اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• داوجونز رو که بستم نفت هم 30 تا توی سوده توی 80 تا می بندم و از اونجا سل میزنم برای 300 پیپ البته اگر تریگر بده عکس میذارم.

ارادتمند-----------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• اینم عاقبت نفت. همون 80 تا رو داد. فقط ببینم تریگر میده برای سل یا نه.

ارادتمند----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر خان این نفته ها ...بزودی سراغ نفت و نقره هم خواهیم رفت... ولی تا وقتی که سوار یک ارز هستیم منطق میگه این ور و انور نرو
        همیشه موفق باشی.

نظر

• ممنون nimati جان از راهنماییت. شما بزرگ و استاد مایی. من بارها گفتم که مشکل اورترید دارم و دست خودم نیست نمیدونم چرا موقعیت می بینم میگیرم. انشاءالله که با رهنمودهای شما درست شم. راستی استاد انس من هنوزم منتظر بای طلا هستما:دی یه ذره برگرده با اجازتون عکسش رو میذارم توی تاپیک قشنگتون اگرم برنگرده ما هم فروشنده میشیم.

راستی یه تشکر جدا هم بابت تاپیکتون بکنم این دکمه ی تشکر خرابم باعث شده چند وقت یکبار با پست تشکر کنم که کمترین وظیفم رو انجام داده باشم.

ارادتمند----------امیر
          ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 07-17-2013, 11:51 PM
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• یه گارتلی توپ که ظرف زمانش هم داره پر میشه. ببینیم خدای متعال چی می خواد.

ارادتمند--------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر عزیز
              مثل همیشه بی ادعا و تریدر عالی

موفق باشی

نظر

• مرسی علی جان دوست خوبم. اتفاقا تو فکرتم شدیدا باهات کار دارم ولی یک هفته ای سرم شلوغه بعدش حتما باهات تماس میگیرم شایدم مجبور شدم تا اصفهان بیام روی ماهت رو ببینم. راستی توی فروم همسایه پست نمیزنم ولی گردش میکنم همین حسابت که توی امضات هست رو دیدم و واقعا یه ایول از ته دل بهت گفتم فقط نمیدونم چرا دراو دانت توی سایت ده درصده اینجا الکی زیادش کرده. ای کاش یه نظری هم در مورد این الگوی دست و پا شکسته میدادی که شاید این شاگردت چیزی یاد بگیره.

ارادتمند----------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• واقعا ما ها با این بروکرهایی که باهامون کار میکنند ضرر ندیم شانس آوردیم سود نخواستیم. کلاهبرداری از نوع جدید آی اف سی. یه اتفاق جالب یک هفته ی پیش افتاد. آی اف سی جمعه ها یکساعت زودتر میبنده و یکساعتم یکشنبه ها دیرتر باز میکنه. آقا من اس ال رو گذاشتم و گرفتم خوابیدم هفته ی دیگه باز شد دیدم پوزیشنم نیست گفتم پوزیشنم کو گفت توی اون ساعاتی که ما بسته بودیم اس ال خورده. گفتم پس چرا دقیقا دو هفته قبلش پوزیشنم رو اس ال نزدید که با گپ کلی روفت توی ضرر گفت دست خودمونه می تونیم بعضی هارو بزنیم و بعضی ها رو نزنیم:دی

اینم کار امروزشونمن اس ال رو کجا گذاشتم و کجا اس ال رو زدند هر جا دلشون بخواد اس ال رو میزنند اصلا ربطی نداره که ما کجا اس ال بذاریم. دمشون گرم انصافا

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    واقعا ما ها با این بروکرهایی که باهامون کار میکنند ضرر ندیم شانس آوردیم سود نخواستیم. کلاهبرداری از نوع جدید آی اف سی. یه اتفاق جالب یک هفته ی پیش افتاد. آی اف سی جمعه ها یکساعت زودتر میبنده و یکساعتم یکشنبه ها دیرتر باز میکنه. آقا من اس ال رو گذاشتم و گرفتم خوابیدم هفته ی دیگه باز شد دیدم پوزیشنم نیست گفتم پوزیشنم کو گفت توی اون ساعاتی که ما بسته بودیم اس ال خورده. گفتم پس چرا دقیقا دو هفته قبلش پوزیشنم رو اس ال نزدید که با گپ کلی روفت توی ضرر گفت دست خودمونه می تونیم بعضی هارو بزنیم و بعضی ها رو نزنیم:دی
                    اینم کار امروزشونمن اس ال رو کجا گذاشتم و کجا اس ال رو زدند هر جا دلشون بخواد اس ال رو میزنند اصلا ربطی نداره که ما کجا اس ال بذاریم. دمشون گرم انصافا

ارادتمند----------امیر

سلام و درود

امیرجان مدتی است غایبی دلتنگت میشیم . برای جلوگیری از اینکار از سه روش میتونی استفاده کنی یا از اندیکاتور های هیدن استاپ استفاده کنی . و یا از بروکری که اسپرد ثابت داره استفاده نمایی . و یا موقع ست کردن استاپ لاس اسپردهای شناور اسپرد را دو برابر در نظر بگیری غیر از پایان هفته که قضیه اش فرق میکنه . به هر حال متاسفم برای زیان وارده .

شاد باشی
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام جناب یزدی گل سرور بنده.

آخه استاپ سل باید نرسیده بهش زده شه. اصلا کلا بحثشون این چیزها نیست بحثشون زرنگ بازیه مثلا بای میزنم 5 ثانیه بعد میزنه اگر قیمت رفت بالا از بالاتر میزنه اگر اومد پایین همون جای قبلی میزنه واقعا دیگه دیوونم کردن. زیانشم زیان زیادی نبوده 4درصد حساب بوده که اگر به موقع میزد زیر سه درصد میشد ولی این کارها برای من که همینجوریشم اعصابم به ترید نمیکشه واقعا مصیبته کلا کنترل احساساتم رو از دست میدم.

در مورد نبودن هم هم توی رید کال می بینمتون و خوشحال میشم و هم اینجا اکثرا تشکرم خرابه خاموش میام و میرم که دیگه کسی واسه کار نکرده ی من روح پدرش رو قسم نخوره ولی همیشه از تحلیلهای زیباتون و مهمتر از اون از اخلاق و کلام زیباتون سعی میکنم الگو بگیرم.

شادی و سلامتی براتون آرزو میکنم جناب یزدی عزیز

ارادتمند----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• درود بر امیر دوست داشتنی

وقتی دیدم اسم تاپیک بالا اومده یاد حرفای قشنگ بین خودمون افتادم.

امیر جان من با یک بروکری چند سال پیش کار میکردم قراردادشون رو برام فرستادن میدونی چی توش نوشته بود:

در روز کاری پایان هفته حد کال مارجین شدن بجای 25% میشه 10% این یعنی چی؟ یعنی مارجین مورد استفاده هر پوزیشن رو آخر هفته میبرن بالا.

همیشه شاد باشی
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• طه جان گل گلدون من اتفاقا میخواستم ازت کمک بگیرم ماشاءالله همیشه کار داری گذاشتم شنبه یکشنبه بهت بزنگم جدا اینم داستانی شده برای ما. دو هزار دلارم نداریم توی پرسپولیس حساب باز کنیم. میگم یه بروکر خوب پیدا کنیم این حساب رو دوبل کنیم بذاریم توی پرسپولیس. دیروز طه سر خبر متام قطع شد دقیقا 5 دقیقه بعد وصل شد:دی

نمیدونم ولی بد قاطیم طه. میخوام با مشت بزنم صفحه ی مانیتور رو بترکونم بعد می بینم پول ندارم یکی دیگه بگیرم میزنم توی دیوار، دیوارم که سفته فقط دست خودم درد میگیره. واقعا توی این مسئله خیلی روت حساب کردم مخصوصا اون قضیه ی کالا و وال استریت.

ممنون از کمکت

ارادتمند----------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اینم یه هنری اگر اشتباه نکنم و یه جوجه خفاش. ببینیم زورشون به خط روند و پیووتها میرسه؟؟؟ اگر بخواد دوتا خط و دوتا پیووت رو بشکونه طبیعتا باید زور فروش زیادی داشته باشه.

ارادتمند----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دوتا الگوی قبلی کار خودش رو کرد و خط شارپ شکست. ببینیم این الگوها چی کار میکنند

ارادتمند---------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• استاد نیمای عزیز توی تاپیک خودشون پستی زدن که من اینجا اطلاعات اندکم رو قرار میدم چون اونجا نمیشد پست زد. من خیلی روی شاخصها کار میکنم ولی تحلیلهاشون رو نمیذارم چون زیاد دوستان باهاش کار نمیکنند مثلا همین دیروز هم روی نیکی سل زدم هم پوند ین. اگر نگم همیشه 95% موارد حرکاتشون مشابهه حتی در کندلهای 4 ساعته. دلیلشم مشخصه چون ژاپن کشوری است شدیدا صادر کننده وقتی ین قوی میشه شاخص این کشور سقوط میکنه و بالعکس. من که همیشه میخوام پوزیشن بگیرم روی ین نیکی رو هم تحلیل میکنم. جالب تر از همه ی انها کرولیشن بالای dax و cac و fts است. اینها هم کپی هم حرکت میکنند.

ارادتمند----------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X