اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ali_es1989 نمایش پست ها
    با توجه ب این تصویر پس خیلی بیشتر از یک حرکت اصلاحی نزول داره...؟!

البته جا داره عذرخواهی هم کنم ک وسط بحث میپرم وسط

سلامali_es1989
    این تصویر که هیچ ، بهترین تصاویر هم اینجا باشه نباید اینجوری فکر کنی ، فقط نظر من بوده که میخواستم بدون تریگر ورد بشم و هر نفری باید با ایده خودش تصمیم بگیره
    میبینی که ریزشی هم صورت نگرفته حتی 1 پیپی استاپ رفت ولی نزد ، خوشبختانه
    چون انتظار نزول پوند دلار را داشتم ، روی پوند ین هم نزول گرفتم که کار اشتباهی بود ازاین جهت که شاید هر 1 ماه شاید 1 یا 2 پوزیش روی این ارز میگیرم و به حرکاتش آشنا نیستم
    انتظار نزول دارم

جای عذر خواهی نیست اینجا هر کسی فعالیت میکنه قصد افزایش مهارت در امور تریدری وتحلیل را دارند ،

یه نکته وقتی پوزیش سوده دار و گرفتی از نظر من سیستم را خاموش کن و به زندگیت برس چون بعد از اون ضررهای احتمالی زیاد وجود داره

امیدوارم پوند ین هم بیریزه
    استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
    Clear Entry Price, Exit Levels
    ------------------------------------------------------------
    اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
    لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• بالاخره قابلیت درگ و مدیفای کردن پوزیشنها باکلیک توی mt4 اومد
      استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
      Clear Entry Price, Exit Levels
      ------------------------------------------------------------
      اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
      لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        سلام آقای معلمان سبز شدنتان مبارک ان شاءالله همیشه سبز باشید مخصوصا استیتمنتتون. من بدون تریگر وارد شدم چون اولا استاپم خیلی کمتر میشه و ثانیا از روش آلن آندری استفاده کردم و ثالثا اگر کانال رو بشکونه پوزیشن معکوس میگیرم سه برابر ضررم سود می کنم.

ممنون از شما که همیشه به من لطف داشتید و موقعیت ها رو اعلام می کنید.

ارادتمند--------------امیر

ممنون امیرجان امیدوارم همیشه سلامت باشید.

متاسفانه حدود 1 ساعته که میخواهم این پست را ارسال کنم ولی نشد واقعا که اینترنت ....

نظر

• سلام دوستان خواستم فقط لینک زیر رو قرار بدم چون از صفحه ی اول سایت و لیست تاپیکهای آپدیت شده رفته بود. دوستان لطفا همه زیر لینک زیر تشکر بزنند.

روش اسکالپ جناب یزدی

ارادتمند----------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• خیلی خاک خورد دیگه این تاپیک

منطقه ی سبز منطقه ی مناسب برای سل دلار به کانادا

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• اینم از NZDUSD

ارادتمند---------------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• عالی ست. عالی!

نظر

• نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                  عالی ست. عالی!
                  مرسی دوست عزیز. اساتیدی امثال شما وقتی اینگونه می گن واقعا باعث ایجاد انگیزه در من میشود.

طلا هم بر عکس نظر اکثزیت که میگن سل به پایان رسیده من دنبال سل هستم. قیمت نزدیک منطقه شه منطقه رو میذارم.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

مرسی دوست عزیز. اساتیدی امثال شما وقتی اینگونه می گن واقعا باعث ایجاد انگیزه در من میشود.

طلا هم بر عکس نظر اکثزیت که میگن سل به پایان رسیده من دنبال سل هستم. قیمت نزدیک منطقه شه منطقه رو میذارم.

واااااااااااااااااااااااای 20 پیپ میومد بالاتر سل رو میزدم. به خاطر اینکه اس الش کم شه نگرفتم 150 پیپ پرید.

خدا بگم چی کارت کنه طلا که هیچوقت نمیشه برات اس ال درست حسابی گذاشت.

ارادتمند---------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• دلار به دلار کانادا یه مقدار ناچیز بالاتر از محدوده ی تعیین شده برگشت و نیوزلند هم تقریبا اختلاف زیادی داشت با محدوده ولی برگشت. درسته یه دونش تقریبا درست دراومد یکیش هم غلط ولی واقعا این تحلیل بای لیمیت و سل لیمیته و خیلی خیلی سخت تر از بای استاپ و سل استاپه چون در جهت روند نیست بلکه چرخش روند پیش بینی میشه. الان با اختلاف ناچیز کانادا و اختلاف بیشتر نیوزلند جفتشون برگشتند.

ارادتمند----------------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• تا همین دو سه روز پیش هیچی از تحلیل زمانی و سیکل ها نمی دونستم. ولی به ذهنم رسید من که دنبال برگشت روندم و سیکلها هم تا حدودی این کار رو انجام میدهند از این رو تصمیم گرفتم یه ذره واردش بشم و یه تحلیل فوق العاده دست و پا شکسته هم از یورو به دلار داشته باشم. این رو قرار میدم اگر درست در اومد اون موقع جدی تر پیگیرش میشم.

ارادتمند-------------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• متاسفانه دکمه ی ویرایشم خاموشه الان نگاه کردم در محاسبات دچار اشتباه شدم. این تصویر به نظرم درست تر است.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• این هم شمارش دست و پا شکسته و تحلیل زمانی دست و پا شکسته تر از آن دلار فرانک. البته تا حالا این روش تحلیل زمانی رو توی بازار لایو به کار نبردم چون از وقتی یاد گرفتم بازار بسته بوده ولی توی گذشته به نظرم بد نبوده. احتمال اینکه در جایی که دو خط به هم نزدیکند ریزش شروع شود به نظرم بیشتر است.

ارادتمند---------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• این دکمه ی ویرایش من هم که همش خاموشه شماره گذاری رو الان دیدم اشتباهه ولی خطوط زمانی همونا هستند.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

این هم شمارش دست و پا شکسته و تحلیل زمانی دست و پا شکسته تر از آن دلار فرانک. البته تا حالا این روش تحلیل زمانی رو توی بازار لایو به کار نبردم چون از وقتی یاد گرفتم بازار بسته بوده ولی توی گذشته به نظرم بد نبوده. احتمال اینکه در جایی که دو خط به هم نزدیکند ریزش شروع شود به نظرم بیشتر است.

ارادتمند---------امیر
                                واکنش ها فعلا که به نظرم جالت بودند. فقط یه نکته ی جالت چون بازار بسته بوده توی تحلیل ها تاریخ 18 ام زده شده ولی الان که بازار باز شده 20امه. اصلا 18 ام بازار باز نبوده. نمی دونستم باید از این به بعد حواسم باشه که متاتریدر که بنده ی خدا نمیدونه بازار کی تعطیله و کی باز

ارادتمند------------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X