اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای مبتنی بر همگرایی الگوهای هارمونیک و پیوت ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

GBPUSD@H1@CROWN
    یحتمل این سناریو حادث میشود.استاپ روی 1.5188 قرار میگیرد

نظر

EUR/AUD@H1
      احتمال جاری شدن سناریوی کرون در تایم یک ساعته برای این جفت ارز وجود دارد.هدف APP100 با فرض تشکیل کف ایده آل در RET61.8 الگو شده است .

نظر

AUDUSD@ELLIOT@DAILY
        با نگاه به چارت روزانه و بررسی چارت یک ساعته شواهدی مبنی بر شروع موج پنج میتوان دید.اگر فرضیه الیوتی ما جاری شود میتوان با تریگر مناسب وارد موج پنجم شد.

نظر

EURAUD@H4@HEAD AND SHOULDER COMPLETION

باتوجه به ساختار شکل گرفته یکی از احتمالات حرکتی میتواند در جهت تکمیل آرایش سر و شانه باشد.ری اکشن قیمت را در محدوده مشخص شده مانیتور میکنیم . در صورت مشاهده تریگر مناسب سل کردن مقرون به صرفه به نظر می آید

ویرایش توسط shahab65 : https://www.traderha.com/member/16961-shahab65 در ساعت 01-26-2016, 12:39 PM

نظر

EURAUD@M15@BEARISH CROWN
            همراستا و در ادامه پست قبل در تایم پانزده ،ممکن است سناریوی این کرون حادث بشود.

نظر

GBPCHF@H1@ELLIOT
              با توجه به ساختار پنج موج صعودی ،یکی از احتمالات حرکتی اصلاح در جهت ساختن موج 2 یا B است.

نظر

GOLD@CHANNLE & BEARISH CROWN@H4 & H1
                ادله مقاومتی در سطح نشان داده شده میتواند موجب جاری شدن سناریوی ریز ش به سمت کف کانال بشود.همزمان در تایم یکساعت هم نشانه هایی از تکمیل کرون ریزشی دیده میشود.

نظر

نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
                  GBPCHF@H1@ELLIOT
                  با توجه به ساختار پنج موج صعودی ،یکی از احتمالات حرکتی اصلاح در جهت ساختن موج 2 یا B است.

با اشتباه بودن فرضیه بالا در ادامه شاید یک موج پنج در قالب اندینگ دایاگونال داشته باشیم

نظر

GBP/CAD@PULL BACK

با توجه به ریزش شارپ اخیر و باز شدن قیمت در زیر پیوت هفتگی وخط روند کوتاه مدت تر،یحتمل طرفداران عرضه پرقدرت تر ظاهر بشوند و اگر در تایم چهار ساعته تریگر مناسب صادر شود میتوان فروخت با هدف تقریبا 400 پیپ تا کلاستر دو حمایت هفتگی ماهانه.رفتار قیمت را مانیتور میکنیم ببینیم چه خواهد شد

نظر

• GBP/USD@H1@BEARISH CROWN

پوزیشن فروش مقرون به صرفه به نظر می آید. البته اگر احتمالات موافق با فرضیه ما باشند

الان متوجه شدم که جناب کلانتری(DEVOSHCA) امروز در جایی همین تحلیل رو قرار داده بودند و بنده بعد از گذاشتن پستم متوجه اون شدم،اگر این پست رو خوندن دلالت بر جسارت و تقلید بنده نباشه.توضیحات کامل الگوی کرون را مدیون ایشون هستم و صمیمانه ازشون تشکر میکنم.

ویرایش توسط shahab65 : https://www.traderha.com/member/16961-shahab65 در ساعت 02-01-2016, 07:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
                        GBP/USD@H1@BEARISH CROWN

پوزیشن فروش مقرون به صرفه به نظر می آید. البته اگر احتمالات موافق با فرضیه ما باشند

الان متوجه شدم که جناب کلانتری(DEVOSHCA) امروز در جایی همین تحلیل رو قرار داده بودند و بنده بعد از گذاشتن پستم متوجه اون شدم،اگر این پست رو خوندن دلالت بر جسارت و تقلید بنده نباشه.توضیحات کامل الگوی کرون را مدیون ایشون هستم و صمیمانه ازشون تشکر میکنم.

جسارتا فکر کنم این درستره
                        برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• حالا اگر تریگر داد می فروشیم
                          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
                            جسارتا فکر کنم این درستره
                            خواهش میکنم،ممنون که نظرتون رو گفتین.الگویی که بنده رسم کردم فیل شد،اما به هرحال از لحاظ الگویی،یکی از احتمالات ،ریزش بود.
                            بازهم متشکرم جناب ابراهیمی

نظر

• GOLD [MENTION=7476]dai[/MENTION]LY CHANNLE TOP LINE

یکی از احتمالات حرکتی طلا برای هفته آینده

نظر

• منم پندینگ سل گذاشتم. باید دید هفته آینده طلا از ریزش بهمون سود سوبی میده و خوشحالمون کنه یا نه

نظر

پردازش ...
                                X