اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل هائی برمبنای چارت رنکو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

روز جمعه خوبی داشته باشید.

در یورو به دلار قیمت خودش رو به سطح حمایتی (مقاومت شکسته شده قبلی) رسونده و ما در سایز باکس 33 (میانگین حرکتی یورو برای این روزها به خاطر حرکت های شدید بالاتر رفته و ما سایز باکس رو فعلا از 20 به 33 تغییر دادیم.) منتظر صدور سگنال خرید هستیم.

نظر

یکی از کاربران سوال کرده بودند که چرا سایز باکس رو عوض کردیم. و به جای سایز باکس 20 از 33 استفاده می کنیم.؟

قبلا خدمت شما عرض کردیم که باید با اعداد باز کرد تا بهترین تشابه بین چارت رنکو مورد استفاده و تایم فریم مورد نظر را داشته باشیم.

. و حالا دو تصویر از چارت رنکو با سایز 33 و یک چارت تایم فریم چهار ساعته رو با هم مقایسه کنیم و تشابه حرکت رو ببینم.

نظر

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

درود
          دوستان دلیل این تغییر چیه؟
          چندمین بار که این اتفاق میفته

تمپلیتی که درست کردم رو ران میکنم که توش اکسپرت چارت رنکو هست
          بعدش چارت آفلاین رنکو باز میکنم
          اما وقتی چارتی که توش اکسپرت هست رو یه تمپلیت دیگه ران میکنم و بعدش تمپلیتی که توش اکسپرت هست رو ران میکنم جدول آفلاین رنکو تغییر میکنه

Stay Foolish , Stay Hungry

نظر

من متن شمارا چندین بار خوندم ولی چیزی متوجه نشدم.
            ولی در کل بخاطر ماهیت رنکو که مستقل از زمان هست اگه شما توسط اکسپرت نمودار افلاین ایجاد کنید و بعد از مدتی مجددا این کار را انجام بدهید نمودارها متفاوت خواهند بود
            یعنی نمودار رنکوئی که موقعی که سیستم متصل است و در حال ایجاد شدن است معمولا به زیبائی نمودار رنکوئی که از گذشته بازار ایجاد شده نیست.

نظر

دوستان برای اینکه بتونین این مشکل رو حل کنین یک راه بشتر وجود نداره .شما باید چات رنکو رو به چارت اصلی بسیار نزدیکتر کنین تا این موضوع حل بشه خوب با اعداد داخل اکسپرت میشه این کار رو انجام داد
              دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

برای یورو به دلار 5 موج نزولی داریم و در انتظار پایان حرکت و صدور سیگنال خرید هستیم.

نظر

نوشته اصلی توسط majnoon نمایش پست ها
                  درود
                  دوستان دلیل این تغییر چیه؟
                  چندمین بار که این اتفاق میفته

تمپلیتی که درست کردم رو ران میکنم که توش اکسپرت چارت رنکو هست
                  بعدش چارت آفلاین رنکو باز میکنم
                  اما وقتی چارتی که توش اکسپرت هست رو یه تمپلیت دیگه ران میکنم و بعدش تمپلیتی که توش اکسپرت هست رو ران میکنم جدول آفلاین رنکو تغییر میکنه

سلام

لطفا همیشه این مراحل رو به ترتیب انجام بدهید. شاید مشکل شما حل بشه.

اکسپرت رو به چارتی که اضافه کردید و از ان تمپلیت ساختید.
                  همیشه دقت کنید که تایم فریم چارت جدیدی که تمپلیت را روی آن ران می کنید، ام یک باشه.

======
                  برای چارت اف لاین خودتون یک تمپلیت جدا بسازید و بعد از باز کردن چارت افلاین تملیت افلاین خودتون رو روی چارت ران کنید.

=========

نباید تغییری در شکل کندلها در چارت افلاین داشته باشید مگر اینکه:

چارت اکسپرت شما ام یک نبوده و یا

اینکه چارت ام یک شما آپدیت نشده باشه.

یک احتمال نادر دیگر هم وجود داره که به ندرت اتفاق می افته و ان اینکه تیک استفاده از atr در تمپلیت اکسپرت شما روشن باشه و از کندل های با سایز باکس شناور استفاده کنید.

=========

اگر امکان داره یک تصویر از چارت های و تمپلیت های خودتون و تنظیمات اکسپرت اپ کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد. چون من تا لان با تغییری در چارت ها خودم مشاهده نکردم.

موفق باشید..

نظر

سلام

این دو تا عکس تنظیمات اکسپرت

این تمپلیت هم برای اکسپرت
                    http://s6.picofile.com/file/8210156300/Ranko2.tpl.html

این تمپلیت هم برای چارت آفلاین
                    http://s3.picofile.com/file/8210156926/Renko.tpl.html

همیشه حواسم هست که تایم m1 باشه اما وقتی تو چارتی که تمپلیت اکسپرت دار ران شده یه تملیت دیگه ران میکنم و بعدش باز تمپلیت اکسپرت دار رو ران میکنم گاهی اوقات چارت رنکو تغییر داره(عمرا اگه بفهمین چی گفتم:d)
                    البته فکر کنم مشکل از دریافت دیتا باشه که وقتی همه تایم هارو به روز میکنم و برمیگردم M1 ابتدا چارت رنکو تغییر میکنه اما بعدش چارت به روال عادی پیش میره
                    ویرایش توسط MaJnOoN : https://www.traderha.com/member/17439-majnoon در ساعت 09-04-2015, 01:11 PM
                    Stay Foolish , Stay Hungry

نظر

نوشته اصلی توسط majnoon نمایش پست ها
                      سلام

این دو تا عکس تنظیمات اکسپرت

این تمپلیت هم برای اکسپرت
                      http://s6.picofile.com/file/8210156300/ranko2.tpl.html

این تمپلیت هم برای چارت آفلاین
                      http://s3.picofile.com/file/8210156926/renko.tpl.html

همیشه حواسم هست که تایم m1 باشه اما وقتی تو چارتی که تمپلیت اکسپرت دار ران شده یه تملیت دیگه ران میکنم و بعدش باز تمپلیت اکسپرت دار رو ران میکنم گاهی اوقات چارت رنکو تغییر داره(عمرا اگه بفهمین چی گفتم:d)
                      البته فکر کنم مشکل از دریافت دیتا باشه که وقتی همه تایم هارو به روز میکنم و برمیگردم m1 ابتدا چارت رنکو تغییر میکنه اما بعدش چارت به روال عادی پیش میره
                      سلام

یعنی شما میاد توی چارت ام یک که اکسپرت رو دارید یک تمپلیت دیگه ران می کنید؟

میشه برای اینکه من هم بفهمم بفرمایید این کار چه لزومی داره که شما چارت ام یک اکسپرت رو با تمپلیت های دیگه عوض می کنید. مگر اینکه تمپلیت های مختلفی با سایز باکس های مختلف ساخته باشید و وقتی تمپلیت جدید رو ران می کنید اکسپرت جدید با سایز باکس جدید لحاظ میشه و چارت شما تغییر می کنه.

چون زمانی که دیتای شما اپدیت شده هستش لزومی نداره که چارت افلاین شما تغییری داشته باشه مگر اینکه در تمپلیت دوم شما اکسپرت با سایز باکس دیگری ست شد باشه.

این موضوع از واجبات کفایی پی انگاه کیو (p=>q) بوده و همین که شما فهمیدید مشکل از کجاست کفایت می کنه و دیگه لزومی به فهمیدن ما نیستش
                      دقت کنید که در این واجب : شرط پی انگاه کیو و برعکس صادق نیستش

=======

حالا اگر شما فهمیدید که واجب کفایی پی انگاه کیو یعنی چه معلوم میشه هم بینش دو سه واحدی رو خوب پاس کردید و هم اینکه ریاضیات جدید تون خوب بوده !!

======

موفق باشید.
                      ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 09-04-2015, 01:57 PM

نظر

اگر امروز نرخ بیکاری امریکا نبودش از نظر تکنیکالی یک سیگنال فروش مناسب در ین داشتیم.

نظر

طلا در موقعیت فروش تکنیکالی !!

نظر

با سلام

دلار نیوزیلند به یک سطح مهم نزدیک میشود و ساختار حرکت نزولی ان هم در چارت رنکو ما 5 موجی هستش.
                            بنابر این در انتظار واکنش قیمت به این سطح هستیم و در صورت تریگر مناسب خرید.

نظر

یورو به پوند در چارت رنکو ما نوسان بوده و هم اکنون ما شاهد سه سطح مهم در این چارت هستیم که میتوانیم با شکست هر کدام از این سطوح وارد معامله خرید و فروش باشیم.

در مورد شکست سطوح توجه داشته باشیم که حتما در پولبک و تشکیل الگوی 123 معامله شود/

و تارکت پیشنهادی نیز در مرحله اول به صورت مستطیلی که نوسان در ان صورت گرفته می باشد.

نظر

یورو به دلار همچنان با سطح نشان داده شده درگیر بوده و در صورت شکست نشدن این سطح احتمال ریزش مجدد در یورو به دلار زیاد خواهد بود.

البته ما منتظر تریگر و سیگنال سیستم خواهیم بود.

نظر

پردازش ...
                                X