اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
    این مسئله رو یکباره گفتم و دیگه نیازی به تکرارش نیست. تحلیل اینگونه ماهیگیری نیست خیلی سخت تره و علاقه میخواد. من برای چی باید بیام روشم رو به کسانی بگم که روزی که گفتم الان تحلیل فیلد شد برید دلیلش رو ببینید یک جواب هم برام نیومد. در صورتی که گفته بودم روی کندلهای روزانه کار میکنم و به راحتی میشد دید که من گفتم کندل نزولی قیمت high دیروز رو زد و فیلد شد. حتی زحمت نگاه کردن چارت رو هم کسی به خودش نداد. من بارها توی تاپیکم گفتم اگر کسی پایه است بگه. من رفیق و همراه میخوام نه بار اضافی. واقعا ببخشیدا من آدم بی نهایت رکی هستم اکثرا هم باعث ناراحتی دیگران میشه این اخلاقم ولی نمیام هی بگم کار من مثل دوچرخه سواریه خودتون باید یاد بگیرید یا یاد دادنی نیست و یاد گرفتی است. نه اتفاقا یاد دادنی است ولی یه همه یاد نمیدم. دوستی مجازی سر جاش این چیزها که زندگی منه سر جاش. مهدوی کیا هم با اون همه عظمتش روزی که دیگه نمی تونست به تیم کمک کنه گفتند خداحافظ. من هم تیمی میخوام نه تماشاگر که متاسفانه سخت گیر میاد.

بازم از لحنم معذرت میخوام ترجیح میدم آب پاکی رو روی دستت بریزم تا هی امروز و فردا کنم و وعده و وعید بدم.

ارادتمند-------------امیر

سلام

من در زمینه ی برنامه نویسی mq4 خیلی تجربه دارم و اکسپرت نوشتنم خوبه.اگه تعریف از خود نباشه در زمان دانشجویی برنامه ای که مینوشتیم استاد ارجمند به دور از چشم ما میرفت میفروختش.دی
    ((البته این کارش یه جورایی باعث اعتماد به نفس من شد))
    اگه بشه در غالب یک تیم در زمینه ی برنامه نویسی و اکسپرت کاری براتون انجام بدم در خدمتم.

نظر

• شاید...................................

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-20-2013, 11:20 PM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        شاید...................................

نتیجه ی مرحله ی اول تحلیل و انتظار شروع ریزش

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان برنامه MATLAB شما که احتمالا بر پایه MLP هستش در تایم فریم روزانه پوند به دلار چه پیش بینیی میکنه....

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
            امیر جان برنامه MATLAB شما که احتمالا بر پایه MLP هستش در تایم فریم روزانه پوند به دلار چه پیش بینیی میکنه....
            خسته نباشید آقا امیر. من چند بار اعلام کردم که از چند و چون کار متلب اطلاع زیادی ندارم. الانم نرم افزار به دلیل بهینه سازی استفاده نمیشه. اگر نسخه ی بهینه شده به دستم رسید حتما پیش بینی ها رو قرار می دهم.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

شاید...................................

حماقتم دنیای عجیبی داره خودم کانال کشیدم بعد صبر نکردم به لبه ی کانال برسه توی مستطیل سبز سل زدم کم مونده بود اس ال بخورم. از بیخ گوشم گذشت. فکر کنم حالا حالاها بریزه

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام دوستان

یه سوال چه جوری می تونم تاپیک اختصاصی بزنم؟؟؟ یعنی مثل آقا خلیل خودم ورود افراد رو آزاد کنم؟؟؟ میخوام اگر خدای متعال بخواد تاپیک الیوت گلن نیلی رو بزنم. کسی از دوستان اگر میدونه پاسخ بده ممنون میشم.

ارادتمند----------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
                  سلام دوستان

یه سوال چه جوری می تونم تاپیک اختصاصی بزنم؟؟؟ یعنی مثل آقا خلیل خودم ورود افراد رو آزاد کنم؟؟؟ میخوام اگر خدای متعال بخواد تاپیک الیوت گلن نیلی رو بزنم. کسی از دوستان اگر میدونه پاسخ بده ممنون میشم.

ارادتمند----------امیر
                  سلام و درود

امیر خان به آدی pcm پیعام بفرستین و هماهنگی کنید . در ضمن خوشحالم که میخواهید آموزش را شروع کنید

موفق باشید
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                    سلام و درود

امیر خان به آدی pcm پیعام بفرستین و هماهنگی کنید . در ضمن خوشحالم که میخواهید آموزش را شروع کنید

موفق باشید
                    ممنون از راهنماییتون. اتفاقا فرمایش شما تاثیر به سزایی در تصمیمم داشت. هر چی باشه ما مدیون امثال شما هستیم و خواستم ذره ای از این دین رو ادا کنم

ارادتمند---------امیر
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

ممنون از راهنماییتون. اتفاقا فرمایش شما تاثیر به سزایی در تصمیمم داشت. هر چی باشه ما مدیون امثال شما هستیم و خواستم ذره ای از این دین رو ادا کنم

ارادتمند---------امیر
                      سلام ودرود

این بزرگواری شماست . من مدیون همه اعضاء فروم هستم شاگردی که سعی میکنم دانش جوی خوبی باشم در محضر اساتید فروم .

ارادتمندم
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام دوستان

ارادتمند----------امیر
                        سلام

این تاپیک رو بخون
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          آقا نیما خسته نباشید و ممنون بابت راهنماییتون. بنده نمی تونم به شما پیام خصوصی بدم دلیلش رو نمی دونم به همه میتونما ولی به شما پیام خصوصی نمیده. من درخواستم رو همینجا گفتم اگر امکانش هست که یک تاپیک اختصاصی داشته باشم ممنون میشم کمکم کنید.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

آقا نیما خسته نباشید و ممنون بابت راهنماییتون. بنده نمی تونم به شما پیام خصوصی بدم دلیلش رو نمی دونم به همه میتونما ولی به شما پیام خصوصی نمیده. من درخواستم رو همینجا گفتم اگر امکانش هست که یک تاپیک اختصاصی داشته باشم ممنون میشم کمکم کنید.

یک پیغامی برای شما ارسال شده تایید کنید میتونید پیام خصوصی هم بدید

اسم تاپیک اختصاصی را اعلام بفرمایید در پیام خصوصی تا فضایش را هماهنگ کنم که در اختیارتان قرار بگیرد.

با تشکر
                            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                            https://telegram.me/Cyclicalwaves
                            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• با سلام

بخش اختصاصی ویژه شما ساخته شد:
                              http://forum.broker-fa.com/f102/

برای دسترسی ها لیست افراد رو برای من پیام خصوصی بفرمائید.

با تشکر

نظر

• ممنون از مدیریت و آقا نیما و آقای یزدی گل.

کسانی که تمایل به مشارکت در مبحث الیوت فقط وفقط به سبک گلن نیلی که به نظرم کاملترین الیوت موجود است رو دارند پیام خصوصی بزنند. فقط برای دوری از جنجال و به حاشیه نرفتن تاپیک درخواست اختصاصی بودن دادم. تاپیک کاملا چالشی است و با ایراد گرفتن از شمارش همدیگر به تسلط برسیم. چون به نظر من بهترین روشه برای یاد گیری و اینکه مطالب ملکه ی ذهنمون بشه. این که یکی الیوت رو بشماره و بعدش بگه هرکی یه جوری میشماره و شمارش قطعی نداریم باعث پیشرفت نخواهد شد و بالعکس باعث پسرفت میشه. پس خواهشا کسانی که تحمل به چالش کشیده شدن و به چالش کشیدن نظر رو دارند پیام خصوصی بدهند.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X