اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل هائی برمبنای چارت رنکو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
    با سلام

دلار نیوزیلند به یک سطح مهم نزدیک میشود و ساختار حرکت نزولی ان هم در چارت رنکو ما 5 موجی هستش.
    بنابر این در انتظار واکنش قیمت به این سطح هستیم و در صورت تریگر مناسب خرید.

بعد از تریگر این جفت ارز به ناحیه حمایتی
    صعود تا رسیدن به ناحیه پی ار زد الگوی شارک را برای این جفت ارز انتظار داریم.

نظر

یورو به دلار همچنان با سطح نشان داده شده درگیر بوده و در صورت شکست نشدن این سطح احتمال ریزش مجدد در یورو به دلار زیاد خواهد بود.

البته ما منتظر تریگر و سیگنال سیستم خواهیم بود.

سطح مورد نظر شکسته شد و در تایم بالاتر یورو به دلار با خط روند نزولی دست و پنجه نرم می کند. و ما فعلا منتظر واکنش به این خط روند خواهیم بود.

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
        برای دانلود اکسبرت چارت رنکو به این آدرس و نحوه ایجاد آن به این آدرس و برای دانلود اندیکاتور هارمونیک به این آدرس مراجعه کنید.
        دوست عزیزی که اکسپرت رنکو می خواستی به آدرس بالا مراجعه کن.

نظر

یک سطح کلیدی در دلار استرالیا

من از تریگر دبل تاب رنکو برای تریگر فروش استفاده کردم.

استاپ بالاتر از قله و خروج را هم بعدا با توجه به شرایط تصمیم خواهم گرفت. (احتمالا خروج 2/3 به صورت کوتاه و اسکلپ و 1/3 باقی مانده هم فری ترید)

نظر

استاپ بالاتر از قله و خروج را هم بعدا با توجه به شرایط تصمیم خواهم گرفت. (احتمالا خروج 2/3 به صورت کوتاه و اسکلپ و 1/3 باقی مانده هم فری ترید)

تریگر جان میشه اندیکاتور ها و تمپلیت این سیستم رو قرار بدید؟با تشکر
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
              تریگر جان میشه اندیکاتور ها و تمپلیت این سیستم رو قرار بدید؟با تشکر

پست شماره 23، لطفا

(دو اندیکاتور پایین هم اصلاحی هستش لطفا مواظب باشید)

نظر

اگر به همبستگی فرانک به دلار و یورو به دلار توجه کنیم. باید برای شکست خط روند یورو به دلار که قبلا گفته شده نیم نگاهی هم این شکست این سطح در فرانک باشیم.

در صورت شکست و تشکیل الگوی یک دو سه فروش با احتیاط تا رسیدن به سطح بعدی و رسیدن به سطح بعدی خرید برای فتح قله های جدید. در فرانک را مد نظر داریم.

نظر

در انتظار واکنش به سطح مشخص شده در تصویر
                  در صورت برگشت فروش و در صورت شکست منتظر پولبک به خط گردن الگوی سرو شانه برای خرید.

نظر

برای یورو به دلار 5 موج نزولی داریم و در انتظار پایان حرکت و صدور سیگنال خرید هستیم.

جایی نوشته شده بود که لازم نیست شما به تمام قوانین شمارش امواج مسلط باشید. فقط به دنبال الگوهای ساده و قابل شمارش باشید که با وضوح مشخص در چارت قابل مشاهده است. و من از این میان به حرکت های که به صورت مشخص دارای 5 موج هستند توجه خاصی دارم.

و چارت رنکو را هم به خاطر اینکه ناحیه های حمایتی و مقاومتی ان بسیار قابل فهم و درک است را مخصوصا برای شکست سطوح..........

طلا در موقعیت فروش تکنیکالی !!

خروج از طلا هر چند که هنوز امیدواری برای رسیدن به ناحیه ای پایین تر وجود دارد.

با سلام

دلار نیوزیلند به یک سطح مهم نزدیک میشود و ساختار حرکت نزولی ان هم در چارت رنکو ما 5 موجی هستش.
                    بنابر این در انتظار واکنش قیمت به این سطح هستیم و در صورت تریگر مناسب خرید.

یک واکنش زیبا به ناحیه حمایتی در انتهای یک حرکت 5 موجی و برگشت مجدد از ناحیه مقاومتی و مجددا یک بار دیگر خرید

ریزش دبل تاپ با الگوی کندلی رنکو باز هم جواب داد. و این بار دوباره خرید برای شکست خط روند نزولی

اگر به همبستگی فرانک به دلار و یورو به دلار توجه کنیم. باید برای شکست خط روند یورو به دلار که قبلا گفته شده نیم نگاهی هم این شکست این سطح در فرانک باشیم.

در صورت شکست و تشکیل الگوی یک دو سه فروش با احتیاط تا رسیدن به سطح بعدی و رسیدن به سطح بعدی خرید برای فتح قله های جدید. در فرانک را مد نظر داریم.

و این هم اخرین تصویر از این لحاط که تعداد ارز ها رو کم کرده و تمرکز روی یکی دو سه تا ارز برای اسکلپ و ترید های میان مدت. و این هم همان انتظار برا شکست خط روند و الگوی سرو شانه

در ناحیه تارکت یک فروش مجدد به خاطر وجود دو سطح مقاومتی

ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 09-10-2015, 08:24 PM

نظر

یا سلام
                      ممنون بایت تحلیلهاتون!
                      با توجه به اینکه نمیشه پیام شخصی فرستاد !
                      مجبور شدم خواهشم رو اینجا بگم
                      میشه لطف کنین سورس اون اندیکاتور h4qqee rsi رو بزارین
                      ممنون

نظر

با سلام

این اندیکاتور همان مکدی هستش که با ار اس ای ترکیب شده و چیز جدیدی نیستش.

من فقط رنگ بندی ان رو عوض کردم. هیستوگرام ها رو حذف و فقط خط سیگنال مکدی و ار اس ای رو دارم.

==============

اخرین ورژن رو از این لینک میتونید دانلود کرده و به سلیقه خودتون ان رو تنظیم کنید. و فقط یک نکته که من همیشه در استفاده از اندیکاتور ها استفاده می کنم این هستش که هیچ وقت از یک تنظیم و ستینگ در جفت ارزها و حتی تایم فریم ها استفاده نمی کنم. و عقیده دارم که باید تنظیمات اندیکاتور رو بر اساس تایم فریم و جفت ارزی که مورد استفاده قرار میگیره بهینه و در هر تایم فریم و جفت ارز باید از تنظیمات خاص خودش استفاده بشه.

موفق باشید.

در ضمن واژه "qqe-new" و سرچ کنید انواع ورژن های مختلف این اندیکاتور رو میتونید داشته باشید. (توی چارت من فقط اسمش رو عوض کردم و تایم فریم به ان اضافه شده)

نوشته اصلی توسط morteza.khabazian نمایش پست ها
                        یا سلام
                        ممنون بایت تحلیلهاتون!
                        با توجه به اینکه نمیشه پیام شخصی فرستاد !
                        مجبور شدم خواهشم رو اینجا بگم
                        میشه لطف کنین سورس اون اندیکاتور h4qqee rsi رو بزارین
                        ممنون
                        فایل های پیوست شده

نظر

با سلام.

مدتی بودش که به این تاپیک سر نزده بودیم. از انجایی که همیشه یک چارت رنکو در کنار رستم به عنوان دستیار پیدا کردن نواحی حمایتی و مقاومتی وجود داره. امروز این تاپیک رو با تحلیلی از نواحی ذکر شده مجددا بالا بیاریم.

به نظر میرسد که یورو در سقف Regression Channel یک دایورجنس برای یک اصلاح تشکیل داده. و ما انتظار داریم حداقل شاهد ریزش یورو تا نواحی حمایتی که روی خط روند مشخص شده باشیم.

در نواحی حمایتی مشخص شده در صورت وجود تریگر مناسب اقدام به خرید خواهیم کرد.

و این هم چارت فرا زمانی !

ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-11-2015, 12:23 PM

نظر

پردازش ...
                          X