اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• دوستان گــــلم این هم کارنامه امروز من البته با کمی توضیح :
      این حساب رو دیروز باز کردم برای معامله کردن در تایم 1 دقیقه اما دیروز دو . سه تا ترید در 1دقیقه انجام دادم دیدم خداوکیلی در 1 دقیقه بر اساس کندل ها ترید کردن خیلی سخته و استرس و فشار کاریش آدم رو خیلی زود پیر میکنه ! و انصافا دیدم کار من نیست و اسرار کردن به ترید در 1دقیقه جز از دست دادن این 100$ تهش چیزی نیست !! از این رو بیخیال 1دقیقه شدم و امــروز همیطور که دیدید شروع کردم در همون تایم فریم محبوب خودم یعنی 5دقیقه و فقط وفقط بر اساس کندلها ترید کردن و یک حساب 100$ رو در حدود 5 الی 6 ساعت به 200$ افزایش دادم با فقط 4عدد ترید و کمتر از 20 پیپ از بازار گرفتن و بدون هیچ اندیکاتور و هیچ چیز اضافه { یک چارت خالی} چــرا این توضیحات رو دادم چون میخواستم این موضوع رو یاوری بکنم به دوستان تازه کار که پیپ زیاد گرفتن و ترید زیاد انجام دادن هدف ما از کار کردن در این بازار نیست بلکه هدف ما کسب سود یا همون پول دراوردن از این باراز است ............... به امید موفقیت روز افزون همه عزیزان .

ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 04-23-2015, 07:52 PM
      {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• خیلی خوشحال از این که دارین ادامه میدین هر روز به ابن تا÷یک سر میزم و استفاده میکنم از ترید هاتون

نظر

• ســــلام به همه دوستان گــلم . صبح جمعه همگی بخیر ...

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• براتون امکان داره روی عکسهائی که میزارید تو ضیح بدید.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
              براتون امکان داره روی عکسهائی که میزارید تو ضیح بدید.

ممنون
              سلام : دوست خوبم اگه تاپیک رو از اول همنطوری روزنامه وار هم مطالعه بکنی متوجه میشه هم جهت آموزش های اولیه کتاب معرفی کردم هم در همین فــروم هم دیدم قبل از من دوستانی بودن که درباره کندل استیک ها و استراتژی پرایس اکش تاپیک های کامل و جامع به همراه عکس و تصاویر زیبا و دقیقی مسایل آموزشی رو مطرح کــردن و همینطور که قبلا هم کفتم اگر من هم بنا داشتم این مباحث رو بصورت آموزشی در این تاپیک مطرح بکنم در بهترین حالت نهایتا میتونم یک تاپیک همانند اون دو عزیز درست بکنم تازه اگه کلی وقت میزاشتم بعدش هم در نهایت سرنوشتی مثل اون دو تاپیک واقعا ارزشمند { حداقل از نظر من} دوچار میشد ! یــــعـــنـــی خـــــــاک خــــــــوردن !!!!! شما اگه این روش نظرت رو جلب کرده بهتون پیشنهاد میدم حداقل همون دو تاپیک رو که در این فــروم هست جهت آموزشهای اولیه مطالعه بکن چون لــــپ مطلب در همون دوتا بیان شده و بعد از اون دیگه فقط و فقط تمرین و تمرین و تمرین هستش چون اصل موضوع تشخیص این الگو ها در موقعیت لایو هستش و در حین تمرین کردن اگه به سوالی یا مشکلی برخوردی اگه دوست داشتی در همین تاپیک مطرح بکن حتما هر کمکی که از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم . کار با کندلها عین بازی میمونه قوانین هر بازی رو میشه توی چند دقیقه یاد گرفت اما باری اینکه در اون بازی متبحر بشی هیچ راهی نداره بجز وقت گذاشتن و تمرین و تمرین تــــازه درباره کندل استیک و پرایس اکشن حتی میتونی تقلب هم بکنی و بجای حفظ شکل الکوها اونا بذاری جلوی چشم و دیگه حتی زحمت حفظ کردن الگو رو هم بخودت ندی امــــــآ این کلا میشه 20% کار 80% باقی مربوط میشه به تشخیص الگو یا ستاپ یا هر اسمی که دوستداری . در موقیت لایــــــــووووو . و این هیچ راهــــــــــــی نداره بجز تمرین و تمرین و تمرین . اینم لینک اون دوتا تاپیک که دربارش صحبت کردم . بعد از مطالعه این دو تایپک میگم اگه سوال یا مشگلی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم .

. http://forum.broker-fa.org/f60/%DA%A...8C%DA%A9-1597/

http://forum.broker-fa.org/f60/price-action-3500/

نظر

• شما روی تک کندلها ترید میکنید یا 2-3 از اونها را ترکیب میکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                  شما روی تک کندلها ترید میکنید یا 2-3 از اونها را ترکیب میکنید
                  هم تکی هم دوتایی و هم سه تایی اما دوتایی ها رو بیشتر ترید میکنم اما این رو فراموش نکن که تشکیل الگوها مــآ نقشی نداریم این روند بازار و میزان عرضه و تقاضا در بازار است که الگوها رو بوجود میارن و کار مـــا فقط تشخیص الگوی ظاهر شده است و با توجه به نحوی عرضه و تقاضا است که الگوها در آرایشهای تکی یا دوتایی و یا سه تایی و گاهی وقتها حتی بیشتر ظاهر میشن .... و هرکدوم اگه درست تشخیص بشن عمل میکنن .

نظر

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• با سلام

وقتی از کندلها برای پوزیشن گیری استفاده می کنیم شکل و شمایلشون خیلی اهمیت داره .و تو بروکر های مختلف و پلتفر م های مختلف فر ق می کنه.

شما از کدام پلتفرم و تو کدام بروکر استفاده می کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
                        با سلام

وقتی از کندلها برای پوزیشن گیری استفاده می کنیم شکل و شمایلشون خیلی اهمیت داره .و تو بروکر های مختلف و پلتفر م های مختلف فر ق می کنه.

شما از کدام پلتفرم و تو کدام بروکر استفاده می کنید؟
                        من الان بازم اسم از بروکرم بیارم دوباره من رو بن میکنن دوستان !!! اما تاجایی که میدونم توی تام بروکر ها از تایم 1 دقیقه تا 1ساعت همگی اوصولا باید یکی باشن این موضوع مربوط میشه به کندل های 1ساعت به بالا تا کندل هفتگی { تایم 2 4 6 8 12 ساعته }و از هفتگی به بالا نیز باید یکی باشن ولی کلا کسی که از کندل استفاده میکنه باید با بروکری کار بکن کلوز روزانش با کلوز نیویورک یکی باشه که مال من هم همنطور است

نظر

• دوستان عزیزم اینطور که متوجه شدم یکی . دو نفر از دوستان هستن که پیگیر این تاپیک هستن و نسبت به مطالب این تاپیک علاقه مند شدن . برای اون دسته از عزیزان که تازه در راه این مدل پــآ گذاشتن یک روش مطرح میکنم که در ابتدای کار و تا قبل ازتسلط کافی به کندل استیک ها و روابط بین آنها میتونه در جداکردن و تشخیص صحیح الگوها بسیار مفید باشه و باعث میشه با این روش خیلی سریع تر هماهنگ بشین و ارتباط بیشتری برقرار بکنید ... و 100البته که بعد از مدتی تمرین و ترید لایو چشمان شما خودش بطور خودجوش با دیدن چارت و بدون هیچ ابزاری روند صحیح و قوی رو از روی کندلها درک میکند بدون هیچ ابزاری اما برای شروع انصافا این جوری که الان میگم راحتتر هستش .

جهت شناسایی روند قابل اعتماد برای ترید از یک موینگ اوریج 50 ساده یعنی SMA50 استفاده میکنیم با این توضیح که شیب موینگ 50 جهت روند اصلی و جهت ترید کردن ما را مشخص میکند این از روش شناسایی صحیح روند بازار در تایم 5دقیقه .

اما برای اینکه در بین این همه کندل راحتر متوجه بشویم که کجاها باید دنبال الگوهای کندل استیک معتبر و یا ستاپ های معروف پرایس اکشن رو جستجو بکنیم از 2 عدد موینگ اوریج با دورهای EMA21 و EMA10 استفاده میکنیم و در جهت شیب SMA50 روی این خطوط { EMA21 EMA10 } منتظر تشکیل الگوها و ستاپ های مورد نظر میگردیم و با تشکیل آنها اقدام به تــــرید میکنیم . خداوکیلی دیگه از این ساده تر فکر نکنم بشه گفت . البته یکی دو نکته ریز هم میتونه باشه که اگه ببینم دوستان پیگیر این روش هستن و دارن تمرین میکنن حتما اون ها روهم مطرح میکنم اگه کسی هم پیگیر نباشه که دیگه در همین حد هم فکر میکنم کفایت میکنه ..............

الان این 2ترید که در تصویر زیر انجام دادم و مربوط به چند دقیقه است و همینطور که مشاهده میکنید تمامی مطالب بالا در اون لحاظ شده که روی تصویر هم نشون دادم . امیدوارم دوستانی که علاقه مند به این روش هستن با استفاده از این ابزارکمکی بتونن سریعتر با این روش ارتباط برقرار بکنن .

نظر

• سلام سردار عزیز
                            قبلا هم عرض ارادت کرده بودم و گفته بودم لذت میبرم از معاملاتتون
                            یه مدت هم نبودید دلمون تنگ شده بود
                            من گلامپ گالیورم که همیشه میگم نمیشه ،نمیشه،موفق نمیشیم
                            اما شما واقعا معاملاتتون عالیه
                            مطمئن باشید پیگیری میکنیم و استفاده میکنیم
                            برای این بچه ها چیزی نمیگن که انسجام تاپیک حفظ بشه
                            ارادت

نظر

• سلام ی مووینگ 10 بخوره وارد میشیم با د ید کندل ؟

نظر

• سلام
                                به نظر من بیشترین درصد تمام ابزارها و استراتژی ها برگرفته از پرایس اکشن و رفتارهای کندلهاست و هرچند بعضی ها تایمهای پایین را برای ترید با کندل استیک مناسب نمیدونند به دلیل هیجانات بالای این تایم ها اما چون هر لحظه بازار نقطه تعادلی را نشان میدهد و برایند اونها در هر تایم فریم در یک کندل خلاصه میشود پس با فهم زبان کندلها میتوان ترید های شیرینی انجام داد...
                                اکثرا فکر میکنند که برای ترید باید دنبال سخت ترین روش ها رفت و پیچیده ترین تحلیل ها را نمود اما چون متغیر های بازار بینهایت هستند و نمیتوان همه انها را کنترل کرد پس برای موفقیت باید دنبال چهارچوب منظم برای ذهن خود باشیم و بتوانیم بر حس ترس خود غلبه کرده و با پذیرش مسئولیت کامل ترید هایمان موفق باشیم...البته در این چهار چوب ذهنی که برای خودمان ایجاد میکنیم تحلیل چارت هم بر اساس زیبا شناسی و زیبا بینی نقش مهمی دارد که شما به زیبایی با ساده ترین روش ها از اون استفاده میبرید...خودم در تایم یک ساعته ترید میکنم بر اساس پرایس اکشن و خوشحالم که تجارب خودتون را به اشتراک میگذارید اما این روش انقدر ساده است که به خاطر ذهن پیچیده ما و علاقه ما به دنبال کردن روش های پیچیده و ان هم تنها به دلیل اینکه اگر در تریدی شکست خوردیم مسئولیت را به دوش بازار بیاندازیم ونه خودمان به پس زدن روش های ساده میپردازیم که این در دراز مدت چیزی جز خسران و نارضایتی درونی نخواهد داشت...
                                متاسقانه در کشور ما تریدری بسیار بد اموزش داده میشه و همه فکر میکنند اگر فلان دوره های تحلیل بازار را گذرونده باشند یا مثلا هزار تا کتاب در مورد بازار خونده باشند میتوانند موفق بشوند اما تحلیل زیبا و مدارک علمی و رنگ پوست و بالانس حساب و....هیچ کمکی به ترید موفق نخواهد کرد و کلید موفقیت در ذهن ماست....
                                خوشحالم که در یک روند رو به رشدی قرار گرفتید و برایتان ارزوی موفقیت میکنم به نظرم زیبایی این روش در عدم استفاده از اندیکاتور هاست و به شخصه هیچ اندیکاتور و سیستم اندیکاتوری را قبول ندارم مرسی از به اشتراک گذاری تجاربتون و پوزش از به هم زدن نظم تاپیک....
                                موفق باشید...

نظر

پردازش ...
                                X