اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوار بر امواج بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    سلام

منظور همان عدد700 تومان است.

متاسفانه فعلاً دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم .
    آیا واقعا این امر امکان پذیر هست و در چه بازه زمانی؟ یعنی منظورتون از آینده ای نه چندان دور کی هست؟ مشتاقم که تحلیلتون رو در این زمینه ببینم
    با تشکر از تحلیل های خوبتون

نظر

من هم مشتاقم ببینم بر اساس چه داده های تکنیکال و فاندامنتالی دلار 700 تومانی رو در آینده نزدیک باید داشته باشیم؟

اما من در آینده نزدیک دلار 5000 تومانی رو می بینم

دلایل تکنیکال: هیچی ( کلا تو بازار ایران تکنیکال معنی نداره به خصوص تو روند های بلند مدت)
      دلایل فاندامنتال: شروع تحریم ها از 18 بهمن، شروع برنامه غذا در برابر نفت و عدم پرداخت دلار و طلا، کناره کشیدن ایران از مذاکرات فوریه که نشان از اختلافات فاحش دو طرف داره، نیاز دولت به دلار بالاتر برای تامین کسری های ریالی خود من جمله یارانه ها، نیاز آمریکا و ایران به داشتن مخالف یکی با کاربرد خارجی و فروش اسلحه به کشورهای عربی و دیگری با کاربرد داخلی، دورنمای بسیار ناامید کننده اقتصادی ایران (تقریبا همه صنایع در حال ورشکستگی هستند)، خروج تدریجی سرمایه گزاران از بازارهای داخلی که تقاضای دلار رو بالا می بره

ارادتمند- بهزاد
      ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 01-29-2013, 11:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
        آیا واقعا این امر امکان پذیر هست و در چه بازه زمانی؟ یعنی منظورتون از آینده ای نه چندان دور کی هست؟ مشتاقم که تحلیلتون رو در این زمینه ببینم
        با تشکر از تحلیل های خوبتون
        با توجه به اینکه قیمت گذاری دلار بیشتر وزن سیاسی دارد ، مختصری توجه شما را به اتفاقات در شرف وقوع جلب میکنم :

1. پذیرش بازجویی از افراد متهم در انفجار آرژانتین از سوی ایران

2. احتمال کناره گیری ملکه انگلیس

3. اولتیماتوم اوباما به اسرائیل در خصوص تعیین تکلیف روند صلح با فلسطینیان

4. احتمال تجزیه اسپانیا

5. احتمال فرو پاشی واحد پولی یورو با خروج آلمان و فرانسه از این اتحاد

6.تحمل ناپذیری غرب و امریکا در خصوص تحرکات ترکیه و عربستان

7. اجرای مرحله دوم پروژه انزوای روسیه

8. جنگ ارزی چین و امریکا

و
        .
        .
        .
        در کنار تحلیل موارد بالا این نکته را نیز باید در نظر گرفت که نمودار دلار - ریال در محدوده انتهایی موج 5 صعودی از یک ترند بزرگ 47 ساله است و این یعنی ؟
        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

یکی از اساسی ترین نکات در وزن دهی به دیدگاههای ژئو پولیتیک عمر مفید سیاستها و نقش آفرینی بازیگران صفحه سیاست است . بنظر من با قطعیت میتوان نظر داد که عمر مفید اسرائیل در نقش آفرینی سیاسی تمام شده است و در آینده اسرائیل را باید در حد یک تفرجگاه بین الملی برای گذران دوران تعطیلات در دنیا دید .

عربستان نیز آتش زیر خاکستر است که امریکا برای حذف نقش اصلی عربستان که بازار نفت است از همین الان گام برداشته و در دو سال آینده امریکا به بزرگترین صادر کننده نفت جهان تبدیل خواهد شد و...

ترکیه بیش از ظرفیت خود وارد بازیهای سیاسی شده است و با التماس برای عضویت در پیمان شانگهای ، عطای عضویت در ناتو را از سر بدور کرده است و...

حال اصلیترین بازیگر با هوش منطقه که اتفاقاً بهترین موقعیت استراتژیک را داراست ، ایران است که اردوی غرب دیگر توان پرداخت هزینه های تقابل سیاسی و ... با ایران را منظقی نمیداند و در فکر تعاملی ماندگار با ایران است ( حداقل برای یک بازه 30 ساله که چرخه عمومی سیاستهاست ) و...

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
            من هم مشتاقم ببینم بر اساس چه داده های تکنیکال و فاندامنتالی دلار 700 تومانی رو در آینده نزدیک باید داشته باشیم؟

اما من در آینده نزدیک دلار 5000 تومانی رو می بینم

دلایل تکنیکال: هیچی ( کلا تو بازار ایران تکنیکال معنی نداره به خصوص تو روند های بلند مدت)
            دلایل فاندامنتال: شروع تحریم ها از 18 بهمن، شروع برنامه غذا در برابر نفت و عدم پرداخت دلار و طلا، کناره کشیدن ایران از مذاکرات فوریه که نشان از اختلافات فاحش دو طرف داره، نیاز دولت به دلار بالاتر برای تامین کسری های ریالی خود من جمله یارانه ها، نیاز آمریکا و ایران به داشتن مخالف یکی با کاربرد خارجی و فروش اسلحه به کشورهای عربی و دیگری با کاربرد داخلی، دورنمای بسیار ناامید کننده اقتصادی ایران (تقریبا همه صنایع در حال ورشکستگی هستند)، خروج تدریجی سرمایه گزاران از بازارهای داخلی که تقاضای دلار رو بالا می بره

ارادتمند- بهزاد
            سلام جناب بهزادي
            اكر كه ايران با توجه به تحريمات 18بهمن فاركس جي ميشه ؟
            ميتونيم ادامه بديم يا نه ؟

نظر

یکی از اساسی ترین نکات در وزن دهی به دیدگاههای ژئو پولیتیک عمر مفید سیاستها و نقش آفرینی بازیگران صفحه سیاست است . بنظر من با قطعیت میتوان نظر داد که عمر مفید اسرائیل در نقش آفرینی سیاسی تمام شده است و در آینده اسرائیل را باید در حد یک تفرجگاه بین الملی برای گذران دوران تعطیلات در دنیا دید .

عربستان نیز آتش زیر خاکستر است که امریکا برای حذف نقش اصلی عربستان که بازار نفت است از همین الان گام برداشته و در دو سال آینده امریکا به بزرگترین صادر کننده نفت جهان تبدیل خواهد شد و...

ترکیه بیش از ظرفیت خود وارد بازیهای سیاسی شده است و با التماس برای عضویت در پیمان شانگهای ، عطای عضویت در ناتو را از سر بدور کرده است و...

حال اصلیترین بازیگر با هوش منطقه که اتفاقاً بهترین موقعیت استراتژیک را داراست ، ایران است که اردوی غرب دیگر توان پرداخت هزینه های تقابل سیاسی و ... با ایران را منظقی نمیداند و در فکر تعاملی ماندگار با ایران است ( حداقل برای یک بازه 30 ساله که چرخه عمومی سیاستهاست ) و...
              برادر ترکیه عضو ناتو هست در به در دنبال اتحادیه اروپاست

نظر

یاد دایی جان ناپلئون بخیر

کجایی پیرمرد

نظر

عزیز از جمله ایشون استنباط میشه که ترکیه عضو ناتو هست ولی حاضره عضویت در پیمان شانگهای رو بدست بیاره حتی اگه به قیمت ابطال عضویت ناتو باشه.شایدم اشتباه میکنم
                  سپاس

نظر

خوشبختانه اتفاقات بر اساس پیشبینی در حال وقوع است :

1. ملکه رفت

2. خط لوله ....توسط دکتر ولایتی ( با احتمال بالا رئیس جمهوری آینده و در واقع آخرین ریاست جمهوری ایران قبل از جایگزینی ریاست جمهوری با نخست وزیری ) با پاکستان قرار داد اجرایی شد.

3.قضات آرژانتینی هفته اینده برای اولین دور بازجویی از متهمان پرونده آمیا به ایران میایند .

4.وزیر خارجه جدید امریکا چراغ سبز مذاکرات را علنی مطرح کرد.

و ....

نظر

1. ملکه رفت

...

ملکه کجا رفت؟

نظر

وزیر خارجه جدید امریکا چراغ سبز مذاکرات را علنی مطرح کرد.

منبع این خبر کجاست؟ من که هر چی تو خبرگزاری ها گشتم چیزی ندیدم.

بگو چرا دلار شده 4000 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

حالا یه سری خبرهای واقعی

ایران قصد استفاده از سانتریفیوژهای مدرن تر در نطنز را به آژانس اطلاع داد (گل بود به سبزه نیز آراسته شد! چند درصد فکر می کنید آژانس از این حرکت ایران استقبال می کنه؟)

احمدی نژاد: سرعت نور را می توانم محاسبه کنم ولی قیمت دلار و یورو را نه
                          (تو نتونی ما عمرا بتونیم! یکی نیست بگه من دارم مملکت رو اداره می کنم یا تو؟)

احمدی نژاد: امسال بودجه کشور در فشار است

احمدی نژاد: قیمت ارز اقتصادی تعیین میشد قیمت آن 1.8 برابر قیمت فعلی بود
                          (این همون آقایه هست که دلار رو کاغذ پاره می دونست ها)
                          ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 01-31-2013, 08:30 PM

نظر

1. ملکه رفت

2. خط لوله ....توسط دکتر ولایتی ( با احتمال بالا رئیس جمهوری آینده و در واقع آخرین ریاست جمهوری ایران قبل از جایگزینی ریاست جمهوری با نخست وزیری ) با پاکستان قرار داد اجرایی شد.

3.قضات آرژانتینی هفته اینده برای اولین دور بازجویی از متهمان پرونده آمیا به ایران میایند .

4.وزیر خارجه جدید امریکا چراغ سبز مذاکرات را علنی مطرح کرد.

و ....
                            آقا این قضات آرژانتینی خود رئیس جمهور آینده ، بر طبق تحلیل اولترا فاندامنتال، ولایتی را هم بازجویی می کنند؟ چرا که اسمش در کنار خیلی های دیگه توی پرونده هست و پلیس اینترپل هم منتظر مسافرت به خارج البته نه عراق و زوریه.

حالا اگه بتونه از پسش بر بیاد قیمت دلار چند میشه؟

اگه نتونه چی؟ تکلیف پست آینده اش چی میشه؟ چه قاراشمیشی !!!! شما کلی ضرر می کنی که!!!

این وسط اگه اوضاع بشار به هم بریزه که واویلا؟

نظر

نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                              وزیر خارجه جدید امریکا چراغ سبز مذاکرات را علنی مطرح کرد.

منبع این خبر کجاست؟ من که هر چی تو خبرگزاری ها گشتم چیزی ندیدم.

بگو چرا دلار شده 4000 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              بحران اتمی؛ هشدار کاخ سفید / افزایش قیمت دلار

نظر

یورو H1 ?

نظر

پردازش ...
                                X