اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی علیفر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

باسلام لطفا این پوزیشنها را همان موقعی که می گیرید میشود اعلام کنید چون بعدش دیگر برای ما فایده ای ندارد

نظر

نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
      سلام جناب علیفر
      من از سایت سرمایه شما رو میشناسم
      جسارتا میخواستم یه سوال بپرسم یا شاید هم بشه گفت یه پیشنهاد به شما بدم.
      الان شما با این همه سال تجربه بهتر نیست دیگه با این حسابهای کوچیک 10 یا 20 دلاری کار نکنید و جدی تر به این کار بپردازید؟زمان و زندگی در حال پایان است برای من و شما و همه.
      منظورم اینه که تا زمانی که جسارت کار با حسابهای بزرگتر رو به خودتون ندید به درامد های چشمگیر تر هم نمیرسید.
      پیشنهاد میکنم از این همه تجربه استفاده کنید و به فکر کار ها و قدم های بزرگتر باشید.
      ارادت
      سلام
      ممنون از راهنماییتون
      بنده به دلایلی از باز کردن حساب بزرگتر واهمه دارم اول اینکه حساب بزرگ که میبینم ناخوداگاه دستم میره رو ماشه و لات بزرگ میزنم و یا به حجم معاملات اضافه میکنم که در نهایت برایند کاری منو تحت تاثیر قرار میده
      ولی باید به قول شما یجایی این کار رو خاتمه بدم

نظر

چه بازار وحشتناکیه !!

وقتی یکی با 11 سال ترید ریل هنوز نتونسته تسلط روانشناسی داشته باشه ؛ دیگه تازه واردهاش جای خود دارند !

تازه واردها ! هنوز هم ادعا دارین که فارکس شغل حساب میشه و میتونه سوداور باشه و گذران زندگی ؟؟؟؟؟؟

نظر

هر کسی باید یک نوع مدیریت سرمایه به کار ببره
          یه نظر من کار اقای علیفر هم یک نوع مدیریت سرمایه هست که خوب هست ( به شرط اینکه وقتی پول یکروز سوخت شد دوباره برای انتقام از بازار حساب شارژ نشه) شاید من هم از ایشون الهام گرفتم
          خیلیها هستند که با حسابهای بالای 5000 دلار هنوز نمیتوانند برایند روزی 30 دلار داشته باشند

نظر

فروش یورو.دلار در ۱.۰۵۶۴

نظر

اتفاقا در سیستم من چون هدف روزانه من گرفتن بیشترین حرکت هست امکان ورود اشتباه هست که باید بالافاصله حساب شارژ بشه تا در جهت اصلی وارد بشم و ضمن جبران ضرر سود هم برامون بمونه
              ولی میشه گفت انعطاف بیشتری دارم و سعی نمیکنم نظرمو به بازار تحمیل کنم و بیشتر پیرو قیمت هستم تا تحلیل
              ویرایش توسط علیفر : https://www.traderha.com/member/3947-علیفر در ساعت 01-06-2017, 09:00 PM

نظر

سلام و شب بخیر
                معاملات را با ۲۷دلار سود بستم بار و بندیل رو ببندیمدکه برای امروز بسمونه

نظر

این هفته در مجموع خوب بود کلا تو پنج روز ۲۵۰دلار سود بدست اومد که میانگین روزانه ۵۰ دلار رو به همراه داشت

نظر

از هفته بعد دوستان نیز همراهی کنند انشا اله قصد دارم کار ترید رو بر روی حساب ۱۴دلاری شروع کنم و تا ۱۰۰۰دلار پیش ببرم
                    به امید خدا که به نتیجه خواهد رسید

نظر

جناب علیفر سلام
                      آیا برای بهتر کردن ترید بهتر نیست که هنگام ترید سیگنالها رو برای بررسی دوستان دیگر هم در لحظه به اشتراک بگذارید و البه روش کار و دلیل سیگنال گرفتن همونطور که دیگران نیز اینکارو میکنن دوستایی هستند که روششون رو هم به اشتراک میزارن اینجوری باعث میشه هم ایرادات روشها بررسی و برطرف بشه هم اینکه دوستای تازه کار نیز به ارتقا برسن
                      ممنون
                      صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط علیفر نمایش پست ها
                        از هفته بعد دوستان نیز همراهی کنند انشا اله قصد دارم کار ترید رو بر روی حساب ۱۴دلاری شروع کنم و تا ۱۰۰۰دلار پیش ببرم
                        به امید خدا که به نتیجه خواهد رسید
                        سلام
                        در اجرای هدفی که در پیش بردم کانال چالش را ایجاد و در ان به فعالیت خواهم پرداخت و از انجا که امکان فعالیت روزانه در فروم فراهم نیست در کانال چالش به ثبت و ضبط اردرها خواهم پرداخت
                        دوستان علاقه مند کافیست با سرچ .......................... به کانال بنده دسترسی پیدا کنند
                        پ ن:تلاش خواهم کرد که بصورت هفتگی نتایج کاری را ثبت کنم
                        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-11-2017, 10:45 AM دلیل: خلاف قوانین فروم(قرار دادن لینک شخصی)

نظر

Slm jenab alifar lotfan esme kanal ya linkesho bezar Man serch kardam chalesh vali kanal shoma nayomad. Mamnon

نظر

سلام
                            معاملا ت امروز و سود ۴۶دلاری

نظر

فروش یورو.دلار در ۱.۰۵۹۶

نظر

نوشته اصلی توسط علیفر نمایش پست ها
                                فروش یورو.دلار در ۱.۰۵۹۶
                                با ۲۶پیپ سود بستم
                                ورود در جهت معکوس

نظر

پردازش ...