اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقا محمد رضا من چند تا سوال داشتم ،البته احتمالا جواب همشونو تو صفحات قبل دادید که من واقعا وقتشو ندارم همه رو بخونم
    مختصر و کوتاه هم جواب بدید ممنون میشم
    تارگت هر معامله چقدره،همیشه استاپ شما بزرگتر بوده تو عکسا
    استاپ هم میخورید؟
    من بیشتر معاملاتی که میگیرم باز استاپ میخوره نمیدونم دلیلش چیه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mosayeb256 نمایش پست ها
      سلام
      ممنون بابت زحمات
      اینم میشه حساب کرد ؟
      خواهش میکنم .
      بله خود من هم این موقعیت رو ترید کردم اما چون یکی از دوستانم پیشم بود دیگه وقت نداشتم در تاپیک پست بزنم اما الان که دیدم شما هم این ترید رو انجام دادین خیلی خوشحال شدم و از نظر من کاملا درسته .

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

اینم جالب بود
        نوع پوزیشن گیری درسته ؟

این خلاف روند اصلی است و همیشه ترید خلاف روند از ریسک بالاتری برخوردار است . اما من بشخصه بعضی وقتها میگریم ! در تصویر زیر تقریبا کمی قبل از ترید شما موقعیتی که من ترید کردم بی شباهت به ترید شما نیست . اما حداقل برای شروع کار توصیه نمیکنم به دوستان . و به شما تبریک میگم اما نه بخاطر این ترید خلاف روند تون ! بلکه بخاطر درک درستی که از این نوع ترید کردن ظاهرا رسیدین .

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
          آقا محمد رضا من چند تا سوال داشتم ،البته احتمالا جواب همشونو تو صفحات قبل دادید که من واقعا وقتشو ندارم همه رو بخونم
          مختصر و کوتاه هم جواب بدید ممنون میشم منم دوست خوبم زیاد وقت تو نمیگرم اصلا ف ا ر ک س رو ولش بکن کلا چه شغل و حرفه ای رو سراغ داری که بشه بدون وقت گذاشتن یادبگیری ؟؟ !! من واقعا باورم نمیشه که شما زحمت تازه امروز شده 20 صفحه تاپیک رو نخواهی بخودت بدی و توقع سود کردن از بزرگ ترین بازار مالی جهان رو داشته باشی ! امیدوارم از این رک بودن ناراحت نشی چون گفتی وقتشو نداری من دیگه لپ مطلب رو برات نوشتم که زیاد وقتتو نگیره .!
          تارگت هر معامله چقدرهدر تایم 5 دقیقه بین 5 تا 10پیپ آخرش دیگه،همیشه استاپ شما بزرگتر بوده تو عکسا بله درسته .
          استاپ هم میخورید؟ از وقتی حد سود خودم رو 5 پیپ گذاشتم خدارو شکر فعلا که نخوردم اما هیچ تضمینی نیست شاید همین اولین تریدی که فردا صبح انجام بدم استاپ بخوره ! برای استاپ نخوردن بجــــز داشتن یک استراتژی کارآمد مسائل دیگری هم وجود داره از جمله طمع نکردن ! و درک این مهم که اصلا نه قرار بر این است نه کسی میتونه که تک تک پیپ حرکتهای موجود در این بازار رو ترید بکنه و به پول تبدیلش بکنه !
          من بیشتر معاملاتی که میگیرم باز استاپ میخوره نمیدونم دلیلش چیه! راستش منم نمیدونم دلیلش چی هستش !! اما گه بر اساس کندلها داری ترید میکنی و استاپ میخوری اگــــه زحمــــتــــی نیست از تریدات عکس بگیر بزار توی تاپیک ببینم شاید بتونم کمکی بکنم .
          ...
          ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 04-29-2015, 01:04 AM

نظر

• آقا سردار میتونید استیتمنت بذارید همراه با برداشت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Anti Forex نمایش پست ها
              آقا سردار میتونید استیتمنت بذارید همراه با برداشت؟
              سلام من اسمم ممدرضا ست آنتی ف ار ک س عزیز ظاهرا که شما بــن شدی و فعلا نیستی اما انشاالاه اگه در آینده حالا یا با این آی دی یا هر آی دی دیگه که اومدی دوباره توی فــروم مینینی که استیتمنت هم میذارم اما بقول قدیمی تر ها گیرم پدرت بود فاضل از فضل پـــدر تو را چه حاصل ! این روش ترید کردن من که یک چیز من در آوردی نیست که بخواهم به شما اثباتش بکنم کار با الگوهای کندل استیک و پرایس اکشن هردو در این بازار حتی قبل از اینکه من خودم به دنیا بیام مطرح و اثبات شدن اگر هم استیتمنت هم بذارم نه برای اثبات این مدل ترید کردن میزارم چون اصلا من خودم رو در مقام این موضوع نیستم که الگوهای کندلی و پرایس اکشن رو اثبات یا رد بکنم ! فقط قصدم این هستش که بگم من این روش رو دارم درک و ازش سود میبرم همین وهمین و اینکه من یا شما با یک استراتژی معاملاتی سود یا ضرر بکنیم اصلا تضمین یا ملاکی نیست که دیگران هم با اون روش ضرر یا سود بکنن . شما اگر میخوای ببینی یک روش کاری مناسبت هست یا نه فقط وفقط یک راه دار و اون این است که قوانین ورود و خروج اون سیستم رو یاد بگیری و بعد خودت آستین هات رو بزنی بالا بیای وسط تمرین و تمرین بکنی ببینی میتونی باهاش ارتباط برقرار بکنی یا نه ! و جالب اینه که فرمودین همراه با برداشت !!!!! میخوای رمز دوم کارت و پیرینت یک سال گذشته حسابم هم بزارم که میخوای پرایس اکشن و الگوهای کندلی رو بعوان یک روش ترید کردن قبول یکنی یا نکنی ! فکر کنم سوتفاهم پیش اومده من انقدر هم شما فکر میکنید اصراری به این موضوع ندارم که حتما شما با این روش ترید بکنی اگه دقت بکنی این تاپیک توی بخش تحلیل های شخصی باز شده نه آموزشی و .... من همینطوز که از تایپک های این فروم و سایر فروم ها و دیدن تجروبیات دیگران استفاده کردم گفتم منم ترید هام رو بزارم توی این تاپیک شاید تونستم به دیگران کمکی فکری کرده و در عین حال چنانچه فکر و ایده ای از طرف دوستان مطرح شد که به ذهن خودم نرسیده بود استفاده بکنم .همین .

نظر

• سلام

دوستان بهتره چند تا شکل از کندل ها بزاریم و در موردش بحث کنیم.
                poor

نظر

• همچنان در حال تمرین ، موقعیت جالبی بود

نظر

• و همچنان ادامه دارد !!!

نظر

و همچنان ادامه دارد !!!

واقعا آفرین بهت تبریک میگم اما ماشالاه قطاری داری همه الگوها رو میگری { در جهت روند و خلاف روند و ســاید...} به عنوان تمرین خوبه چون اگه ترید منفی هم بشه از جیب ضرری نکردی چشمات هم به الگوها زودتر عادت میکنه اما این موضوع سبب نشه که هر الگویی که خلاف روند میبنی رو برات بشه عادت و روش ترید بکنی چون همینطور که قبلا کفتم کلا این بازار ریسکش بالاست و خلاف روند هم که بالاترین ریسک رو داره تو معاملات . من خودم چون توی ریل دارم کار میکنم جرات گرفتن این ترید آخرت رو نداشتم که بگیرم . ولی در کل کارت عالی هستش بهت تبریک میگم .

نظر

• این جاهایی که معلوم کردم برای ورود درسته سردار جان؟
                        https://www.mql5.com/en/charts/33682...m-brokers-dmcc

نظر

• نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
                          واقعا آفرین بهت تبریک میگم اما ماشالاه قطاری داری همه الگوها رو میگری { در جهت روند و خلاف روند و ســاید...} به عنوان تمرین خوبه چون اگه ترید منفی هم بشه از جیب ضرری نکردی چشمات هم به الگوها زودتر عادت میکنه اما این موضوع سبب نشه که هر الگویی که خلاف روند میبنی رو برات بشه عادت و روش ترید بکنی چون همینطور که قبلا کفتم کلا این بازار ریسکش بالاست و خلاف روند هم که بالاترین ریسک رو داره تو معاملات . من خودم چون توی ریل دارم کار میکنم جرات گرفتن این ترید آخرت رو نداشتم که بگیرم . ولی در کل کارت عالی هستش بهت تبریک میگم .
                          ممنون محمد رضا جان ، دارم درس پس میدم ، درسته باید با روند ترید کرد و این حالت تمرینی هست ، بازم تشکر میکنم بابت تاپیک و راهنمایی ها

نظر

• اینم اخرین پست امروزم میبخشید این 2 روز تاپیک رو شلوغ کردم
                            ویرایش توسط mosayeb256 : https://www.traderha.com/ در ساعت 04-29-2015, 04:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vanda نمایش پست ها
                              این جاهایی که معلوم کردم برای ورود درسته سردار جان؟
                              https://www.mql5.com/en/charts/33682...m-brokers-dmcc

نظر

اینم اخرین پست امروزم میبخشید این 2 روز تاپیک رو شلوغ کردم

استاپ این ترید رو درست نذاشتی باید زیر اون پین بار یا هر اسمی دوست داری .... میزاشتی و اون سایه بلند حد ریسک پذری شما در این ترید هست ....که حالا اگه به نسبت بالانس حساب و ریسک پذیری خودت زیاد هستش بجای ترید کردن و قراردادن استاپ کم اما غلط باید اون موقعیت رو ترید نکنی و صبور باشی تا تشکیل یک الگوی دیگه چیزی که زیاد موقعیت در این بازار اونم بر اساس الگوهای کندلی است چون دارم میبینم که بخوبی ذاری اصل داستان رو متوجه میشی اینو بهت میگم که فراموش نکن معامله نکردن بهتر از معامله کردن و گرفتار شدن در یک ترید اشتباه و ضرر کردن است . در ضمن من که بشخصه اینکه تمرین های خودت رو میزاری در این تاپیک هم خوشحال میشم هم استقبال میکنم هم شما هم سایر دوستان .
                                ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 04-29-2015, 05:38 PM

نظر

پردازش ...
                                X