اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی در مورد شناخت واگرايي ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ای بابا طاها . ! ! ! !
    این یه واگرایی معمولی مثبت یا rd+ است . نه منفی . واگرایی معمولی در کف میشه مثبت در سقف میشه منفی .
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• با سپاس از دوستان،

واگرایی آشکار مثبت در تایم 1 ساعته

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
        با سپاس از دوستان،

واگرایی آشکار مثبت در تایم 1 ساعته

سلام دوست گرامی و عزیز
        تا اونجا که به یاد دارم ، تو واگرایی معمولی ، تغییر فاز مکدی نباید داشته باشیم
        اگه اشتباه میکنم دوستان یاداوری کنن
        موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
          درود بر goldanalyst
          با اینکه تازه کارم ولی در نگاه اول به نظر درست میاد.
          برقرار و پایدار باشید
          طاها جان
          اون چاله که گفتم تو این عکسی که دوستمون گذاشته ، ببین چقدر تابلو هست (پست 269)
          اصلا داد میزنه من واگرایی هستم
          ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 05-09-2012, 12:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
            سلام دوست گرامی و عزیز
            تا اونجا که به یاد دارم ، تو واگرایی معمولی ، تغییر فاز مکدی نباید داشته باشیم
            اگه اشتباه میکنم دوستان یاداوری کنن
            موفق باشی
            با سپاس فراوان،

پس در واگرایی معمولی تغییرفاز نداریم و در مخفی داریم؟

بعد، این همان واگرایی است که در تایم نیم ساعته هم داریم و این بار تغییر فاز هم نداریم.

الان با شکست خط روند نزولی می توان خرید کرد؟

با احترام

نظر

با سپاس فراوان،

پس در واگرایی معمولی تغییرفاز نداریم و در مخفی داریم؟

بعد، این همان واگرایی است که در تایم نیم ساعته هم داریم و این بار تغییر فاز هم نداریم.

الان با شکست خط روند نزولی می توان خرید کرد؟

با احترام
              والله من هنوز واگرایی دلچسبی نمیبینم
              در حال حاضر هم که روند نزولیه ، من دلیلی برای خرید نمیبینم ،
              مگر اینکه تریگر خوب و مطمئنی داشته باشیم ، که هنوز خبری نیست یا اینکه استراتژی شما گرفتن موقعیت در اصلاحی ها باشه ( خلاف روند) که کمی استرس زا هست
              از همه مهمتر اینه که واگرایی یکی از نشانه های تغییر روند میتونه باشه ولی شرط کافی نیست ،
              موفق باشی

نظر

• دوستان خوبم این یه مثال خیلی خوبه که goldanalyst گذاشتند .

درسته در rd نباید تغییر فاز داشته باشیم . اما این یه ساختار 3-5 مکدی است . چیزی که قبلا اشاره شد

واگرایی معمولی بین موج 3 و 5 الیوت ، مقداری تغییر فاز دارد و یکی از واگرایی های محکم و معتبر است .

اون rd+ در تایم 15 دقیقه هم کاملا درسته و دلچسب .
                اما این نکته را توجه کنید که واگرایی اصلا تریگر معامله نیست . فقط پتانسیل برگشت را نشان میده . اینکه شما کجا بخرید بستگی به سیستم معاملاتیتون داره .

اما از دید کلاسیک میشه با شکست پیوت مینور یا خط روند اقدام به خرید کرد . نهایتا اینکه دلار استرالیا آماده صعود داره میشه .

نظر

• سپاس فراوان،

درباره واگرایی، یادم هست استاد آزادی جزوه ای داشتند. دوستان می دانند کجا می توانم فایل pdf را بیابم؟...کتاب ها یا جزوات دیگری نیز دوستان توصیه می کنند؟

با احترام

نظر

• فیلم کلاس آنلاین استاد آزادی را ببینید بهتره . اگه اشتباه نکنم جلسات 21-22-25-26-27

نظر

• درود جناب اbulkowski
                      بابا باور کن زبونم تو کله ام نچرخید نوشتم منفی، وگرنه تابلو بود که مثبته
                      برقرار و پایدار باشید
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• یه سوال از هم بروبچ واگرا دون .

این که مکدی در تایم یکساعته اینقدر اتمی اومده پایین ، چه پیش بینی میتونه بهتون بده ؟؟؟؟؟؟؟ در مورد واگرایی ؟ هفته بعد واگرایی چه شکلی میشه ؟؟؟
                        جایزه برنده یه دستگاه آپارتمانه

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 05-10-2012, 01:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
                          درود جناب اbulkowski
                          بابا باور کن زبونم تو کله ام نچرخید نوشتم منفی، وگرنه تابلو بود که مثبته
                          برقرار و پایدار باشید
                          طاها جان خدا نکنه تو فروم سوتی بدی این بالکوفسکی تو کمین همین موقعیت هاست. صبر کن انتقام میگیرم
                          ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 05-10-2012, 01:51 AM

نظر

• منم مظلووووووووووووووووووووووووووووووووووم...!!!!
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• این نتیجه همان تحلیل دیروز است در تایم 30 دقیقه.

دوستان میشه گفت که روی خود نمودار یک حالت سروشانه معکوس داریم؟!...بعد می بینیم که قیمت بعد از شکست خط گردن فرضی یک پول بک هم داشته. و الان هم میشه گفت باز یک واگرایی سقف داره شکل میگیره؟

نظر

این نتیجه همان تحلیل دیروز است در تایم 30 دقیقه.

دوستان میشه گفت که روی خود نمودار یک حالت سروشانه معکوس داریم؟!...بعد می بینیم که قیمت بعد از شکست خط گردن فرضی یک پول بک هم داشته. و الان هم میشه گفت باز یک واگرایی سقف داره شکل میگیره؟
                                دوست من درسته . سروشانه داریم . اما واگرایی سقف نداریم .

بچه ها جواب اون سوال چند تا پست قبل من چی شد ؟؟؟؟؟

نظر

پردازش ...
                                X