اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اینم پیش بینی نرم افزار مطلب برای تقریبا یک ماه آینده. نکته ی مهم اون ریزش 200 پیپی است که حداقل می تونه یه دید بهمون بده.

ارادتمند----------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      اینم پیش بینی نرم افزار مطلب برای تقریبا یک ماه آینده. نکته ی مهم اون ریزش 200 پیپی است که حداقل می تونه یه دید بهمون بده.

ارادتمند----------امیر
      ببخشید سوتی دادم دکمه ی ویرایشم هم کار نمی کرد احتمالا یه مرحله ی آپ ترند دیگه هم داریم با اینکه به عقل من جور در نمیاد یورو بخواد با این همه مشکل باز هم بالا بره. در هر صورت این از پیش بینی هوش مصنوعی

ارادتمند-------------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• درود امیرجان

اقا این پیش بینی هارو قرار می دهید اخر شما رو ترور نکنند شانس اوردیم ... !!!!

ولی جدای از شوخی خیلی این بحث جالبه اگر ممکنه در مورد زمان مورد نیاز برای بک تست گیری و همچنین زمان مورد نیاز برای یادگیری این نرم افزار کمی بیشتر توضیح بدهید .

خیلی خیلی بحث جذاب و جالبی رو شروع کردید و از این بابت از شما متشکرم ..

شاد و سلامت باشید ...
        خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

اینم پیش بینی نرم افزار مطلب برای تقریبا یک ماه آینده. نکته ی مهم اون ریزش 200 پیپی است که حداقل می تونه یه دید بهمون بده.

ارادتمند----------امیر
          سلام

امیر جان شرمنده ، من متوجه نشدم . این پیش بینی برای کدوم جفت ارز هست ؟

نظر

• با سلام ودرود بر تمامی دوستان
            درخواست راهنمائی برای متاتریدر ویرایش 4 در صورتی که دوستان اندیکاتوری برای رسم خطوط حمایت ومقاومت سرغ دارند معرفی کنند برای ویرایش 5 وجود دارد ولی قابل نصب در ویرایش 4 نیست . متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
              درود امیرجان

اقا این پیش بینی هارو قرار می دهید اخر شما رو ترور نکنند شانس اوردیم ... !!!!

ولی جدای از شوخی خیلی این بحث جالبه اگر ممکنه در مورد زمان مورد نیاز برای بک تست گیری و همچنین زمان مورد نیاز برای یادگیری این نرم افزار کمی بیشتر توضیح بدهید .

خیلی خیلی بحث جذاب و جالبی رو شروع کردید و از این بابت از شما متشکرم ..

شاد و سلامت باشید ...
              سلام آلفرد عزیز

درس پس میدیم در محضر شما و سایر اساتید. ایده ی استفاده از مطلب رو قبل من آقای امیر تحیری عزیز با آیدی فازی و استاد نیما پیگیر بودند که ادامه پیدا نکرد. منم چون علاقه ی ذاتی ام ریاضی است استفاده می کنم. آموزش مطلب که در این فروم نمی گنچه و تازه خودمم بلد نیستم و فقط طرح ایده از من است. چون حس کردم توضیحات قبلی گنگ است یه توضیحات بیشتری میدم. نگاه کنید شما یک ایده دارید که مثلا میانگین 5 کندل اخیر رو روی چارت نشون بده، خوب این کار به صورت دستی خیلی سخته و وقتگیره پس میاین اندیکاتوری تعریف می کنید به اسم مووینگ اوریج که کارتون رو راحت انجام بده با زبان mql. خوب یه سری محاسبات ریاضی در دل چارت نهفته است که اگر کسی منکر این قضیه شه معلومه که هیچی از بازار نمی دونه ولی به دست آوردن این محاسبات و ارتباط آنها سخت است پس از مطلب کمک میگیریم چون هیچ اندیکاتوری هم به این قدرت وجود نداره که این روابط رو در بیاره. من یه بار داشتم انتگرال زیر منحنی رو حساب میکردم و از طریق اون می خواستم ببینم با انتگرال نا معین و اکونوفیزیک میشه انتگرال آینده ی چارت و از طریق اون خود چارت رو حساب کرد یا نه در حین این کار جلوی تلویزیون بودم که چند تا سوال از برادرم پرسیدم بعد برادرم که فهمید دارم چی کار می کنم گفت چرا با مطلب این کار رو نمی کنی و منم که هیچی از برنامه نویسی نمی دونستم براش تشریح کردم و زحمتش افتاد گردن برادرم و یکی از دوستانم. از این رو از مسائل برنامه نویسی اش چیزی نمی دونم که بخوام بگم از بحث ریاضیاتش هم اینقدر پیچیده است که مطمئننا مطرح کردنش فقط عذاب است و بس.
              ولی یه طرح سبکتر هم روی کندل استیک داریم اجرا می کنیم که اون اتفاقا برام اولویت داره که خیلی ساده است به صورت الگوریتمی از اعداد. حالا این اعداد میتونه های باشه لو باشه کلوز باشه میانگینشون باشه یا هزار مورد دیگه. باور کنید اگر بدونم کسی قراره پیشرفت کنه کمکش می کنم این رو قول میدم ولی نه اینکه کسی بخواد من برنامه ی نوشته شده در اختیارش بذارم. من یک روز قصد داشتم تحلیلهام رو آموزش بدم با وجود مخالفت دوستام ولی وقتی گفتم که تحلیلم فیلد شد برید ببینید برای چی و یک جواب هم دریافت نکردم این یعنی کسی نمی خواد و تا کسی نخواد من چی کاره ام.
              روزی کسی رفت پیش سقراط و گفت بهم فلسفه یاد بده سقراط کله اش رو کرد زیر آب اینقدر نگه داشت تا زمانی که طرف داشت می میرد آوردش بالا. گفتش اون زیر چی میخواستی؟؟؟ فلسفه؟؟؟ گفت نه هوا میخواستم. گفت برو وقتی که همونجوری که اون زیر هوا رو میخواستی فلسفه رو میخواستی بیا بهت یاد بدم. اگر و فقط اگر یک نفر رو پیدا کنم که اندازه ی من علاقه و انرژی این کار رو داشته باشه از خدامه باهاش همکاری کنم.

در مورد سوال دوست عزیزم گلستان آن لاین هم اول معذرت میخوام که اینقدر سوتی میدم و فراموش کردم که بگم دوم هم اینکه این ارز یورو دلاره.

پ.ن: اول معذرت که پرحرفی کردم. و مهم تر از اون این نکته که من بارها گفتم به سودهای ماهی 500% به بالا ایمان دارم و برای اونها زحمت میکشم ولی به کسی اصراری ندارم که مثل من فکر کنه ولی اگر سودهای منطقی از دید بقیه برایتان کافی است حتما کتاب دوئل با روند رو بخونید. به خدا آقا نیما نه پسر خاله ام است و نه بهش بدهکارم و بعد از موردی که چند روز پیش برام پیش اومد دیگه تصمیم گرفتم از کسی زیاد تعریف نکنم ولی این کتاب رو 40 روز پیش خریدم تا حالا 12 بار خوندم و باز هم کمه. چقدر زیبا بازار رو میشه دید با این کتاب

ارادتمند--------------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-02-2013, 12:39 PM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام دوستان من آشنام به خاطر همین با یه ایدی دیگه اومدم

امیر جان تحلیل ها خوب بودن ولی فکر میکنم این تحلیل ها مال خودت نباشه و از یه سایت میخری

گفتی یکی بهت یاد داده و با اون تحلیل هارو میذارید ولی این یکی کیه که هیچ خبری ازش نیستو تو این تاپیکم دیده نشده و هیچ نشونی ازش نیست

کاری به نرم افزارت ندارم کار به اون تحلیل های دیگت دارم.

با این وجود مرسی که این تحلیل هارو میذاری چون نیتت خیره و میخوای بقیه هم سود کنن . فقط اگه میشه شفاف سازی کن
                ویرایش توسط amir.reza : https://www.traderha.com/ در ساعت 05-02-2013, 01:56 PM

نظر

• تحلیل ها رو خودش می ذاره و از سایتی هم نمی خره . شما هم سعی نکن با این حرفا تحریکش کنی که روششو عمومی کنه .

اینکه پا برهنه بپری وسط تاپیک شخصیه یه نفر و گرد و خاک کنی فکر نکنم نیت خیری پشتش باشه .

حرمت نگه دار اخوی .
                  تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                  که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.reza نمایش پست ها
                    سلام دوستان من آشنام به خاطر همین با یه ایدی دیگه اومدم

امیر جان تحلیل ها خوب بودن ولی فکر میکنم این تحلیل ها مال خودت نباشه و از یه سایت میخری

گفتی یکی بهت یاد داده و با اون تحلیل هارو میذارید ولی این یکی کیه که هیچ خبری ازش نیستو تو این تاپیکم دیده نشده و هیچ نشونی ازش نیست

کاری به نرم افزارت ندارم کار به اون تحلیل های دیگت دارم.

با این وجود مرسی که این تحلیل هارو میذاری چون نیتت خیره و میخوای بقیه هم سود کنن . فقط اگه میشه شفاف سازی کن

سلام دوست عزیز

مطمئن باشید تحلیلها کار تیم خودمون است اگر شما اون سایتی رو که میفرمایید معرفی کنید خوشحال میشم. در مورد صحبت آقای لوسیفر کوئست هم باید بگم شما هم با این روش آشنایید و از تحلیلهاتون معلومه پس شما می فهمید که این حرفها اساس درستی ندارد و من به هیچ عنوان روشم رو عمومی نمی کنم. دلیل دیگه مشکل وقته وگرنه خودمم اگر کمی وقت داشته باشم میتونم تحلیل کنم بعضی روزها هم خودم میکنم ولی تسلط دوستانم بیشتره و دوستانم اصلا توی تاپیک نیستند این رو اول تاپیکم گفتم. دلیل بعدی اینکه اگر من تحلیلها رو از سایتی بگیرم باید از یک سایت فارسی بگیرم چون 8 صبح تحلیل میذارم و اون موقع فکر نمی کنم سایتهای خارجی آپدیت شوند و با یک سرچ می تونید بفهمید که توی سایتهای فارسی همچین چیزی هست یا نه. اگر باز هم شک دارید که البته اصلا شکتون برام مهم نیست می تونید 3 هزار دلار بدهید تا آموزش کامل رو بهتون بدم. البته من اصلا قصدم پول گرفتن نیست و کسانی که من رو میشناسند میتونند شهادت دهند ولی وقتی کسانی اینجوری مطمئن زحمت آدم رو زیر سوال می برند من هم جوابشون رو اینگونه میدهم.

در هر صورت دوست دارم شما هم تحلیلهای اینگونه از سایتها بگیرید و بذارید. چند روز پیش از این ناراحت بودم که تحلیلگر برتر ماه بر چه اساسی انتخاب میشه تا روی اون تمرکز کنم چون واقعا بهم انرژی و انگیزه میده ولی اصلا نمی دونم که معیارشون چیست ولی الان دیگه ناراحتیم کامل شد. حدس میزدم با پیشرفتم اینگونه برخوردها پیش بیاید. راستی به دوتا از دوستان هم این روش رو یاد دادم که میتونند بیان شهادت بدهند.

پ.ن: من کلا سرمایه ی فارکسی ام 200 دلاره تا اینکه سه ماه این سیستم جوابش رو پس بده اون موقع زیادش میکنم پس برام نمی صرفه که از سایتی بخرم و مهم تر از اون مگه احمقم که از سایت بخرم و مجانی بدم دیگه انسان دوستی هم حدی داره. در مورد اون سه هزار دلارم حرفم رو به دیده ی پیشنهاد نگاه نکنید چون دوست ندارم دوستان فکر کنند که من قصدم از این تاپیک پول درآوردنه. من توی فارکس معتقدم فقط باید از ترید پول درآورد. فقط برای اینکه بهتون ثابت شه گفتم.

ارادتمند-----------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-02-2013, 09:21 PM
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نظر شما محترم ولی به نظرم امکان برگشت قیمت به اونجا نزدیک صفره و منطقه ی سل در بهترین حالت حوالی 1.0250 است البته بستگی به این داره که تا کی به این قیمت برگرده تازه اگه برگرده. فقط نکته ی دیگه اینکه اینجا تاپیک تحلیل ارزها نیست شما می تونید به این تاپیک مراجعه کنید اینجا فقط تحلیلهای عددی قرار میگیره و اگر شما هم مثل دوست خوبم شادولس تجربه ای دارید خوشحال میشم بتونم استفاده کنم.

http://forum.broker-fa.com/f103/%D8%...A7%D9%86-2875/

ارادتمند -------------- امیر
                      خداییش شتاب برگشت قیمت رو ببینید. لوسیفر جان این اون قسمته که یک سوم دور و نزدیک نمی شناسه و این یه موردش خلاقیت خودمه که شاید چون این روش رو بلدید چند وقت دیگه که وقتم آزاد شد براتون این خلاقیت رو فرستادم.
                      راستی حالا که اسمتون رو بردم لوسیفر جان چرا آواتار و اسم آیدیت اینه. ببخشید که فضولی میکنما ولی این باعث میشه که من اصلا حس خوبی نداشته باشم به همین خاطر گاهی وقتا تندی میکنم. البته به من ربطی نداره ولی واقعا خوشحالم میکنید اگر آیدیتون رو عوض کنید و من هم در اینصورت یه سورپراز براتون دارم و یه حال مشتی بهتون میدم. بازم معذرت میخوام از دخالتم دوست عزیز

پ.ن: من همیشه توی تحلیلام تی پی رو نقطه ای در نظر میگرفتم که بازار یکبار تا اونجا رفته این رو توی تحلیلهای قبلیم می تونستید ببینید ولی چون امروز از نزدیکای ظهر رفتم بیرون نمی تونستم دقیق تی پی مشخص کنم ولی ببینید که قیمت حتی یک پیپ هم از تیپی ای که اگر بودم میذاشتم پایین تر نرفته. حتی یک پیپ!!!

ارادتمند------------امیر
                      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-02-2013, 09:38 PM
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

ببخشید سوتی دادم دکمه ی ویرایشم هم کار نمی کرد احتمالا یه مرحله ی آپ ترند دیگه هم داریم با اینکه به عقل من جور در نمیاد یورو بخواد با این همه مشکل باز هم بالا بره. در هر صورت این از پیش بینی هوش مصنوعی

بالاخره هوش مصنوعی است و مقداری خطا اون 40 پیپ که انتظار داشتم بره بالا نرفت ولی عینا 200 پیپ طبق پیش بینی ریخت. سعی می کنم خطاهای اینجوری رو بگیرم. البته به دوستانم توصیه می کنم اگر تحلیلهای بنده رو قابل می دونند فقط جهت بزرگ رو از روی اون ببینند چون اصلا اگرم میرفت بالا 40 پیپ ارزش نداشت ولی معمولا جهت اصلی که در این شکل برای مثال نزولی بوده رو درست میده.

پ.ن: وای باز هم سوتی باز هم سوتی و باز هم سوتی دادم. من داده ها رو دوشنبه بهش دادم و اون سقف رو زده بود. الان اگه قیمت رو نگاه کنید حتی اصلاحی و شارپ ریختن رو هم درست پیش بینی کرده. به هر حال تجربه شد. اینم از مشغله ی زیاده

ارادتمند-----------امیر
                        ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-02-2013, 09:53 PM
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امروزم که فقط استرالیا بود که اونم درست دراومد.

نتایج این هفته 6-1

تا ببینیم کندلهای هفتگی هم طبق تحلیل بسته میشوند یا نه

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دلار کانادا و نیوزلند کندل روزانه صعودی به مناطق نزدیک شه عکس میذارم.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

ارادتمند----------امیر
                              فقط یه نکته اونم اینکه چون تحلیل زمانی رو به خورد نرم افزار ندادیم انتظار داشتم این ریزش و کارکشن یک ماه طول بکشه که دو روزه تموم شد. این همه اختلاف هم دلیلش اینه که من هیچ ایده ای از تحلیل نداشتم و کاملا کار نرم افزار بوده. سعی بر اینه که از چند روز دیگه بتونیم نقاط چرخش رو با زمان و قیمت به دست بیاریم

ارادتمند----------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• یورو دلار و پوند دلار کندل روزانه صعودی. فکر کنم از همینجا بشه بای گرفت و نیازی به صبر کردن برای برگشت قیمت نباشه.

پس فعلا شد یورو و پوند و استرالیا و کانادا همگی صعودی

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X