اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
    امیر جان اگه ممکنه در مورد روش تحلیلت یکمی توضیح بده . در این پست که نقل قول کردم نوشتی که با استفاده از برنامه مطلب الگوریتمی رو نوشتین و دارید گسترشش میدید، درسته ؟
    منظورم اینه که اصل ایده مال خودتونه و یا کسی بهتون آموزش داده ؟

با ارادت فراوان.
    سلام دوست عزیز

اون بیشتر مربوط به تحلیلهایی است که تا الان توی تاپیک قرار نگرفته و تنها استفاده اش ..... کردن این تحلیلها بوده است ولی ان شاء الله به زودی قرار میگیره. زیاد با بک تست رابطه ای ندارم. یه مدت فروارد تست میگیریم ببینیم چی میشه.
    در مورد الگوریتم گفتم که خواستیم رابطه ای بین کندلهای نزولی و صعودی پیدا کنیم با همون منفی و مثبت یک که نشد، بعد روی کلوز کندلها کار کردیم که تا حد زیادی جواب داده و منتظرم که به دستم برسه که بذارم توی تاپیک. ایده اش مال خودمه و اگر این ایده جواب نده تکنیکال رو میذارم کنار میرم پیش آقا خلیل فاندامنتال یاد میگیرم. چون واقعا من روی اساس علم تکنیکال دارم کار می کنم و اینکه گذشته تکرار میشه پس کلوز کندلها با هم رابطه ای دارند که مرتب تکرار میشه. این رابطه رو باور کنید من درنیاوردم که بتونم توضیح بدهم. اصلا بذارید ببینم جواب میده یا نه اون موقع یه مقدار توضیحات جامع تری میدم ولی اصل کار رو برنامه کرده. اگر ایده ای مدنظرتونه بگید تا روش کار کنیم.

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

ممنون از پاسخت. البته بنده منظورم روش تحلیل هایی بود که در سایت گذاشته بودی (تعیین نزولی یا صعودی بودن کندل های روزانه و ترسیم سطوح مشخص ) این ایده رو می خواستم بدونم که مال خوتونه یا از کسی آموزش دیدید .

اینکه گفته بودید اگر ایده ای مد نظرتون هست باید بگم که فعلا دارم در زمینه ی مبحث COT تحقیق می کنم . خوشحال می شک اگر در این زمینه تجربه ای دارید به اشتراک بذارید .

http://forum.broker-fa.com/f7/تحقیق-در-مورد-مبحث-cot-2917/#post65658

ارادتمند .
      تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
      که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

نوشته اصلی توسط lucifer_quest نمایش پست ها
        ممنون از پاسخت. البته بنده منظورم روش تحلیل هایی بود که در سایت گذاشته بودی (تعیین نزولی یا صعودی بودن کندل های روزانه و ترسیم سطوح مشخص ) این ایده رو می خواستم بدونم که مال خوتونه یا از کسی آموزش دیدید .

اینکه گفته بودید اگر ایده ای مد نظرتون هست باید بگم که فعلا دارم در زمینه ی مبحث COT تحقیق می کنم . خوشحال می شک اگر در این زمینه تجربه ای دارید به اشتراک بذارید .

http://forum.broker-fa.com/f7/تحقیق-در-مورد-مبحث-cot-2917/#post65658

ارادتمند .
        نه دوست عزیز یکی از دوستانم بهم یاد داده ایده ی خودم نیست. تاپیکتون هم دنبال میکنم ولی متاسفانه کمکی نمی تونم بکنم.

موفق باشید

ارادتمند-----------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
          یورو دلار هم کندل امروز صعودی. چون الان شدیدا کندلش نزولیه گذاشتم. مناطقش رو هم روی شکل گذاشتم چون فشار فروش زیاده و کلا انگار یورو قراره مفت بشه من از منطقه ی سبز پررنگ بای می زنم که کم ریسک تر باشه. (راستی به خدا اون بای رو شکل برای من نیست:دی حساب یکی از دوستام اینوستورش رو دارم همزمان هم اون رو مانیتور می کنم هم حساب خودم رو)

استرالیا هم کندل روزانه صعودی. تحلیلها نشان از ضعف پوند میده

ارادتمند-------------امیر

نتیجه:

ارادتمند---------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دیروز هم یورو و استرالیا تحلیلهاش درست بود. پوند هم که حالمون رو گرفت

مجموع هفته 5-1

ارادتمند----------------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

با سلام خدمت دوست گرامي
              امير جان به شما تبريك ميگويم بابت اين تايپك و استراتژي قدرتمند و مطمئن باشيد كه علت اين موفقيت شما پشتكار و استعداد و زحمت فراواني است كه در طول مدت كشيده ايد تا توانستيد عاقبت موفق شويد .
              موفق و پيروز باشيد

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

اینم اولین تست نرم افزار مطلب از اول ماه تا حالا رو پیش بینی کرده تا حالا که کولاک کرده ببینم بعدش رو چی کار میکنه. من خودمم باورم نمیشه سقف کنونی یورو دلار بشکنه وبالاتر بده ولی اگه بره جلوی مطلب زانو میزنم.

پ.ن: تحلیلهای مطلب رو از دوشنبه قرار میدم چون الان اصلا بهینه نشده. فقط گذاشتم ببینم چی کار میکنه

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امیر جان با سپاس به شما
                  اگر امکان دارد یک توضیح درباره این "مطلب" که میگویی بدهید. ایا نرم افزار است .ایا تاپیکی دارد که بشود درباره اش مطالعه کرد. کلا این "مطلب چی هست" ایا یک روش است که در ریاضیات کاربرد دارد؟ممنون

نظر

matlab یک نرم افزار برنامه نویسی خیلی پیشرفته و در عین حال آسون تر از بقیه است چون خیلی از دستورات رو آماده دارد و هوش مصنوعی فوق العاده قوی دارد. البته به نظرم اصلااااااااااا نمی ارزه که آدم به خاطر فارکس بخواد مطلب یاد بگیره من خودمم بلد نیستم و کارهای اینجوری رو دوستانم انجام میدن البته قبول دارم که اگر خودم بلد بودم سرعت پیشرفت کارها خیلی بیشتر بود ولی اصلا ارزشش رو نداره چون من برنامه نویسی ام زیاد خوب نیست حالا اگه برنامه نویسی ات خوبه یه سری بهش بزن. توی اینترنت پره توی گوگل بزن مطلب برات همه چی میاره. راستی من یه توضیحی هم بدم حالا که حرف این برنامه افتاد. این برنامه هرچی میره جلوتر بدتر پیش بینی می کنه دلیلش هم معلومه فرض کنید شما بهش 40 تا عدد میدید تا عدد 41 ام رو به شما بده. خوب برنامه با 40 ورودی صحیح باید 41ام رو پیش بینی کنه که هیچوقت دقیقا نمی تونه عین قیمت رو بده پس برای عدد 42 ام ما 39 ورودی درست داریم و یه دونه نزدیک درست (تازه اگه غلط نده عدد رو) و برای 43ام تعداد این اعداد نزدیک به درست به دوتا میرسه الی آخر.

ااین پیش بینی که الان می بینید از اول ماهه و هرچی به آخر ماه میرسیم بیشتر خطا میده نرم افزار. به خاطر همین دم به دقیقه باید آپدیت شه که به دلیل مشغله الان نمی تونم این کار رو بکنم. البته بیشتر از مشغله تمرکز فکری ام جای دیگه است.

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• به نظر پیش بینی اش خوب میاد کسی نظری نداره. اساتید محترم یه نگاهی بیاندازند اگه ارزش نداره پیگیر این قضیه نشم و ایده ای دیگه رو به کار ببرم. به نظرم به جز اون قسمت که توی شکل نشون دادم بقیه اش رو خوب پیش بینی کرده. تازه من فقط میخوام جهت رو این بهم بده.

ارادتمند-----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام دوست من.خوشحالم که میبینم بالاخره یکی هم روش من پیدا شد
                        منم مدتیه دارم با هوش مصنوعی و کاربرد اون تو فارکس کار میکنم البته من بیشتر واسه بردن اون تو محیط متا و برنامه نویسیش کمک میکنم و تحقیقات هوش مصنوعی به عهده دوستم هستش.
                        این قضیه 40 و 41 روزه هم کاملا درست هستش تو این بازاره داینامیک حتما هفته ای 1 بار باید شبکه مجددا با داده های جدید بسته بشه
                        بر اساس تجربه هم چون یه جورای سیگنالاش با روند همسو هستش میتونید خطاها رو با مارتینگل برطرف کنید...
                        اینجور که مشخصه شما رو مقدارهای عددی کار میکنید و بر خلاف شبکه های عصبی مثل پرسپترون که جواب محدودیت داره میباشد.از این رو فکر میکنم شما با تحلیل فازی کار میکنید...شایدم فقط دو جوابی باشه(buy or sell)
                        دوست من قصد دخالت ندارم اما سعی کنید اصیل ترین داده ها رو برای ورودی انتخاب کنید که مقیاسشون مساوی باشه و نیاز به نرمال کردن نباشه(اینجور درصد موفقیت بیشتر میشه)
                        موفق باشید
                        : My Real Accounts

نظر

• نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                          سلام دوست من.خوشحالم که میبینم بالاخره یکی هم روش من پیدا شد
                          منم مدتیه دارم با هوش مصنوعی و کاربرد اون تو فارکس کار میکنم البته من بیشتر واسه بردن اون تو محیط متا و برنامه نویسیش کمک میکنم و تحقیقات هوش مصنوعی به عهده دوستم هستش.
                          این قضیه 40 و 41 روزه هم کاملا درست هستش تو این بازاره داینامیک حتما هفته ای 1 بار باید شبکه مجددا با داده های جدید بسته بشه
                          بر اساس تجربه هم چون یه جورای سیگنالاش با روند همسو هستش میتونید خطاها رو با مارتینگل برطرف کنید...
                          اینجور که مشخصه شما رو مقدارهای عددی کار میکنید و بر خلاف شبکه های عصبی مثل پرسپترون که جواب محدودیت داره میباشد.از این رو فکر میکنم شما با تحلیل فازی کار میکنید...شایدم فقط دو جوابی باشه(buy or sell)
                          دوست من قصد دخالت ندارم اما سعی کنید اصیل ترین داده ها رو برای ورودی انتخاب کنید که مقیاسشون مساوی باشه و نیاز به نرمال کردن نباشه(اینجور درصد موفقیت بیشتر میشه)
                          موفق باشید
                          سلام شادولس عزیز

قصد دخالت چیه دوست من خیلی هم خوشحال میشم. فقط اگه واضح تر بگی ممنونتون میشم. چون من کلا با مطلب بی گانه ام البته اسم فازی و اینجور چیزها به گوشم خورده ولی از طریق دوستان. من ایده ی تکنیکالش رو میدم دوستان می نویسند. بابت اون صحبت مارتینگلتون واقعا درسته منم یه همین نتیجه رسیدم. اگر صحبتهاتون رو واضح تر بگید ممنون میشم تا من بتونم به دوستانم منتقل کنم. ممنون از کمک شما

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام و صبح به خیر

استرالیا نزولی مناطق رو سعی میکنم اگر نزدیک شد بذارم.

ارادتمند---------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                              به نظر من ناحیه 1.0301 تا 1.0281 برای ورود به پوزیشن سل مناسب هست . و در صورت برگشت قیمت می شه در اون ناحیه وارد شد . البته با شتابی که قیممت داره بعید می دونم برگرده و این موقعیت در نهایت میس می شه . باید منتظر بود و دید که چی می شه .
                              تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                              که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نظر شما محترم ولی به نظرم امکان برگشت قیمت به اونجا نزدیک صفره و منطقه ی سل در بهترین حالت حوالی 1.0250 است البته بستگی به این داره که تا کی به این قیمت برگرده تازه اگه برگرده. فقط نکته ی دیگه اینکه اینجا تاپیک تحلیل ارزها نیست شما می تونید به این تاپیک مراجعه کنید اینجا فقط تحلیلهای عددی قرار میگیره و اگر شما هم مثل دوست خوبم شادولس تجربه ای دارید خوشحال میشم بتونم استفاده کنم.

http://forum.broker-fa.com/f103/%D8%...A7%D9%86-2875/

ارادتمند -------------- امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X