اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استاپ های شیک و مجلسی من

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

راستی پیام جان شرمنده من الان پیامم رو خوندم دیدم با لحن خوبی نگفتم. دلگیر نشی برادر من متاسفانه با شدت عجیبی دارم روی لحنم کار میکنم ولی یه مقدار کار میبره.

خواستم بگم در کل ارادت خاصی بهت دارم و قصدم نقض حرفات یا کل کل نیست. کل حرفم همون حرف اول شماست که گفتید ما بعضی چیزهای ابتدایی رو نمیدونیم بعد تحلیل میکنیم که کتی لین می مونه توش. خواستم بگم ما هر کی رو دیدیم بلده تازه بلدند و خیلی هاشون ضرر میکنند. حالا اگر بلد نباشیم کلاهمون پس معرکس

مخلصم
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

درود امیر جان

پیگیر پستهایت هستم و متوجه لحن پستهای شما میشم تشکر کردم لایک هم زدم. هدف اینه که نکته جدیدی بیاموزیم یا اطلاعاتمون آپدیت بشه.

گیری ندادم بهت! گفتی برای خرید اسپرید مهم نیست منم یه سوال پرسیدم . در جواب شما نظریه بنده مستتر بود که : اکثرا اینستنت وارد میشیم در نتیجه متوجه نقش اسپرید در پوزیشنهای خرید نیستیم.

قانون 2 پیپ شکست یه تکنیک کلاسیک برای اردر گذاری روی سقفها یا زیر کفها هست. فکر میکنم شیوه رایجی هست ! میتوان به جای 2 پیپ ضریبی از atr را در نظر گرفت تا نسبت به چارتهای مختلف انعطاف داشته باشه.

شخصا در جفت ارزها همان 2پیپ شکست را قبول میکنم و در مورد طلا یک دلار در هر اونس(طلا خانم نسبت به بقیه چارتها یه کمی شیطون تر تشریف دارند).

موفق باشید

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
        درود شهاب عزیز

پاسخ درست است.

اردری که میکاریم باید بر اساس قیمت ask باز میشه ولی شکست بر اساس قیمت bid هست .

خیلی از دوستان اگر این عکس را ببینند جد و آباد بروکر را جلوی چشمش میارن! در حالی که هیچ مشکلی نیست و اردر بر اساس قیمت ask باز شده .

ارادتمند

پ ن:

خیلی از تریدرها (حتی قدیمی ها) قانون اسپرید را برای تعیین ترازهای ورود و خروج نمیدانند و همین موضوع باعث بوجود آمدن فضای شک شبهه نسبت به بروکرها میشه.

اگر اصرار دارم روی موضوع به دلیل این است که با دانستن موضوع بی خودی عصبی نمیشوید.

سلام پیام عزیز

نکات مربوط به اسپرید شاید ساده و بدیهی به نظر برسه ولی خیلی اهمیت داره. تازه اهمیتش زمان قرار دادن حد ضرر بیشتر هم میشه. چون وقتی ما معامله فروش باز داریم حد ضرر ما در واقع یک دستور خرید هست که اون هم با قیمت Ask اجرا میشه. و چون ما روی چارت قیمتهای Bid رو می بینیم و بر اساس قیمت Bid تصمیم می گیریم موقع استاپ خوردن میتونه باعث سوء تفاهم بشه. نکته ی دیگه اینکه حتی در حسابهای اسپرید ثابت هم , در مواقعی مانند آخر شب ها و یا در زمان اخبار مهم اسپرید واید میشه که گرچه مقدار اون در بروکرهای مختلف میتونه متغیر باشه ولی به هرحال در همه ی بروکرها این مسئله وجود داره. بنابراین تریدرهایی که در تایم فریمهای پایین معامله می کنن و معاملاتشون رو شب ها باز می گذارن در صورت بی توجهی به این نکته, می تونن از مشتریهای پر و پاقرص استاپهای شیک و مجلسی باشن.
        ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

آقا جان این جمله رو اگر تو این مفهوم شک دارید برا خودتون یه جا بنویسید
          اسپرد همیشه به ضرر شماست.
          تو بای اولش میدی تو سل آخرش

نظر

درود دوستان

فکر میکنم مجلسی ترین استاپ ممکن باشد !!! و البته هولناک ترین چون حجم متاسفانه زیاد بود !!

خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
              درود دوستان

فکر میکنم مجلسی ترین استاپ ممکن باشد !!! و البته هولناک ترین چون حجم متاسفانه زیاد بود !!

درود دوست عزیزم واقعا متاسفم از بابت این استاپ شما
              هدف این تاپیک اینه که سعی کنیم از استاپ های خودمون و دوستانمون درس بگیریم.
              اینحایی که شما استاپ خوردین تقصیر خودتون بوده.
              سقف 1255 بوده. شما باید حداقل 10 پیپ برای شکست سقف در نظر میگرفتین.علاوه بر این اسپرید رو هم باید در نظر میگرفتین.
              به عبارت دیگه استاپ شما حداقل باید 1257 می بود. در عکسی هم که ضمیمه کردین مشخص هست که استاپ شما به خاطر اسپرید زده شده.
              امیدوارم دیگه همچین تراژدی برای شما و هیچ کدوم از دوستان عزیز پیش نیاد.
              بدرود

نظر

درود

امروز فرصتی پیش اومد که یادی از دوستان عزیز و این تاپیک کنیم !

لازم به یادآوریست که اشتباه 100 درصد از شخص خودم بود و برای ریوارد بیشتر در استاپ گذاری خساست به خرج دادم.

ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 04-14-2014, 07:27 PM

نظر

با درود

یه حساب جدید باز کردم ، بهش میگن stp !! ناقابل 25 پیپ اسپرید واید شده !!! پوزیشن سل CADJPY بود که ناجوانمردانه به قتل رسید

نکته آموزشی نداره ، نکته ژانر وحشت هست !

پ.ن: حساب مربوط به بروکر محترم پرسپولیس کپیتال نیست.

ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 04-30-2014, 07:03 PM

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                    با درود

یه حساب جدید باز کردم ، بهش میگن stp !! ناقابل 25 پیپ اسپرید واید شده !!! پوزیشن سل CADJPY بود که ناجوانمردانه به قتل رسید

نکته آموزشی نداره ، نکته ژانر وحشت هست !

پ.ن: حساب مربوط به بروکر محترم پرسپولیس کپیتال نیست.

اخوی بعد از سه چهار ماه یه استاپ هم خوردی
                    اشکال نداره
                    کجایی بابا دلمون پوسید

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      اخوی بعد از سه چهار ماه یه استاپ هم خوردی
                      اشکال نداره
                      کجایی بابا دلمون پوسید
                      درود بر علی خان

خیلی مخلصیم آقا - شما سرت به بورس و بازدهی های 200 -300 درصدی بنده از ما" خوشه چین های" نیم درصدی خبر نمیگیری

داداش جان اینجوری میگی باعث تشویش اذهان عمومی میشه ! شایعه نسازید

من استاپ خورم ملسِ ! از روز عید پاک تا همین الان و احتمالا تا خبر ان اف پی اوضاع قاراشمیش !

یه پوزیشن هم که" سه به سه قطارش" جور شد ! زحمتش گردن بچه های فنی آن بروکر ملعون افتاد . همین جا جا داره از عوامل دست اندر کار تشکر ویژه ای بنمایم!

به هر حال خوبه که گاهی دو سه تا هوک چپ و راست بخوریم ، گاردمون بسته باشه آپرکات نیاد تو دل و رودمون!

نظر

از پوند رکب خوردم

------------
                        ناظر سایت2
                        لطفاً پست های بنده رو تو تاپیک پیشنهادات و انتقادات بروکر نمایش بدید، میخوام جریان تو همین فروم حل بشه، احساس میکنم بهم توهین شده.

تشکر از شما
                        چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

سلام

فکر کنم اگه قرار باشه تو این تاپیک شیک ترین و مجلسی ترین استاپ انتخاب بشه ، یکی از قدرترین نامزدهای این رقابت پوزیشن زیر هست ... با یک واید 30 پیپی این موقعیت رو به نامردی از چنگ ما در اورد .

[IMG][/IMG]

نظر

سلام و درود

در تصویر زیر نمایی از پلتفرم M15 در چهار بروکر نامی را که همگی حساب ریل هستند را میتوانید مشاهده کنید ابتدا به آرایش کندل ها و قیمت توجه شود که چطور دیتای استخراجی از آنها راحت میتواند تمامی اکسپرت ها و ترید های اتوماتیک را به چالش بکشد و از سود به زیان برساند .
                            دوم اینکه در تصویر شماره 2 مشاهده کنید که چقدر راحت بروکر در آخر تایم با یک کندل تمامی استاپ ها را جمع آوری کرده و چقدر راحت با کندل ها در پلتفرم خویش بازی میکنند . و مدعی ارائه قیمت های بازار هم هستند . توجه داشته باشید که شما با این بازار دارید ترید میکنید .
                            باز هم استفاده از حجم را رعایت نکنید و مدیریت سرمایه نکنید تا با یک کندل یک دقیقه ای همه سرمایه به باد فنا رود
                            .

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                              سلام و درود

در تصویر زیر نمایی از پلتفرم M15 در چهار بروکر نامی را که همگی حساب ریل هستند را میتوانید مشاهده کنید ابتدا به آرایش کندل ها و قیمت توجه شود که چطور دیتای استخراجی از آنها راحت میتواند تمامی اکسپرت ها و ترید های اتوماتیک را به چالش بکشد و از سود به زیان برساند .
                              دوم اینکه در تصویر شماره 2 مشاهده کنید که چقدر راحت بروکر در آخر تایم با یک کندل تمامی استاپ ها را جمع آوری کرده و چقدر راحت با کندل ها در پلتفرم خویش بازی میکنند . و مدعی ارائه قیمت های بازار هم هستند . توجه داشته باشید که شما با این بازار دارید ترید میکنید .
                              باز هم استفاده از حجم را رعایت نکنید و مدیریت سرمایه نکنید تا با یک کندل یک دقیقه ای همه سرمایه به باد فنا رود
                              .

ضمن سلام و تشکر از شما

ممکنه بفرمایید که شما چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید برای این مشکلات؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نظر

[IMG][/IMG]
                                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

پردازش ...
                                X