اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق اختصاصی بابا قلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
    طلا هم قبلا اعلام کرده بودم که یک الگوی شارک داریم و میریزه . قیمت 1365.90 دقیقا نقطه ایی است که طلا خواهد ریخت . این نقطه هم با تکنیک لوشو ورتکس بدست اوردم . بنابراین این حرکت صعودی طلا از نظر من اصلاحیه و احتمالا ریزش طلا به زودی اتفاق خواهد افتاد .

نتیجه تحلیل طلا تا امروز ...

دیدی گفتم ! دیدی گفتم طلا میریزه !!! اینهاش ... نیگا نیگا

نظر

سلام همگی

نفت تا 39.80 اومد پایین و انتطار دارم که امروز یه کف خوشگل رو قیمت 39.65 بزنه و فردا با یه حرکت ناز دست کم تا 43.50 بره بالا . دلیل فاندامنتالی اونهم احتمالا خبر ذخایر نفت امریکا منفی اعلام میشه و به خاطر همین یه جهش رو به بالا داریم شاید هم خبر دیگه باشه من اطلاع ندارم ...

در ضمن در تایم بالا یک الگوی هد اند شولدر هم تشکیل میشه که اگه خط گردن را بترکونه نفت میره برای 76 دلار بنابراین در نقطه بسیار حساسی قرار داریم واگه خرید روی قیمت دقیق انجام بشه .میشه نصف حجم و با سود بست وبقیشو ریسک فری کنیم واسه اون بالا بالاها و اگه شانس بیاریم سود خوبی میشه گرفت .

در هر صورت من فکر میکنم نفت در موقعیت خرید خوبی قرار داره و برای مدت طولانی دیگه این قیمت گیرمون نمیاد !!!

دیدی گفتم !!! دیدی گفتم نفت از 39.65 میره بالا... اینا هاش نیگا نیگا

خداحافظ ای نفت زیر 50 دلار
      خداحافظ ای شعر شبهای روشن
      خداحافظ ای قصه عاشقانه
      خدا حافظ ای آبی روشن عشق
      خداحافظ ای عطر شعر شبانه

نظر

اینم یه تحلیل از لیر ترکیه با توجه به تحولات اخیر

در صورت تثبیت قیمت بالای 3.0000 در روز دوشنبه هدف بعدی 3.3000 میباشد .

ما شدیم جرج سروس ایران
        به اردوغان گفتم لیر داره سقوط میکنه ... گوش نکرد اینم نتیجش 5000 پیپ دلار رفت بالا ! اینا هاش نیگا نیگا

نظر

سلام و درود

این هفته امریکا قراره در مورد نرخ بهره تصمیم بگیره ... خلاصه اینکه دوشنبه بازارها با گپ خوشگل باز میشن پس اونهایی که استاپ گذاشتن روی دلار از نظر بازار پشم فرررر خورده حساب خواهد شد .

دلار با گپ رو به پایین باز میشه و ین و فرانک سوسیس با گپ رو به بالا ...

من نشستم کلی محاسبه کردم و دو سه شبه که نخوابیدم و تونستم میزان گپها را با فرمولی بسیار دقیق محاسبه کنم . نتیجه این دستاورد بزرگ را پیشاپیش تبریک میگم . فکر کنم کم کم باید خودمو برای دریافت جایزه نوبل اقتصاد اماده کنم .

طلا هم با گپ رو به بالا باز میشه .

نظر

فروش طلا از قیمت 1244 دلار

نظر

فروش طلا از قیمت 1244 دلار

هرچند طلا از قیمت 1244 دلار فرو ریخت و حتی یک دلار هم بالاتر نرفت ولی این هفته به دلیل اینکه باند بالایی چنگال را در تایم روزانه شکسته بنابراین پوزیشن را با 100 پیپ سود میبندیم و باند انتهایی یعنی محدوده قیمت 1260 دلار را مجدد برای فروش انتخاب میکنیم !

نظر

هرچند طلا از قیمت 1244 دلار فرو ریخت و حتی یک دلار هم بالاتر نرفت ولی این هفته به دلیل اینکه باند بالایی چنگال را در تایم روزانه شکسته بنابراین پوزیشن را با 100 پیپ سود میبندیم و باند انتهایی یعنی محدوده قیمت 1260 دلار را مجدد برای فروش انتخاب میکنیم !

در ادامه تحلیل فوق یک الگوی سرو شانه در حد لالیگا شکل گرفته که در صورت شکست خط کردن در قیمت حدود 1238 دلار میشه یه 200 پیپی شکار کرد . امشب مینوت فدرال رو منتشر میکنن که احتمالا سر همون خبر طلا میکشه بالا ...

نظر

در ادامه تحلیل فوق یک الگوی سرو شانه در حد لالیگا شکل گرفته که در صورت شکست خط کردن در قیمت حدود 1238 دلار میشه یه 200 پیپی شکار کرد . امشب مینوت فدرال رو منتشر میکنن که احتمالا سر همون خبر طلا میکشه بالا ...

یک ریزش با حالی کنه خودتون اماده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                    یک ریزش با حالی کنه خودتون اماده کنید
                    دیشب نه ریزش کرد و نه صعود ولی باید خودتون برای ریزش با حال اماده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                      دیشب نه ریزش کرد و نه صعود ولی باید خودتون برای ریزش با حال اماده کنید

دیشب صعود داشت ! ایناهاش نیگا ... نیگا ...

نظر

سلام دوست عزیز
                        کندل سر خبر نشان داد که بازار کشش بالا رفتن نداره وگرنه طی یکی دو کندل بعد از خبر این کار را میکرد و این تعلل نشان از عدم قدرت داره
                        و بعد اینکه سر و شانه از همون اول فیل شده بود حالا دیگه به مراتب بیشتر سر و شانه نسبت به خط وسط سر باید متقارن و تعداد کندلها باید تقریبا برابر باشه تقریبا یعنی یکی دو کندل اختلاف داشته باشه و ارتفاع شانه ها هم باید برابر باشه میشه از شدو ها چشم پوشی کرد

نظر

نوشته اصلی توسط kazem219 نمایش پست ها
                          سلام دوست عزیز
                          کندل سر خبر نشان داد که بازار کشش بالا رفتن نداره وگرنه طی یکی دو کندل بعد از خبر این کار را میکرد و این تعلل نشان از عدم قدرت داره
                          و بعد اینکه سر و شانه از همون اول فیل شده بود حالا دیگه به مراتب بیشتر سر و شانه نسبت به خط وسط سر باید متقارن و تعداد کندلها باید تقریبا برابر باشه تقریبا یعنی یکی دو کندل اختلاف داشته باشه و ارتفاع شانه ها هم باید برابر باشه میشه از شدو ها چشم پوشی کرد
                          دوست عزیز
                          کشش مارکت رو خبر تعیین نمیکنه فقط زمان ! زمان نشون ثابت کننده ی همه چیزه و چیزی که شما به اسم تعلل میشناسید به خاطر جلو بودن قیمت از زمان ( هر حرکت، اصلاحی داره تا عقب افتادگی زمان جبران شه) زخ میده .
                          و با احترام ، مهندسی بیش از حد بر روی چیزی که اصن مهندسی بودنش ثابت نمیشه ( پترن های کلاسیک و ...) بی فایده است
                          روی هیچ تحلیلی هیچ تعصب خاصی ندارم ولی اصل قانون روند شناسی میگه : {هر افزایش قیمت فرصتیست برای خرید مجدد}.
                          ویرایش توسط WOLF.051 : https://www.traderha.com/member/13909-wolf-051 در ساعت 02-23-2017, 04:19 PM
                          Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                          There is also a time to buy and a time to sell
                          !

Rocco fund
                          13:21 26.12.2016

نظر

نظر

سلام افرین به اقای شیرپرورده درست زدی به هدف..

نظر

همانطور که مشاهده میکنید طلا به قیمت 1260 دلار رسید و طبق معمول بدون اینکه حتی یک دلار بالاتر بره دقیقا از قیمت 1260 دلار برگشت در حال حاضر یک الگوی دیگری شکل گرفته و انتظار میره طلا کمی بالاتر بره ولی همچنان سناریوی فروش پا برجا خواهد بود .بنابراین بهتره پوزیشن فروش از قیمت 1260 دلار که در 30 پیپ سود رفته فعلا بسته بشه تا الگوی جدید کامل شکل بگیره ، سپس میشه برای فروش اقدام کرد . " استادی هستیم واسه خودمون ... چشم نخوریم فقط ... بر چشم بد لعنت "

سناریوی جدید از این قرار است ...

نظر

پردازش ...
                                X