اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليلهاي بابك

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

EurUsd

الگوی هارمونیک پروانه صعودی در تایم فریم 4 ساعته به نظر تکمیل شده است. با تریگر مناسب در تایم های پایینتر میتوان وارد موقعیت خرید شد.
    منتظر راهنماییهاتون هستم.

ﻳﺎﺩﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﻧﻔﺲ ﻣﻲ ﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯﻱ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ.

نظر

Nzdusd

کندل شماری دی مارک نشان از خستگی روند در محدوده حمایت قوی 0.8170 دارد.

ضمن اینکه همزمان تشکیل الگوی بت افزایشی زمینه را برای صعود این جفت ارز بیشتر فراهم کرده است

منتظر راهنماییهاتون هستم

نظر

نوشته اصلی توسط babaka نمایش پست ها
        کندل شماری دی مارک نشان از خستگی روند در محدوده حمایت قوی 0.8170 دارد.

ضمن اینکه همزمان تشکیل الگوی بت افزایشی زمینه را برای صعود این جفت ارز بیشتر فراهم کرده است

منتظر راهنماییهاتون هستم
        سلام دوست عزیز این روی 61.8 برگشته میتونه باز هم بت باشه؟؟؟ نقطه ی b رو عرض کردم. یه مقدار هم در مورد این کندل شماری دی مارک می فرمایید استفاده کنیم؟؟؟

ارادتمند------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز این روی 61.8 برگشته میتونه باز هم بت باشه؟؟؟ نقطه ی b رو عرض کردم. یه مقدار هم در مورد این کندل شماری دی مارک می فرمایید استفاده کنیم؟؟؟

ارادتمند------------امیر
          سلام امیر خان عزیز
          اول اینکه بنده در برابر شما پیش کسوتان اینجا هنوز شاگردم. بعد اینکه بله شما درست میفرمایید، الگوی ایده آل نیست، و اینکه من سایه ها شو در نظر نگرفتم.
          اما در مورد دی مارک مطلب زیاده. کلیتش اینه که آقای تام دی مارک مبدع این روش هست که بر پایه نوعی محاسبات هستن که کندلها رو با قبلیها مقایسه میکنن و به محدوده خاصی که برسه اسمشو گذاشته خستگی روند، که به نوعی در رابطه با سیکل های زمانی هم هستن. یک سری اندیکاتور و روشهایی داره که البته روشهای جدیدش کاملا شخصی و در اختیار خودش و کمپانیشه (مجانی نیست) اما اونایی رو که منتشر کرده خیلی وقتها با در صد بالایی نقاط کلیدی رو در بازار میده. و با ریسک به ریوارد خیلی پایین موقعیتهای خوبی میده که اگر ترکیب بشن با بقیه تحلیلها نتایج واقعا جالبی دارن.
          اگر بخواین میتونم کتابها و اندیکاتور و ... را در این زمینه بزارم تو فروم.
          شاد باشید و سلامت

نظر

نیکی و پرسش بابک جان؟؟؟ فقط من چون فارسیم فوله اگه کتابهاش فارسی باشه خیلی بهتره اگرم نبود که مجبورم اون کاری نباید رو بکنم و دست به ترجمه بزنم:دی

منتظرم بابک جان

ارادتمند---------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نیکی و پرسش بابک جان؟؟؟ فقط من چون فارسیم فوله اگه کتابهاش فارسی باشه خیلی بهتره اگرم نبود که مجبورم اون کاری نباید رو بکنم و دست به ترجمه بزنم:دی

منتظرم بابک جان

ارادتمند---------------امیر
              نه متاسفانه فارسی منبعی پیدا نکردم. چشم همه رو مرتب میکنم میزارم. فقط بگو کجا بزارم بهتره که هم استفاده کنن؟
              شاد زی

نظر

اگر توضیح وآموزش داره و وقتش رو دارید که تاپیکش ایجاد بشه عالیه اگر نه توی تاپیک خودتون بذارید چون من فقط شمارو دیدم که از این روش استفاده میکنید

ارادتمند-------------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اگر توضیح وآموزش داره و وقتش رو دارید که تاپیکش ایجاد بشه عالیه اگر نه توی تاپیک خودتون بذارید چون من فقط شمارو دیدم که از این روش استفاده میکنید

ارادتمند-------------امیر
                  راستش منم در اون حد نیستم که آموزش بدم اما چند تا فایل نوضیحی و آموزشی و اندیکاتور هستن که از جاهای دیگه ای گرفتم و خوندم. اما حیفه که فقط اینجا باشه. یه تاپیکی پیدا میکنم و اونجا میزارم. شما که پیشکسوتی اگه بگی کدوم قسمت بزارم ممنون تر میشم.
                  بابک
                  شاد زی

نظر

با سلام
                    اگر دوستان علاقه به کار کردن با روش آقای دیمارک دارند
                    قبلا مطالبی در فروم های دیگر جمع آوری و ترجمه شده است
                    اگر تمایل دارید در تاپیکی جداگانه با نام دیمارک قرار گیرد
                    زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                      با سلام
                      اگر دوستان علاقه به کار کردن با روش آقای دیمارک دارند
                      قبلا مطالبی در فروم های دیگر جمع آوری و ترجمه شده است
                      اگر تمایل دارید در تاپیکی جداگانه با نام دیمارک قرار گیرد
                      منم دارم الان دیدم ترجمه هاشم هست بعلاوه کتاب خودش و اندیکاتوراش. من علاقه مندم که بیشتر یاد بگیرم . اما باید اقبال عمومی باشه

نظر

دوست عزیز فکر میکنم که اگر سایر دوستان هم نتایج خوب این سیستم را ببینند با شما همراه خواهند شد . کمکی هم از دست من بر بیاید خوشحال میشوم ....
                        تو پای در راه نه و هیچ مپرس
                        خود راه بگویدات که چون باید رفت

نظر

دوست عزیز فکر میکنم که اگر سایر دوستان هم نتایج خوب این سیستم را ببینند با شما همراه خواهند شد . کمکی هم از دست من بر بیاید خوشحال میشوم ....
                          تو پای در راه نه و هیچ مپرس
                          خود راه بگویدات که چون باید رفت
                          ممنونم از شما. پس اگر موافق باشید یک تاپیک ایجاد کنیم و با کمک هم جلو ببریمش.
                          شاد زی

نظر

Usdchf

در تایم 4 ساعته الگوی AB=CD نزولی شکل گرفته که نقطه D آن با مقاومت دی مارکی 0.9742 منطبق شده است. واگرایی اندیکاتور هم گواهی دیگر بر نزول میباشد.

دوباره میبینیم که خستگی روند اثر خود را چطور گذاشته!!!

منتظر راهنماییهاتون هستم
                            شاد زی

نظر

جناب babaka
                              پیشنهاد میکنم که تاپیک دیمارک را ایجاد کنید و مبحث دیمارک را در آنجا ادامه دهیم تا سایر دوستان هم با روش تحلیل ایشان آشنا شوند

نظر

جناب babaka
                                پیشنهاد میکنم که تاپیک دیمارک را ایجاد کنید و مبحث دیمارک را در آنجا ادامه دهیم تا سایر دوستان هم با روش تحلیل ایشان آشنا شوند
                                حتما. اما باید همکاری و اقبال باشه چون از لحاظ وقت من محدودیت دارم. شروعش با من و ادامش با همکاری همه. پس اجازه بدید من مظالب رو مقداری مرتب کنم و در اسرع وقت استارت رو میزنیم به اتفاق.
                                شاد زی

نظر

پردازش ...
                                X