اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های شخصی علیفر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

..................................
    ادرس کانال چالش متعلق به خودم
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-11-2017, 10:46 AM دلیل: خلاف قوانین فروم(قرار دادن لینک شخصی)

نظر

سلام و تشکر
      همه جور چالش آمده
      این هم Chaleshfx
      موفق باشید

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

سلام
        چه خبر از حساب ۱۴دلاری!؟
        عرض کنم خدمت دوستان که حساب با رشد ۱۵۱دلاری به ۱۶۵دلار رسیده است و اگر خدا بخواد بزودی زود هدف ۱۰۰۰دلار محقق خواهد شد البته با دعای دوستان
        پ ن:ریز معاملا در کانال چالش اف ایکس
        ویرایش توسط علیفر : https://www.traderha.com/member/3947-علیفر در ساعت 01-11-2017, 09:31 PM

نظر

به نظرتون با وجود دراودان ۵۸درصد و رشد ۱۱۰۰درصد در دو روز به رشد حساب ادامه بدم یا نه!؟

نظر

سیگنالها امشب از چپ و راست دارن میریزن سرم
            بالانس به ۲۵۷دلار رسید

نظر

دیشب بالانس رو به ۲۸۵دلار رسوندم و ۴۵دلا چنج کردم به ریال مانده حساب ۲۴۰دلار

نظر

سلام

دوست عزیز ممکنه قدری در مو رد روش معا ملاتیتون تو ضیح بدید.

ممنون

نظر

chaleshfx:
                  سلام روز خوش
                  دیروز به تمام معنی گند زدیم به معاملات
                  قضیه ازین قرار بود که قرار بود برم بیرون از شهر و امکان چکاب وضعیت مارکت امکانپذیر نبود نیمدنگاهی به اخبار کردم دیدم عصری خبرای خوب برا دلار است سل رو زدم و به امید خدا رهاش کردم رفتم برگشتنی یجا نگه داشتم دیدم تو ضرره ولی داره برمیگرده اشتباه دوم رو کردمذو بر حجم فروش افزودم دو بار !!!رسیدم خونه دیدم که دوباره کشیده بالا و مدام سقف جدید میزنه خلاصه همه اردرهای منو دراخرین نقطه ای که رفت بالا در ۱.۰۷۸۴زد با ۲.۵دلار بالانس مانده بعدش همون ۲.۵دلار رو تا ۱۶دلار رسوندم ولی مدیریت نکردم و سوخت
                  در کل حساب خوب پیش رفته بود و باید یکی از دو کار رو اول صبح میکردم
                  نخست اینکه همشو بجر همون ۱۴دلار برداشت میزدم
                  دوم اینکه وقتی کاری برام پیش اومده چارت رو میبستم

Screenshot_2017-01-13-08-20-12.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
                    سلام
                    دوست عزیز ممکنه قدری در مو رد روش معا ملاتیتون تو ضیح بدید.

ممنون
                    روش خاصی نیست بیشتر استفاده از خطوط روند و کندل استیکها را مد نظر دارم بعلاوه چارت لایو

نظر

• اقا شما واقعا یازده ساله که داری ریل کار میکنی ؟

تو این یازده سال یعنی هنوز نتونستی هیجانات و مدیریت درست سرمایه رو کنترل کنی ؟

==========================

اونهایی که اعای ترید ریل ده سال به بالا رو دارند اصلا میتونن یه حساب سودده دوسه ساله لایو ارایه بدن ؟

فاز منفی ندارم ولی کی میتونه اعای سود درست و مداوم رو با یه حساب ریل اینجا به اشتراک بگذاره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                        اقا شما واقعا یازده ساله که داری ریل کار میکنی ؟

تو این یازده سال یعنی هنوز نتونستی هیجانات و مدیریت درست سرمایه رو کنترل کنی ؟

==========================

اونهایی که اعای ترید ریل ده سال به بالا رو دارند اصلا میتونن یه حساب سودده دوسه ساله لایو ارایه بدن ؟

فاز منفی ندارم ولی کی میتونه اعای سود درست و مداوم رو با یه حساب ریل اینجا به اشتراک بگذاره ؟
                        کسی که داره سود میکنه نیاز به اثبات سود ده بودن هم نداره
                        سود میکنه و حالشو میبره

نظر

• فروش یورو پوند در ۰.۰۸۸۱۳ با بالانس ۱۴دلار
                          تی پی ۰.۸۷۴۰

نظر

• دادش من ! اول اینکه دارم با شما بحث میکنم دعوا که ندارم .

دوم اینکه سوال دوم من یه سوال کلی بود .سوال از شما نبود .

شما اگر هم میخای به بنده لطف کنی و جواب بدی سوال اول من رو جواب بده .

چرا با وجود یازده سال ترید ریل ؛ هنوز کنترل احساسات و مدیریت سرمایه مشکل هست ؟

ایا بااین حال اصلا میشه به ادعای سودده بودن فارکس اطمینان کرد ؟

سوال دوم من در همین ارتباط بود .
                            اگر هم دوست نداری و یا احساس مزاحم بودن من برات هست اصلا جواب منو نده .

متشکرم .

نظر

• نوشته اصلی توسط علیفر نمایش پست ها
                              فروش یورو پوند در ۰.۰۸۸۱۳ با بالانس ۱۴دلار
                              تی پی ۰.۸۷۴۰
                              خروج با ۲۳پیپ سود

نظر

• نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                                دادش من ! اول اینکه دارم با شما بحث میکنم دعوا که ندارم .

دوم اینکه سوال دوم من یه سوال کلی بود .سوال از شما نبود .

شما اگر هم میخای به بنده لطف کنی و جواب بدی سوال اول من رو جواب بده .

چرا با وجود یازده سال ترید ریل ؛ هنوز کنترل احساسات و مدیریت سرمایه مشکل هست ؟

ایا بااین حال اصلا میشه به ادعای سودده بودن بازار تبادلات ارزی اطمینان کرد ؟

سوال دوم من در همین ارتباط بود .
                                اگر هم دوست نداری و یا احساس مزاحم بودن من برات هست اصلا جواب منو نده .

متشکرم .
                                برادر من! من هم با کسی نه بحث دارم و نه دعوا فقط صاف و صادقانه دارم کنکاش با بازار رو برای دوستان تازه کار به تصویر میکشم
                                در ثانی بنده هم جواب کلی دادم
                                در مورد سوالتون هم میتوان به سود ده بودن بازار مطمین بود به شرط اینکه بر احساسات غلبه کرد و با عقل و منطق وارد بازار شد که این وسط بنده کمی هیجانی و احساسی هستم نه فقط در این بازار ...
                                خود
                                من
                                الان کم و کسر زندگیمو با همین بازار در میارم و خدا رو شاکرم که در مقطع خاصی فرصت یادگیری این بازار را درراختیار من قرار داد تا شرمنده اهل و عیال نباشم
                                موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X