اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی Farzan20

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید.
    درباره پترن های پست 4 هم اگر ممکنه توضیحاتی بدهید.
    با تشکر

با سلام خدمت صادق عزیز

این پترن را اولین بار در یک فوروم انگلیسی زبان دیدم که حقیقتا گمش کرده ام

ولی در یک فوروم فارسی زبان دیگر که فعالیتش اجبارا قطع شد، دوست عزیزمان، سعید یوسفی که از فعالان فوروم پرسپولیس هم هستند، معرفی نمود

ظاهر ساده ای دارد. از سه کندل تشکیل شده.

در روند صعودی، شادو و یا خود کندل سوم باید از شادو و یا خود کندل اول پایین تر باشد و پترن شبیه هشت

و در روند نزولی، بر عکس، کندل سوم بالاتر از کندل اول و پترن شبیه عدد هفت خودمان

در مورد پوزیشن گیری: پس از تشکیل الگو در روند نزولی با کاشتن Sell Stop در زیر کندل سوم

و در صعودی Buy Stop بالای کندل سوم بایستی اقدام نمود.

البته پیچیدگی های خاص خودش را هم دارد که با تمرین بایستی به آنها پی برد

مانند تمامی پترنهای دیگر Fail هم طبیعتا دارد ولی در صورت گرفتن سودهای خوبی دارد

یصورت جدی پسگیرش نبودم ولی همیشه در ذهنم هست و تاش می کنم روش کار کنم

در H1 و h4 توصیه شده بود

اگر خود ایشان فرصت و علاقه ای داشتند، می توانند تکمیل تر تجربیاتشان را ارائه دهند

امیدوارم تشریحات مکفی بوده باشد

پیروز باشی

نظر

عزیز جان اندیکاتوری هم داره یا نه؟
      صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
        عزیز جان اندیکاتوری هم داره یا نه؟
        خیر دوست گرامی

چشمان تیزبین آرزوست

ابن هم تصویری دیگر

نظر

یکی از دوستان در مورد کتاب کندل های ژاپنی استیو نیسون پرسیده بودند

چند فایلی که به فارسی دارم را ضمیمه می کنم و امیدوارم مفید باشد

فایل های پیوست شده

نظر

آقای Nial Fuller اینطور تحلیل می کنه که سطوح حمایتی تا اطراف 1.2660 دیده نمی شود. توصیه اش برای تریدرها این است که حواسشان به اصلاح تا نزدیکی سطح مقاومت 1.2850 یا در کراس موینگهای 8/21 برای سیگنال فروش در جهت نزول باشند.

Forex Commentary: EURUSD Moves Lower From Fakey Signal, 27th March 2013 | Learn To Trade

نظر

[QUOTE=farzan20;60136]

ولی در یک فوروم فارسی زبان دیگر که فعالیتش اجبارا قطع شد،
              دوست عزیزمان، سعید یوسفی که از فعالان فوروم پرسپولیس هم هستند، معرفی نمود................................

سلام

جناب فرزان تشكر ميكنم از مطالب بسيار خوب و آموزنده كه فرموديد ...از جناب يوسفي هم درخواست ميكنم در مورد اين پترن تجربيات خودشون را به اشتراك بگذارند ...............تشكر

ویرایش توسط aminaran : https://www.traderha.com/member/4118-aminaran در ساعت 03-31-2013, 06:49 PM

نظر

این هم تحلیل AUD/USD از Nial Fuller

Forex Commentary: AUDUSD Retracing Towards Key Support, 28th March 2013 | Learn To Trade

نظر

نظر

سلام
                    فرزان جان خسته نباشید.
                    مستر کندل و این الگو رو توضیح دادید و چند سوال داشتم...
                    اول این که بر اساس این الگو در پست شماره 23 خیلی دیر وارد شدید.
                    به عکس من نگاه کنید:

من مسترکندل رو که نگاه کردم زیاد جالب به نظر نمیرسه...
                    این چارت 4 ساعته یورو دلار هست:

بسیاری از مواقع قیمت از دو طرف مستر کندل رو شکسته...
                    در این 14 مورد که مستر کندل رو رسم کردم فقط 2-3 مورد تفریبا صحیح حرکتی انجام شده...
                    بعضی از مستر کندل ها رو که با فلش مشخص کردم در یکی از 4 کندل بعدش 1-2 پیپ بالا تر هست...به هر حال رسمش کردم...
                    ممکنه توضیحاتی بدی؟
                    با تشکر
                    هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                    باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                    .

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                      سلام
                      فرزان جان خسته نباشید.
                      مستر کندل و این الگو رو توضیح دادید و چند سوال داشتم...
                      اول این که بر اساس این الگو در پست شماره 23 خیلی دیر وارد شدید.
                      به عکس من نگاه کنید:

من مسترکندل رو که نگاه کردم زیاد جالب به نظر نمیرسه...
                      این چارت 4 ساعته یورو دلار هست:

بسیاری از مواقع قیمت از دو طرف مستر کندل رو شکسته...
                      در این 14 مورد که مستر کندل رو رسم کردم فقط 2-3 مورد تفریبا صحیح حرکتی انجام شده...
                      بعضی از مستر کندل ها رو که با فلش مشخص کردم در یکی از 4 کندل بعدش 1-2 پیپ بالا تر هست...به هر حال رسمش کردم...
                      ممکنه توضیحاتی بدی؟
                      با تشکر
                      صادق عزیز سلام
                      حق با شماست
                      دیر وارد شدم
                      در مورد مستر کندل باید خدمتت عرض کنم که خیلی زیاد موقعیت پوزیشن گیری ایجاد نمی کنه. به نظرم در جهت روند نتیجه بهتری داره هر چند که Fail هم داره
                      هنوز فوت و فنش دستم نیومده
                      نیاز به تمرین بیشتر داره

نظر

نظر

با سپاس به شما
                          فرزان جان لطفا نظرت را در رابطه با الگویی که معرفی کردید بگویید منظورم هفت و هشت است. چند وقت است با این الگو ترید میکنید.ممنون

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                              با سپاس به شما
                              فرزان جان لطفا نظرت را در رابطه با الگویی که معرفی کردید بگویید منظورم هفت و هشت است. چند وقت است با این الگو ترید میکنید.ممنون
                              با سلام خدمت شما دوست عزیز

فکر کنم در چند پست بالانر گفتم که این پترن را نخست در یک فروم غیر فارسی و سپس در یک فروم فارسی که دیگر امکان فعالیت نداره، دیدم، توسط دوست عزیز سعید یوسفی

حقیقتش با این پترن ترید نکردم. مدت کوتاهی تمرین داشتم ولی چون توجه ام به تایم های پایین تر بود، ادامه ندادم

دوباره علاقمند شده ام که تمریناتم را شروع کنم

متاسفانه کار و زندگی، مجال کافی نمیدهد

شما جوانان عزیز اگر علاقه و فرصتی دارید، در کنار سیستم های تریدتان، کمی هم با این الگو سر و کله برنید، تا از راز و رمزش با خبر شوید

همین امروز روی GBP/USD سیگنال بسیار خوبی داد. خیلی دیر متوجه اش شدم.

گاهی سودهای خوبی میدهد، گفتم گاهی

موفق باشی

نظر

GBP/USD

نظر

پردازش ...
                                X