اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها

امیر جان سلام
    با مطالبی که تا الان از فرمایشاتتون فهمیدم .
    در مثال بالا اگر کندل این ماه زیر 50 % از حرکت ریزشی قبل خودش و ضمنا زیر عدد رند 100 بسته بشه ماه بعد ما صعود نخواهیم داشت درسته ؟
    متاسفم از اینکه در ابتدا تاپیک شما رو دیدم ولی ادامه ندادم (تقریبا این اواخر همه تاپیک دوستان رو یه سری میزنم ) ولی مشکلاتی برام پیش اومده نمی تونم فکرم رو متمرکز کنم و از هر جا سخنی و مطلبی ...
    ولی اخیرا در بحثی که پیام عزیزم مطرح کرده بود مطلب حجم معاملاته و من هم پیگیر شدم و مطلب دیگر بحث C.O.T است که فرشید جان هم لطف کردن و تاپیک مجزایی برای تحقیق و پژوهش اون باز کردن و امیدوارم دوستانی که روی این مطلب کار کردن کمک بیشتری بکنن که هر چه اتفاق می افته دست این معامله گران بزرگ و بازرگانان ارجمنده که اگر بشه سر از کارشون در آورد فقط می مونه یه نقطه مناسب ورود تکنیکی و بعد هم سوار کاری امواج ( اشاره میکنم به این تاپیک محترم از Mohsen-FX که به صورت کاربردی از سی او تی استفاده میکنه ) ....
    بازم ممنون امیر جان
    ارادتمند حمید
    حمید جان سلام

شما از خوب هایی و بودنت در تاپیکم برام افتخاره. عزیز جان اون رو اصلا روی حساب تحلیلهای خودم نگفتم اون تحلیل کاملا کلاسیکه. عدد 100 که نیازی به گفتن نداره بعد شما توی تایم روزانه می تونید واکنش به این مقاومت رو هم ببینید و مهم تر از اون کندهای صعودی ماهانه است که پشت سر هم چیده شده اند واگر این مقاومت نتونه جلوی اونها رو بگیره فکر نکنم چیزی جلو دارش باشه.

بحث سی او تی رو هم پیگیرم مثل شما با اینکه به خودم قول داده بودم برای اینکه دچار عدم تمرکز نشم دیگه وارد هیچ بحثی به جز کندل استیک و ریاضیات نمودار نشم ولی از این بحث آگاه نبودم الان که یه مقدار پیگیر شدم دیدم این بحث رو دوست دارم و حتما پیگیری می کنم ولی به صورت انفرادی.

ارادتمند-------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
      کل آینده ی ین رو این عدد تعیین میکنه

ارادتمند-----------امیر

امیر جان خیلی کارت درسته داداش. ممنون. پاینده باشی.
      پیروز باشید.

نظر

• سلام دوستان

کندل دیروز نیوزلند که فکر میکردم صعودیه نزولی بسته شد ولی پوزیشن رو نگه داشتم تا من بستم یه ذره رفت بالا:دی الان دیگه اینقدر سیستم خودم بهم سیگنال نداد دست به تحلیل نصفه نیمه ی کلاسیک و هارمونیک زدم.

پ.ن: هروقت چندین تا دلیل قوی برای بازگشت میارم و تریگر خوب و ریسک به ریوارد خفن استاپ میخورم :دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• این مثلث با توجه به ذات اصلاحی بودنش باید از بالا بشکنه ولی اگه از پایین بشکنه اولین فروشنده اش خودمم

ارادتمند-----------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• عجب امروز و دیروز کلا استراتژی ام یه دونه سیگنال ورود داد اونم نمیداد بهتر بود:دی دارم بدن درد میگیرم الکی میرم سراغ ارزها و روش های دیگهاین اگه بشکن باشه الانا دیگه وقتشه که بشکنه. من که از سلش گرفتم توی تایم پایین بت زده بود وقت نکردم بذارم، یه بای استاپ هم بکاریم ببینیم خداوند بزرگ چی مخواد

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام امیر آقا

من تازه وارد این فروم شدم در واقع من هیچ وقت تو هیچ فرومی نمیرم

الانم به توصیه دوستتون مهدی M.SHI اومدم تو این تاپیک . شما شاید منو یادتون نیاد 5-6 سال پیش با مهدی و شما یه جا بودیم .

من همه تحلیل هاتونو دیدمو لذت بردم . و میخوام ازشون استفاده کنم .

یه سوال داشتم من چند وقت چنتا از تحلیل از مهدی گرفتم. الان میگه حوصله نداره ولی اینجا همون تحلیل هارو با همون روش باهم میذارید .

البته به غیر از تحلیل نرم افزارتون درسته ؟ آخه اونارو تست کردم مطمعا شدم که خیلی عالیه اگه آره که ازشون استفاده کنم.

در ضمن از اینکه دیدم شما هم از بچه های قدیم هنوز هستین خیلی خوشحال شدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط melisaa نمایش پست ها
                سلام امیر آقا

من تازه وارد این فروم شدم در واقع من هیچ وقت تو هیچ فرومی نمیرم

الانم به توصیه دوستتون مهدی m.shi اومدم تو این تاپیک . شما شاید منو یادتون نیاد 5-6 سال پیش با مهدی و شما یه جا بودیم .

من همه تحلیل هاتونو دیدمو لذت بردم . و میخوام ازشون استفاده کنم .

یه سوال داشتم من چند وقت چنتا از تحلیل از مهدی گرفتم. الان میگه حوصله نداره ولی اینجا همون تحلیل هارو با همون روش باهم میذارید .

البته به غیر از تحلیل نرم افزارتون درسته ؟ آخه اونارو تست کردم مطمعا شدم که خیلی عالیه اگه آره که ازشون استفاده کنم.

در ضمن از اینکه دیدم شما هم از بچه های قدیم هنوز هستین خیلی خوشحال شدم.
                سلام دوست عزیز

اول اینکه اصلا شما رو به جا نیاوردم. دوم اینکه به کسی توصیه گرفتن این پوزیشن ها رو نمی کنم مگر با تحلیل خودتون سازگار باشه. سوم اینکه آقا مهدی لطف دارند ایشون بزرگ ماست و حق استادی گردن من داره هر چند دلخوری جزئی پیش اومده که ان شاءالله رفع خواهد شد ولی من خود آقا مهدی رو هم دو سه بار بیشتر ندیدم پس احتمالا اشتباه گرفتید:دی

من فقط یادمه که 5 یا 6 سال پیش fti بودم و تنها جایی که چندتا از بچه های فارکس رو دیدم اونجا بود. یادش بخیر آقای سعید حاج حیدری، آقای سلیمانی، خانم میری، بعدها من فهمیدم که پیش کیا بودم و خبر نداشتم:دی در هر حال یاد گذشته رو زنده کردید ممنون از این بابت منم از حضور شما در این فروم صمیمی و مخصوصا حضور در تاپیک این حقیر خوشحالم.

ارادتمند------------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام دوست عزیز

اول اینکه اصلا شما رو به جا نیاوردم. دوم اینکه به کسی توصیه گرفتن این پوزیشن ها رو نمی کنم مگر با تحلیل خودتون سازگار باشه. سوم اینکه آقا مهدی لطف دارند ایشون بزرگ ماست و حق استادی گردن من داره هر چند دلخوری جزئی پیش اومده که ان شاءالله رفع خواهد شد ولی من خود آقا مهدی رو هم دو سه بار بیشتر ندیدم پس احتمالا اشتباه گرفتید:دی

من فقط یادمه که 5 یا 6 سال پیش fti بودم و تنها جایی که چندتا از بچه های فارکس رو دیدم اونجا بود. یادش بخیر آقای سعید حاج حیدری، آقای سلیمانی، خانم میری، بعدها من فهمیدم که پیش کیا بودم و خبر نداشتم:دی در هر حال یاد گذشته رو زنده کردید ممنون از این بابت منم از حضور شما در این فروم صمیمی و مخصوصا حضور در تاپیک این حقیر خوشحالم.

ارادتمند------------امیر
                  مرسی امیر جان

آره همون مهدی رو میگم

اکی منم همونجا بودم دیگه پیش عسگری اینا

حالا به هر حال ممنون شدم . پس از خودش میگیرم

نظر

• سلام دوست عزیز

برای اینکه بتونی داده های بیشتری رو به مطلب بدی میتونی از چارت رنکو و خروجی اندیکاتورش استفاده کنی من اینکارو نکردم ولی

در فارکس فکتوری یکی این کارو کرده آدرسشو میزارم شاید مفید باشه . انشالله موفق باشی .

Renko and Matlab @ Forex Factory

نظر

• دوست عزیز ممنون، ولی مگه چارت رنکو همون چارت خودمون نیست که زمان رو توش لحاظ نمی کنند؟؟؟ آخه اینها رو میشه واسه برنامه تعریف کرد و دیگه مشکلی از اون بابت نیست.

در هر صورت ممنون از توجه و حس همکاری شما

ارادتمند--------------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اگر خروجی اکسپرت چارت رنکو رو در قسمت فایل توسط برنامه اکسل باز کنی میبینی که فقط دو گزینه اپن و کلوز داره که با توجه به مقدار خروجی

که شما به اکسپرت میدی مثلا بکس 5 پیپی یا 10 پیپی هر کلوز کندل یا همان مقدار از اپن بزرگتر یا کوچکتر هست البته چهار گزینه میبینی ولی فقط

دو خروجی داره البته گزینه زمان هم داره و خیلی مفید که میشه بازار رنج و تریدو مشخص کرد یه نگاه بندازی به اکسل همه چی معلوم هست

موفق باشی

نظر

عجب امروز و دیروز کلا استراتژی ام یه دونه سیگنال ورود داد اونم نمیداد بهتر بود:دی دارم بدن درد میگیرم الکی میرم سراغ ارزها و روش های دیگهاین اگه بشکن باشه الانا دیگه وقتشه که بشکنه. من که از سلش گرفتم توی تایم پایین بت زده بود وقت نکردم بذارم، یه بای استاپ هم بکاریم ببینیم خداوند بزرگ چی مخواد

نتیجه

پ.ن: هنوز به نظرم جا برای صعود داره طبق مثلث که احتمال داده میشه 300 تای دیگه بره ولی به نظرم صبر برای پول بک هم خوب است

ارادتمند----------------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-09-2013, 11:16 PM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• triple tap در تایم روزانه

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• این هفته، هفته ی خوبی برای تحلیلهای عددی ام نبود و متلب هم هنوز ناقصه به خاطر همین تحلیلهای دیگه رو گذاشتم. اینم خرچنگ ایده آل روی عدد رند یک ab=cd هم توی تایم بالاتر زده.

ارادتمند------------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

این هفته، هفته ی خوبی برای تحلیلهای عددی ام نبود و متلب هم هنوز ناقصه به خاطر همین تحلیلهای دیگه رو گذاشتم. اینم خرچنگ ایده آل روی عدد رند یک ab=cd هم توی تایم بالاتر زده.

ارادتمند------------امیر

سلام...منظور شما تا 156 بالا میره و بعد از ریزش شروع میشه؟ درست برداشت کردم؟

نظر

پردازش ...
                                X