی معمولی و مخفی تقسیم میشن.
                  در واگرایی معمولی یا همون RD (Regular Divergence نیازی به تغییر فاز در MACD نیست.

پیشنهاد میکنم که Pdf آموزش آقای آزادی رو مطالعه نمایید.
                  با سلام
                  میشه مقاله رو برامون بزاری؟
                  ممنون
                  تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                    با سلام
                    میشه مقاله رو برامون بزاری؟
                    ممنون
                    سلام از طریق زیر میتونید دانلود کنید :

دانلود
                    ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 04-28-2012, 04:56 PM
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                      سلام از طریق زیر میتونید دانلود کنید :

دانلود
                      با سلام خدمت مصطفی گرامی و تشکر
                      با اجازه به اطلاع دوستان برسونم که یه جزوه واگرایی از نیما عزیز در سایت های با سابقه تر موجود بوده ، اگه این جزوه همونی باشه که من فکر میکنم ، تا اونجایی که یادمه نیما توصیه کرده بود که اونو مطالعه نکنیم ، در عوض همین فایلهای جدید تصویری رو که توی سایت هست با دقت ببینید جدیدتر و بهتره
                      اگر هم این مقاله جدیده که بفرمایید تا ما هم استفاده ببریم
                      پیشاپیش جسارت بنده رو عفو بفرمایید
                      موفق باشید

نظر

سلام به همگی
                        ببخشید من منظورم رو بد گفتم
                        منظور من تغییر فاز از خط صفر به قسمت مثبت یا منفی نبود ، منظور من تایید خود مکدی (تغییر مکدی) یعنی میله های مکدی تغییر جهت بدن یعنی زمانی که ما از RD+ صحبت میکنیم هم زمان با ایجاد یه کف جدید توسط قیمت ما در اسیلاتور ها شاهد این باشیم که اسیلاتور نتونه یه کف جدید مطابق قیمت بزنه و تایید اون زمانی اثبات میشه که در اسیلاتور تغییر جهت داشته باشیم.
                        نمیدونم تونستم منظورم رو بگم یا نه

در تصویر بالا همونطور که مشخصه بین موج 2 و 4 یه واگرایی از نوع hd+ هستیم
                        که منظور من از تایید مکدی تغییر وضعیت اونه . یعنی زمانی که قیمت یه کف بالاتری میزنه و قیمت از حالت نزولی به صعودی گرایش پیدا میکنه در مکدی و یا اسیلاتور های دیگه هم مکدی تغییر وضعییت پیدا میکنه و میله های اون از حالت نزولی به صعودی تغییر میکنه . همین تغییر در اندازه میله های مکدی رو تایید مکدی میگن.

با تشکر
                        سلام
                        فکر میکنم که باید مبحث واگرایی رو مجددا مطالعه کنی چون به نظر میرسه که مفهوم مکدی رو کامل متوجه نشدی.
                        در هر حال تا انجا که من متوجه شدم ، تغییر فاز مکدی یهنی اینکه میله های مکدی از خط صفر عبور کنن یا به صفر برسن
                        و اگر منظورتون تغییر رنگ میله های مکدی هست ، خیر ، تغییر رنگ میله ها تاییدی بر تغییر فاز مکدی برای واگرایی نیست
                        ضمنا واگرایی رو بین دوتا سقف یا دوتا کف در نظر میگیریم ، اون خطوط قرمز بین یه سقف و کف علامت زدین ( اگه درست متوجه شده باشم)
                        موفق باشید
                        ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 04-28-2012, 05:35 PM

نظر

• متاسفانه فایل مقاله آقای آزادی برای من قابل استفاده نیست...آیا امکان داره که این فایل رو جای دیگه ای آپلود کنید؟

با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
                            سلام
                            فکر میکنم که باید مبحث واگرایی رو مجددا مطالعه کنی چون به نظر میرسه که مفهوم مکدی رو کامل متوجه نشدی.
                            در هر حال تا انجا که من متوجه شدم ، تغییر فاز مکدی یهنی اینکه میله های مکدی از خط صفر عبور کنن یا به صفر برسن
                            و اگر منظورتون تغییر رنگ میله های مکدی هست ، خیر ، تغییر رنگ میله ها تاییدی بر تغییر فاز مکدی برای واگرایی نیست
                            ضمنا واگرایی رو بین دوتا سقف یا دوتا کف در نظر میگیریم ، اون خطوط قرمز بین یه سقف و کف علامت زدین ( اگه درست متوجه شده باشم)
                            موفق باشید
                            آرمان جان شما منظور بنده رو بد متوجه شدی
                            من با تغییر فاز کاری ندارم و میدونم تغییر فاز یعنی جابجایی مکدی از فاز مثبت به منفی و برعکس
                            منظور من از نوشته هام اینه که برای تایید یه واگرایی نیازه که یه اسیلاتور مثل مکدی تغییر حالت بده (فکر نکنی میگم از منفی به مثبت بره ) یعنی در یه روند نزولی هم زمان با واگرایی میله های مکدی بجای اینکه اندازشون نسبت به قبلی بزرگتر بشه کوچکتر بشه
                            این تحلیل من از وپترو
                            ------------------------------------------------------------------

طبق تحلیل گذشته از وپترو اهداف قیمتی بنده به شرح زیر است

طبق تصویر زیر بنده موج قبلی رو به صورت یه موج ترند کامل به صورت 5 موجی فرض میکنم که در حال حاضر در موج اصلاحی خود میباشد.
                            اهداف قیمتی برای پایان موج اصلاحی منطقه 50% موج 1 بزرگ به همراه 100% app موج ماقبل و 618% موج 3-5 محدوده قیمتی 83 تا 85 تومان را تشکیل میدهد که با توجه به کانال پایینی چنگال و همچنین روند حجم معاملات انتظار تغییر روند میباشد.
                            در صورت عبور قیمت در روز های آینده از منطقه prz مشخص شده حمایت بعدی قیمت در 76 تومان خواهد بود. که با توجه به تغییر روند حجم معاملات و همچنین انتظار واگرایی در مکدی و در تی اسیلاتور و همچنین کراس در تی اسیلاتور در منطقه اشباع فروش احتمال اون بسیار کم است.

تصویر بزرگتر : http://axgig.com/images/69434041184876610594.png

-------------------------
                            آرمان دقت کن در اینجا اسیلاتور حجم بجای اینکه بلند تر از قبلی باشه کوتاهتر شده (یعنی در این محدوده قیمتی حجم فروش زیاد بوده و خریداران تونستن مقاومت کنن و قیمت پایین تر نره و نتیجه اون کمتر شدن فروشنده ها ؛؛ کوتاه شدن حجم)

خطوط مربوط به واگرایی رو هم کشیدم اما برای تایید اون نیازه میله های مکدی بجای اینکه بزرگتر بشن ؛ کوتاه تر بشن

نظر

• Hd+ درطلا

ویرایش توسط hashem_fx : https://www.traderha.com/member/5124-hashem_fx در ساعت 05-02-2012, 11:34 PM

نظر

• نظر دوستان در مورد پروانه در ديلي دلار نيوزلند به امريكا و واگرايي در اچ1http://

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

پردازش ...
                                X