اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی حمید استادیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

تحلیل های شما واقعا ساده و زیبا پر از نکنه و مطلب هست.
    امیدوارم من هم یک روزی به این دیگاه برسم.
    سپاس بابت اشتراک تحلیل هاتون.

نظر

نوشته اصلی توسط حمید استادیان نمایش پست ها
      AUDUSD Daily

هر بالایی ، فرصت فروشی برای فروشندگان

استاد این هم وضعیت هفتگی این ارز هست که به نظر تاییدی بر ریزش می تونه باشه.
      01.jpg

نظر

جناب استادیان شرمنده اینجا سوالمو می پرسم
        امکانش هست نظرتونو درمورد این تصویر بدونم.
        این خط اصلا درسته و میشه اعتماد کرد یا نه؟
        02.jpg

پ.ن:فکرکنم نتونستم درست عکسو پیوست کنم.
        ویرایش توسط ali-66 : https://www.traderha.com/member/23878-ali-66 در ساعت 11-24-2016, 10:55 PM دلیل: تصویر درست پیوست نشد

نظر

نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
          تحلیل های شما واقعا ساده و زیبا پر از نکنه و مطلب هست.
          امیدوارم من هم یک روزی به این دیگاه برسم.
          سپاس بابت اشتراک تحلیل هاتون.

درود برشما دوست بزرگوار

تحلیل گری چیزی جز تکرار و تکرار نیست که قطعا شما هم باپشتکار و تمرین به این مهم دست خواهید یافت

متاسفانه عکس درست پیوست نشده بود

برای پیشرفت در امر تحلیل گری توصیه میکنم کتاب های جناب نیما ازادی را مطالعه کنید یا درصورت امکان در کلاس های جناب آزادی شرکت کنید که قطعا راه چند ساله را چند ماهه خواهید رفت

موفق باشید

نظر

NZDCAD H4

با توجه واگرایی مخفی تشکیل شده درمکدی HD+ یک دور رشد تا سقف کانال دور از دسترس نمی باشد

نظر

سلام جناب استادیان
              شرمنده اینجا پست میذارم و مزاحم شما میشم
              دیشب یعنی 3 نصف شب بود یچیز جالب دیدم گفتم از شما راهنمایی بگیرم
              قیمت این الگوها را بطور زنجیروار و پیوسته درسته می کنه جالب اینکه در همه ارزها و تایم ها از یک دقیقه تا ماهانه همینطور ادامه داره
              اول اینکه اسم این الگوها چی هست و اصلا درست رسم شدن یا نه؟من فقط چشمی دیدمشون و رسم کردم اینکه درست هستن یا نه نمی دونم.
              و جالب اینکه در اکثریتشون بعد از اینکه الگو شکل گرفت در یک تایم پایین با دیده شدن واگرایی و یا شکست خط روند وارد پوزیشن شد با یک ریسک عالی.

فقط زمانی که قیمت با شتاب بیشتر به یک طرفی حرکت می کنه یک شکل یا الگوی دیگه ای درست می کنه.

فقط نمی دونم چطوری عکس هارو با سایز بزرگ قرار بدم.
              فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط ali-66 نمایش پست ها
                سلام جناب استادیان
                شرمنده اینجا پست میذارم و مزاحم شما میشم
                دیشب یعنی 3 نصف شب بود یچیز جالب دیدم گفتم از شما راهنمایی بگیرم
                قیمت این الگوها را بطور زنجیروار و پیوسته درسته می کنه جالب اینکه در همه ارزها و تایم ها از یک دقیقه تا ماهانه همینطور ادامه داره
                اول اینکه اسم این الگوها چی هست و اصلا درست رسم شدن یا نه؟من فقط چشمی دیدمشون و رسم کردم اینکه درست هستن یا نه نمی دونم.
                و جالب اینکه در اکثریتشون بعد از اینکه الگو شکل گرفت در یک تایم پایین با دیده شدن واگرایی و یا شکست خط روند وارد پوزیشن شد با یک ریسک عالی.

فقط زمانی که قیمت با شتاب بیشتر به یک طرفی حرکت می کنه یک شکل یا الگوی دیگه ای درست می کنه.

فقط نمی دونم چطوری عکس هارو با سایز بزرگ قرار بدم.
                با سلام
                دوست عزیز بعد از آپلود تصاویر آدرس انجمن را کپی کنید.
                هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

مشکل پیوست عکس حل شد ممنون دوست عزیز

جناب استادیان این پست رو هم ارسال می کنم دیگه تا خودتون اجازه ندادین اینجا پستی نمیگذارم.

این اولین تحلیل یا بهتره بگیم نقاشی من هست خواستم نظر شما و باقی دوستان با تجربه را بدونم.(انشالله که جای امیدی باشه برام)

ارز audusd از تایم یک ساعته تا ماهانه هست.براساس الگوهایی هست که در پست قبلی خدمتتون ارسال کردم. اسمشو هنوز نمی دونم پروانه هستن یا دوتا مثلث(الان میرم سرچ کنم ببینم اصلا ماجرای این شکل ها چی هست)
                  بازم نکته و قسمت جالبش اینکه هر تایم پایین تکمیل کننده الگوی تاییم بالایی هست.

نظر

جستجو که کردم به الگو ab=cd رسیدم که فکر کنم خیلی شبیه یا اساس الگوهای که گذاشتم باشه.
                    بازم راهنمایی شما را میطلبه..

نظر

دوست عزیز یک نکته بسیار مهم درمورد الگوهای هارمونیک این هست که ما براساس اینکه امکان تشکیل فلان الگو وجود دارد مجاز به خرید و فروش نیستم ،شما به هر دلیلی مثل شکست خط روند ، شکست مینور و یا هر دلیل تکنیکالی دیگه ای می توانید وارد بازار شوید .از الگوهای هارمونیک میتوانیم برای تعین حد سود استفاده کنیم یا پس از تکمیل ودادن تریگر قوی وراد بازار شویم . درچارت هایی که قرار دادید فقط در تایم فریم یک ساعته امکان تشکیل AB : CD وجود دارد و درمورد بقیه هیچ نظری فعلا نمیشه داد چون هنوز مسیری را قیمت طی نکرده است که بخواهیم در مود تارگت قیمتی یا هدف احتمالی بررسی داشته باشیم
                      درتایم فریم یک ساعته می توانیم برای تعین حد سود از این الگو استفاده کنیم
                      ویرایش توسط حمید استادیان : https://www.traderha.com/member/18597-حمید-استادیان در ساعت 11-25-2016, 05:14 PM

نظر

خرید با دید میان مدتی تا سقف کانال برای خریداران با توجه به ریسک به ریوراد به صرفه به نظر می رسد

نظر

با توجه به خروج قیمت از کف کانال کوتاه مدتی به نظر می رسد یک دور ریزش تا کف کانال بزرگ دور از دسترس نمی باشد

نظر

در صورتی که تریگر مورد نظر فتح شود ، دلار نیوزلند نسبت به یورو در میان مدت افت چشم گیری خواهد کرد

نظر

USDCHF Daily

درحال حاضر مقاومت شکسته شده نقش حمایت قوی را ایفا می کند

نظر

باتوجه به پر ظرف زمان ، واگرایی مثبت مخفی HD+ ، واگرایی مثبت RD+ ، یک دور رشد تا سقف کانال دور از دسترس نیست

نظر

پردازش ...
                                X