اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط vanda نمایش پست ها
    این ورود الان درسته؟
    نه دوست من ،،،، نه چون ساعته رود اشتباست ، بهترین تایم برای این روش به نظر من از ساعت 30-11 تهران تا 30-19 تهران ** یعنی. تو ساعت بازار لندن*** در بقیه زمانها بهترین کار معامله نکردن است
    {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      جناب سردار یک حساب دمو یا ریل واسه روشتون اگر باز کنید و لینک سایت متاکوست رو بهش بدین براحتی حسابتون رو لحطه به لحظه انالیز میکنه و دوستان میتونند معاملات شما رو همیشه داشته باشند
      مثل این که مال منه و دارم یک سیستم معاملاتی رو باهاش تست میکنم
      www.mql5.com/en/signals/66214
      با سلام خدمت همه دوستان به علت قطع ..... شکن مربوطه از صبح سعادت نداشتم در خدمت شما دوستان باشم ، امروز ۶تا معامله کردم که با فلش نشون دادم آخری هم که رو تصویر توضیح کامل رو دادم،،، اما در جواب پیشنهاد شما ...... راستش ، در این روش (الگو.های کندل استیک ) این که من چجوری معامله می.کنم که بدرد شما نمیخوره ! چون استفاده از الگو.ها و تشخیص آنها در چارت یک چارچوب مشخص و دقیق نداره فرمول ریاضی. نیست که ثابت باشه باید برای تشخیص الگو نرمش داشته باشی. باید خودت به این درک برسی. که اون شکل الگو که در کتاب دیدی یک شکل کلاسیک الگو است و شاید هر ۲ماه یک بار دقیقا یک الگو مثل اون ببینی. و یا هزاران نکته دیگه که برای رسیدن به این مهم ، اول نیاز به درک درست و شخصی. از کندل.ها لازم است و دوم تمرین و تمرین و تمرین.....
      اصل این نوع جدید نگاه به بازار و معامله کردن بود که من در تاپیک گذشتم و فکر می.کنم به قدر کافی. هم پست از این نوع معامله گذشتم ، تا اگه کسی. نظر مثبت به این روش داره قانع بشه و کمی. رو این روش برای خودش کار بکنه تو دمو ، اگه جواب داد برای من آرزوی سلامتی و موفقیت بکنه که این نوع جدید از نگاه به بازار و معامله کردن رو براش جرقش رو زدم ، اگه جواب نداد هم، من پیشا پیش عذر خواهی. می.کنم ، و بره سراغ یکی. تاپیک دیگه از میون این همه تاپیک دیگه که در اینجا است ..... آن دسته از دوستان هم که به دلشون نشسته و مخالف این روش هستن من براشون احترام قائلم و میگم به قول معروف عیسی به دین خود موسی. به دین خود ! یا حق

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

با سلام
        به نظر بنده روش شما یکی از روشهایی است که شمارو در گروه اون %5 برنده این شغل قرار میده .من با چند نفر که واقعا در این شغل موفق هستن و در حال کسب در امد هستن اشنایی دارم .تمام این دوستان از روشهایی استفاده می کنن که از نظر اون 95% ریسک بالایی داره و روی کاغذ بی معنی به نظر میرسه .البته نکته اینجاست که این عزیزان برنده این روشها رو به کسانی توصیه می کنند که تجربه ی بالایی در این شغل دارند و همونطور که شما فرمودید حتی گرفتن 5 پیپ برای افرادی که تجربه کافی ندارند بسیار دشوار خواهد بود. نکته دیگه اینکه این دوستان با وجود ریسک به ریوارد برعکس نقطه ای رو برای خروج در هنگام ضرر در نظر دارند یا اگر پوزیشنشونو نبندن یا با هدج یا مارتینگل حداقل ضررشونو به صفر میرسونند.شما اگر بتونید روشیرو برای نجات حسابتون داشته باشید - این سیستم بسیار سود ده خواهد بود .لطفا ادامه بدین .
        با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
          با سلام
          به نظر بنده روش شما یکی از روشهایی است که شمارو در گروه اون %5 برنده این شغل قرار میده .من با چند نفر که واقعا در این شغل موفق هستن و در حال کسب در امد هستن اشنایی دارم .تمام این دوستان از روشهایی استفاده می کنن که از نظر اون 95% ریسک بالایی داره و روی کاغذ بی معنی به نظر میرسه .البته نکته اینجاست که این عزیزان برنده این روشها رو به کسانی توصیه می کنند که تجربه ی بالایی در این شغل دارند و همونطور که شما فرمودید حتی گرفتن 5 پیپ برای افرادی که تجربه کافی ندارند بسیار دشوار خواهد بود. نکته دیگه اینکه این دوستان با وجود ریسک به ریوارد برعکس نقطه ای رو برای خروج در هنگام ضرر در نظر دارند یا اگر پوزیشنشونو نبندن یا با هدج یا مارتینگل حداقل ضررشونو به صفر میرسونند.شما اگر بتونید روشیرو برای نجات حسابتون داشته باشید - این سیستم بسیار سود ده خواهد بود .لطفا ادامه بدین .
          با تشکر
          هيچكي تو فروم ايراني جرات نداشت حساب حتي دمو رو به متاكوست لينك كنه
          كه بفهميم از اينهمه استراتژي چيزي در مياد يا اصلا خوده طرف ميتونه در بياره
          همه در حال تصوير گذاشتن هستن رو هر ارزي موقعيت ميگيرن هر كدوم درست در اومد ميان تصوير ميزنند
          بفرما ديدين بدون حتي يك استاپ فلان قدر در اوردم
          عزيز يك اكانت دمو ناقابل و لينك كردنش به متاكوست كه كاري نداره

نظر

جناب سردار نوشته ها و دید زیبایی از چارت و کندل ها داری بابت این امر بهتون تبریک میگم عزیز یه پیشنهاد دارم : یه دستی به سیستمت بکش تا سودت به 5 پیپ محدود نشه اکثر تریدهاتو دنبال کردم دیدم بعد از خروج شما میانگین 20 تا 30 پیپ پوزیشن قیمت هم جهت با پوزیشن حرکت کرده فکر میکنم چون تایم فرم کندلها رو 1 ساعت هست لیمیت 5 پیپ کم به نظر میرسه / نظر شخصیم برای بهبود سیستم اینه که با جابجایی استاپ بعد از اینکه پوزیشن تو سود رفت هم حجم تریدتا اضافه کن هم سودتا گسترش بده وهمینجور ادامه بده تا استاپ تو سودت بخوره و در کل حد سود مشخصی نداشته باشیموفق باشی
            موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

درود مجدد سردار عزیز و دوستان کوشا و فعال
              به سهم خوذم از شما سپاسگزارم .

لینک دانلود
              کورس تصویری آقای Jason Sweezey را در پست قبلی قرار دادم . نمی دونم به کار آمده یا خیر ؟ ایشان 2 سیستم معروف دارند . در FPA نظرات موافق و مخالف را هم میتوانید مطالعه بفرمایید . زمانی این سیستم اگر اشتباه نکنم حدود 250$ بود .

سردار عزیز اگر درست متوجه شده باشم شما با توجه به آرایش کندلی و رفتار قیمت PA یک ساعته . اسکالپ میکنید ؟؟
              نقطه ورود را نفرمودید؟اوپن کندل هست ؟
              یا بعد از گدشت 15 دقیقه از شروع تایم یکساعته ترید میزنید ؟یعنی صبر میکنید تا قیمت مجددا به اپن کندل بازگردد و در مسیر دلخواه حرکت کند؟موقعیت کندل نسبت به پیوتها را در نظر میگیرید یا خیر؟به سشن خاصی در بازار اشاره فرمودید آیا روزهایی هم هست که نباید ترید کرد؟ اینکه کندل یکساعته شروع سشن باشد یا خیر اهمیتی دارد ؟ ( اینها مواردی بود که در گذشته تست و مورد بررسی و مباحثه بود )

سردار عزیز ملاحظه می فرمایید : شما تنها نیستید و این نوع نگاه به چارت مختص شما نیست .سو تفاهم نشه ...دوست عزیز به هیچ عنوان قصد زیر سوال بردن تلاش صادقانه شما را ندارم .
              هرکدام از ما بارها به اینجا رسیدیم : و فریاد یافتم یافتم سردادیم .غافل از اینکه میتوانستیم از تجربه دیگران استفاده کنیم .
              سردار جان کمی در نت سرچ کنید در همین FF یا تی اس دی تاپیک و اندیکاتور و اکسپرت های مشابه موجود هست .
              در تاپیک مربوطه علت حضورم ذر فروم را خارج شدن ازمحیط ایزوله اینکار نوشتم . و این بارزترین شاهد قضیه ست .
              در تنهایی ایده ای را کشف میکنیم و به دنبال تایید آن به بوته آزمایش میگزاریم . نتیجه خودشه . یافتم .....غافل از اینکه قبلا کشف شده .

امیدوارم سو تفاهم نشده باشه . فقط و فقط تلاش و رک بودن شما دلیل این ریپلای شد .قصدم انرژی منفی نیست .
              پیشنهاذ میکنم .نحوه کار دیگران در گدشته را ببینید و با ایده و روش خودتان و آنچه در ذهن دارید مقایسه کنید .
              سپس با برطرف کردن نقاط ضعف و نظر قطعی بدون در نظر گرفتن اینکه تریدر ایکس یا بهراد چی میگویند و چه نظری دارند استوار گام بردارید .
              ابتدا با یک حساب مینیمم و سپس ....
              سردار عزیز شما بهتر میدانید :نتیجه در حساب دمو قابل بحث و گفتگو نیست .

با پشتکاری که در شما سراغ دارم موفق خواهید شد .

------ذکر چند حاشیه ----------------------------------------------------------------------:
              بنده خودم شیفته اسکالپ هستم .هنوز هم گاهی اوقات تیغ میزنم .
              *اما به جرات بگم . اسکالپینگ دستی در دراز مدت محکوم به شکست هست .تمهیدات بروکر ها از یکسو و از سوی دیگر : این در ذات و ماهیت این سبک معاملاتی سود آور ست .که کاری طاقت فرسا ست و فرسودگی ذهن را به همراه داره .
              *سبک معاملاتی کامازاکی ها : انصافا اسم با مسمی انتخاب کردند . در گذشته موسسات سرمایه گزاری کوچک( آموزشگاهها ) استیتمنهایی داشتند که در مدت زمان کم × سود آنچنانی کسب کردند .
              همین را به متقاضی نشان میدادند و مابقی ماجرا ..... . تی پی 5 پیپ و استاپ 50 پیپ .گویا بیشتر روی های و لوی روزانه بوده .

نظر

هيچكي تو فروم ايراني جرات نداشت حساب حتي دمو رو به متاكوست لينك كنه
                كه بفهميم از اينهمه استراتژي چيزي در مياد يا اصلا خوده طرف ميتونه در بياره
                همه در حال تصوير گذاشتن هستن رو هر ارزي موقعيت ميگيرن هر كدوم درست در اومد ميان تصوير ميزنند !!!!!!!
                بفرما ديدين بدون حتي يك استاپ فلان قدر در اوردم
                عزيز يك اكانت دمو ناقابل و لينك كردنش به متاكوست كه كاري نداره
                استاد متا دنبال چی. میگردی ؟ حساب رو لینک بکنم به متاکوست که چیو ببینی. ؟ داری میبینی. که، پشت سر هم دارم معامله می.کنم و تو تاپیک گذشتم !! بابا بی. انصاف هیستوری که گذشتم یه نگاه بکن ! رو هر ارزی معامله می.کنن ، هر کدوم درست در آمد میان میذارین تو تاپیک دیگه چی. !!!!!!!! از اول گفتم که فقط با یورو / دلار دارم معامله می.کنم پست هم ، همه معامله هر رو گذشتم ، این حرف که میزنی عزیزم ، زشته ! حداقل برا نوشته.های خودت احترام قائل بشو ، و مثل طوطی. یک سری جملات رو نرو تو هر تاپیک تکرار بکن ! حداقل اینجا از این حرفا نزن ، میدونی. چرا؟ چون من مثل بعضی. از دوستان زیرو رو نکشیدم ، که هرکدوم مثبت شد بذارم ، من همی. معامله هم رو به گواه هیستوری.ام ، برا شما گذشتم و فقط هم با یک جفت ارز ... این روش رو شما با دیدنش تو متاکوست چیزی دستگیرت نمی.شه ، نه اندیکاتوری نه موینگی نه خط روندی !!! همین چهارتا خط و توضیحی که رو چارتا برا معامله دادم رو هم که میبینی. ، برای فهم بهتر شما از موضوع بد از معامله کشدم یا توضیح دادم اونم به خاطره. قرار دادن در تاپیک بود وگرنه که برا خودم نیازی به توضیح دادن رو تصویر که ندارم !، من در اصل دارم با یک چارت خالی. معامله می.کنم ، و از ترکیب شمع.ها در کنار یکدیگر ، در لحظه تصمیم به خرید یا فروش با حد شد ۵پیپ می.کنم . همین .....مثلا همین دیروز مردونه راستشو بگو اون معامله.ها که در طول روز کردم اگر با فلش مشخص نمی.کردم ، شما از رو چارت خالی. و هیستوری ، چطوری از منطق و دلیل ورود من به معامله شما با خبر میشدین ؟؟؟ از شکست موینگ یا واگرای.ها یا به حد اشباع رسیدن فلا اندیکاتور .... نه عزیز این روش با اونها که شما تاحالا در گیرش بودی فرق میکنه با رسد کردن این روش در متاکوست ، چیزی دستگیرت نمی.شه ! اگه نظرتو جلب کرده ، فقط یک راه داره ، و اون رسیدن به درک و مهارت لازم در شناسایی الگو و سپس تمرین و تمرین است تا به مرز پختگی و اعتماد بنفس لازم برای معامله کردن برسی. ... خوبی. یا بدی ، این روش این هستش که هرکسی هر گلی. بزنه به سر خودش زده ، تقلب و از رو دست بغل دستی. نوشتن نداره ! ببین یک بر دیگه میگم الگو.های کندلی و معامله بر اساس آنها ، همون حکایت دوران مدرسه است که یک کتاب واحد بود برای کّل کلأس ، و معلم یک سری مطلب رو برای همه کلاس توضیح میداد ، اما روز امتحان ، سوال.ها یکی. در میون باهم فرق داشتن ، و حتی اگه شما موفق به تقلب از رو دست بغل دستی. هم میشدین، به درد شما نمی.خوره اون جواب.ها مال سولات شما نیست !!! کار کردن با کندل.ها هم خیلی. شبیه به این داستان هست که برات گفتم متای عزیز .....
                دوست من اگه این روش نظرتو جلب کرده یک دمو باز کن وقت بذار براش تمرین بکن انشا الله به نتیجه میرسی. ( من که الان در خدمت شما هستم فقط ۶سال است که دارم رو کندل.ها کار می.کنم ) نه برده رنج ،گنج میسر نمیشود ، متا جان .... اگرم قبول نداریش ، بی.خیال ولش بکن برو رو یک روش دیگه تمرکز بکن .
                در ضمن اگه انقدر اسون است که در یک هفته ۲۰ معامله پشت سر هم به دون استاپ در دمو انجام بدین بدون ضرر ( همون کاری که من در تاپیک از یک هفتهٔ پیش انجام دادم ) خوشحال میشم ، شما با هر روشی. که بلدین هفته آیند، این کار رو در همین تاپیک انجام بدین ، چه شما چه هرکسی که فکر میکنه این کار رو میتونه انجام بعده و نشون بعده که من کار خاصی. نکردم و این کاری نداره که آدم ۲۰ تا معامله انجام بعده پشت سر هم بدون ضرر به من و سایر دوستان نشون بدین لطفا ....

نظر

نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
                  جناب سردار نوشته ها و دید زیبایی از چارت و کندل ها داری بابت این امر بهتون تبریک میگم عزیز یه پیشنهاد دارم : یه دستی به سیستمت بکش تا سودت به 5 پیپ محدود نشه اکثر تریدهاتو دنبال کردم دیدم بعد از خروج شما میانگین 20 تا 30 پیپ پوزیشن قیمت هم جهت با پوزیشن حرکت کرده فکر میکنم چون تایم فرم کندلها رو 1 ساعت هست لیمیت 5 پیپ کم به نظر میرسه / نظر شخصیم برای بهبود سیستم اینه که با جابجایی استاپ بعد از اینکه پوزیشن تو سود رفت هم حجم تریدتا اضافه کن هم سودتا گسترش بده وهمینجور ادامه بده تا استاپ تو سودت بخوره و در کل حد سود مشخصی نداشته باشیموفق باشی
                  با سلام خدمت شما ، با تمام احترمی که برا شما قائلم باید به خدمتتون عرض بکنم که ، رمز موفقیت این روش همون ۵پیپ در تایم ۱ساعته است ، ۵پیپ در تایم ۱ساعته مثل پر کردن یک لیوان آب از دریاست،،،،، فقط باید حواست باشه زیادی جلو نری که غرق نشی. !!!!!! ، همیشه دریا برای پر کردن یک لیوان، به مقدار کافی. ,آب توش هست ....

نظر

Sardar ------ CandleStick

سردار خان بهت بر نخوره تو همه فرومها پر از تصاوير خوش آب و رنگ است منظورم صرفا شما نبودي
                    مگر الان با يك حساب دمو كه تصوير اكانتشو گذاشتي تريد نميكني
                    پسورد ويزيتور اكانت رو اعلام كن يا به بنده بگو خودم برات لينك متاكوست رو درست ميكنم
                    ضمنا بنده روش خودم رو دارم و نياز به روشي واسه پولسازي ندارم
                    لينك متاكوست هم گواه مطلب و صرف مطالعه تاپيك ميخونم
                    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-07-2014, 12:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها

لینک دانلود
                      کورس تصویری آقای Jason Sweezey را در پست قبلی قرار دادم . نمی دونم به کار آمده یا خیر ؟ ایشان 2 سیستم معروف دارند . در FPA نظرات موافق و مخالف را هم میتوانید مطالعه بفرمایید . زمانی این سیستم اگر اشتباه نکنم حدود 250$ بود .

سردار عزیز اگر درست متوجه شده باشم شما با توجه به آرایش کندلی و رفتار قیمت PA یک ساعته . اسکالپ میکنید ؟؟
                      یا بعد از گدشت 15 دقیقه از شروع تایم یکساعته ترید میزنید ؟یعنی صبر میکنید تا قیمت مجددا به اپن کندل بازگردد و در مسیر دلخواه حرکت کند؟موقعیت کندل نسبت به پیوتها را در نظر میگیرید یا خیر؟به سشن خاصی در بازار اشاره فرمودید آیا روزهایی هم هست که نباید ترید کرد؟ اینکه کندل یکساعته شروع سشن باشد یا خیر اهمیتی دارد ؟ ( اینها مواردی بود که در گذشته تست و مورد بررسی و مباحثه بود )

سردار عزیز ملاحظه می فرمایید : شما تنها نیستید و این نوع نگاه به چارت مختص شما نیست .سو تفاهم نشه ...دوست عزیز به هیچ عنوان قصد زیر سوال بردن تلاش صادقانه شما را ندارم .
                      هرکدام از ما بارها به اینجا رسیدیم : و فریاد یافتم یافتم سردادیم .غافل از اینکه میتوانستیم از تجربه دیگران استفاده کنیم .
                      سردار جان کمی در نت سرچ کنید در همین FF یا تی اس دی تاپیک و اندیکاتور و اکسپرت های مشابه موجود هست .
                      در تاپیک مربوطه علت حضورم ذر فروم را خارج شدن ازمحیط ایزوله اینکار نوشتم . و این بارزترین شاهد قضیه ست .
                      در تنهایی ایده ای را کشف میکنیم و به دنبال تایید آن به بوته آزمایش میگزاریم . نتیجه خودشه . یافتم .....غافل از اینکه قبلا کشف شده .

امیدوارم سو تفاهم نشده باشه . فقط و فقط تلاش و رک بودن شما دلیل این ریپلای شد .قصدم انرژی منفی نیست .
                      پیشنهاذ میکنم .نحوه کار دیگران در گدشته را ببینید و با ایده و روش خودتان و آنچه در ذهن دارید مقایسه کنید .
                      سپس با برطرف کردن نقاط ضعف و نظر قطعی بدون در نظر گرفتن اینکه تریدر ایکس یا بهراد چی میگویند و چه نظری دارند استوار گام بردارید .

------ذکر چند حاشیه ----------------------------------------------------------------------:
                      *اما به جرات بگم . اسکالپینگ دستی در دراز مدت محکوم به شکست هست .تمهیدات بروکر ها از یکسو و از سوی دیگر : این در ذات و ماهیت این سبک معاملاتی سود آور ست .که کاری طاقت فرسا ست و فرسودگی ذهن را به همراه داره .
                      *سبک معاملاتی کامازاکی ها : انصافا اسم با مسمی انتخاب کردند . در گذشته موسسات سرمایه گزاری کوچک( آموزشگاهها ) استیتمنهایی داشتند که در مدت زمان کم × سود آنچنانی کسب کردند .
                      همین را به متقاضی نشان میدادند و مابقی ماجرا ..... . تی پی 5 پیپ و استاپ 50 پیپ .گویا بیشتر روی های و لوی روزانه بوده .

لینک دانلود
                      کورس تصویری آقای Jason Sweezey را در پست قبلی قرار دادم . نمی دونم به کار آمده یا خیر ؟ ایشان 2 سیستم معروف دارند . در FPA نظرات موافق و مخالف را هم میتوانید مطالعه بفرمایید . زمانی این سیستم اگر اشتباه نکنم حدود 250$ بود . {{ راستش من نتونستم بازش بکنم ، اما بازم از لطفتون ممنون }}

{{ بله در اصل من دارم اسکألپ معامله می.کنم }}
                      {{ بله با اپن کندل است اما بسته به شرایط داره و معمولا ۳-۵ دقیقه بد از اپن اما بازم میگم این موضوع اصلا فرمول مشخصی. نداره ، باید پای چارت باشی. و در لحظه مناسب و درست ( از نظر معامله گرا) اقدام به معامله بکنی. }}
                      یا بعد از گدشت 15 دقیقه از شروع تایم یکساعته ترید میزنید ؟
                      {{ نه }} یعنی صبر میکنید تا قیمت مجددا به اپن کندل بازگردد و در مسیر دلخواه حرکت کند؟ {{ اکثرا}} موقعیت کندل نسبت به پیوتها را در نظر میگیرید یا خیر؟ {{ حتما }}به سشن خاصی در بازار اشاره فرمودید آیا روزهایی هم هست که نباید ترید کرد؟ {{روز نه ساعت.های است که نباید معامله کرد که گفتم . و موقع اخبار خیلی. مهم که خودتون بهتر از من میدونید }}

اینکه کندل یکساعته شروع سشن باشد یا خیر اهمیتی دارد ؟ ( اینها مواردی بود که در گذشته تست و مورد بررسی و مباحثه بود )

{{خواهش می.کنم ، اتفاقا این موضوع که شما مطرح کردین باعث خوشحالی. و قوت قلب بیشتره من نسبت به این روش شد ، چرا که وقتی. چند نفر درباره یک موضوع مشترک بدون هیچ ارتباطی. باهم به یک نتیجه واحد می.رسن ، به اون نتیجه اطمینان بیشتری می.شه پیدا کرد }}
                      {{ من از شما خواهش می.کنم چون، ظاهراً اینطور که میفرمائید این نوع معامله که من عنوان کردم رو شما قبلا اشنا شودین و حسابی. هم از معایب و زیرو بمش آشنا هستین ، اما تا آنجا که من دیدم این روش برای دوستان در این فروم یا حداقل کسانی. که سر به این تاپیک زدن، جدید و تازه بود از این رو فکر می.کنم هم برای من هم برای دوستان دنبال کننده این تاپیک دیگه کم کم داشت خسته کنند میشد که هی. من بیام از حسن و خوبی..های این روش برای دوستان بگم ، حالا که شما با این نوع معامله از قدیم آشنا بودین ، پا پیش بذارین و به طور مصداقی و مستند شروع به عنوان کردن ارادت و معایب این روش برای من و سایر دوستان در این تاپیک باشین ،من که بشخصه استقبال می.کنم . }}

{{ خواهش می.کنم ، من که بشخصه از حضور شما در این تاپیک استقبال می.کنم }}
                      {{ بازم میگم من این سایت.ها و مواردی رو که اشاره کردین ندیدم ، اما از شما در خواست می.کنم شما که دیدین پا پیش بذارین و من و سایر دوستان رو در جریان بذارید . اگه امکان شو دارین}}
                      {{اونکه ۱۰۰% اما خوب برای من یکی. که حداقل این روش جدید بود و بدون استاپ ! ترجیح دادم یک مدتی. تو دمو کار کنم ، البته حساب ریل هم بی. ربط به این روش نیست( پرایس اکشن در ۴ ساعته با استاپ البته ! ) }}

{{ ارادتمند }}

..

نظر

از بذل توجه و عنایت شما سپاسگزارم.
                        http://www.1hourforex.com/JasonSweez...ideoCourse.zip

لینک خدمت شما بدون قند شکن هم میتوانید دانلود کنید .170 مگ حجم دارد .

نظر

بعد تاپیک جناب معین فر و إBear Hunter عزیز این سومین بار که با سایت کلنجار میرم .
                          امکان ویرایش و اتچ عملا نیست .
                          پستهای طولانی ارسال نمیشه .
                          ارسال پست قبلی حدود نیم ساعت طول کشید .
                          نتیجه علی رقم میل باطنی عدم اشتیاق در مشارکت .رها کردن مبحث و نهایتا صرفا نظاره گر بودن

سردار عزیز
                          با سرچ کوچک اسم طراح میتوانید به اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کنید .با وضعیت فعلی سایت نمی توانیم شروع کنیم .دوست ندارم مطلبی نیمه کاره رها بشه .

نظر

سلام جناب سردار عزیز

من هم قبلا در زمان بروکر خدابیامرز پرایم با چنین روشی کار می کردم با این تفاوت که در چهار جفت ارز اصلی ترید می کردم و حد را سود چهار پیپ در نظر می گرفتم و یک حساب کال شده 5 دلاری را در یک ماه به 750 دلار تبدیل کردم! اما بتدریج با تغییراتی که در سیستم ایجاد کردم سیستم اولیه کلا از بین رفت و به چیز دیگری تبدیل شد!

پیشنهاد من برای شما این است که سیستم را تغییر ندهید و فکر تغییر دادن سیستم را نیز از سر بیرون کنید، همین که هست بسیار عالی ست و چارت در هر سیکلی که باشد به خوبی جواب می دهد. تنها موردی که نیاز به تقویت دارد مسائل روانشناسی مربوط به خود شماست، مثلا در شرایط هیجانی از بازار دوری کنید یا اینکه به دلیل کم بودن حد سود از ورود های هیجانی به بازار خود داری کنید که شکر خدا در این مسائل هم قانونمند و مسلط هستید اما به تدریج با رشد حساب مدیریت سرمایه را سبک تر کنید که فشار عصبی پوزیشن ها کمتر شود.

با ارادت و آرزوی موفقیت بیشتر :-)

نظر

نوشته اصلی توسط BoBo نمایش پست ها
                              سلام جناب سردار عزیز

من هم قبلا در زمان بروکر خدابیامرز پرایم با چنین روشی کار می کردم با این تفاوت که در چهار جفت ارز اصلی ترید می کردم و حد را سود چهار پیپ در نظر می گرفتم و یک حساب کال شده 5 دلاری را در یک ماه به 750 دلار تبدیل کردم! اما بتدریج با تغییراتی که در سیستم ایجاد کردم سیستم اولیه کلا از بین رفت و به چیز دیگری تبدیل شد!

پیشنهاد من برای شما این است که سیستم را تغییر ندهید و فکر تغییر دادن سیستم را نیز از سر بیرون کنید، همین که هست بسیار عالی ست و چارت در هر سیکلی که باشد به خوبی جواب می دهد. تنها موردی که نیاز به تقویت دارد مسائل روانشناسی مربوط به خود شماست، مثلا در شرایط هیجانی از بازار دوری کنید یا اینکه به دلیل کم بودن حد سود از ورود های هیجانی به بازار خود داری کنید که شکر خدا در این مسائل هم قانونمند و مسلط هستید اما به تدریج با رشد حساب مدیریت سرمایه را سبک تر کنید که فشار عصبی پوزیشن ها کمتر شود.

با ارادت و آرزوی موفقیت بیشتر :-)

ممنونم از راهنمایی و پیشنهاد کاملا به جای تون... . راستش خودم هم یکی. دو بار به سرم زد یک تغیراتی. درش بدم ، اما به سرعت متوجه شدم که بزرگ.ترین اشتباه همین دست کاری کردنش است ، و همین که هست از همه بهتره . درباره اهمیت مسایل روانشناسی در این نوع ترید هم کاملا با شما هم عقیده هستم ، نکاتی. که اشاره کردین ، گویا یه این مطلب است که با این نوع ترید کردن کاملا آشنا هستین . با تشکر از شما و اینکه ممنون میشم اگه در این زمینه بازم مطلبی بذهنتون رسید یا نکته.ای بود که صلاح دونستین ، خوشحال میشم در تاپیک مطرح بکنید . با سپاس و ارادت .

نظر

سردار خان بهت بر نخوره تو همه فرومها پر از تصاوير خوش آب و رنگ است منظورم صرفا شما نبودي
                                مگر الان با يك حساب دمو كه تصوير اكانتشو گذاشتي تريد نميكني
                                پسورد ويزيتور اكانت رو اعلام كن يا به بنده بگو خودم برات لينك متاكوست رو درست ميكنم
                                ضمنا بنده روش خودم رو دارم و نياز به روشي واسه پولسازي ندارم
                                لينك متاكوست هم گواه مطلب و صرف مطالعه تاپيك ميخونم
                                سلام دوست من از بذل توجه شما روی تاپیک ها بسیار سپاسگذارم

همه میدونن استفاده از مطالب افراد دیگران بدون جستجو و تحقیق کاری بسیار نامطلوب و عبثی است و روزی کسی مدعی روش سوددهی باشه و با این شرط که استفاده تجاری میخواد داشته باشه میبایست آن را در یک حساب ریل اثبات کند . پس نگران این مورد نباشید

بعد تاپیک جناب معین فر و إbear hunter عزیز این سومین بار که با سایت کلنجار میرم .
                                امکان ویرایش و اتچ عملا نیست .
                                پستهای طولانی ارسال نمیشه .
                                ارسال پست قبلی حدود نیم ساعت طول کشید .
                                نتیجه علی رقم میل باطنی عدم اشتیاق در مشارکت .رها کردن مبحث و نهایتا صرفا نظاره گر بودن

سردار عزیز
                                با سرچ کوچک اسم طراح میتوانید به اطلاعات بیشتری دسترسی پیدا کنید .با وضعیت فعلی سایت نمی توانیم شروع کنیم .دوست ندارم مطلبی نیمه کاره رها بشه .
                                مشکلای که شما مطرح مینمایید برای شخص من که از هیچ قند شکنی استفاده نمیکنم و در خود ایران هستم و سرویس آسیاتک بهره میبرم وجود ندارد . کندتر از اینترنت ایرانسل در جنوب کشور چیزی وجود داره؟ من فروم با آن باز میکنم و پست می گذارم.

نمیگم چنین مشکلی اصلاً وجود نداره ها اما یک تست با نت دیگر انجام دهید یا سخت افزار دیگری چک کنید ببینید باز درست میشه یا نه ، اگر درست نشد آی پی خود را به یوزر pcm ارسال نمایید تا چک کنند

ارادت

نظر

پردازش ...
                                X