اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی mohsencomm

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    EURJPY H4

در محدوده قیمتی و زمانی مناسب هستیم...پیوت مرکزی هفتگی و خط روند صعودی میتواند در اینجا در زمانی مناسب برای صعود نقش حمایتی را بازی کند

بدلیل اینکه قیمت پر شتاب به این ناحیه رسیده برای ورود به پوزیشن خرید تریگر قوی میخواهیم...در صورت شکست خط روند صعودی و بسته شدن قیمت زیر پیوت مرکزی هفتگی تحلیل از اعتبار خواهد افتاد

و در ادامه :

قیمت به زیبایی به محدوده قیمتی و زمانی واکنش نشون داد

در ادامه صعود تراکم پیوتی ماهانه و مقاومت اول هفتگی رو داریم که با این شتابی که قیمت گرفته به نظر میرسه این تراکم را خواهد شکست و این تراکم پیوتی احتمالا محلی است برای اینکه قیمت کمی استراحت کند و سپس این تراکم پیوتی را بشکند

نظر

USDCAD H1

قیمت پس از برخورد به مقاومت اول هفتگی در زمان مناسب به نظر میرسد پس از صعود کمی استراحت خواهد کرد...

نزدیک ترین تارگت محتمل برای استراحت قیمت تلاقی پیوت هفتگی و خط روند صعودی ترسیم شده است...

در صورت شکست مقاومت اول هفتگی تحلیل از اعتبار خواهد افتاد...

ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 08-03-2015, 07:11 PM

نظر

AUDNZD H4

قیمت احتمالا در اخرین دقایق صعودش به سر میبرد...در زمان مورد نظر و احتمالا برخورد با خط روند نزولی ترسیم شده شاهد ریزش قیمت و ایجاد کف جدیدی تا احتمالا تلاقی کف کانال و حمایت اول ماهانه خواهیم بود...

در صورت شکست خط روند نزولی تحلیل از اعتبار خواهد افتاد...

نظر

USDCAD H1

قیمت پس از برخورد به مقاومت اول هفتگی در زمان مناسب به نظر میرسد پس از صعود کمی استراحت خواهد کرد...

نزدیک ترین تارگت محتمل برای استراحت قیمت تلاقی پیوت هفتگی و خط روند صعودی ترسیم شده است...

در صورت شکست مقاومت اول هفتگی تحلیل از اعتبار خواهد افتاد...

و در ادامه :
          این تحلیل فیلد شد

پی نوشت : نمیدونم این USDCAD چرا گرفتن سود ازش اینقد سخته...اکثرا استاپ هام رو همین USDCAD زده...بازار همینه گاهی اوقات مثل یک بچه لجباز سر ناسازگاری داره...
          با این حرکتی که کرد من در همینجا این جفت ارز رو میبوسم و برای همیشه میذارمش کنار...

نظر

GBPCAD H4

قیمت در زمان مناسب و با برخورد به مقاومت اول هفتگی استعداد شکست خط روند صعودی را دارد...

در صورت شکست خط روند صعودی احتمال رسیدن به پیوت هفتگی وجود دارد...

نظر

GBPCAD H4

قیمت در زمان مناسب و با برخورد به مقاومت اول هفتگی استعداد شکست خط روند صعودی را دارد...

در صورت شکست خط روند صعودی احتمال رسیدن به پیوت هفتگی وجود دارد...

و در ادامه :

خط روند صعودی شکسته شد و قیمت با شتاب زیاد به پیوت هفتگی رسید...

نظر

برای امروز تحلیلی ندارم

چندی پیش جناب مهندس کامبیز گیتی عزیز ( ایدی پولدوست ) طی صحبتی کوتاه در اخرین کلامشان جمله ای بسیار زیبا از صادق هدایت برایم نقل قول کردند :

به راهی که اکثر مردم می روند بیشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقلید می کنند.از متمایز بودن نترس. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است...

این جمله برایم تامل برانگیز بود

در بازاری که فقط طبق امار 5 درصد برنده اند چطور میتوان جزو ان 5 درصد بود...

اکثرا افراد ماه ها و بلکه سالها روش های مختلف را جستجو میکنند و بی نتیجه میمانند

چرا به جای اینکه سالها روشهای دیگران را تقلید کنیم خود اندکی تفکر نکنیم ؟؟؟

نظر

برای امروز تحلیلی ندارم

چندی پیش جناب مهندس کامبیز گیتی عزیز ( ایدی پولدوست ) طی صحبتی کوتاه در اخرین کلامشان جمله ای بسیار زیبا از صادق هدایت برایم نقل قول کردند :

به راهی که اکثر مردم می روند بیشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقلید می کنند.از متمایز بودن نترس. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است...

این جمله برایم تامل برانگیز بود

در بازاری که فقط طبق امار 5 درصد برنده اند چطور میتوان جزو ان 5 درصد بود...

اکثرا افراد ماه ها و بلکه سالها روش های مختلف را جستجو میکنند و بی نتیجه میمانند

چرا به جای اینکه سالها روشهای دیگران را تقلید کنیم خود اندکی تفکر نکنیم ؟؟؟

اینکه دارید میگید استاد فلانی اینجوری گفت،اینم خودش یه نوع تقلیده
                  هر کس باید راهش رو خودش تو بازار پیدا کنه
                  باور کنید خیلی از اونایی که به عنوان استاد تو فورومها ازشون یاد میکنند خودشون هیچ سودی از این بازار نگرفتن که هیچ کلی هم به خودشون و دیگران ضرر زدن
                  استاد یعنی خود چارت،نگاه کنید به چارت خودش آموزش میده به آدم

نظر

همیشه برام سوال بوده این مطلب که گفته میشه بیش از 90 درصد بازنده اند کار آماری دقیقی صورت گرفته که اعتبار داشته باشه منظور من نوشته های چند سایت انگلیسی زبان نیست منظور من کاری معتبر در حد رساله یا پایان نامه یا مقاله علمی در سایتی معتبر مثل ScienceDirect یا SpringerLink و Wiley... باشه. کسی اگه دیده لطفا رفرنس بده من هم ببینم.

نظر

USDCHF H1

احتمال لمس پیوت هفتگی بسیار زیاد است...هر بالایی فرصتی برای فروش

پی نوشت : متاسفانه فرصت نشد تحلیل رو زودتر بذارم...هنوز حدود 40 پیپ دیگه به لمس پیوت هفتگی باقی هست.

نظر

محسن عزیز سلام

من الان پست شما دز موزد تقلید را دیدم

عزیز شما را چکار به تقلید ، یعنی خودت بشکر خدا در روشی که استفاده میکنی استادید ، من واقعا از این نگرش شما به چارت لذت میبرم چون روشت سه حسن بزرگ داره اول دقیقه دوم مطمنه ، یعنی از ابزار تشخیصی مطمن استفاده میکنی و سوم ساده هست ، و از همه مهمتر به زوایای این روش آگاه هستی ، که این از همه محسنات دیگر مهمتره

با اجازت من بارها از تصاویری که میگذاری عکس گرفتم که ازش یاد بگیرم ، بنابرین شما الان باید به دوستان تازه وارد یاد بدهی که چگونه مثل شما با ابزاری به ابن سادگی میتونند ترید های پر سود کنند

حقیقتا بنده مخالف لقب استادی هستم وگرنه مطمنا شما و دوستان در رده شما همتون استاد واقعی هستید و بقیه باید از علم و هنرتان استفاده کنند

موفق باشی عزیز
                        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 08-10-2015, 11:31 PM
                        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                          محسن عزیز سلام

من الان پست شما دز موزد تقلید را دیدم

عزیز شما را چکار به تقلید ، یعنی خودت بشکر خدا در روشی که استفاده میکنی استادید ، من واقعا از این نگرش شما به چارت لذت میبرم چون روشت سه حسن بزرگ داره اول دقیقه دوم مطمنه ، یعنی از ابزار تشخیصی مطمن استفاده میکنی و سوم ساده هست ، و از همه مهمتر به زوایای این روش آگاه هستی ، که این از همه محسنات دیگر مهمتره

با اجازت من بارها از تصاویری که میگذاری عکس گرفتم که ازش یاد بگیرم ، بنابرین شما الان باید به دوستان تازه وارد یاد بدهی که چگونه مثل شما ترید کنند

موفق باشی عزیز
                          سلام خدمت جناب موسوی عزیز استاد نازنینم

خواهش میکنم ... ممنون از لطفتتون و انرژی که به بنده دادید

خیلی خوشحال شدم که منت گذاشتید در این تاپیک حقیر پست گذاشتید

این روش رو به تازگی از اموزشهای شخص نازنین شما و اساتید دیگه همچون جناب ازادی عزیز به علاوه کمی تفکر حقیر در مورد رابطه قیمت و زمان فرا گرفتم

چشم استاد عزیز...فقط اجازه بدید یک مدت تحلیل بگذارم که اگر راندمان این روش در طی چند وقت اینده مثبت بود اموزش هایی که از شما فرا گرفتم را ارائه خواهم داد...فعلا قضاوت کردن در مورد روشم برای بنده کمی زوده چون زمان ثابت کرده اکثر استراتژی ها در این بازار شکست خواهند خورد اما از انجا که بنده مقوله زمان را به نوعی دیگر در تحلیل هام به کار میبرم امید زیادی دارم که این استراتژی در بلند مدت شکست نخواهد خورد...

در مورد بند اخر صحبتتون شکسته نفسی میفرمایید...ما هر چه داریم از وجود اساتید نازنینی چون شماست و همیشه شاگرد شما خواهیم بود...

باز هم تشکر میکنم از همه محبت ها و لطف هاتون...
                          ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 08-10-2015, 11:44 PM

نظر

USDCHF H1

احتمال لمس پیوت هفتگی بسیار زیاد است...هر بالایی فرصتی برای فروش

پی نوشت : متاسفانه فرصت نشد تحلیل رو زودتر بذارم...هنوز حدود 40 پیپ دیگه به لمس پیوت هفتگی باقی هست.

و در ادامه :

قیمت به نزدیکی پیوت هفتگی رسید ولی بدلیل اینکه زمان زیادی برای رسیدن به پیوت هفتگی اتلاف شد خریداران وارد گود شدند تا نشان دهد زمان بر قیمت ارجحیت دارد

نظر

AUDNZD H4

قیمت احتمالا در اخرین دقایق صعودش به سر میبرد...در زمان مورد نظر و احتمالا برخورد با خط روند نزولی ترسیم شده شاهد ریزش قیمت و ایجاد کف جدیدی تا احتمالا تلاقی کف کانال و حمایت اول ماهانه خواهیم بود...

در صورت شکست خط روند نزولی تحلیل از اعتبار خواهد افتاد...

و در ادامه :

قیمت به خط روند نزولی و زمان ریزش واکنش نشون داد و تا اینجا حدود 200 پیپ ریخت و در حال حرکت به سوی حمایت اول ماهانه و کف کانال است

نظر

USDJPY H4

قیمت در زمان مناسب بعد از شکست خط روند صعودی در حال رسیدن به پیوت ماهیانه است...هر بالایی فرصتی برای فروش

نظر

پردازش ...
                                X