اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی Roozis بر روی جفت ارزهای اصلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیلهای شخصی Roozis بر روی جفت ارزهای اصلی

با سلام دوستان عزیز

من روزبه هستم و بطور خلاصه تفریباً 10 سال هست که ترید می کنم و با چندین بروکر فعالیت داشتم و بیش از 10 ها حساب را مدیریت کرده ام و سابقه آموزشهای عمومی و خصوصی به بیش از 100 نفر در دوران فعالیت خود را در مجموعه های مختلف داشته ام.

بطور کاملاً اتفاقی با این انجمن آشنا شدم و فرصت خوبی بود تا بتوانم برای اولین بار در چنین انجمنهایی فعالیت کنم . قصدم از ایجاد این پست فقط تحلیلهای شخصی می باشد نه تبلیغ کارم، که تماماً بر اساس تحلیل امواج الیوت صورت گرفته و هر هفته تا جایی که زمان فرصت دهد در این قسمت برای دوستان علاقه مند ارائه می دهم.

این تحلیلها بر روی 4 جفت ارز اصلی صورت می گیرد (eurusd, gbpusd, usdchf, usdcad) و در تایم فریمهای 1 و 4 ساعته بدون هیچ کامنتی و بدلیل واضح بودن تحلیلها در اختیار اعضا قرار می گیرد تا ان شاءالله بتوانند استفاده لازم و کافی را ببرند.

همانطور که مطلع هستید امواج الیوت بینظیرترین و یکی از دقیقترین و بی نقص ترین تحلیلهای موجود هست و چنانچه شمارش امواج به درستی صورت گیرد تارگت های مشخص شده با ضریب بسیار بالا به هدف برخورد می کنند.

صرفاً جهت اطلاع عموم عرض می کنم این تحلیلها با ضریب دقت بالا و میانگین 83% در سال گذشته ارائه شده و در حال حاضر و از این هفته تصمیم دارم تا هم بتوانم دوستان جدیدی در این حرفه به دوستان قبلیم اضافه کتم و هم از نکات آموزنده و مثبت و مفید آنها بهره لازم را ببرم تا در سود آوری یکدیگر به نحو احسن شریک باشیم.

چنانچه هر یک از دوستان نیاز به همکاری در طرحها و ایده های جدید در زمینه ترید و سرمایه گذاری مشترک و مدیریت سرمایه داشتند یا در همین پست و یا در صورت تمایل می توانند شخصاً با آدرس ایمیل من در ارتباط باشند که باعث افتخار من خواهد بود.

ممنون

ERUSD - D1 :
    احتمالاً، موج 2 در حال ادامه و تشکیل شدن است و موج b از 2 به طور کامل تشکیل شده و روند نزولی از موج c از 2 در حال گسرش یافتن می باشد.اگر این فرضیه درست باشد و قیمت نتواند سطح مقاومتی 1.15 را بشکند قیمت تا سطح 1.1050 - 1.10 خواهد رسید.

EURUSD-D1.jpg

نظر

Eurusd - h4 : [ATTACH=CONFIG]4328[/ATTACH]

نظر

Gbpusd - d1 :
        سناریو اول : خرید بعد از اصلاح قیمت در بالای سطح 1.52 تا هدف قیمتی1.58 -1.57 سناریو دوم : بریک اوت و تثبیت قیمت زیر سطح 1.52 این جفت ارز را تا سطح 1.51 پایین می آورد.

[ATTACH=CONFIG]4329[/ATTACH]

نظر

GBPUSD - H :

در صورت شکست سطح 1.51 و نزول و تثبیت قیمت زیر آن، این فرضیه رد می شود و در صورت درست بودن این فرضیه قیمت تا سطح 1.60 - 1.63 در موج c از 2 حرکت خواهد کرد.
          GBPUSD - H4.jpg

نظر

Usdchf - d1 :

احتمالاً، نزرول در این جفت ارز ادامه خواهد داشت.
            پیوت : 0.9840

سناریو اول : که همان نظریه من می باشد : فروش زیر پیوت 0.9840 با هدف 0.9245 .
            سناریو دوم : بریک اوت از پیوت 0.9245 خرید تا سطح 1.0 -
            [ATTACH=CONFIG]4331[/ATTACH]1.0130

نظر

USDCHF - H4 :

موج c همچنان ادامه دارد . به نظر می رسد اصلاح در موج (i i) به اتمام رسیده و در حال تشکیل موج (i i i) می باشد.

USDCHF - H4.jpg

نظر

Usdcad - d1 :

پیوت : 1.3074

پیشنهاد من : فروش بعد از اصلاح از سطح پیوت 1.3074 با هدف قیمت 1.2485

سناریو دوم : درصورت بریک اوت و تثبیت قیمت بالای پیوت 1.3074 خرید تا سطح قیمت 1.3220 - 1.3320 .

[ATTACH=CONFIG]4333[/ATTACH]

نظر

USDCAD - H4 :

احتمالاً، تشکیل روند صعودی در موج 3 تکمیل شده و منتظر یک روند نزولی گسترده با شروع موج 4 خواهیم بود.

اینطور به نظر می رسد که زیگزاگ در موج a از 4 در حال تشکیل شدن است . اگر این فرضیه درست باشد این جفت ارز تا سطح 1.2485 نزرول خواهد کرد.

USDCAD- H4.jpg

نظر

سلام

با سپاس از تحلیل های ارزنده جنابعالی خواهشمندیم جهت درج تصویر با سایز بزرگ ( اصلی )، پس از آپلود لینک ردیف سوم را در متن پست خود درج فرمایید.
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

متاسفنه من تمایل داشتم عکسها را کپی کنم ولی مجبور شدم آنها را اتچ کنم .
                      و منظور شما را از ردیف سوم متوجه نشدم.

من لینک آپلود نکردم اضافه کردن عکس را زدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Roozis نمایش پست ها
                        متاسفنه من تمایل داشتم عکسها را کپی کنم ولی مجبور شدم آنها را اتچ کنم .
                        و منظور شما را از ردیف سوم متوجه نشدم.

من لینک آپلود نکردم اضافه کردن عکس را زدم.
                        ابتدا از طریق لینک زیر وارد بخش آپلود شوید و پس از آپلود تصویر خود، لینک ردیف سوم را کپی کرده و در متن پست خود قرار دهید

http://pcmupload.traderha.com/
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                          ابتدا از طریق لینک زیر وارد بخش آپلود شوید و پس از آپلود تصویر خود، لینک ردیف سوم را کپی کرده و در متن پست خود قرار دهید

http://pcmupload.traderha.com/
                          چه پروژه طولانی می بایست سپری شود تا یک عکس با سایز بزرگ قرار داده شود . !!!!
                          اگر اجازه بدید به همین طریق قبل انجام شود.
                          بهتر نیست امکان copy - paste کردن ر ایجاد کنید تا user friendly تر باشه . اولین فرومی هست که بدین صورت می بینم.

نظر

با سلام خدمت تمامی دوستان
                            هر هفته طبق برنامه مروری به پبش بینی روندهای هفته قبل داریم و سپس تحلیلهای الیوت هفته جاری را بررسی می کنیم :

همانطور که به خوبی پیش بینی شد EURUSD بر روی موج c از 2 حرکت کرد ویک پیش بینی بینقص و دقیق ارائه شد.

اما در این هفته : 23/10 - 30/10 :

تشکیل موج 2 به اتمام رسیده و این نشان می دهد که انگیزه روند نزولی به اتمام رسیده و باید منتظر شروع موج 3 باشیم .

نظر

EURUSD - D1 :

سطح بحرانی برای این سناریو 1.1380 می باشد.

نظر

پردازش ...
                              X