اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی davood_1584

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل های شخصی davood_1584

در بازارهای معاملاتی مثل بازار فارکس در هنگام ترید باید مثل ماشین بی احساس و دقیق عمل کرد تا بتوان موفق شد.

با سلام خدمت دوستان گرامی.این اولین پست من در تاپیک شخصیم هست.امیدورام که بتونم اون چیزی که بلدم ارائه بدم و مورد استفاده دوستان قرار بگیره.
    دیشب تحلیل از جفت ارز gbp.usd در بخش تحلیل همگانی همین جفت ارز گذاشتم که تا این لحظه از نقطه ورود خودم حدود 130 پپ نزول کرده.
    و من 70 در صد معامله فروش بستم. و بقیه پوزیشن باز هست و استاپ مابقی فروش را بالای سویینگ در عدد 1.4919 قرار دادم.

نظر

چارت نقره

نقره چارتش خیلی بهتر از اونس هست.همانطور که در چارت مشخص هست نقره سقف قبلی خود را نزد و به صورت کارکشن صعود کردو بعدش در محدوده قیمتی که مشخص شده شروع به نزول کرد که این نزول اخیر میتونه در قالب موج c از موج 4 باشه. که در صورت واکنش قیمت به محدوده های قیمتی مشخص شده در چارت میشه اقدام به خرید کرد.

نظر

شرایط فروش در این جفت ارز در حال مهیا شدن هست.
        کسایی که محتاط تر هستند با شکست کف موج e میتونن وارد فروش بشن برای تارگتهایی که در چارت مشخصه

نظر

نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها

شرایط فروش در این جفت ارز در حال مهیا شدن هست.
          کسایی که محتاط تر هستند با شکست کف موج e میتونن وارد فروش بشن برای تارگتهایی که در چارت مشخصه

نصف فروش بسته شد و با بقیه فروش هستم تا ببینم کف موج d شکسته میشود یا نه

نظر

با توجه به این شرایط که در چارت هست یک خرید کوچک انجام شد

نظر

با سلام خدمت دوستان گرامی.این اولین پست من در تاپیک شخصیم هست.امیدورام که بتونم اون چیزی که بلدم ارائه بدم و مورد استفاده دوستان قرار بگیره.
              دیشب تحلیل از جفت ارز gbp.usd در بخش تحلیل همگانی همین جفت ارز گذاشتم که تا این لحظه از نقطه ورود خودم حدود 130 پپ نزول کرده.
              و من 70 در صد معامله فروش بستم. و بقیه پوزیشن باز هست و استاپ مابقی فروش را بالای سویینگ در عدد 1.4919 قرار دادم.

در ادامه تحلیل قبلی همانطور که مشاهده میکنید با نزدیک شدن به تراز 100% که در چارت قبلی هم قرار دارد پیش بینی میشد که ممکن هست بازار به این محدوده واکنش نشان بده بنابراین استاپ را برداشتم وکندل تریلینگ انجام دادم و با واکنش بازار به این محدوده از بازار خارج شدم.و در مجموع از نقطه ورود من حدود 155 پپ ریزش کرد.که سود تقریبا" خوبی هست.
              و مشاهده میکنید که بعد از واکنش صعود خوبی انجام داد.

من هدفم از پیگیری تحلیل ها این هست که اگر چیزی بلد هستم به صورت لایو و زنده نشان بدم و هر کاری که انجام میدم بیان کنم که تا هم مشارکتی باشه برای یادگیری بیشتر خودم
              به نظر من نحوه ورود به یک معامله شاید 30 درصد یک ترید باشه و 70% ترید هنر گرفتن حداکثر سود و در مجموع مثبت از بازار خارج شدن هست.

نظر

من در کمین فروش این جفت ارز هستم.اگر به محدوده قیمتی که در چارت مشخص کردم عکس العمل نشان داد وارد فروش میشم.دوروز پیش این جفت ارز را فروختم که چارتش را در بخش تحلیل همگانی aud.usd قرار دادم که در مجموع بدون ضرر از بازار بیرون اومدم. چون نصف پوزیشن را با سود بستم و نصفش استاپ خورد.به هر حال کسانی که محتاط تر هستند میتوانند با شکست سویینگ در عدد0.7627 وارد فروش بشوند.

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                    من در تایم یک ساعته قصد ورود دارم ولی تا این لحظه اوردم فعال نشده.من زیر هر کندل یک ساعته که بسته میشه سل استاپ میزارم. تا زمانی که یک سقف جدید نزده و یا اینکه دی تی اسیلاتور 13 تایم 1 ساعته در اشباع خرید قرار نگرفته این کار را انجام میدم.تا وارد معامله فروش بشم. اگر یکی از دو اتفاقی که گفتم افتاد با شکشت سویینگ فرعی در تایم 15 دقیقه وارد میشم.

نظر

نصف فروش بسته شد و با بقیه فروش هستم تا ببینم کف موج d شکسته میشود یا نه

بقیه فروش هم در عدد 1.2430 بسته شد.چون به هدف قیمتی نزدیک شده بود با کندل تریلینگ از بازار خارج شدم.ولی به نظرم این ریزش همچنان ادامه خواهد داشت.

نظر

یک اوررد فروش زیر نقطه d در عدد 1.0718 قرار دادم.یکم استاپ بزرگ هست ولی چاره ای نیست.

نظر

سلام داوود جان مزاحم شدم بگم چاره که هست اگر از خط پایین شکست در پولبک مینونی وارد بشی داداش استاپتم بزار بالای اون آخرین قله روی خط جسارت نکرده باشم ببخشید موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
                            سلام داوود جان مزاحم شدم بگم چاره که هست اگر از خط پایین شکست در پولبک مینونی وارد بشی داداش استاپتم بزار بالای اون آخرین قله روی خط جسارت نکرده باشم ببخشید موفق باشی
                            شما درست میگی.چون من هنوز مطمعن نیستم که این موج کارکشن یک مثلث باشه.ممکنه یک نزول بکنه و دوباره صعود کنه و به شکل یک کارکشن abc در بیاد.به مین دلیل ورود مطمعن تر را امتحان میکنم.

نظر

با توجه به این شرایط که در چارت هست یک خرید کوچک انجام شد
                              استاپ خورد.ولی باز هم تا زمانی که کف شکسته نشده در کمین فرصت خرید میمونم

نظر

پردازش ...
                              X