اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوار بر امواج بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    سناریوی تایم H1تا این لحظه حدود160پیپ ریزش داشته است .برای ادامه کار حد سود را در تراز 1.3475 ست میکنم و در تراز مذکور با تریگر مناسب اقدام بخرید با استاپ 1.3413 خواهم کرد.

چنانچه پوزیشن خرید یورو استاپ خورد سناریوی دیگری مفروض است که اعلام خواهد شد.

با توجه به اینکه از یک ساعت بعد دسترسی به نت ندارم ، فعلاً موقعیت اعلام شده را میتوان در تراز 1.3583 با حدود 110پیپ تسویه کرد.

در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

در تعاملات اقتصادی مثالی معروف است که اقتصاد انگلیس را اینگونه تعریف میکنه که از هر بهانه ای برای تغییر سیاستهای اقتصادی خودش بدون پذیرش شکست ، بهترین بهره را میبرد.

در واقع آخرین دلیل عنوان شده متلکی بود برای سیاست های انگلیسی که دوستان دانش آموخته اقتصاد منظور مرا میفهمند . کمی اخبار سطح اول را سرچ کنید و اظهار نظرهای مقامات انگلیسی در اذعان به اشتباه خود در بستن سفارت تهران را در کنار سایر اخبار عنوان شده ارزیابی کنید .
      تحريمهای جديد آمريکا از امروز اجرايی می شود. اين تحريمها انتقال پول فروش نفت به ايران را ممنوع می کند. فروش طلا و ساير فلزات گرانبها نيز مطابق تحريمهای جديد ممنوع می شود. اين تحريمها خطوط کشتيرانی را هم هدف قرار می دهد.
      بدون متلک پرانی

نظر

مانیتور اتفاقات مورد انتظار موثر بر قیمت دلار:

. آمادگی امریکا برای مذاکرات بدون واسطه با ایران و استقبال ایران ازاین پیشنهاد

.نرمش غیر عادی در لحن جان کری برای مذاکره با ایران

.تاکید کلینتون برای مذاکره مستقیم با ایران و توصیه به دادن امتیازات غیر محدود به ایران در مذاکرات پیش رو

.تاکید کسینجر برای مذاکره بدون تهدید با ایران به اوباما

.توافق ضمنی امریکا برای ابقاء بشار اسد در سوریه

.نهایی شدن محل و زمان دور آخر مذاکرات

.آغاز برخورد جدی و منطقی دولت با دلال بازیو سوداگری دلار و سایر ارزها در قالب طرح فعال شدن کد رهگیری

و از همه مهمتر یافتن اسکلت پادشاه اسبق انگلیس !!!!

میریم بسوی دلار 700 تومانی
        جان کری وزير خارجه آمريکا از مقامهای بلغارستان به دليل تحقيق در مورد انفجار تروريستی در اين کشور و مشخص کردن نقش حزب الله لبنان در اين انفجار قدردانی کرد.

او از اتحاديه اروپا خواست، حزب الله لبنان را در ليست تروريستی خود قرار دهد.

نظر

ارائه طرح آمریکایی*ها به 1+5 برای حل موضوع هسته*ای ایران

نظر

با توجه به اینکه از یک ساعت بعد دسترسی به نت ندارم ، فعلاً موقعیت اعلام شده را میتوان در تراز 1.3583 با حدود 110پیپ تسویه کرد.

براساس تحلیل میتوان یورو را در تراز 1.3450 با استاپ 1.3411 خرید .

نظر

یه تحلیلم بدید که با توجه به رد پیشنهاد مذاکره توسط رهبر، تاثیرشون رو دلار 700 تومانی چیه؟ امروز همه بازارها (ارز و سکه) به شدت صعودی شد. پس کی میان پایین؟
              ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 02-07-2013, 07:01 PM

نظر

انتظار من از رفتار آتی دلار :

نظر

نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                  یه تحلیلم بدید که با توجه به رد پیشنهاد مذاکره توسط رهبر، تاثیرشون رو دلار 700 تومانی چیه؟ امروز همه بازارها (ارز و سکه) به شدت صعودی شد. پس کی میان پایین؟
                  خدا لعنت کنه اون کسی رو که با لج بازی داره کمر مردم و میشکنه. بالاتر میره وبالاتر وهرروز پولت بی ارزشتر میشه وسرمایه ات کمتر.

نظر

Khamenei rebuffs U.S. offer of direct talks

نظر

من اولین باری هست که در فرومی پست میزنم. و دلیل پست زدنم اینه چرا افراد به هر نحوی دنبال گیر دادن به افراد هستند.

ایشان دیدگاه و تحلیل خودشان بیان کردند ، از اول تاپیک تا به الان فقط متلک و ... شما راست میگوید بیاید تحلیل کنید و دیدگاه اشتباه یک نفر از نظر تخصصی اثبات کنید ، تا اینکه هم برای مخاطبان مفید واقع گردد هم فرد تحلیلگر دیدگاه خود را اصلاح کند.

خیلی وقت بود بدون یوزر فروم را زیر نظر میگرفتم ، اما اینقدر واسه افراد مختلف حاشیه سازی کردند که هر انسانی تحملش به سر میرود و مجبور میشود پست بزند .

شما دقت کنید یکی امثال من که اصلا پست نمیزند ، و یکی مثل یوزر ezzal زحمت میکشد و وقت میگذارد که دیدگاه خودش را بیان کند.

کار بسیار اشتباهی در پیش گرفته اید و بیشتر از این بار گناه به گردن خود نندازید چرا که همه چیز در این دنیا خلاصه نمیشود ، این فرد یا افراد دیگر اگر از ته قلب ناراحت شود شک نکنید خداوند بزرگ مرتبه جواب این شکستن را خواهد داد !

نظر

نوشته اصلی توسط f.alipour نمایش پست ها
                        من اولین باری هست که در فرومی پست میزنم. و دلیل پست زدنم اینه چرا افراد به هر نحوی دنبال گیر دادن به افراد هستند.

ایشان دیدگاه و تحلیل خودشان بیان کردند ، از اول تاپیک تا به الان فقط متلک و ... شما راست میگوید بیاید تحلیل کنید و دیدگاه اشتباه یک نفر از نظر تخصصی اثبات کنید ، تا اینکه هم برای مخاطبان مفید واقع گردد هم فرد تحلیلگر دیدگاه خود را اصلاح کند.

خیلی وقت بود بدون یوزر فروم را زیر نظر میگرفتم ، اما اینقدر واسه افراد مختلف حاشیه سازی کردند که هر انسانی تحملش به سر میرود و مجبور میشود پست بزند .

شما دقت کنید یکی امثال من که اصلا پست نمیزند ، و یکی مثل یوزر ezzal زحمت میکشد و وقت میگذارد که دیدگاه خودش را بیان کند.

کار بسیار اشتباهی در پیش گرفته اید و بیشتر از این بار گناه به گردن خود نندازید چرا که همه چیز در این دنیا خلاصه نمیشود ، این فرد یا افراد دیگر اگر از ته قلب ناراحت شود شک نکنید خداوند بزرگ مرتبه جواب این شکستن را خواهد داد !
                        علی پور عزیز در ابتدا ورود شما را به جمع افراد پست زننده فروم خوش امد میگویم

ezzal عزیز و اشخاص دیگر میدانند که هرکس به موفقیت درخور رسیده باشد حاشیه سازی برای انها اتفاق می افتد و امر طبیعی است.

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که: نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن.

با احمق بحث کردن جز تلف کردن وقت و ناراحتی که هدف انهاست کار دیگری نیست.پس پیشنهاد میدهم بدون توجه به انها با قدرت بیشتری بتازید تا برای همگان اثبات شود از نظر تخصصی چون حریف ندارید حاشیه سازی میکنند چرا که افراد بی هنر با این روش به دنبال جلب توجه هستند...

بحث کوتاه کنیم.اول صبح هست بعد از نماز صبحتان مارا دعا کنید.

التماس دعا
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند ///////////// چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس ////////////// توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند
                          ویرایش توسط a.saberi : https://www.traderha.com/member/7765-a-saberi در ساعت 02-08-2013, 11:09 AM

نظر

از دیدگاه منطقی جناب علیپور و رحمانی عزیز ممنونم

از نظر من در زندگی زمانی موفقیت را شروع خواهیم کرد که مسئولیت همه انتخابها و رفتارهای خود را بپذیریم . در بازارهای مالی هم تمامی افراد با دیدگاههای مختلف اظهار نظر میکنند و این اظهار نظرها برای ما طلب و یا بدهی را نسبت به اشخاص بوجود نخواهد آورد . نتیجه تمامی بحثهای حاشیه ای هم چیزی بجز دور ماندن از اصل بازار که کسب دانش و تجربه برای موفقیت است ، را در بر نخواهد داشت .بهر حال این یک اصل است که هر فردی به اندازه دانش و تجربه خود اظهار نظر میکند و مخاطبان نیز بر اساس دانش و تجربه خود مطالب را بررسی خواهند کرد و در این میان فقط بازار است که میزانیست قطعی بر دانش و تجربه گوینده و قضاوت بر عهده بازار است و نیازی به حاشیه سازی نخواهد بود .

در خصوص دلار - ریال :

بصورت ساده یک تحلیل را بررسی خواهیم کرد . به تصویر زیر دقت کنید . بنظر من فقط 2 حالت وجود دارد :

1. این موج صعودی اخیر که در تصویر مشخص کردم آخرین ریز موج از 5 صعودی باشد .

2. این موج صعودی اخیر ، آخرین ریز موج از 3 صعودی باشد .

با توجه به اینکه موج اول صعودی بصورت تقریباً عمودی حرکت کرده است بنابراین نمیتوانیم از بازار انتظار ساخت موج 5 ممتد را داشته باشیم و نتیجه اینکه حداکثر قیمت میتواند تا 5000 تومان بالا برود ( بر اساس نسبتهای مجاز برای موج 5 نسبت به موج 3 و 4 و 2 و 1 ) .

حال در این شرایط باید سناریوهای مختلف را درنظر گرفت و بهترین سناریو را اولویت اول قرار دهیم .بنظر من سقوط دلار شروع شده است و بیشترین احتمال همان ایست که در بند 1 عنوان شد .

در این میان رصد برخی اخبار با تفسیرهای مختلف وجود دارد که باز هم افراد مختارند که با توجه به دانش و تجربه خود اخبار را رصد کنند و با توجه به فضای سیاسی امنیتی حاکم بر بازار ارز ، صلاح نیست که مطالب بنیادی دلار در ایران را بیشتر از این در یک محیط مجازی مورد واکاوی قرار دهیم ، چرا که حقوق صاحبان فروم در درجه اول تضعیع خواهد شد .

در دنیای خارج از فروم هم باید بر اساس تحلیلهایی که نتیجه دانش و تجربه خودمان است ( و برای هیچ فردی هم مسئولیتی را متوجه نخواهد کرد ) برای سرمایه خود سبدی منطقی در نظر بگیریم .

در این شرایط و با توجه به انتظار سقوط بهای دلار و..... بنظر من فروش خودرو و تبدیل آنها به ملک و در بازار ملک و مسکن هم خرید واحد تجاری بصورت پیش فروش بهترین سناریوست .

حدود 34 ماه پیش هم زمانیکه دلار در محدود 900تومان بود من از منظر یک دانش آموخته اقتصاد ، جدول و تحلیل ارائه کردم که بازار باید حداقل دلار 2500تومانی را تجربه کند و بازار هم به اهداف حداقلی خود رسید .( ولی ممکن هم بود که نرسد )

در نهایت ممکن است نتیجه تحلیل من منجرب به ضرر و یا سودم شود که باید با آغوش باز از این مسئله استقبال کنم و تجربه و دانش خود را باز نگری کنم و سایر افراد هم مختار در مطالعه تحلیلها هستند و بررسی تحلیل دیگران و کسب و دانش از هر مطلب ، اولین و بدیهی ترین علت حضور ما در فضاهای علمیست و من معتقدم در این میان حفظ احترام افراد در محیطی دوستانه بیانگر شخصیت و احترام به اهداف جمعی است .

قربون مرام دوستان
                            ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 02-08-2013, 11:34 AM

نظر

در نهایت ممکن است نتیجه تحلیل من منجرب به ضرر و یا سودم شود که باید با آغوش باز از این مسئله استقبال کنم و تجربه و دانش خود را باز نگری کنم و سایر افراد هم مختار در مطالعه تحلیلها هستند و بررسی تحلیل دیگران و کسب و دانش از هر مطلب ، اولین و بدیهی ترین علت حضور ما در فضاهای علمیست و من معتقدم در این میان حفظ احترام افراد در محیطی دوستانه بیانگر شخصیت و احترام به اهداف جمعی است .

قربون مرام دوستان

واقعا شخصیت افراد از روی پست هاشون میشه درک میکرد. خدا رو شکر میکنم که در این فروم چنین افراد با شخصیتی مثل شما و دیگران دوستان وجود دارند و امیدوارم که روزی این احترام به نظرات و عقاید هم در بین همه فراگیر بشه
                              قربون مرامت

نظر

بنظر من خرید یورو در تراز 1.3350 برای صعودی 700پیپی مناسب است .

تحلیل را فردا قرار میدهم

نظر

پردازش ...
                                X