اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی علیفر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

فروش یورو.دلار در ۱.۰۵۳۵

نظر

سلام
      دیروز نتوانستم مدیریت بالانس کنم و اول ۱۵دلار رفت بعدش همه ۱۲دلار اوردم اونم احساسی وارد شده بودم که رفت
      بعد ۱۳دلار اوردم کن طی چهار پوزیشن تبدیل شد به ۷۰دلار آن علاوه بر جبران ۴۰دلاری رفته سود ۳۰دلاری همه نصیبمون شد

نظر

هفته قبل دنبال کسب ۱۰۰دلار بودم که اگر تغییراتی استراتژی نمیدادم چه بسا چیزی هم واگذار میشد
        روزانه ۳۰دلار رو هدف قرار دادم و تقریبا بهش رسیدم
        هفته قبل ۱۳۸دلار سوددهی داشتم با ورودی هوای ۱۰تا ۵۰دلارواس
        ویرایش توسط علیفر : https://www.traderha.com/member/3947-علیفر در ساعت 12-31-2016, 08:39 AM

نظر

فروش یورو.دلار در ۱.۰۵۱۷ با لات ۰.۰۵و بالانس ۱۳دلار

نظر

از[QUOTE=علیفر;189518]
            فروش یورو.دلار در ۱.۰۵۱۷ با لات ۰.۰۵و بالانس ۱۳دلار
            [/QUOTE
            Closed
            Result: +36

نظر

سلام
              اولین روز هفته ورود به بازار با ۱۳دلار و کسب سود ۳۳دلار
              برداشت ۳۱دلار که انرژی زاست
              مانده بالانس ۱۵دلار

نظر

سلام
                ورود با ۱۵دلار و دشت شبانه ۱۰۰٪سود

نظر

سلام
                  امروز ۱۵دلار رو تا عصر ۵۵دلار کردم اول ۳۵دلار برداشت زدم که با پایین کشیدن یورو.دلار سوخت بعدش ۷۸دلار اوردم و تبدیل شد به ۱۸۰دلار منم ۱۵۵دلار برداشت زدم تا تو حساب ۲۵دلار بمونه در کل امروز ۱۳۰دلار سود نصیبمون شد

نظر

با سلام دراین جور پوزیشنهاباید buy stop بزنید

نظر

سلام
                      توضیحی راجب معاملات خدمت دوستان عرض کنم
                      از سال ۲۰۰۶ به کار معاملات مشغولم ....
                      وقتی با ۲۰تا۳۰دلار حجم 0.1لات نمیزنم بنا را بر این دارم که گویی بالانس ۱۰۰۰دلاری دارم و قرار است ۲۰تا۳۰پیپ استاپ در معامله بخورم در مقابل گرفتن بیش از این که در ضورت سوخت شدن حساب به همین میزان بالانس را شارژ میکنم
                      و به دوستان تازه کار هم اصلا توصیه نمیشود پیروی از روش و منش من

نظر

باز دیروز علی رغم میل باطنیم چشممون به جمال بیریخت تحلیل بروکر پاکس افتاد و تحلیل مشتی خودمون فدا شد طوریکه از بازار صبح با ۲۵دلار سود خارج نشدم و ۲۰دلار رو از دست دادم بعد هم دو باره ۲۰دلار وارد کردم و بر اساس تاثیر تحلیل بروکر به فنا رفت بار سوم ۹دلار وارد شد که اونم استاپ اوت و بار چهارم که دیشب بود هم ۲۰دلار اوردم و با اینکه سیستمم له له میزد که با ۳۰دلار بیا بیرون و معکوس وارد شو توجه نکردم و الان که بلند شدم دیدم تحلیل سیستم کار خودشو کرده
                        در کل دیروز ۶۹دلار متضرر شدم برای هیچ ...
                        پ ن :برم پاکس رو هم انسابسکرایو کنم و از دستش خلاص شم

نظر

سلام

امروز ابتدا ۲۰دلار وارد کردم که بر اثر نبود مدیریت با اینکه تو سود بود کال شد
                          بعد ۴۸دلار وارد کردم که دقایقی قبل با سود ۱۲۶دلار بستم که ضمن جبران ضرر ۶۹دلاری دیروز و ۲۰دلار امروز۳۷دلار هم سود کردم

نظر

با محاسبه ۱۳دلار سود اضافهذشده مجموع سود امروز به ۵۰دلار رسید

نظر

اپدیت جدید وضع معاملات دیروز که به سود خالص ۶۵ دلار ضمن جبران ضرر ۸۹دلار دو روز اخیر منجر شد
                              برداشت و چنج ان با ریال ۱۴۹دلار
                              ترانسفر به حساب دیگر ۳۰دلار
                              مانده حساب ۳۱دلار

نظر

نوشته اصلی توسط علیفر نمایش پست ها
                                سلام
                                توضیحی راجب معاملات خدمت دوستان عرض کنم
                                از سال ۲۰۰۶ به کار معاملات مشغولم ....
                                وقتی با ۲۰تا۳۰دلار حجم 0.1لات نمیزنم بنا را بر این دارم که گویی بالانس ۱۰۰۰دلاری دارم و قرار است ۲۰تا۳۰پیپ استاپ در معامله بخورم در مقابل گرفتن بیش از این که در ضورت سوخت شدن حساب به همین میزان بالانس را شارژ میکنم
                                و به دوستان تازه کار هم اصلا توصیه نمیشود پیروی از روش و منش من
                                سلام جناب علیفر
                                من از سایت سرمایه شما رو میشناسم
                                جسارتا میخواستم یه سوال بپرسم یا شاید هم بشه گفت یه پیشنهاد به شما بدم.
                                الان شما با این همه سال تجربه بهتر نیست دیگه با این حسابهای کوچیک 10 یا 20 دلاری کار نکنید و جدی تر به این کار بپردازید؟زمان و زندگی در حال پایان است برای من و شما و همه.
                                منظورم اینه که تا زمانی که جسارت کار با حسابهای بزرگتر رو به خودتون ندید به درامد های چشمگیر تر هم نمیرسید.
                                پیشنهاد میکنم از این همه تجربه استفاده کنید و به فکر کار ها و قدم های بزرگتر باشید.
                                ارادت
                                ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 01-06-2017, 12:50 PM

نظر

پردازش ...
                                X