اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

باتشكر ازآقايcodec13 عزيز بابت تحليل زيبايتان جسارتا ممكن اون شدو بزرگ نزولي بعد ازموج 3را هم كه شمارشش براي من مبهم است لطف كنيد چطور ميشه شماره گذاري كرد

نظر

درود
      تشکر میکنم ار daruosh عزیز
      اون شدو از نظر من ارزشی نداره .... چرا ؟
      اون شدو حدودا 1 دقیقه دوام داشت و هیچ عامل تکنیکال یا خبری براش وجود نداشت ( البته تا اونجایی که من میدونم )
      یه گزارش خوندم که اون حرکت بدلیل معامله اشتباه پدیدار شده که با اصلاح پوزیشن از طرف معامله کر ، قیمت تصییح شد .

البته قوانین الیوت نفوز مثلا موج 2 رو در کف موج 1 در امواج ایمپالس نپزیرفته و در چنین شرایطی شمارش رو تغییر میده .
      اما این قانون در بازار های با لوریج مثل فارکس تا حدی قابل چشم پوشی است و در این حالت ها قیمت بسته شدن در همون تایم فریم مبنا قرار میکیره .
      مثلا اگر شمارش داره در تایم 4 ساعته انجام میشه ، نفوز موج 4 در موج 1 تا حد کم و زمان کوتاه ( انقدر که کندل در همون تایم شدو وارد محدوده کنه نه کلوز )
      و اینکه دلایل وجود شمارش قوی باشه ، نادیده گرفته میشه .

امید وارم جواب شمارو داده باشم .
      شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

درود به همه دوستان
        گمونم پایان موج 5 از اولین موج C بزرگ رسیده باشه .
        اول عگس رو میزارم و بعد توضیحات تکمیلی

همون طوری که مشاهده میکنید الگوی خفاش در حال شکل گیریست .
        جالب اینه که محدوده PRZ بسیار به مقاومت موج 4 از ایمپالس قبل نزدیکه .
        واگرایی هم در MACD درحال شکل گیریست .
        تراکم نسبت های زمانی در محدوده PRZ بسیار بالاست .
        فقط تریگر کندلی کم داره و البته حضور قیمت در محدوده که پترن و تحلیل ما کامل بشه .
        پیشنهاد میکنم اگر موج 4 رو گرفتید ، حد سود هاتون رو در محدوده PRZ قرار بدید ( حداقل نیمه اول معامله رو ) یا صبر کنید شواهد و پترن کامل بشه تا پزیشن رو ببندید .
        اگر هم پوزیشن ندارید ، توجه داشته باشید که با این شرایط احتمال وقوع پترن بالاست و اگر کامل بشه تقریبا تو برگشت قیمت شکی باقی نمیزاره .
        ضمنا با تجربیات خیلی خیلی کم من ، قیمت 1258 تارگت خوبی برای موج 1 از C بزرگ ( تصییح فلت در روزانه ) به شمار میره .

امید وارم این تحلیل سودمند واقع بشه .
        باسپاس

این تحلیل کاملا شخصیه و ممکنه با توجه به معلومات ناقص من ، مردود باشه .
        لطفا با احتیاط فراوان بهش نگاه کنید .
        ویرایش توسط Codec 13 : https://www.traderha.com/member/13865-codec-13 در ساعت 01-11-2014, 06:06 AM

نظر

درود به همگی دوستان
          متاصفانه اشتباهی در یکی از جملات من در پست بالا بود که بدین وسیله اصلاح میکنم .
          در قسمت پیشنهاد من نوشتم که اگر موج 4 رو گرفتید .... که منظور من موج 5 بود .
          از بی دقتی که بخرج دادم عذرخواهی میکنم .

بدرود

نظر

درود به همگی دوستان

جهت نشان دادن نظر خودم نسبت به مقعیت فعلی بازار عکس پایین رو زمیمه میکنم .

همونطور که مشاهده میکنید با برسی من ، نسبت به موج 4 هنوز موج 5 کامل نشده و در موج 5 از 5 هستیم .
            شخصا وارد شدن در موقعیت فعلی بازار رو صلاح نمیدونم .

من منتظر دیدن 1258 هستم که با کامل شدن الگوی خفاش جهت گرفتن اصلاح ایمپالس که از 1187 شروع شده وارد معامله بشم .
            جهت برسی سیگنال قبلی هم پوزیشن های گرفته شده خودم رو پیوست این پست میکنم .

باسپاس فراوان

نظر

با سلام

با تشکر از تحلیل خوب جناب codec 13 بنظر من اگر موج صعودی که شروع شده موج 1 از C بزرگ باشد باید پایان آن بالاتر از 1267.8 باشد.در آنصورت قیمت را میشود تا محدوده 1433 و حتی بلاتر از آن متصور شد.

موفق باشید

نظر

سلام

من درشکار سرازیر شدنش هستم

اگر بیاد پایین شیب خوبی داره
                زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

درود به دوستان گرامی

از amoaleman عزیز ممنونم
                  تا اونجایی که مطالعات من نشون میده ، از نظر الیوت برای موج 1 و A تارگتی درنظر گرفته نشده و فاندامنتال بازار را دخیل در قدرت این موج میدونن .
                  به عبارت دیگه ، چون موج 1 و A مبنای تحلیل دیگر موجها هستند ، بازار قدرت این دو موج رو با توجه به فاندامنتال تایین میکنه .

البته با توجه به فیبو میشه تاحد خوبی مقصد این دو موج رو تخمین زد .
                  اگر تارگتی برای موج 1 و A در نظر گرفته شده ، خیلی خیلی سپاس گزار میشم منو هم در جریان کم و کیف اون قرار بدید .

مورد بعد تاکید شما بر کلمه اگر در جملتون بود که البته درسته و میشه موج شماری رو طور دیگه ای هم درنظر گرفت مثلا :

که البته برای اینکه موج شماری رو بر مبنای عکس بالا در نظر نگرفتم چند تا دلیل دارم .

نکته بعد اینکه الگوی خفاش تکمیله ( از نظر من ) و باید دنبال تریگر کندلی قوی باشیم .
                  امید وارم ترید خوبی در اصلاح نصیبمون بشه .

و یک خواهش
                  دوستان و مخصوصا اساتید گرامی لطفا لطفا لطفا اگر موردی به ذهنشون میرسه ، حتما برامون بنویسن تا کمکی باشه به نوآموزهایی مثل من تا بتونیم موقعیت های
                  بازار رو به خوبی تشخیص بدیم .

با سپاس فراوان از دوستانی که من رو در تحلیل هام نقد میکنن و نکته هاشون رو با ما نوآموزها در میان میزارن .

نظر

درود به دوستان عزیز
                    شاید بد نباشه از این زاویه هم به بازار نگاهی کنیم .

سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط codec 13 نمایش پست ها
                      درود به دوستان گرامی

از amoaleman عزیز ممنونم
                      تا اونجایی که مطالعات من نشون میده ، از نظر الیوت برای موج 1 و a تارگتی درنظر گرفته نشده و فاندامنتال بازار را دخیل در قدرت این موج میدونن .
                      به عبارت دیگه ، چون موج 1 و a مبنای تحلیل دیگر موجها هستند ، بازار قدرت این دو موج رو با توجه به فاندامنتال تایین میکنه .

البته با توجه به فیبو میشه تاحد خوبی مقصد این دو موج رو تخمین زد .
                      اگر تارگتی برای موج 1 و a در نظر گرفته شده ، خیلی خیلی سپاس گزار میشم منو هم در جریان کم و کیف اون قرار بدید .

مورد بعد تاکید شما بر کلمه اگر در جملتون بود که البته درسته و میشه موج شماری رو طور دیگه ای هم درنظر گرفت مثلا :

که البته برای اینکه موج شماری رو بر مبنای عکس بالا در نظر نگرفتم چند تا دلیل دارم .

نکته بعد اینکه الگوی خفاش تکمیله ( از نظر من ) و باید دنبال تریگر کندلی قوی باشیم .
                      امید وارم ترید خوبی در اصلاح نصیبمون بشه .

و یک خواهش
                      دوستان و مخصوصا اساتید گرامی لطفا لطفا لطفا اگر موردی به ذهنشون میرسه ، حتما برامون بنویسن تا کمکی باشه به نوآموزهایی مثل من تا بتونیم موقعیت های
                      بازار رو به خوبی تشخیص بدیم .

با سپاس فراوان از دوستانی که من رو در تحلیل هام نقد میکنن و نکته هاشون رو با ما نوآموزها در میان میزارن .

سلام
                      در مورد تارگت موج 1 کاملا حق با شماست ولی من به دو دلیل آن نظر را دارم.

1- معمولا موج 1 از آخرین اصلاح رد میشود.
                      2-شکست آخرین زیگ نزولی در تایم دیلی یعنی رسیدن قیمت به محدوده 1433

البته هیچکدام از اینها قانون نیست و فقط به عنوان راهنما استفاده میشود و بنظر حقیر راه درست دنبال کردن قیمت است.از اینکه تصویر قرار ندادم عذر میخوام چون متای pcm چند روزی است بهم ریخته و نخواستم از بروکر دیگری استفاده کنم.

موفق باشید

موفق باشید

نظر

مقاومتهای پیش روی اونس طلا در منطقه اشباع خرید
                        .
                        [IMG][/IMG]
                        .

نظر

درود به همه دوستان
                          شاید بد نباشه یه نگاهی به عکس پایین بندازید .
                          تکرار تاریخ اونس ، پایه اونس 1 ساعته و چارت کندلی اونس 4 ساعته .

موفق باشید

نظر

با توجه به برخورد قیمت به ناحیه پر از مقاومتهای مستحکم و نقطه پی ار زد الگوی شارک و واگرایی در حال تشکیل در تایم 4 ساعته انتظار ریزش و یا اصلاح قیمتی را داشتم .فعلا خط روند صعودی از ریزش بیشتر جلوگیری کرد.ولی در ادامه با توجه به واگرایی در سقف بنظر خط روند خواهد شکست .بعد از شکست خط روند وارد پوزیشن فرش خواهم شد به تارگت 1209 .

[IMG][/IMG]
                            .

نظر

سرعت ریزش در موج DE نسبت به موجهای قبل و بعد خود بیشتر است . بازار آمادگی ریزش بیشتر را دارد.

[IMG][/IMG]

برخورد قیمت به سقف کانال رگرسیون در تایم دیلی در منطقه اشباع خرید . تشکیل الگوی ab=cd معکوس در زمان متناسب.

[IMG][/IMG]
                              .

نظر

[IMG][/IMG]
                                .

نظر

پردازش ...
                                X