اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام و احترام

درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم

نظر

• سلام بنده هم به نوبه خودم تسلیت عرض می کنم....

نظر

• نوشته اصلی توسط $.$.$ نمایش پست ها
        با سلام و احترام

درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم
        دوست عزیز دلبند برای بار چندم پدر نه! پدربزرگ. پدرم خدا رو صد هزار مرتبه شکر سالم و سرحال هستند.

خواهشا دیگه کسی پستی برای تسلیت نزنه دوستان از همگی ممنونم برای همدردیتون. خداوند بهتون شادی بده.

ارادتمند------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
          اول از همه تسلیت میگم بهت امیر جان.
          خدا رحمت کنه پدربزرگه عزیز و مهربونتون رو ایشاالله به لطف و مهربونیه خودش.

قیمت دقیقا تا 1.32548 بالا اومد (با یک پیپ خطا) و ریزشش شروع شد.

هدف همون 1.31598 هستش که بهش خواهد رسید.

چون امروز جمعه بود ریسک نکردم و زودتر از پوزیشن خارج شدم (کلا عادت ندارم پوزیشنی رو باز نگه دارم واسه هفته بعد مگر اینگه پوزیشن بلند مدت باشه).
          سلام

امیر قیمت رو آوردم پایین تا 1.31598 بقیش با خودت....

پ.ن: دلار به فرانک من باید تا 0.94006 صعود داشته باشه، پس احتمالا بازم یورو به این قیمت پول بک بکنه.

نظر

• دستت درست امیرجان. طلا رو هم یه هل کوچیک بدی بره بالا تی پی ام میخوره. البته به نظرم یورودلار بعد یه استراحت دوباره میریزه فقط اگر بخوام توی رنج - به قول الیوتی ها موج 4- گیر کنم می بندم

ارادتمند-----------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• یه تحلیل دست و پا شکسته با استفاده از پیووتها روی طلا. اولین باره دارم این مدل رو تست میکنم خواهشا اساتید گرامی خط خطی هام رو نقد کنند.

ارادتمند--------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                یه تحلیل دست و پا شکسته با استفاده از پیووتها روی طلا. اولین باره دارم این مدل رو تست میکنم خواهشا اساتید گرامی خط خطی هام رو نقد کنند.

ارادتمند--------امیر
                سلام

خوبه امیر جان با تحلیل الیوت من یکی است.

موفق باشید

نظر

• دیگه دلگرمی از این بیشتر که با تحلیل الیوت جناب معلمان یکی است؟

ممنون جناب معلمان از وقتی که بابت تحلیل کم ارزشم صرف کردید.

ارادتمند-----------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نمیتونم عکس آپ کنم.

طلا کف رو بشکونه فکر کنم تی پی اش میشه تشکیل الگوی پروانه یعنی حدود 200 تا ریزش

ارادتمند----------------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• خدا خداست و خبر هم یه کمکی کرد داره میرسه به تی پی. دم تی پی یه کلاستر قوی شکل گرفته! البته برای ورود خلاف جهت هیچ چیز قوی نیست فقط برای خروج از معامله سل توصیه میشه

ارادتمند--------------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                        نمیتونم عکس آپ کنم.

طلا کف رو بشکونه فکر کنم تی پی اش میشه تشکیل الگوی پروانه یعنی حدود 200 تا ریزش

ارادتمند----------------امیر
                        رفت و برگشت رو منظم رفت. البته واسه من که فقط رفتش سودآور بود اصلا سمت برگشتش هم نرفتم

ارادتمند--------------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اگر کسی یک سیستم کاملا مکانیکی داشته باشه که با ریسک به ریوارد یک 70% پوزیشن ها تی پی بخوره اون سیستم رو خریدارم. البته بک تست حداقل 5 ساله میخوام از 5 تا ارز. سیستم شخصیم هم همچین بد نیست همین حدوداست ولی خیلی کم سیگنال میده. فقط خواهشا دوستان سیستمهای سایت های دیگه رو معرفی نکنند که اکثرش رو تا خرخره خوندم.

پ.ن: ترجیحا سیستم دنباله روی روند باشه

پ.ن 2: اگر ریسک به ریواردش یه ذره بیشتر بود ولی درصد تی پی خوردنش کمتر بود مشکلی نداره ولی حدود امیدریاضی اش همین حدود باشه.
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                          X