اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Ten Percentage of Every Week + Live Position

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تو این بازار باید متفاوت باشید تا به سود برسید

ببین اون 99 % چظوری فکر میکنند

اونا همه دارند با یک دید به مارکت نگاه میکنند برای همین به یک راه میرسند

نوشته اصلی توسط tester نمایش پست ها
    از بس توی مغز ما فرو کردن 99 درصد توی این بازار بازنده اند وقتی خودم از کار و ترید خودم هم راضی ام باور ندارم فکر میکنم یه جای کار میلنگه و همیشگی نیست ....
    این 99 درصد خیلی رو اعصاب من هست .

شما هم میتوانند در این بازار سود کنید در صورتی که :

• یک سیستم ساده داشته باشید.

• بطور مرتب قوانین سیستم را رعایت و عمل کنید.

• به سیستمتون پایبند باشید.

نظر

حرف شما متین ولی قبول کن داداش 99درصد بازنده خیلی آمار بالاییه!
      منکه ترجیح میدم فکر کنم این آمار غلطه و درصدخیلی بیشتری توی این بازار کسب سود میکنن
      تا اینکه بخوام به خودم به دید یک نابغه نگاه کنم و جزو یک درصد برنده خودم رو بدونم
      پروردگارا
      اکنون اراده ی شخصی خود را بر محراب می نهم تا قربانی اراده ی تو شود .
      اراده ی تو نه اراده ی من .
      به وقت تو نه به وقت من
      .طریق تو نه طریق من
      .چنین است که آنچه طلبیده ام در یک چشم به هم زدن انجام می پذیرد

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
        مدتهاست روی یک استراتژی جدید کار می کنم که خدا رو شکر سود بسیار عالی داره.به جایی رسیدم که سود زیر 20 درصد در هفته برام قابل قبول نیست. سابق بر این اگر کسی میومد ادعا می کرد من در بازار تبادلات ارزی ماهی 20 درصد سود می کنم برام غیر قابل باور بود. الان می فهم این جور سودها دست یافتنی هست. صرفا خواستم در این تاپیک که اسمش سود 10 درصد در هفته ای هست بگم بنده به این سودهای رویایی باور دارم. همین!

سود دو هفته کاری روی استراتژی جدیدم.
        بازدهی 60 درصدی...

با آرزوی موفقیت
        ---------------------------------------------------
        سلام عزیزم.
        میشه خواهش کنم واسم یکم از سیستم و استراتزی خودتون بگید.من واقعا میخوام یاد بگیرم ولی نمیتونم.تو این سه ماه همه کار کردم ولی نتونستم موفق باشم .خواستم از 3میلیون ضرر ی که کردم بگذرم و دنبال یه کار دیگه برم. ولی باز میبینم کار دیگری واسم نیست.آبروم هم پیش دوستام و همه میره .اگه میشه شما لطف کنید استراتزی خوتون رو یکم یادم بدین .من زیاد نمیخام سود کنم یکم کنم واسم کافیه.مرسی خیلی لطف دارین.ایمیلم هم lida110110@gmail هست .اگه روشتون طولانیه یا فایلی یا اندیکاتوری دارین یا هر چی واسم ایمیل کنید.مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
          ---------------------------------------------------
          سلام عزیزم.
          میشه خواهش کنم واسم یکم از سیستم و استراتزی خودتون بگید.من واقعا میخوام یاد بگیرم ولی نمیتونم.تو این سه ماه همه کار کردم ولی نتونستم موفق باشم .خواستم از 3میلیون ضرر ی که کردم بگذرم و دنبال یه کار دیگه برم. ولی باز میبینم کار دیگری واسم نیست.آبروم هم پیش دوستام و همه میره .اگه میشه شما لطف کنید استراتزی خوتون رو یکم یادم بدین .من زیاد نمیخام سود کنم یکم کنم واسم کافیه.مرسی خیلی لطف دارین.ایمیلم هم lida110110@gmail هست .اگه روشتون طولانیه یا فایلی یا اندیکاتوری دارین یا هر چی واسم ایمیل کنید.مرسی
          سلام
          استراتژی من ثمره ماه ها تمرین و پژوهش بدون وقفه هست. خیلی پیچیده نیست ولی قوانین و اصول خاصی داره که بدون رعایتش بدون شک متحمل ضرر میشید.رک بخوام بگم استراتژی من مطلوب تازه کاران نیست و احتمال موفقیت برای این عده تقریبا ضعیفه. از جایی که بنده با روحیات تریدری شما در تاپیک طلا باخبرم بعید میدونم بتونی با استراتژی من موفق بشی... توضیحات این استراتژی تقریبا زیاده و جاش نیست در این تاپیک به بیانش بپردازم. اگر مایل بودی میتونم خصوصی کمی راهنمایت کنم و راه رو کمی نشونت بدم اما موفقیت در این استراتژی مستلزم تمرین و پشتکار زیاده. تا زمانی هم که در دمو حداقل سه تا 6 ماهی کار نکنی و به سود قابل توجه نرسی نباید بری روی حساب ریل .
          انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
            سلام
            استراتژی من ثمره ماه ها تمرین و پژوهش بدون وقفه هست. خیلی پیچیده نیست ولی قوانین و اصول خاصی داره که بدون رعایتش بدون شک متحمل ضرر میشید.رک بخوام بگم استراتژی من مطلوب تازه کاران نیست و احتمال موفقیت برای این عده تقریبا ضعیفه. از جایی که بنده با روحیات تریدری شما در تاپیک طلا باخبرم بعید میدونم بتونی با استراتژی من موفق بشی... توضیحات این استراتژی تقریبا زیاده و جاش نیست در این تاپیک به بیانش بپردازم. اگر مایل بودی میتونم خصوصی کمی راهنمایت کنم و راه رو کمی نشونت بدم اما موفقیت در این استراتژی مستلزم تمرین و پشتکار زیاده. تا زمانی هم که در دمو حداقل سه تا 6 ماهی کار نکنی و به سود قابل توجه نرسی نباید بری روی حساب ریل .
            ------------------------------------------
            سلام عزیزم. و مرسی از شما خیلی لطف میکنید .باشه قبوله . قول میدم هرچی بگید گوش کنم و یه حساب دمو باز کنم و رو روش شما تمرین کنم .حساب 2000 دلاری ریلم هم الان به خاطر طلا قفل هست و چاره ندارم یه حساب دمو باز و کار کنم تا اگه خدا بخاد و تا سه ماه دیگه که کاملا مسلط شدم به روش شما .اونوقت رو ریلم پیاده کنم.خب من حالا چیکار بایدبکنم
            .مرسی خیلی ممنون ومتشکرم.بزرگواری میکنید.مرسی

نظر

با سلام به دوستان
              لطف کنید در تاپیک بنده صحبت هایی غیر از سیستم بنده نکنید .
              از پیام خصوصی استفاده کنید .
              با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط __MajiD__ نمایش پست ها
                با سلام به دوستان
                لطف کنید در تاپیک بنده صحبت هایی غیر از سیستم بنده نکنید .
                از پیام خصوصی استفاده کنید .
                با تشکر
                ---------------------------------------
                سلام عزیزم. مجید جان ببخشید من اگه نظم تایپیک شما رو بهم زدم.
                عزیزم میخواستم بپرسم که استراتزی شما چیه ومیتونید لطف کنید یکم بهم یاد بدین .من مبتدی هستم ورشته ام هم این نیست واسه این هست که واسم سخت هست یاد بگیرم. چند ماه هست دنبال یه روش خیلی ساده هستم اگه روش شما ساده و اسون هست میشه واسم بگید و اگه جزوه داره واسم بفرستید تا بخونم .مرسی خیلی لطف میکنید.

نظر

با سلام
                  شروع هفته 23 از سال 2015

EURUSD

GBPCAD

GBPUSD

GBPJPY

USDCHF

USDCAD

نظر

audNZD

audjpy

cadjpy

نظر

EURAUD

AUDCHF

NZDUSD

نظر

GBPJPY

CADJPY

نظر

AUDJPY

نظر

با سلام مجید جان
                            در مورد وضعیت پوزیشن یورو دلار استرالیا توضیح می دهید
                            که آیا استاپ خورده یا نه ؟ آیا استاپ اولیه را جا به جا کردین یا نه ؟
                            اصلا پوزیشن هنوز باز هستش
                            ممنون از شما

نظر

سلام خدمت شما

بله استاپ -140 خورد و اینکه استاپ ها تغییر نمیکنند مگر پوزیشن در سود رفته باشد .

نوشته اصلی توسط sulduz نمایش پست ها
                              با سلام مجید جان
                              در مورد وضعیت پوزیشن یورو دلار استرالیا توضیح می دهید
                              که آیا استاپ خورده یا نه ؟ آیا استاپ اولیه را جا به جا کردین یا نه ؟
                              اصلا پوزیشن هنوز باز هستش
                              ممنون از شما

نظر

EURUSD

GBPCAD

EURJPY

USDCHF

نظر

پردازش ...
                                X