اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل تکنیکال طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

درود به همگی دوستان خوب
    با توجه به تایم دیلی باید منتظر پایان موج 1 از C در فاز فلت باشیم تا در پایان موج 2 وارد بازار بشیم .

یه عکس هم ضمیمه میکنم تا ببینیم میشه پرتقال فروش رو پیدا کرد

فکر کنم بیشتر شبیه یه شوخی باشه ، من که کمپلکسی ندیده بودم که با مثلث شروع بشه و مثلث دوگانه تموم .
    احتمالا من در شماره گزاری دچار اشتباه باشم.

بخش بعدی مورد علاقه ماینر کاراست .
    البته بعد مومنتومش لنگ میزنه که با توجه به موج 2 احتمالی که باید پیش رو باشه ، مومنتوم هم حالت بولیش رو خواهد داد . انشاالله

در این مورد هنوز باید دنبال تریگر مناسب بود و صرفا حهت آمادگی ، چارت بالا ارائه شده .

درواقع شرایط جدیدی ( برای گرفتن پوزیشن ) بعد از تحلیل آخرم قابل ملاحضه ندیدم که پست کنم .
    این ها هم صرفا جهت یاد آوری و تبادل نظر هست .

ممنون میشم نظرات خودتون رو در همین تاپیک منتقل کنید .

سپاس
    شناخت خود مهم ترین عامل موفقیت است

نظر

درود به همگی دوستان
      بعد از 1 هفته انتظار سیگنال فروش روی موج C داده شده .
      تاکید میکنم که اگر دارید روی موج C فروش انجام میدید ، بادقت بالا و ریسک کم این کار رو بکنید . چون در واقع داریم خلاف جهت ترید میکنیم و این مسعله از پایه مشکل داره .
      شخصا چون روی موارد بسیار کمی که اصلی ترینشون همین طلاست ترید میکنم این سیگنال رو میگیرم اما پیشنهاد میکنم که اگر دایره ترید شما وسیع هست ، از خیر این ترید بگذرید و دنبال موقعیت بهتری باشید .

واما تحلیل :

من بازار رو هنوز در فاز اصلاح میبینم و با فرض درست بودن شمارش ، مواردی رو اضافه میکنم .
      موج B چون از 78.6 % موج A فراتر رفته پس دیگه نمیتونه زیگزاگ باشه .
      درواقع وارد FLAT شده و چون از 100% موج A گذشته ، یا باید Runing Flat باشه یا Irreguar Flat .
      هدف runing flat کف موج A در نظر گرفته میشه و در مورد irreguar باید کف موج A رو بشکنه .

تریگر های اندیکاتوری هم که به چارت اضافه شده ، فقط در macd دایورجنس هم دیده میشه ( در 1 ساعته واضح تره ) که نکته قوتی محسوب میشه .
      از نظر آرایش کندل ها هم من یه Hanging Man و در تلفیق با کندل بعدیش یه Engulfing و در مقایسه با کندل قبل و بعدش یه Morning Star ( نه چندان ایده آل ) میبینم .

در مورد پترن هارمونیک هم الگوی خفاش برقراره ( البته خفاشه قبلی با یه برگشت ضعیف کارش رو تموم کرد ) .
      به هر حال در ترید هایی خلاف جهت ترند نباید انتظار برگشت های قوی داشت . هرچقدر برگشت قویتر باشه از پتانسیل موج ترند بعدی کم میکنه .

لطفا برسی بیشتری به خرج بدید و اینکه از اساتید و دوستان عزیز خواهش میکنم مشکلات این تحلیل من رو برام بنویسن .

با سپاس فراوان

شاید بد نباشه این آلتر ناتیو هم در نظر داشته باشید .

به هر حال تا شکسته شدن سقف موج B در بازار میمونم .
      ویرایش توسط Codec 13 : https://www.traderha.com/member/13865-codec-13 در ساعت 01-20-2014, 05:35 PM دلیل: اضافه کردن عکس

نظر

دوستان گرامی 1 نکته بسیار بسیار مهم رو از قلم انداختم و اونم اینه که تا بسته شدن قیمت ، زیر ابتدای موج a باید صبر کنیم و قبل از اون وارد بازار نشیم .
        متاسفم که عجله به خرج داردم .

سپاس

نظر

سلام

با توجه به صعودی بودن روند در تایم های دیلی به پایین بنظرم بهتره در اصلاح ها خرید داشته باشیم.در ضمن هنوز معتقدم قیمت تا 1267.8 را رد نکنه نزولش شروع نمیشود.

موفق باشید

نظر

امواج ولفی در طلا نشون میده به نظر بازم میخواد یه بالایی دیگه بزنه بعد بریزه.

[IMG][/IMG]
            .

نظر

پیگیری سیگنال پست 77

درود به دوستان عزیز
              همانطور که در پست 77 ارائه شد ، انتظار نزول میرفت که اتفاق افتاد .
              در ادامه اگر نزول ادامه داشته باشه ، انتظار من برای هدف موج C به شکل زیر میباشد .

طبق تجربه اندک من این دو نوع از امواج مثل پایان های قطری با تموم شدنشون الگوی خودشون رو ظاهر میکنن و معمولا تا اتمام موج شماره گزاری رو قطعی نمیکنن .
              اما بعنوان یه سیگنال فروش قابل تامل بود و حتما سعی کنید در اولین فرصت ( اگر پوزیشن فروش گرفتید ) استاپ رو به نقطه سر به سر بیارید و ترید رو ریسک فری کنید .

نکته بعد اینکه از لحاظ ساختار ، موج C ( معمولا ) 5 موجه است . پس اصلاح های درونی این موج رو هم در نظر داشته باشید .

امیدوارم موفق و پیروز باشید .

سپاس از توجه شما و بدرود .

نظر

حرکت سینوسی طلا در کانال صعودی کوتاه مدت . فعلا طلا پشت دروازه های مقاومتی در نوسان است.

شکست خط روند بلند مدت نزولی و تثبیت بالای 1268 . احتمال صعود تا 1297 و 1308 را تقویت میکند.

[IMG][/IMG]
                .

نظر

خط روند شکسته شد ولی با واگرایی rd+ .قیمت به احتمال قوی به زیر خط روند بازگشت خواهد داشت.

[IMG][/IMG]
                  .

نظر

درود به دوستان گرامی

موقعیت فعلی بازار رو در 3 عکس روزانه ، 4 ساعته و 1 ساعته تقدیم عزیزان میکنم .
                    امید وارم مورد استفاده قرار بگیره .
                    متاسفانه به دلیل کمیه وقت ، توضیحاتی نمیزارم ، اما اگر توضیحی لازمه پست کنید تا بعدا جواب بدم .

فقط این مورد رو اضافه کنم که موج 2 : 1 : 3 خیلی بنظرم منطقی نمیاد .
                    اگر با برسی بیشتر به شماره گزاری جدیدی رسیدم حتما پست میکنم .

این نگاهی است شخصی و نه به طور حتم درست . دقت لازم رو بعمل بیارید .
                    از دوستان و اساتید خواهش میکنم ایرادات مو برام بنویسند .

با سپاس فراوان
                    ویرایش توسط Codec 13 : https://www.traderha.com/member/13865-codec-13 در ساعت 01-25-2014, 09:38 PM

نظر

درود به همگی دوستان

آمادگی برای سیگنال خرید

با توجه به رسیدن موج C در تایم 1 ساعته به محدوده پایانی ، میشه تریگر رو از این تایم هم گرفت .

این تحلیل هنوز تریگر قوی برای برگشت نداره ، با الگوی کندلی مناسب و شکسته شدن خط روند RSI میشه وارد پوزیشن شد .
                      با شکسته شدن کف موج 4 (1256.8) انتظار موج C بلند تری میرود .

buy stop = 1263
                      stop loss = 1255
                      Take Profit = 1275min
                      پیشنهاد میکنم با رسیدن قیمت به حدود 1275 حد سود رو بردارید و استاپ رو به ناحیه مطمعنی ببرید ( مثلا 1270 ) البته با رسیدن قیمت به حدود 1275 باید شرایط دوباره برسی بشه و استاپ گزاری بهتری انجام بشه .

امید وارم با برسی بیشتر در گرفتن این موقعیت موفق باشید .

این تحلیل صرفا جهت آمادگی ارائه شده .

سپاس

نظر

مقاومتهای طلا تایم هفتگی

[IMG][/IMG]
                        .

نظر

نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
                          و قیمت 1300 را درنوردید
                          زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

با درود فراوان به همه اساتید و دوستان عزیز
                            ابتدا گله دارم از بچه ها که این همه مدت من ( بدلیل ..... شدن سایت ) نبودم و فقط 2 پست اضافه شده .
                            لطفا فعال تر باشید تا بتونیم سریع تر پیشرفت کنیم .

خوب بعد از گله گزاری ، اتفاقات زیادی تو این چند روز افتاد و دیدگاه خودم رو به صورت زیر نشان میدم .

اول در تایم روزانه

احتمالا داریم به آخرهای موج 3 میرسیم .
                            البته شحصا هدف بالاتری رو برای موج 3 در نظر داشتم اما هنوز در واقع موج 3 پایانش تثبیت نشده و اگر تثبیت بشه موج 4 به احتمال بالایی تصحیح طولانی
                            رو پیش رو داره .

حالا تایم 1 ساعته :
                            سعی کردم پوزیشن های گرفته شده خودم رو از عکس حذف نکنم تا شاید بدرد کسی بخوره .

حالا دوست دارم نگاهی متفاوت با شماره گزاری 1 ساعته رو برای شما در چارت 4 ساعته بزارم .
                            هرچند همسو با دیگر تحلیل های منه .

امید وارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره .
                            منتظز نظرات شما اساتید محترم و دوستان گلم هستم.

سپاس از توجه شما

نظر

یا سلام

جناب نورالهی و جناب Codec 13

لطفا با قرار دادن تحلیلهای خوب و زیباتون در مورد طلا ما را بهره مند کنید.

ممنونم

نظر

با تشکر از لطفی که نسبت به بنده دارین جناب کیمیا

چند وقتی است دارم کار میکنم که یک تریدر حرفه ای بشم و کسب سود کنم و فقط تحلیل خشک و خالی را بزارم کنار.

خیلی فرق داره این دو مقوله با هم.

درباره طلا فعلا بر اساس یکی از ابتدایی ترین اصول تکنیکال داره رفتار میکنه و با زدن سقف ها و کفهای پایینتر فعلا روند نزولی است.

میشه با شکست کف قبلی وارد پوزیشن فروش شد با استاپ سقف قبلی . در صورتی که خط روند نزولی شکسته بشه و بالاتر از سقف قبلی قیمت نفوذ کنه میشه با تریگر وارد پوزیشن خرید شد.

این چند وقته طلا خیلی ها را ناک اوت کرد. ولی خدا را شکر بنده خیلی درسها ازش گرفتم.

[IMG][/IMG]
                                .

نظر

پردازش ...
                                X