اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام

تشکر از دوستانی که پیام دادند و باعث روحیه ای مضاعف در این حقیر شدند. یک نکته ای رو من فراموش کردم و با یادآوری مدیریت محترم سایت الان اون رو ذکر میکنم و اون بحث مشارکت است. دوستان توجه کنید که تاپیک به هیچ عنوان آموزشی نیست و یک تاپیک چالشی است. اگر قرار باشه کسی بیاد و فقط تماشاچی باشه مطمئن باشید که اگرم دسترسی اش آزاد باشه قطع خواهد شد. یک مرام نامه در حال تهیه است که کسانی که وارد میشوند ابتدا اون رو مطالعه کنند که خدایی نکرده دلخوری پیش نیاد. البته نکات الیوت نیلی بسیار ساده شده و مرحله مرحله در اختیارتون قرار میگیره ولی حقیقتش اگر مشارکت نباشه مطمئنا منم سرد میشم نمونه اش هم همین تاپیکه که اصلا دیگه حس آپدیتش رو ندارم واسه ی همین دیگه نمیخوام تاپیک یک طرفه داشته باشم. مطمئنا تنها و تنها راه یادگیری الیوت همین به چالش کشیدن هاست این رو شک نکنید. شما وقتی ترند لاینی رو میکشید یا واگرایی رو در چارت می بینید می تونید چند ساعت یا یک روز بعد ببینید درست تحلیل کردید یا نه ولی الیوت به هیچ وجه اینگونه نیست ممکنه شما به امید موج 5 بگیرید و موج 4 تخت باشه و b موج 4 رو بگیرید و فکر کنید موج 5 رو شکار کردید پس تنها راه همین است و بس وگرنه کسی دنبال ایراد گیری نیست.

مرام نامه آماده شه در تاپیک قرار میدم زیر اون پست هر کس تشکر بزنه دسترسی اش رو باز می کنم این هم فقط برای راحتی شماست اگرم خواستید پیام خصوصی بدهید هم دسترسی باز میشه. بازم تاکید می کنم زیر پست مرام نامه نه این پست و در صورت تخطی از مرام نامه تاپیک از دسترسی خارج خواهد شد. باشد که با هم و در کنار هم پیشرفت کنیم.

ارادتمند------------امیر
    ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-24-2013, 10:00 PM
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• خلوت ترین موقع تاپیک امروز بود. نزدیک غروب فکر کنم همه رفته بودند روز پدر رو جشن بگیرند واسم خیلی جالب بود فقط 4 نفر !!!

ارادتمند------------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        خلوت ترین موقع تاپیک امروز بود. نزدیک غروب فکر کنم همه رفته بودند روز پدر رو جشن بگیرند واسم خیلی جالب بود فقط 4 نفر !!!

ارادتمند------------امیر
        سلام
        نه امیر آقا
        سرور مشکل داشت فروم بالا نمی یومد به این خاطر همه اوت شده بودند هرچند روز پدر هم بی تاثیر نبوده
        در ضمن امشب ساعت 2 نیز یک ارتقا روی سرور داریم. ممکنه ساعاتی فروم تیر تو پر بشه. لطفا به گیرنده های خود دست نزنید.

نظر

با سلام

تشکر از دوستانی که پیام دادند و باعث روحیه ای مضاعف در این حقیر شدند. یک نکته ای رو من فراموش کردم و با یادآوری مدیریت محترم سایت الان اون رو ذکر میکنم و اون بحث مشارکت است. دوستان توجه کنید که تاپیک به هیچ عنوان آموزشی نیست و یک تاپیک چالشی است. اگر قرار باشه کسی بیاد و فقط تماشاچی باشه مطمئن باشید که اگرم دسترسی اش آزاد باشه قطع خواهد شد. یک مرام نامه در حال تهیه است که کسانی که وارد میشوند ابتدا اون رو مطالعه کنند که خدایی نکرده دلخوری پیش نیاد. البته نکات الیوت نیلی بسیار ساده شده و مرحله مرحله در اختیارتون قرار میگیره ولی حقیقتش اگر مشارکت نباشه مطمئنا منم سرد میشم نمونه اش هم همین تاپیکه که اصلا دیگه حس آپدیتش رو ندارم واسه ی همین دیگه نمیخوام تاپیک یک طرفه داشته باشم. مطمئنا تنها و تنها راه یادگیری الیوت همین به چالش کشیدن هاست این رو شک نکنید. شما وقتی ترند لاینی رو میکشید یا واگرایی رو در چارت می بینید می تونید چند ساعت یا یک روز بعد ببینید درست تحلیل کردید یا نه ولی الیوت به هیچ وجه اینگونه نیست ممکنه شما به امید موج 5 بگیرید و موج 4 تخت باشه و b موج 4 رو بگیرید و فکر کنید موج 5 رو شکار کردید پس تنها راه همین است و بس وگرنه کسی دنبال ایراد گیری نیست.

مرام نامه آماده شه در تاپیک قرار میدم زیر اون پست هر کس تشکر بزنه دسترسی اش رو باز می کنم این هم فقط برای راحتی شماست اگرم خواستید پیام خصوصی بدهید هم دسترسی باز میشه. بازم تاکید می کنم زیر پست مرام نامه نه این پست و در صورت تخطی از مرام نامه تاپیک از دسترسی خارج خواهد شد. باشد که با هم و در کنار هم پیشرفت کنیم.

ارادتمند------------امیر
          مرام نامه ی تاپیک الیوت گلن نیلی

1- تمامی اعضا باید
          حداقل هر دو هفته یک پست که جنبه ی آموزش داشته باشد بزنند. واقعا هر دوهفته یک پست دیگه تقریبا یعنی صفر. مینیمم فعالیت در نظر گرفته شده تا دوستان الزامی حس نکنند. تاکید دارم که پست باید آموزشی باشد نه سوال کردن از دیگران یا حال و احوال. حداقلش اینه که می تونید یک موج شماری ساده از یکی از ارزها داشته باشید یا نقدی بر موج شماری دوستان داشته باشید یا نکته ای رو متذکر شید. پس سوال پرسیدن و حال و احوال پست آموزشی به حساب نمیاد.

2-
          فضا کاملا دوستانه است و اگر نقدی انجام میشه فقط جهت پیشرفته. معمولا توی فضای مجازی دلخوری هایی پیش میاد که توی فضای معمولی به دلیل ارتباط از نزدیک و انتقال حس این اتفاق نمی افتد مثلا شخصی واقعا قصد بدی نداشته ولی موقع خوندن مطلب ممکنه لحن بدی در ذهن طرف مقابل تداعی بشه لذا دوستان در استفاده از کلمات دقت لازم را داشته باشند و دوستانی که مورد نقد قرار می گیرند نیز خواهشا مقداری جنبه ی انتقاد داشته باشند که باعث پیشرفت میشه.

3- از الان بگم بعیده کسی بتونه بدون اشکال و با دقت کامل الیوت رو شمارش کنه نمی گم امکان نداره ولی احتمالش کمه پس قراره با نقد یکدیگر مطالب رو ملکه ی ذهنمون کنیم. پس انتظار نداشته باشید مطالب رو یاد بگیرید بعد شروع به شمارش کنید. مسلما خود من و خیلی بزرگتر از من هم اشتباهاتی دارند. من خودم بارها شده دیدم حتی شرکتهای بزرگ و پر ادعا شمارشی کردند که به راحتی قوانین نیلی رو زیر پا گذاشتند ولی ما میتونیم با نقد سازنده به اجماع در مورد یک شمارش برسیم که مطمئنا خود من شخصا در تریدهام ازش بهره خواهم برد پس خواهشی که دارم دوستان از اول مشارکت داشته باشند و بهونه ی تازه کاری نیارند که من از همه تازه کار ترم و هنوز 9 ماه نیست که از خدمت اومدم و هر چی قبلا هم خونده بودم توی فشار اونجا یادم رفته. فقط دوستان لطفی که میکنند کتاب جناب نیلی رو که خلیل جان عزیز زحمت کشیدند و آپلود کردند رو
          دانلود کنند که اگر سر مسئله ای نقدی بود با ارجاع به کتاب باشه.

4- تحلیلهای
          غیر الیوتی به هیچ عنوان جایی در تاپیک نخواهد داشت

5- دوستانی که هیچ آشنایی با الیوت ندارند سعی کنند اول آشنایی مختصری بدست بیاورند. البته
          پیش زمینه در حد یک نصف روز کافیه. الیوت هم به نظرم بحث ساده ایست که پیچیده بیان میشود. خودم اکثرا حتی اصلا موجهای کارکشن رو به دلیل سختی شمارش نمیکنم. هدف هم از این تاپیک ساده کردن الیوت و استفاده مداوم از قوانین پر کاربرد است. پس خواهشم اینه که حداقل دوستان در حدی باشند که در شمارششون موج کوتاهترین نباشه یا موج 1 و 4 تداخل نداشته باشند که تمامی اینها دقیقا یک نصف روز کار دارد. اینم تنها دلیلش اینه که بارها دیده شده که مسیر تاپیک اول تاپیک رقم میخوره اگر از اول بخواهیم سر اینگونه مسائل بحث کنیم هیچوقت به بحث های کلیدی نخواهیم رسید.

6- نکته ی آخرم جز مرام نامه نیست جز مرام خودمونه. خداییش خیلی بی معرفتیه پستی خونده شه زیرش
          تشکر زده نشه. بارها شده توی تاپیک می بینم 18 نفر یا بیشتر در حال خوندن مطلبی هستند و زیر پست 2 تا تشکر خورده. اگر به دردتون نمیخوره نخونید اگر میخونید خواهشا زحمت یک کلیک موس رو به خودتون بدهید.

* این تاپیک رو چند وقتی بود که نیت ایجادش رو داشتم که به دلیل کمبود وقت به تعویق افتاد. ازتون تقاضا دارم که هر دفعه که از این مطالب به هر نحوی استفاده می کنید یک صلوات بر حضرت محمد و خاندان پاک ایشان بفرستید. 3 ثانیه است و خرجی هم نداره. ممنون

فعلا چیزی دیگه ای به ذهنم نمیرسه اگر موردی باشه باز هم توی خود تاپیک اصلی عنوان میشه. لازم به ذکره که کسانی که مرام نامه رو زیر پا بگذارند دسترسی آنها غیر فعال خواهد شد.

مهم مشارکت و همکاری دوستان است که این تاپیک رو به جلو هل میده.

هر کس که زیر این پست تشکر بزنه دسترسی اش به تاپیک الیوت آزاد میشه.

ارادتمند------------امیر
          ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-25-2013, 01:19 PM
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
            سلام دوستان ، به نظرم این کتد خیلی مهمه

ست کردن استاپ بدون زمان واقعا سخته ، فعلا ریسک را بالا بردم

سلام آقا امیر عزیز

یادته روی این ارز چقدر الگو پیدا کردیم

دیگه خودش از رو رفت و ریخت

حالا فکر کن اگر ار این کندل نمیریخت چه میشد

آقا گفتیم هم تاپیکت را بالا بیاریم ، هم منتظر تحلیلهات هستیم

استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
            Clear Entry Price, Exit Levels
            ------------------------------------------------------------
            اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
            لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• لطف کردی liand جان راستیتش تاپیک رو قرار بود یکی از دوستانم آپ کنه منم به امید اون موندم ولی مثل اینکه سرش شلوغه خودم از امروز آپ می کنم.

میگم دیگه ارزی دم دستت نیست از رو ببریمش؟؟؟ :دی

ارادتمند------------امیر
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ای بابا این متا هم آسفالت کرد مارو. همش قطعه. فعلا این منطقه ی یورو دلار و پوند دلار اگه وصل بشه بقیه ی ارزها رو هم میذارم.

ارادتمند------------امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

ای بابا این متا هم آسفالت کرد مارو. همش قطعه. فعلا این منطقه ی یورو دلار و پوند دلار اگه وصل بشه بقیه ی ارزها رو هم میذارم.

ارادتمند------------امیر
                  یورو یک مقدار منطقه رو رد کرد ولی در کل برگشت ولی جالب پوند بود که فقط با اختلاف دو پیپ از خط اول منطقه ی تحلیل برگشت. باز هم تاکید میکنم که این مناطق چون بای لیمیت و سل لیمیت هستند و خلاف رونده واقعا پیدا کردنشون دشواره ولی در تلاشم تا سیستمی با سل استاپ و بای استاپ و درصد خیلی بالاتر تهیه کنم که اگر موفق بشم حتما در تاپیکم خود سیستم رو مطرح خواهم کرد.

ارادتمند-------------امیر
                  ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-28-2013, 11:32 PM
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سلام
                    من چطوری می توانم به تاپیک الیوت به سبک گلن نیلی- دسترسی داشته باشم

من یه اطلاعاتی دارم کتابش هم خوندم کتاب مرجع کامل الیوت علی محمدی همان ترجمه کتاب گلن نیلی یک بار خواندم و اطلاعاتی در موردش دارم می خواستم به صورت حرفه ای یاد بگیرم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• دوست عزیز اون تاپیک آپ نمیشه

شما تحلیل های آقای معلمان که استاد این فن هستند رو دنبال کنید. ایشون سبکشون نیلی است و واقعا از خوبها هستند. سوالی هم براتون پیش اومد خیلی بهتر از امثال من می تونند جواب بدهند.

ارادتمند--------------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دوست عزیز اون تاپیک آپ نمیشه

شما تحلیل های آقای معلمان که استاد این فن هستند رو دنبال کنید. ایشون سبکشون نیلی است و واقعا از خوبها هستند. سوالی هم براتون پیش اومد خیلی بهتر از امثال من می تونند جواب بدهند.

ارادتمند--------------امیر
                        اقای معلمان کیه؟ اخه نمی شناسمشون تو فروم هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                          اقای معلمان کیه؟ اخه نمی شناسمشون تو فروم هست؟
                          من یه معذرت خواهی اینجا از همه بکنم آخه تاپیک خودمه راحت ترم. این دکمه ی تشکرم کار نمیکنه و خیلی زشته پستی رو میخونم و استفاده میکنم ولی تشکر نمیزنم ولی شرمنده ام که چاره ای نیست.

در مورد سوال شما دوست عزیز تشریف ببرید تاپیک بررسی ارزها از دید دوستان (تاپیک دکتر موسوی) آیدی آقای معلمان هست amoaleman

البته اساتید الیوت که زیادند آقای یزدی و خلیل جان هم از اساتید این فن هستند ولی سبک نیلی فکر کنم آقای معلمان بیشتر تسلط دارند.

ارادتمند------------امیر
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ای بابا موندم به خدا. پست زدم که من با آیدی دیگه نیومدم تو لطفا مدیر سایت پیگیری کنند هر پستی میزنم دکتر به غلت توهین حذف میکنی. خواهشا این پست حذف نشه وگرنه نیت دکتر رو از این فروم گردی ها میگم که فکر نمیکنم خوشحال بشن. دکتر نکنه میخوای مثلا اینجوری بگی که این بی ادبه از سنت خجالت بکش

مدیریت سایت تهمت زدند به من که با آیدی دیگه اومدم توی فروم و باعث جنجال شدم خواهشا اگر قابل پیگیری است پیگیری کنید و به اطلاع همه برسونید تا بلکه بعضی ها خجالت بکشن و بفهمند بزرگی به عمر نیست. فقط امیدوارم اگر ثابت شد که من کاری نکردم که حتما میشه نشونه ی تهمت سمت کس دیگه نره و به توهم توطئه داشتن اعتراف کنند.

ارادتمند----------امیر

ممنون از مدیریت سایت
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• سهام داوجونز و نفت هر دو بای خوبی دارند اگر خدای متعال بخواد خواستم قیمت رو بذارم که متام قطع شد. الان ساعت 5 از الان بای بزنیم فکر کنم تا فردا صعود خوبی داشته باشه.

ارادتمند-----------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• متا اومد عکس گرفتم. یکی از راههای تشخیص سیستم قوی و ضعیف اینه که سیستم قوی روی تمام سهام ها و ارزها و کالا جواب میده اتفاقا یک حساب دمو باز کردم و روی سهام معامله میکردم اونم سهامی که نصفشون رو نمیدونم چیه ولی درصد درستی بالای 80% بوده. میخواستم به دوستان بگم لگوره آر اس ای یکی از همین مدل اندیکاتورهاست که همه جا جواب میده فقط یه نفر مرد میخواد که باهاش استراتژی بسازه.

ارادتمند----------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X