اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فصلی دیگر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فصلی دیگر

سلام
    در این تاپیک موقعیتهای معاملاتی خودم را بر اساس پلن شخصی بر روی یک حساب دمو 10000 تایی قرار خواهم داد تا دریچه ای باشد به سمت تکمیل پلن ....
    روی هرمعامله 5 درصد سرمایه ریسک خواهم داشت و ترید ها بدون استاپ بوده و تایم فرم ها هم از یک دقیقه تا حد اکثر 1ساعت میباشد
    هدف تمرین برای رفع نواقص پلن هست و هر چه پیش آید تنها به بهبود پلن کمک خواهد نمود و هدف تاپیک سیگنال دهی و یا به رخ کشیدن چیزی نیست...
    از هیچ اندیکاتوری استفاده نخواهم کرد و تنها بر اساس رفتار قیمت موقعیت ها را خواهم گرفت
    هر گونه نقد را پذیرا هستم....
    با تشکر

موقعیت اول در انتهای بازار...

نظر

نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
      موقعیت اول در انتهای بازار...
      با 25 پیپ ضرر بسته شد

نظر

سلام . فکر میکنم در روند نزولی بیشتر باید به فکر سل بود .

نظر

http://uupload.ir/files/6oud_captureتاا.png

نظر

نوشته اصلی توسط milad617 نمایش پست ها
            سلام . فکر میکنم در روند نزولی بیشتر باید به فکر سل بود .
            سلام
            ممنون از راهنمایی شما ولی وقتی در تایم ام 1 پوزیشن میگیریم روند در تایم 4 ساعته نمیتونه راهنمای ما باشه
            هدف من گرفتن موقعیت بر اساس خود بازار هست و تحلیل و واگرایی و روند و الگو ها و...تاثیری ندراد !!
            راه سختی را شروع کردم ولی بی شک با راهنمایی های شما به هدف خواهم رسید

نظر

مسیراحتمای یورو

نظر

مسیراحتمای یورو
                ناحیه سل را با چند درگیری برک کرد و از سل با 10 پیپ ضرر خارج شدم

نظر

sell gold
                  به نظر تا 1083.22 مانعی جلوش نیست فعلا گام به گام باهاشم اگه بر گرده بر اساس پلن خارج میشم..

نظر

sell gold
                    به نظر تا 1083.22 مانعی جلوش نیست فعلا گام به گام باهاشم اگه بر گرده بر اساس پلن خارج میشم..
                    سربه سرخارج شدیم
                    فعلا روی طلا موقعیت نمیگیریم

نظر

دلار کد

هر گونه نقد را پذیرا هستم

نظر

دلار کد

هر گونه نقد را پذیرا هستم
                        نتیجه پوزیشن ها تا الان

نظر

پردازش ...