اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

رادار روند

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

این هم برای شروع هفته یعد:
    چند تغییر
    در تعقیب روند صعودی از رنگ های آبی و بنفش استفاده شده.
    در تعقیب روند نزولی از رنگ های سبز و قرمز استفاده شده.
    خطوط شیب دار نمایانگر قیمت باز شدن و آخرین قیمت هر هفته (در دو هفته اخیر) است که در تاپیک "تحلیل های boyka" از آن استفاده می شود.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3112198431.png
    ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 07-06-2013, 04:37 PM

نظر

من هنور متوجه کار نشدم هرجور نگاه میکنم نمیدونم بر چه اساسی هست.لطفا اگه میشه بگین از چه اندیکاتوری استفاده میکنید و یا به اشتراک بزارین .یه تمپلیت تهیه کنین مثل بقیه سیستم هایی که دوستان در اینجا توضیح میدن تا بیشتر با این سیستم اشنا شیم.

با تشکر
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
        من هنور متوجه کار نشدم هرجور نگاه میکنم نمیدونم بر چه اساسی هست.لطفا اگه میشه بگین از چه اندیکاتوری استفاده میکنید و یا به اشتراک بزارین .یه تمپلیت تهیه کنین مثل بقیه سیستم هایی که دوستان در اینجا توضیح میدن تا بیشتر با این سیستم اشنا شیم.

با تشکر
        سلام
        اول ممنون بابت پاسخ سریع به پیغامم.

دوم
        این لینک را ببینید:
        http://forum.broker-fa.com/f31/%D8%A...html#post75493

گرچه خودم روی طلا کار نمی کنم ولی داستان فرضی زیر را می توان بیان کرد.
        طبق تجربه یا سیستمی دیگر با ... هر چیز دیگری ، عنوان کردم: "به نظرم طلا ریزش شدیدی تا حدود 1200 داشته باشه ."
        در آن زمان قیمت بالای خط منقطع بود و رنگ خط منقطع سرخ. (تا این قسمت داستان واقعی بود. ) بنابراین حالت صعودی ضعیفی داشتیم . بنا براین منتظر سیگنال فروش بودم البته برای تایید سیگنال قیمت هم باید به زیر خط منقطع می آمد.

و ...
        کار دارم - باید برم - برمی گردم

نظر

نوشته اصلی توسط say نمایش پست ها
          سلام
          اول ممنون بابت پاسخ سریع به پیغامم.

دوم
          ...

و ...
          کار دارم - باید برم - برمی گردم
          اندیکاتور ساده رادار روند (از کد اندیکاتورهای دیگر استفاده و ساده شده)
          RadarRavand.ex4
          تمپلیت خاصی نداره.
          ویرایش توسط say : https://www.traderha.com/member/7954-say در ساعت 07-07-2013, 05:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط say نمایش پست ها
            اندیکاتور ساده رادار روند (از کد اندیکاتورهای دیگر استفاده و ساده شده)
            RadarRavand.ex4
            تمپلیت خاصی نداره.

مرسی دوست خوبم
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

فقط یه زحمت دیگه میشه راجب رنگ خط ها و کاربردش یه توضیح بدی

((زیگموند فروید))

نظر

فقط یه زحمت دیگه میشه راجب رنگ خط ها و کاربردش یه توضیح بدی
                این اندیکاتور ساده است و رنگی نیست.
                فعلا فقط رفتارش را زیر نظر داشته باش.
                حرکت سایه وارش
                با توجه به آن تصمیم نگیر.
                تغییر رنگ سلیقه خودم بوده و فعلا اعتباری نداره.
                البته کلش هنوز زیر سئوال است تا با نظر شما دوستان اصلاح و کاربردی شود.

نظر

درسته ولی سوال من اینه که یه خط داریم تو چارت.ما باید با شکست خط یا بازگشت اون زیر نظر داشته باشیمش.

((زیگموند فروید))

نظر

کاربردش هم گفتم قبلا
                    یه مرور بکن - اگه بازم سئوالی ماند - در خدمتم.

نظر

درسته ولی سوال من اینه که یه خط داریم تو چارت.ما باید با شکست خط یا بازگشت اون زیر نظر داشته باشیمش.
                      فعلا فقط رفتارش را زیر نظر داشته باش.
                      و
                      با توجه به آن تصمیم نگیر.

نظر

اگر با استراتژی تستر (Strategy Teser) هم بتونی رفتارش را با سرعت بیشتری در تایم های مختلف ببینی خوبه.

نظر

پردازش ...
                        X