اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سوار بر امواج بازار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط reza2611 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون رو در مورد پوند به دلار نیوزیلند می خواستم بدونم به خصوص تایم فریم 1 ساعته
    بدلایل مختلف از جمله اسپرد بالا و ... معمولاً فقط بر روی یورو /دلار کار میکنم و سایر ارزها را بررسی نمیکنم .

موفق باشید
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

• به این می گویند توجه به اخبار درجه یک به نقل از یک منبع مععععتبر بین المملکتی

چه تحلیلی ازش بشه درآورد

این منبع نگفت جام زهر در کدام بازه زمانی نوش جان خواهد شد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
        به این می گویند توجه به اخبار درجه یک به نقل از یک منبع مععععتبر بین المملکتی

چه تحلیلی ازش بشه درآورد

این منبع نگفت جام زهر در کدام بازه زمانی نوش جان خواهد شد؟
        آژانس اتمی: هیچ توافقی با تهران بدست نیامده

به گزارش خبرگزاری فرانسه از وین، مسئول هیئت بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در بازگشت از ایران اعلام کرد که هیچ توافقی با تهران بدست نیامده است.

هرمان هکارتز، مسئول هیئت بازرسان آژانس اتمی که روز گذشته در تهران با مسئولان سازمان انرژی ایران گفتگو کرده، گفته است، پس از چند ساعت مذاکره در باره ابعاد نظامی برنامه هسته ای تهران نتوانستیم به توافقی برای بازرسی از تاسیسات و بررسی این پرونده دست یابیم.

مسئول هیئت بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی افزود، هیج تاریخی نیز برای ادامه مذاکرات مشخص نشده است.
        ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 02-14-2013, 01:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
          از تراز 1.3500 که انتظار ریزش را داشتم تا حالا حدود 130 پیپ ریزش کرد و فعلاً با تارگت اولیه کف 1.3352 بازار را دنبال میکنم هر چند که با رصد بازار این احتمال زیاد است که بازار ریزشی بزرگتر داشته باشد .
          یورو را در همین محدوده میتوان تسویه کرد و بر اساس حرکات بازار بعداً مجدداً تحلیل خواهم کرد.

نظر

طلا هم بر اساس پیشبینی حدود 117 پیپ مورد انتظار ریزش کرد و در همین محدوده با تریگر مناسب میتوان انتظار صعود را داشت.

پ ن :

متاسفانه دموی pcmطلا را برای معامله ندارد والا .....
            طلا را بر اساس تحلیل تایم دیلی که قبلاً ارائه شده است ، پیگیری میکنم و در تایم پائینتر نیز تصویر تحلیل را ضمیمه کردم .

با توجه به اینکه از مدیران سایت قبلاً درخواست کرده ام که امکان ارسال پست را در تاپیک ژورنال فقط برای خودم محدود کنند ، از ارسال پستهای اسپم استقبال نمیکنم و فقط در صورت بوجود آمدن امکان فوق در خدمت دوستان خواهم بود .

تا نتیجه تصمیم مدیران سایت دیگر پستی نخواهم داشت .

نظر

• ezzal جان این حسابت و درصد سودت که میبینم حال میکنم !

سود یک نفر که به الیوت اشراف داره ببینید !

آفرین
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

با توجه به اینکه از مدیران سایت قبلاً درخواست کرده ام که امکان ارسال پست را در تاپیک ژورنال فقط برای خودم محدود کنند ، از ارسال پستهای اسپم استقبال نمیکنم و فقط در صورت بوجود آمدن امکان فوق در خدمت دوستان خواهم بود .
                با سلام خدمت شما

لطفا موارد این چنینی را به آی دی من یعنی pcm پیام دهید. از این بابت عرض میکنم که تا کنون از شما پیامی در این مورد نداشته ام.

اجازه دهید در این مورد این موضوع را بررسی کنم و به شما اطلاع خواهم داد. چون از لحاظ فنی در یک تاپیک امکان دادن دسترسی این چنینی برای یک نفر وجود ندارد ولی راه حل های دیگری وجود دارد که به شما اطلاع خواهم داد.

چه مشکلی در ترید طلا روی دموی پی سی ام دارید؟

با احترام

نظر

• چه جالب

واقعا چه ظرفیتی

هنوز جوهر ادعاهای شنیدن دگراندیشان در چند صفحه پیش خشک نشده

خوب به خال خورد

خوشم آمد

بنازم

نظر

• باز یک نفر حرفه ای پیدا شد و مشکلات تکراری شروع شد.عزیزان ایشون لطف کردند اینجا پست میگذارند و الا ایشون به نظر شما نیازی به آموزش دیدن دارن؟

باور کنید یکی از آرزو هایم آشنایی با ایشون هست (هم از نظر علمی هم شخصیتی).لطف کنید کنید اجازه بدید ایشون ادامه بدهند.
                    سپاس بیش از پیش

نظر

• با سلام

دوستان عزیز دیگری که در این تاپیک پست تحلیلی می گذرانند توجه داشته باشند که با توجه به اینکه این تاپیک در بخش تحلیل های شخصی توسط اعضا واقع شده است این حق صاحب تاپیک است که درخواست داشته باشند صرفا تحلیل های شخصی خود را قرار دهند. حال به این دلیل که ممکن است از لحاظ فنی محدود کردن تاپیک امکان پذیر نباشد ولی به لحاظ اخلاقی ایشون درخواستی داشته اند که قابل احترام است.
                      لذا از دیگر دوستان خواهشمندم که ضمن رعایت این موضوع و احترام به خواسته دیگران، در صورتی که مایل به ارائه تحلیل های خود میباشند در تاپیک هایی به نام خود این کار را انجام دهند.

با احترام
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-15-2013, 05:48 PM

نظر

• نگاه دوستان هیچکس از روز تولد تریدر نبوده !

همه مطالعه کردند ، وقت گذاشتن روی بازار و تجربه کسب کردن.

هیچکس هم بی عیب و بی نقص نیست ! هج فاندها که غول های بازار هستند باز ضرر میکنند.

مهم اینه که تدابیری بیاندیشیم برای معاملات که هر لحظه ممکن هست بر خلاف تحلیل ما پیشرویی کند. مثل بیمه نامه برای تصادفات ماشین...

پس هرکس با یک خورده کار بیشتر میتونه نقاط ضعف خودش در بازار کشف و رفع کنه !

الان حساب که در امضاء ezzal گل قرار گرفته در سود 400% رسید و الان وارد فاز منفی شده ... پس نتیجه من اینه که ایشان در علم بازار فردی باسواد هستند منتهی نقطه ضعف که در آن هست رعایت نکردن مدیریت ریسک و سرمایه هست. که با تدابیر خاص در این زمیته بی شک از روز قبل موفق تر خواهد بود.

به ایشان هم عرض کردم و اینجا باز تکرار میکنم.داشتن یک کارلایو لازنه کار هست اما کافی نیست.

امیدوارم که دوستان در این زمینه رعایت کنند و احترام متقابل را به جا بیاورند.

ما همه شاگرد بازار هستیم.هر روز باید درس پس بدیم و چیزهای جدید بیاموزیم...

موفق و پیروز باشید
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• شصت درصد پوزیشنهاشون مثبت بوده. متوسط بردهاشون 17 پیپ و باخت ها 32 پیپ بوده. برای همین حساب رشد منفی داشته. پرافیت فاکتور هم پایین هست خیلی

یه نمونه از مدیریت سرمایه ناموفق که دلیل اون اعتماد زیاد به تحلیل و مطمین بودن از جهت بازاره

امیدوارم در ادامه وضعیت بهتری پیدا کنه حسابشون

نظر

• طلا یک کف مهم را برک کرد و اتفاق خاصی برای من و برای حسابم نیافتاده و نخواهد افتاد اگر حساب را پیگیری کرده باشید حدود 20 % رشد کرد که بدلیل قرطی بازی طلا سود برگشت و الان حدود 8% منفیست که البته اتفاق عجیبی نیست .

تنها اتفاق خاصی که افتاد اینه که یکی از سناریو های مد نظر برای طلا ، فیل شد .

با سناریوی ضمیمه طلا را پیگیری میکنم .

پ .ن :

اساتیدی که رفتار بازار را میشناسند ، میدانند که این ریزش ادامه سناریوی یک حرکت اصلاحیست .

پیشنهاد میکنم افرادیکه برای موفقیت در بازار تلاش میکنند بجای ارسال پستهای اسپم مباحث فنی و علمی و تجربه خود را مطرح کنند و با چالش کشیدن تحلیلها از منظر حرفه ای به بازار نگاه کنند و وقت و انرژی خود را بیهوده تلف نکنند .

متاسفانه این آفت فضای مجازیست که کمتر شاهد مباحث چالشی هستیم و در بهترین حالت فقط یکی نویسنده متکلم و بقیه نظاره گر و مشوق و در نهایت توهین کننده و...

یک همتی داشته باشید و یک جفت ارز را انتخاب کنید و با تکنیکهای مختلف اون رو تحلیل کنید و نتیجه تحلیلهای خودتون را آرشیو کنید و دلایل فیل شدن احتمالی اونها را دوستانه و با هم بررسی کنید .

بنظر من اگر صد سال دیگه هم بگذره با این رویه تکراری ( منیت و متلک پرانی و قلو و طفره از ارائه گزارش کار) ، شاید در بهترین حالت فقط یک فرار رو بجلو نصیبمان شود .

یک واقعیت غیر قابل انکار وجود دارد :

گفته ها و نوشته های ما ردپایی از تجربه ، دانش و شخصیت اجتماعی ماست .

ارادتمند بزرگان
                            ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 02-16-2013, 08:57 PM

نظر

• مجدداً شمارش انجام شد:

نظر

پردازش ...
                              X