اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در تایم 5 دقیقه

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• بازم در تایم 5 دقیقه

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها

فقط 5-6پیپ مونده بود که کار رو تموم بکنه هان !!!! با توجه به نزدیک شدن سخرانی پوند معامله رو ریسک فری میکنم....

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
          فقط 5-6پیپ مونده بود که کار رو تموم بکنه هان !!!! با توجه به نزدیک شدن سخرانی پوند معامله رو ریسک فری میکنم....

نظر

• سردار عزیز سلام
            ممنون ازوقتی که میذارید .یه سوال دارم سردار جان . ایا کندلی شبیه این کندل رو با وجود اینکه بالای مووینگ 21 هست ، به عنوان سیگنال سل قبول میکنید ؟
            کندل ساعت 16 به وقت پی سی ام در جفت ارزeruusd .. ما هر کار کردیم یاد نگرفتیم چطوری میشه عکس فرستاد. لطفا خودتون رو چارت ببینید

نظر

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                سردار عزیز سلام
                ممنون ازوقتی که میذارید .یه سوال دارم سردار جان . ایا کندلی شبیه این کندل رو با وجود اینکه بالای مووینگ 21 هست ، به عنوان سیگنال سل قبول میکنید ؟
                کندل ساعت 16 به وقت پی سی ام در جفت ارزeruusd .. ما هر کار کردیم یاد نگرفتیم چطوری میشه عکس فرستاد. لطفا خودتون رو چارت ببینید
                سلام راستش من متاسفانه پلت فرم پی سی ام رو ندارم و دقیقا متوجه نشدم شما کدوم کندل مدنظر شما است . اما در حالت کلی همیشه کندلها در جهت روند اصلی باید تفسیر بشن و اینکه حداقل برای شروع بله همیشه در بالاتر از موینگ 21 شیبدار ! {این شیبدار بودن موینگ خیلی مهم چون شیب موینگ است که جهت روند رو نشون میده نه موقعیت کندل نسبت به موینگ مخصوصا برای موینگ های کوتاه و میان مدت} به دنبال ظاهر شدن یک ستاپ پرایس اکشن اقدام به بای میکنم و برای سل کردن هم کاملا برعکس بای کردن ....و حالت سوم که اکثرا هم ازش غافل میشن و باعث ضرر کردن تریدر میشه حالت ساید است و اون زمانی است که موینگ 21 بدون شیب وداخل کندلها است که در این صورت بازار ساید است و قواعد خاص خودش رو داره از جمله اینکه دیگه در بازار ساید موقعیت کندل نسبت به موینگ از درجه اهمیت خارج میشه و خطوط حمایت و مقاومت افقی موجود در چارت میشن نقاط انتظار ما برای تشکیل الگوی برگشتی کندلی و با مشاهده چنین الگوهایی اقدام به مامعله میکنیم که بازم برای شروع پیشنهاد میدم از گرفتن پوزیشن در بازار ساید بگذرید تا رسیدن به تسلط کافی در پرایس اکشن .... بازم اگه سوالی داشتی مطرح بکن خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم .
                ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 03-12-2015, 07:04 PM

نظر

• ممنون از توضیح کامل شما
                  اینم از تصویر
                  فایل های پیوست شده

نظر

• سردار جان در تصیری که برای شما فرستادم قیمت بالای مووینگ 21 هست ولی روند بطور واضح سله .. این قسمت یکم منو گیج کرده .. ایا باید صبر کنیم قیمت بیاد زیر مووینگ ؟

نظر

سردار جان در تصیری که برای شما فرستادم قیمت بالای مووینگ 21 هست ولی روند بطور واضح سله .. این قسمت یکم منو گیج کرده .. ایا باید صبر کنیم قیمت بیاد زیر مووینگ ؟
                      بله روند بزرگ این تایم فریم نزولی است اما برای اینکه راحتر بتونی روند ها رو تشخیص بدی اولا پیشنهاد میدم اون اندیکاتور پیوت که گذاشتم رو به متاتریدرت اضافه بکن و بعد این قاعده کلی رو در نظر بگیر ..... بعد از نسب اندیکاتور میبینی که 3زمان پیوت و مقاومت و حمایت روی چارتت میدازه روزانه/هفتگی/ماهانه... اگه معاملات خودت رو در بیش از 24ساعت تا یک هفته باز میگذاری مبنای خودت رو برای نزولی یا صعودی بودن بازار بر اساس بالا یا پایین بودن قیمت نسبت به پیوت هفتگی قرار بده ... اما اگه مثل من روزانه کار هستی مبنای کارت میشه پیوت روزانه .... حالا با توجه به این حرفها و پست قبلی که درباره شیب موینگ توضیح دادم خودت یک بار دیگه جارت رو ببین..... میبنی درستش اینه که بگی از اول هفته تا امروز بازار نزولی بوده اما امروز روندش صعودی به خودش گرفته که 100البته این صعود اصلاحی چند روز نزول این هفته هستش و روند اصلی نیست ... اما همانطور که قبلا گفتم هرگز زمانی که قیمت بالاتر از موینگ21 است اصلا به سل کردن حتی فکرهم نیاز نیست بکنی چه برسه به مامعله ! و برعکسش برای زمانی که قیمت زیر موینگ 21 است اصلا به بای کردن حتی فکرم نکن .

نظر

• خیلی لطف کردید که توضیح دادید . این اندیکاتور پیوت شما با هر بروکری یه عددیرو نشون میده ... با چارت کدوم بروکر یا با چه تایمی باید ست بشه؟ البته فک میکنم امکان تغییر زمان برای این اندیکاتور نباشه

نظر

خیلی لطف کردید که توضیح دادید . این اندیکاتور پیوت شما با هر بروکری یه عددیرو نشون میده ... با چارت کدوم بروکر یا با چه تایمی باید ست بشه؟ البته فک میکنم امکان تغییر زمان برای این اندیکاتور نباشه

من اصلا به تنظیماتش دست نزدم همون حالتی که هست دارم استفاده میکنم مشکلی نداره و من راضی هستم ....

نظر

• ترید در تایم فریم پایین {5دقیقه}

نظر

• {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• انقدر سری t/p رو زد دیگه فرست برای استاپ کذاشتن نداد { تقریبا 30 ثانیه}. دستش درد نکنه !

نظر

پردازش ...
                                X