اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی ارشیا رحیمی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
    بالاس

طبق موج شماری انجام شده بالاس در حال ساخت آخرین ریز موج از اصلاح طولانی مدت خود می باشد. این اصلاح که ساختار رانینگ دوگانه را دارد پتانسیل زیادی را برای سهم فراهم کرده است ضمن اینکه موج C از فلت دوم این اصلاح دوگانه دیاگونال شده و قدرتی و شتابی دیگر برای این سهم تولید خواهد کرد. منطقه مناسب قیمتی و زمانی برای پایان اصلاح در تصویر نمایان است.

توجه: تحلیل مربوط به چند روز پیش است. هم اکنون سهم به کف نزدیک شده

ارشیا جان تحلیل جدیدی روی بالاس نداری !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhmac نمایش پست ها
      ارشیا جان تحلیل جدیدی روی بالاس نداری !؟
      بالاس

مثلث بزرگی را شکل داده و به پایین شکسته. به این زودی زهر فروش گرفته نخواهد شد. پول بکی که در حال انجام هست می تواند فرصت خروج برای سهامدارهایش باشد.

تاپیک تحلیل های شخصی
      برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

سناریوی قبل با توجه به رفتار مارکت تایید نشد. سناریوی جدید را در تصویر مشاهده می فرمایید.
        به طور خلاصه عرض می کنم این سهم را به هر شکلی که ببینیم راهی جز صعود ندارد.
        در حال حاضر با توجه به کراس دی تی احتمال شروع صعود قیمت می باشد اما اگر چنین نشود تا 157 تومن نیز جا برای ریزش دارد. اگر سهم به زیر 157 تومن سقوط کند تحلیل بی اعتبار است.
        تارگت سهم 278 الی 285 تومن

پترول

هرچه زمان می گذرد چهره کارکشن بهتر نمایان می شود. همچنان معتقد به شکل گیری مثلث واگرا هستم. به محدوده زمانی و قیمتی خوبی برای ساخت کف موقت پترول رسیده ایم ببینیم اینبار این اتفاق می افتد یا خیر.

تاپیک تحلیل های شخصی
        برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

طلا

به نظر میرسد اونس یک 5 موجی نزولی رو کامل کرده و یه اصلاح سه موجی ساخته. دی تی در تایم فریم مادر (روزانه) نزولی می باشد. در تایم یک ساعته با سرازیر شدن دی تی (بسته به پریود مورد نظرتان) و شکست سطح اکستنشن 113 درصد 1199.6228 می توان وارد پوزیشن شورت شد. در صورت شکسته نشدن این سطح امکان توسعه کارکشن وجود دارد و بیشتر منتظر می مانیم. سه سطح تراکمی برای تارگت در نظر گرفته شده که سطح دوم از تراکم بهتری برخوردار است و بر روی حمایت نیز قرار گرفته.

نتیجه

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• انس

به نظر میرسد انس در حال شکل دهی یک الگوی نئوویو می باشد و با برخورد به خط روند نزولی و اشباع خرید شدن دی تی موقعیت مناسبی جهت فروش مهیا کرده باشد. (درتایم پایین تر باید جهت ورود به short اقدام شود) قیمت و زمان مناسب جهت تارگت در تصویر مشخص شده است.
            توجه شود که در موج E از مثلث انبساطی احتمال شکسته شدن خط AC وجود دارد. در نتیجه برای خرید پس از این ریزش باید الگوی مناسبی دیده شود و بعد وارد شد.

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• با عرض سلام واحترام.لطفا اکسپرت مفید تریدر بنام Data Exporter V4.0 By A.R™ را طوری تغییر دهید تا نام نمادهارو بجای فارسی انگلیسی استخراج کند. دینامیک تریدر با نامهای فارسی هماهنگی زیادی ندارد.وارد کردن نامها هم دستی کار طاقت فرسا و وقتگیری است.اگر گزینه ای به آن اضافه کنید که هردو نوع نام را بتوانیم به خواسته خود انتخاب کنیم که عالی و اکسپرت بدون نقصی خواهد شد.این اکسپرت در حال حاضر بهترین استخراج کننده دیتا از متاتریدر می باشد.باتشکر.

با عرض پوزش چون در تاپیک مربوطه احتمال ندیدن پست بنده را می دادم اینجاهم در خواست خود را درج می کنم.

نظر

• EURUSD

در کارکشن بزرگی به سر می بریم و حدس زدن امواج کار مشکلیست با این حال روند پیش رو را در کوتاه مدت به این شکل متصورم. در بلند مدت هم بسیار زیاد مطمئنم که کف 15 مارس دیگر شکسته نخواهد شد و فکر Short بلند مدتی را باید از سر بیرون کرد!
                فراموش نشود که برای ترید باید بر اساس وضعیت دی تی در تایم پایین تر اقدام کنید. تایم پیشنهادی برای ورود H1 و M15 و تایم مادر برای یونیت بلند مدت روزانه می باشد.

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• انس

بدون شرح

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
                    با عرض سلام واحترام.لطفا اکسپرت مفید تریدر بنام Data Exporter V4.0 By A.R™ را طوری تغییر دهید تا نام نمادهارو بجای فارسی انگلیسی استخراج کند. دینامیک تریدر با نامهای فارسی هماهنگی زیادی ندارد.وارد کردن نامها هم دستی کار طاقت فرسا و وقتگیری است.اگر گزینه ای به آن اضافه کنید که هردو نوع نام را بتوانیم به خواسته خود انتخاب کنیم که عالی و اکسپرت بدون نقصی خواهد شد.این اکسپرت در حال حاضر بهترین استخراج کننده دیتا از متاتریدر می باشد.باتشکر.

با عرض پوزش چون در تاپیک مربوطه احتمال ندیدن پست بنده را می دادم اینجاهم در خواست خود را درج می کنم.
                    سلام

عزیز دل اکسپرت قابلیت مد نظر شما را دارد کافی بود راهنمای اکسپرت رو به خوبی مطالعه می کردید. اگر به قسمت تنظیمات اکسپرت رجوع کنید دو فیلد اول آن مربوط به تغییر نام است. روش کار به این صورت است که اکسپرت را روی چارت می اندازید و به تنظیمات آن رجوع می کنید سپس فیلد اول (insert name ) را ON می کنید و در فیلد دوم نام انگلیسی نماد را وارد می کنید. با انجام این دو کار دیتاها با نامی که شما وازد کرده اید ساخته خواهند شد. اگر مایل بودید با نام فارسی ساخته شوند کافیست گزینه اول را OFF کنید. سوال دیگری بود در خصوصی بپرسید در خدمتم.

موفق باشید
                    تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

بانک ملت

طبق موج شماری انجام شده در حال رسیدن به مراحل پایانی صعود خود می باشد. قیمت مناسب جهت ساخت سقف 270 تا 285 تومن و زمان مناسب 16 آوریل تا 29 آوریل.

وبملت

مطابق تحلیل قبل بانک ملت از نقطه مورد انتظار برگشت و ریزش خوبی تا محدوده های مورد انتظار داشت. در حال حاضر وارد فاز صعود شده و روند حرکتی به تصویر کشیده شده را برای آن انتظار دارم.

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

• با پوزش بسیار بخاطر مجبور بودن نوشتن در اینجا چون پیام خصوصی من بعلت کم بودن پستها به شما ارسال نمی گردد.
                        نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                        سلام عزیز دل اکسپرت قابلیت مد نظر شما را دارد کافی بود راهنمای اکسپرت رو به خوبی مطالعه می کردید. اگر به قسمت تنظیمات اکسپرت رجوع کنید دو فیلد اول آن مربوط به تغییر نام است. روش کار به این صورت است که اکسپرت را روی چارت می اندازید و به تنظیمات آن رجوع می کنید سپس فیلد اول (insert name ) را ON می کنید و در فیلد دوم نام انگلیسی نماد را وارد می کنید. با انجام این دو کار دیتاها با نامی که شما وازد کرده اید ساخته خواهند شد. اگر مایل بودید با نام فارسی ساخته شوند کافیست گزینه اول را OFF کنید. سوال دیگری بود در خصوصی بپرسید در خدمتم. موفق باشید
                        با سلام. جناب رحیمی بنده نتوانستم منظورم رو درست بیان کنم و شما اشتباه برداشت کردید. منظور من این است که خودش به طور اتوماتیک اسامی را انگلیسی و فارسی بدهد.الان فارسی آن درست است اما انگلیسی آن را با همین روش که توضیح دادید باید تک به تک برای نمادها خودمان در اکسپرت بنویسیم.من می خواستم تماما اتوماتیک باشد.من یک اکسپرت دارم که نامهای نمادها رو از فارسی به انگلیسی تبدیل می کنه به طور اتوماتیک اما چند ضعف نسبت به اکسپرت شما دارد. اگر لطف کنید واین قسمت از دستورات برنامه ای اکسپرت بنده را وارد اکسپرت خود کنید تا نامها هم بطور اتوماتیک به انگلیسی تبدیل شونداکسپرت کاملا عالی خواهد شد.اگر ممکن هست فایل mq5 را ارائه دهید با تشکر. فایل خدمت شما. http://s6.picofile.com/file/81946276...c_get.rar.html
                        ویرایش توسط shahram99 : https://www.traderha.com/member/3535-shahram99 در ساعت 06-20-2015, 07:38 AM

نظر

• سلام اقای رحیمی
                          اگه لطف کنید یه تحلیل کلی و جامع از پترول ارایه بدید ممنون مشیم
                          تحلیلتون در پست 168 کمی قیمت پایین تر رفت یعنی 135 را هم دید
                          ایا هنوز به صعود این سهم امیدوارید
                          حقیقتا من سرمایه گذاری کردم البته الان در ضرر هستم
                          ممنون مشیم
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram99 نمایش پست ها
                            با پوزش بسیار بخاطر مجبور بودن نوشتن در اینجا چون پیام خصوصی من بعلت کم بودن پستها به شما ارسال نمی گردد. با سلام. جناب رحیمی بنده نتوانستم منظورم رو درست بیان کنم و شما اشتباه برداشت کردید. منظور من این است که خودش به طور اتوماتیک اسامی را انگلیسی و فارسی بدهد.الان فارسی آن درست است اما انگلیسی آن را با همین روش که توضیح دادید باید تک به تک برای نمادها خودمان در اکسپرت بنویسیم.من می خواستم تماما اتوماتیک باشد.من یک اکسپرت دارم که نامهای نمادها رو از فارسی به انگلیسی تبدیل می کنه به طور اتوماتیک اما چند ضعف نسبت به اکسپرت شما دارد. اگر لطف کنید واین قسمت از دستورات برنامه ای اکسپرت بنده را وارد اکسپرت خود کنید تا نامها هم بطور اتوماتیک به انگلیسی تبدیل شونداکسپرت کاملا عالی خواهد شد.اگر ممکن هست فایل mq5 را ارائه دهید با تشکر. فایل خدمت شما. http://s6.picofile.com/file/81946276...c_get.rar.html
                            اون قابلیتی که برای اکسپرت گذاشتم خیلی بهتر از این هست. کاری که این اکسپرت انجام میده تبدیل کارکترهای فارسی به انگلیسی هست که وقتی انجام میشه خیلی چیز جالبی در نمیاد و نه میشه گفت فینگلیش هست نه انگلیسی. به هرحال این رو هم به اکسپرت اضافه می کنم و براتون ارسال می کنم

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                            سلام اقای رحیمی
                            اگه لطف کنید یه تحلیل کلی و جامع از پترول ارایه بدید ممنون مشیم
                            تحلیلتون در پست 168 کمی قیمت پایین تر رفت یعنی 135 را هم دید
                            ایا هنوز به صعود این سهم امیدوارید
                            حقیقتا من سرمایه گذاری کردم البته الان در ضرر هستم
                            ممنون مشیم
                            سلام
                            توصیه می کنم سهمتون رو نگه داری کنید و حداقل تا سقف ماژور قبلی باهاش بمونید و تو فراز و نشیب ها دلسرد نشید. صف شدن سنگین این سهم نشان از توجه بازار داره هرچند حقوقی بازی خوبی رو پیش نبرد. اما در حال حاضر روندش صعودی شده
                            تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

اون قابلیتی که برای اکسپرت گذاشتم خیلی بهتر از این هست. کاری که این اکسپرت انجام میده تبدیل کارکترهای فارسی به انگلیسی هست که وقتی انجام میشه خیلی چیز جالبی در نمیاد و نه میشه گفت فینگلیش هست نه انگلیسی. به هرحال این رو هم به اکسپرت اضافه می کنم و براتون ارسال می کنم

با سلام.
                              جناب رحیمی متشکرم.منتظر لطف شما هستم.

نظر

• USDJPY

بعد از صعود بسیار قوی این جفت ارز در قالب موج 1 کارکشن آن در قالب موج 2 شروع به گسترش کرد. در حال حاضر به نظر میرسد یک زیگزاگ در حال ساخت باشد که موج B آن کم کم رو به اتمام است. با تریگر مناسب می توان جهت گرفتن موج C که موجی ایمپالس می باشد اقدام کرد.
                                اگر بیشتر از حد مشخص شده صعود کند الگوی مثلث پهن شونده در دسترس می باشد.
                                توجه شود که وارد شدن به ترید شرایط خاص خودش را دارد و باید بر اساس قوانینی اقدام به گرفتن پوزیشن کرد و دیدن این تحلیل به معنی فراهم شدن شرایط ورود نیست.

تاپیک تحلیل های شخصی

ارشیا رحیمی

نظر

پردازش ...
                                X