اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط محمدرضا کاشانی نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما راستش دوست خوبم موضوع و روش کار اصلا این مدلی که شما طرح سوال کردین نیستش نه هر جای چارت و نه هر چند یا یک شمع در چارت الگوی کندل استیک تشکیل نمیدن... من به شما توصیه میکنم دسته کم تاپیک کندل استیک در همین فروم رو مطالعه بفرمایید و اینکه حداقل آن تک کتدل یا مجموعه از کندلهایی که از نظر شما الگوکندلی هستن را مشخص بکنید در تصاویر ارسالی تا سپس درباره درست بودن یا نبود الگوها در تاپیک تبادل نظر بکنیم .... راجع به این چند کندل آخر یه توضیحی میدید خیلی سوال نامفهومی هستش برای بحث کندل استیک ها . تنها جوابی که میتونم به سوال شما بدم اینه که هیچـــی ! این چند کندل که هیچ کل کندلهای این چارت هم به تنهایی هیچ معنا و مفهوم کندل استیکی ندارن مگر اینکه ؟؟؟؟ برای گرفتن جواب حداقل صفحه یک تاپیک کندل استیک همین تاپیک رو بخون تا به جواب برسی ... وسپس برای تمرین و رفع سوالات تا حدی که سوادش رو داشته باشم در این تاپیک در خدمت شما و سایر دوستان هستم . باتشکر
    اون دوتا دایره اول که سیگنال بودن کاملا هم بر اساس همون چیزی بوده که این چند وقته تو این تاپیک دنبال کردم. و تی پی هم خوردن
    منتها سوال من راجع به کندلی هست که با شماره 3 مشخص کردم که شک داشتم که درست هست یا نه
    در ضمن راجع به اون کندل هایی که با شماره 1 و 2 هم مشخص کردم اگه توضیحی لازم هست بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
      این موقعیت هم failشد درسته ؟

این خلاف روند است و الگوی کندلی وقتی در خلاف روند ظاهر میشود تنها زمانی قابل ترید است که یا در سطوح مهم تشکیل بشود یا حداقل در اون سطح قبلا الگوی تشکیل شده باشد در صورت توجه به تنها یکی از دو مورد مطرح شده در این کادر بر اساس لگوهای کندلی الگوی تشکیل نشده که قابل ترید کردن باشه .
      {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• نوشته اصلی توسط baseri نمایش پست ها
        اون دوتا دایره اول که سیگنال بودن کاملا هم بر اساس همون چیزی بوده که این چند وقته تو این تاپیک دنبال کردم. و تی پی هم خوردن
        منتها سوال من راجع به کندلی هست که با شماره 3 مشخص کردم که شک داشتم که درست هست یا نه
        در ضمن راجع به اون کندل هایی که با شماره 1 و 2 هم مشخص کردم اگه توضیحی لازم هست بفرمایید
        شمار 1 رو هم اگه تی پی 5پیپ بود اونم میتونست تی پی رو بخوره . اما یک اندیکاتور پیوت در تاپیک گذاشتم کلا برای پیوت از این اندیکاتورها که نشون میده زیاد هستش یا حتی اگه دستی هم خودت حساب کنی و بندازی رو چارت بد نیست اونجا که شماره 1 است دقیقا چنئ پیپ پایین تر از r3 روزانه است و طبیعی است که آدم زیر r3 که قیمت خورده بهش و برگشت کرده در فاصله چند پیپیش دیگه باز buy نمیکنه و صبر میکنه کمی تا تکلیف جهت حرکت مشخص بشه . شماره 2 هم اصلا الگو نیستش ! شماره 3 هم الگو نیست ..... الـــگو باید قشنگ و تمیز و واضح باشه و شمعهای کوچک و ریز فارغ از هر آرایشی که بخود گرفته باشن الـــگو نیستن . بــرای اینکه در ابتدا زیاد گیج نشین قبلا هم گفتم به نظر من بهتر از طریق شیب EMA50 جهت روند اصلی رو سناسایی بکنید و روی موینگ های دقت بکنید میگم روی ایم خطوط موینگ های EMA21 v EMA10 به دبنبال تشکیل الگوها کندلی و ستاپ های پرایس اکشن بگردین نــه در جاهای دیگه چـــارت ! . برای شروع به نظرم انجوری میتونه راحت تر باشه .
        ویرایش توسط محمدرضا کاشانی : https://www.traderha.com/member/14264-محمدرضا-کاشانی در ساعت 05-12-2015, 05:59 PM
        {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

• از اینکه شماره 1 و 2 رو نمیگرفتیم آره من هم موافقم
          چون من هم به رنج روزانه نگاه میکنم و تا اون لحظه بازار 144 پپ از کف حرکت کرده بوده که عاقلانه هست که وارد بازار نشیم.
          شماره 3 هم فقط میخواستم توضیحات شما رو بشنوم و از تجربتون استفاده کنم.
          به خاطر تاپیک و ترید های خوبت هم تشکر میکنم.

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1431533722.153851.jpg
            تايم h وان باحالتره

نظر

• Mamadreza ------ CandleStick

شماره دو اصلا سيگنال نبوده چرا وارد شدي
              من زياد با انديكاتور ميونه اي ندارم ولي اگو ولتي استاپ كانال رو بندازين رو چارت و سيگنالهاي در جهت اونو بگيرين موفق ترين
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-13-2015, 08:49 PM

نظر

• audcad
                sell 9687
                sl 9708
                eurgbp
                sell 72150
                sl 72290
                tp=sl

نظر

اگه تا ساعت ٩ امشب كندل يورو و پوند ٧٢ و زيرش بسته بشه سيگنال فروش ٧٢ با استاپ ٧٢٤٤٠ محسوب ميشه ٤٤ پيپ حد سود و ضرر
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-14-2015, 08:12 PM

نظر

• تا ساعت ٩ هم اگر كندل يورو زير ١٣٦٠٠ ببنده
                    فروش ١٣٦٠٠ استاپ ١٤٤٥٠
                    اس و تي پي برابر

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                      audcad
                      sell 9687
                      sl 9708
                      eurgbp
                      sell 72150
                      sl 72290
                      tp=sl
                      يكي پروفيت و يكي استاپ البته كانادا دومرتبه سل داد و پروف خورد
                      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-14-2015, 08:24 PM

نظر

• سلام اقای کاشانی چرا دیگه تریدهاتون رو نمیزارین

نظر

• نظر

• نظر

• يورو كندل روزانه بسته شد و سيگنال فروش در ١.١٣١٣ با استاپ ١٤٧٠

قاسم ناد علي

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                                يورو كندل روزانه بسته شد و سيگنال فروش در ١.١٣١٣ با استاپ ١٤٧٠

قاسم ناد علي
                                چه پروفيتي خورد

قاسم ناد علي

نظر

پردازش ...
                                X