اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای مونت.کارلو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اصولا قیمت تمایل داره در هر لحظه ، اگر نگیم در تمام موارد! ، ولی در اکثر مواقع راه متفاوتی رو ادامه بده .

یعنی شما تقریبا باید هر چند کندل یکبار نرم افزار و اندیکاتور تحلیل گر رو روی چارت اجرای دوباره بکنید و خوب طبعا به تحلیلها و اشکال مختلف دیگه میرسید

با توجه به این موضوع که نمیشه حکم کلی برای تایین شروع و آغاز تحلیل از جای خاصی در چارت (بنا به شرایط لحظه ای بازار) داد

اصولا استراتژی استفاده از اندیکاتور در این گونه مواقع توسط شما به چه صورت هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی اف ایکس نمایش پست ها
      اصولا قیمت تمایل داره در هر لحظه ، اگر نگیم در تمام موارد! ، ولی در اکثر مواقع راه متفاوتی رو ادامه بده .

یعنی شما تقریبا باید هر چند کندل یکبار نرم افزار و اندیکاتور تحلیل گر رو روی چارت اجرای دوباره بکنید و خوب طبعا به تحلیلها و اشکال مختلف دیگه میرسید

با توجه به این موضوع که نمیشه حکم کلی برای تایین شروع و آغاز تحلیل از جای خاصی در چارت (بنا به شرایط لحظه ای بازار) داد

اصولا استراتژی استفاده از اندیکاتور در این گونه مواقع توسط شما به چه صورت هست؟
      کاملا با حرف شما موافقم . چرا که اگر شرایط بازار تغیر کند کاملا سناریو عوض میشه و باید از نو تحلیل جدید رو به دست آورد واسه همینه که گفتم من از پندینگ استفاده نمیکنم و به جاش از آلرت استفاده میکنم که ببینم آیا تحلیل ما پا برجاست و زمان مناسبی برای ورود هست یا نه. البته در مورد سبد سیستم تبدیل به اکسپرت شده و در صورت نقض تحلیل مجددا تحلیل جدید صورت میگیرد .
      دیروز روز پر خبری هم بود و بهتر بود تحلیل ها مجددا آپدیت میشد که متاسفانه به دلیل نبود وقت انجام نشد.پوزیشنهای دیروز ما متاسفانه هر 4 تا استاپ خوردند که البته 2 تا از این 4 تا اصلا نباید فعال میشد یعنی با توجه به اینکه قیمت تحلیل رو نقض کرده بود باید پندینگ رو پاک میکردیم.
      در هر صورت با اینکه هر 4 پوزیشن هر کدام تا حدی هم در سود رفتند در نهایت هر 4 تا استاپ خوردند.
      ما تحلیل تک ارز رو تا رسیدن حساب به 30% ضرر ادامه میدهیم. و اگر این حد ضرر دیده شد به سبد سوییچ میکنیم.
      When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

اولین تحلیل امروز

از اونجا که مدیریت پندینگ ها سخت است به جای پندینگ از آلرت استفاده میکنم . اگر آلرت ما در زمان مناسب خورد و تحلیل پا بر جا بود وارد میشم.
        نکته اینکه در این روش اصلا نباید عجول بود. تحلیلحای خیلی زیادی نقض میشن ولی شده در چارتی قیمت مو به مو با تحلیل پیش رفته و در واقع دستش رو شده و اونجاست که ارزش استفاده داره.
        When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

تحلیل طلای که دیروز قرار داده شد. به نظر شبیه عمل کرده و در کف آلرتی گذاشتم که اگر خورد این کف را تست کنم.

نظر

نظر

در حال حاضر یک پوزیشن روی EURUSD باز شده داریم که فعلا تو سود هست.

نظر

EURUSD به تیپی رسید. تحلیل نفت در m5

نظر

نظر

ما یک پوزیشن باز روی طلا داریم که فعلا در سود است. با عرض پوزش 2 هفته نمیتونم به اینجا سر بزنم. و بعد از اون خیلی موثر تر تحلیلها رو به شیوه بهتری قرار میدم.

نظر

سلام دوست عزیز میشه در مورد مدل ریاضی این شبیه سازی بیشتر توضیح بدید

نظر

جالبه رو یورو به دلار تقریبا درست رفته ولی چرخش آخر رو اشتباه زده و کلا ریخته، نشون میده چرخشش بازار فرق میکنه مثلا دلار به ین درست در اومده! نوع محاسبات فکر کنم رو جفت ارزهای خاصی جواب بده.
                        شما توضیحاتی در مورد نوع محاسبات در مورد چرخش بازار هم قرار میدین یا فقط عکس میزارید؟

نظر

با سلام مجدد

در مورد مدل استفاده شده باید بگم که در این روش از روشهای مدلسازی زیادی میشه استفاده کرد برای قیمت ولی مدلی که من استفاده کردم لوی جامپ هست ! که فکر نکنم باز کردن این مدل های ریاضی جاش اینجا باشه . بهتره خودتون راجبش مطالعه کنید.
                          حساب رو هم فعلا بر روی اکسپرتی که بر مبنای همین روش هست ولی روی سبد ارزی ترید میکنه گذاشتم که فعلا تونسته ضرر ها رو جبران کنه و کمی هم حساب رو ببره تو سود. در مورد استفاده از این باید بگم میتونید صبر کنید اکسپرت حسابی بره تو ضرر و بیاید بر ایند پوزها شو بگیرید! فکر کنم سود خوبی نصیب کسایی که از ضرر این اکسپرت استفاده کنند بشه !
                          از اونجا که داده های من برای شبیه سازی m5 هست مشغول تغییر این تایم به m15 هستم تا بتونیم دید روزانه بهتری در تحلیلها داشته باشیم و دقتشون هم بره بالاتر. به محض آماده شدن تحلیلهای جدید رو میزارم براتون. فعلا در صورت تمایل پیگیر کار این اکسپرت بر روی حساب باشید.

نظر

امروز 5 -6 بار قطعی داشت سرور این بروکر ! امیدوارم که رو ریل از این اتفاقات نیفته ! امروز که خیلی زیاد داره اتفاق میافته !
                            در ضمن یک سوال هم دارم اونم اینکه این بروکر چرا closeby نداره ؟ و اینکه کلا نداره این آپشن رو یا فقط تو دمو نداره!

نظر

دوست عزیزی که راجب مدل پرسیده بودی. متاسفانه سایت اجازه فرستادن لینک رو نمیده. در مورد این مدل لوی که گفتم مطلب زیاده برای شروع میتونید این واژه رو در گوگل سرچ کنید. در ضمن این یک مدل هست و ربطی به شبکه های عصبی نداره !

LeeHannig09.pdf

نظر

دوستان با توجه به اینکه این روش نیاز به آپدیت کردن فعال با تغییر بستر بازار داره عملا زیاد فرصت نمیکنم تا این کار رو به صورت دستی و زنده قرار بدم. از اونجا که اکسپرت این روش که رو حسابی که اینجا تو پست اول گذاشتم که تغییراتی هم طی این مدت داشت تونست حساب رو به سود برسونه از روز دوشنبه این اکسپرت رو بر روی حسابی ریل به مدت یک ماه تست میکنم و مشخصات حساب و یا لینک mql رو براتون اینجا میزارم. در مورد تحلیل هم اگر هر روز موقعیت چشم گیری دیدم حتما براتون به اشتراک میزارم.

نظر

پردازش ...
                                X