اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های سرباز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط emadshahin نمایش پست ها
    CHFJPY

به نظرم باید یه کم دیگه نزول داشته باشه بعد از رسیدن به 104.00 دنبال تریگر خرید بود.
    با توجه به الگوی شارک تایم هفتگی یه کم این پوزیشن ریسک بالای داره ولی از سویی با توجه به ساختار حرکتی قیمت در هفته های اخیر که بیشتر اصلاحی می تونه باشه احتمال صعود تا حدی قابل قبوله

نتیجه:

فعلا 150 پیپ
    ریسک فری تا سقف کانال می توانیم تریل کنیم

نظر

• EURGBP

ولفی

من از تریگر زیگزاگ تایم 1 دقیقه برای ورود به خرید استفاده می کنم. تریگر با شما

نظر

• GBPUSD

در تایم روزانه تغییر روند رو با شکست ماژورها از صعودی به نزولی داریم. علاوه بر الگوی AB=CD inv روزانه در تایم 4 ساعته نیز الگوی پروانه قابل تشخیص است که با آرایش واگرایی در مخفی منفی در تایم دیلی که در بعضی اندیکاتور ها مثل CCI شاهد آن هستیم احتمال ریزش حداقل تا 1.5450 بسیار بالاست.

نظر

• USDJPY H1

حرکت در کانال صعودی به همراه برخورد با خط میانه چنگال که همراهی آرایش واگرایی مخفی مثبت رو در MACD بلند مدت رو هم داره همگی نشان از صعود دلار داره....

نظر

• عماد جان شما استادی و در این شکی نیست ولی حس میکنم داری با دید بای نگاه میکنی و با غرض تحلیل میکنی اگر با دید بازتر ببینی فکر نمیکنم این روند با این شدت خیال برگشت داشته باشه. البته ببخشید که اسپم زدم دیدم توی تاپیک زیگزاگ هم اصرار به بای دارید حس کردم شاید باعث خیر بشم. البته بازار که قابل پیش بینی نیست ولی حس میکنم با دید تایید حرفات تحلیل میکنی. بازم ببخشید اگر دخالت کردم.

ارادتمند شما دوست عزیز-------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
              عماد جان شما استادی و در این شکی نیست ولی حس میکنم داری با دید بای نگاه میکنی و با غرض تحلیل میکنی اگر با دید بازتر ببینی فکر نمیکنم این روند با این شدت خیال برگشت داشته باشه. البته ببخشید که اسپم زدم دیدم توی تاپیک زیگزاگ هم اصرار به بای دارید حس کردم شاید باعث خیر بشم. البته بازار که قابل پیش بینی نیست ولی حس میکنم با دید تایید حرفات تحلیل میکنی. بازم ببخشید اگر دخالت کردم.

ارادتمند شما دوست عزیز-------------امیر
              مرسی امیر جون از اینکه اهمیت میدی به تحلیلهای من... شاگردم تا ابد....
              حقیقتا من بعد از کلی تحت تاثیر بودن تحلیل های افراد مختلف به این نتیجه رسیدم که در نهایت برای ترید به نظر خودم اهمیت بدم تا در صورت اشتباه بدونم کی مقصره و چرا مقصره و دلیل این تقصیر چیه....
              ولی حرف شما بسیار درست و منطقی هست. ممنونم از راهنماییت رفیق.

نظر

• من از شما ممنونم که اینقدر منطقی با قضیه برخورد کردید و جسارت من رو به دید بد برداشت نکردید. حقیقتا خودم آخه بعضی موارد در یک تسلسل بی انتها گیر میکنم. چون اول نظرم حالا بنا به تحلیل یا حتی شنیدن از کسی مثلا بای هست توی تحلیل قسمتهایی که با نظرم موافق هست رو میبینم بعد دوباره اعتقادم بیشتر میشه و بعد دوباره بیشتر علت بای می یابم و این چرخه اذیتم میکنه برای همین گفتم خدایی ناکرده شما هم اسیر همچین قضیه ای شده باشید که البته واقعا بیرون اومدن ازش سخته و خودم هنوز درگیرشم چون با توجه به شناختی که از شما دارم میدونم دید بازی به چارت دارید لذا وظیفه ی خودم دونستم بگم. باز هم جسارت من رو ببخشید عماد جان

ارادتمند--------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• CADCHF

الگوی ولفی که البته هارمونی زمانی قوی نداره ولی در ناحیه sweet zone به رنگ آبی مشخص شده الگوی واگرایی روی اکستنشن 127 درصد رو در تایم 1 ساعت داریم و شکل MACD تایید قوی برای کاهیش فشار فروش در بازاره....

نظر

USDJPY H1

حرکت در کانال صعودی به همراه برخورد با خط میانه چنگال که همراهی آرایش واگرایی مخفی مثبت رو در MACD بلند مدت رو هم داره همگی نشان از صعود دلار داره....

نتیجه:
                    صعود به هدف 97.60 انجام شد... منتها از کفی جدید تر...

امیر جان به نتیجه ای رسیدم امسال بعد از حدود 8 9 سال تجربه در این بازار، اونم اینکه به گفته خیلی از بزرگان این فروم و جامعه تریدرها از جمله پیام عزیز جناب یزدی گرامی و نیمای عزیز و سایر دوستان غیر از تحلیل گری و در گیری با این همه ابزار برای تحلیل باید یک سیستم مکانیکی و بدون احساس تریدری داشته باشیم... که گول شکل و شمایل عجیب و وحشتناک و گول زننده این چارتها رو نخوریم.... و صرفا ترید کنیم طبق قوانین و تبصره های سیستم تریدری....

نظر

• AUDCHF H4

HD- به همراه TD

نظر

• EURUAD

الگوی nen star و آرایش واگرایی در تایم بالاتر روی تراز 88 درصد

1.4438 اولین هدف

نظر

CADCHF

الگوی ولفی که البته هارمونی زمانی قوی نداره ولی در ناحیه sweet zone به رنگ آبی مشخص شده الگوی واگرایی روی اکستنشن 127 درصد رو در تایم 1 ساعت داریم و شکل MACD تایید قوی برای کاهیش فشار فروش در بازاره....

نتیجه:

نظر

• AUDJPY

الگوی بت به همراه موج شماری احتمالی و واگرایی

الگوی بت در تایم 15 دقیقه شاید انتهای موج 2 از ریزش سنگین باشه
                            ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 09-10-2013, 01:57 AM

نظر

• GBPJPY

تایم ماهانه

به منطقه بسیار حساسی از نظر من رسیده که پتانسیل یه حرکت نزولی تا 148.70 رو داره....یعنی چیزی حدود 1000 پیپ. البته بیشتر برای من جهت نزولی مد نظر هست تا ترید بلند مدت.

از دید هارمونیکی هم دو الگو رو میشه در این منطقه در نظر گرفت:

1. الگوی بت

2. الگوی شارک

نظر

• EURGBP

DAILY

3 الگو با PRZ مشترک و قوی...... در تایم روزانه دو الگوی باترفلای و قوی سیاه و در تایم بالاتر با توجه به شمارش امواج احتمالا در پایان موج 4 هستیم با الگوی AB=CD

ویرایش توسط Emad Sh : https://www.traderha.com/member/6443-emad-sh در ساعت 09-25-2013, 01:44 AM

نظر

پردازش ...
                                X