اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای amirsiroos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام آقا سیروس بابت تحلیل زیبا دستتون درد نکنه از روی این تحلیل tp1 من خورد . لطفا در مورد ادامه روند و tp2راهنمایی کنید . خیلی ممنون.
    از کلیه دوستان و مخصوصا اساتید محترم انجمن (pcm) تقاضا دارم در صورت امکان ایرادات ترید اینجانب را متذکر شوند تا هم برای من و هم برای بقیه کسانی که طالب یادگیری به شیوه صحیح ترید میباشند و مطالب این تاپیک را دنبال میکنند مفید واقع شود . با تشکر.

نظر

سلام دوستان این هم یک تحلیل بای روی جفت ارزaudcad

نظر

سلام دوستان تحلیلی دارم در مورد جفت ارز aud nzd امید است مورد توجه تان قرار گیرد با ارزوی موفقیت شما

نظر

سلام آقا سیروس اگه ممکنه دنباله روند aud chf تحلیل کنید.
          از کلیه دوستان و مخصوصا اساتید محترم انجمن (pcm) تقاضا دارم در صورت امکان ایرادات ترید اینجانب را متذکر شوند تا هم برای من و هم برای بقیه کسانی که طالب یادگیری به شیوه صحیح ترید میباشند و مطالب این تاپیک را دنبال میکنند مفید واقع شود . با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
            سلام دوستان تحلیلی دارم در مورد جفت ارز audchf همانطور که میبیند در تایم روزانه یک پنج موجه داریم و برای گرفتن در کارکشن مربوطه میخوایم ترید کنیم

آقا سیروس دنباله این تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط shahramgh نمایش پست ها
              سلام آقا سیروس اگه ممکنه دنباله روند aud chf تحلیل کنید.
              سلام دوست عزیز ببخشید که در جواب دادن به شما کمی تعلل کردم راستش من زیاد اهل تحلیل در فروم نیستم چون در مقابل اساتید این فروم من بیشتر شاگردی وتحقیق میکنم ولی دیدم بی ادبی است که جواب شما را ندم خوب دوست عزیز اگر شما به روند قبل دقت فرمایید ملاحضه مینماید ما در یک کانتی ترند میباشیم خوب انتظاری که از این کانتی ترند داریم چی هست معلومه یه حرکت abc یا یه 5 موجی حال میخواد این 5 موجی متداخل باشد یا خیر ولی انچه که برای ما مهم است برخود به 62 یا 79 درصد روند اصلی ما است حال که تی پی اول ما خورده استاپ اردر دوم مان را جابجا کرده روی وروذی میاوریم و به انتظار برخورد به نقاط مربوطه میشویم

نظر

سلام دوستان چندین جفت ارز را جهت تحلیل برای شما میگزارم

ویرایش توسط amirsiroos : https://www.traderha.com/member/5651-amirsiroos در ساعت 11-16-2014, 07:44 PM

نظر

7دوستان سلام اینهم تحلیلم روی جفت ارزAUDUSD سل

نظر

واینهم GBPAUD برای BUY

نظر

• دوستان سلام تحلیلی دارم روی جفت ارز eurcad همانطور که میبینید در حال تشکیل یک 123 در تایم روزانه هستیم من فقط منتظر یک سیگنال ورود هستم که احتمال میدم در شروع هفته دیگه بما دهد که اگر این اتفاق بیفته احتمال ا رسیدن بازار تا نقاط هدف هست با ارزوی موفقیت شما دوستان

نظر

• دوستان سلام تحلیلی دارم روی جفت ارز eurcad همانطور که میبینید در حال تشکیل یک 123 در تایم روزانه هستیم من فقط منتظر یک سیگنال ورود هستم که احتمال میدم در شروع هفته دیگه بما دهد که اگر این اتفاق بیفته احتمال ا رسیدن بازار تا نقاط هدف هست با ارزوی موفقیت شما دوستان

نظر

• سلام خدمت دوستانتحلیلی دارم روی یورو نیوزیلند احتمال رشد تا قیمت1.66838 محتمل بنظر میاید بنظر من بالای کندلی که فلش از انجا کشیده شده بمحض شروع بازار نقطه ورود خوبی است به امید موفقیت شما

نظر

• سلام دوستان بنظرم جفت ارزusdjpy اماده ساختن موج 3 از موجA میباشد نقاط ریت قیمتی را نیز در عکس مشخص کردم با ارزوی موفقیت برای شما

نظر

• نمیدونم چرا مثل سابق نوشتهام روی صفحه اصلی انجمن نمیاد اگر کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم

نظر

• نمیدونم چرا مثل سابق نوشتهام روی صفحه اصلی انجمن نمیاد اگر کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم

نظر

پردازش ...
                                X